Nowe produkty

Promocje

Eukaliptus

Jedna z najciekawszych i najbardziej eleganckich kolekcji komunijnych. Eukaliptus to elegancka, a jednocześnie świeża propozycja na Komunię Świętą w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Dekoracje na Komunię z eukaliptusem prezentują się nadzwyczaj świeżo i zachwycają wyjątkowym stylem. Zaproszenia komunijne z eukaliptusem, serwetki komunijne, świece i inne wyjątkowe dodatki w odcieniach bieli, złota i butelkowej zieleni pozwolą zbudować wyjątkową aranżację i zadbać o elegancką oprawę uroczystości komunijnej.

Dekoracje komunijne w delikatnej odsłonie z motywem eukaliptusa

Pomysł na aranżację stołów z delikatnym akcentem gałązki eukaliptusa 

Eukaliptus 

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Modne dekoracje komunijne

W ostatnich sezonach dekoracje uroczystości kościelnych wyróżniają się dużą ilością zieleni. Najlepiej w roli zielonych dodatków sprawdza się eukaliptus. Wdzięczny i magiczny wygląd eukaliptusa sprawdza się indywidualnie lub w duecie z kwiatami z delikatnym przełamaniem kolorystycznym. Świetnie prezentuje się w luźnych kompozycjach w stylu rustykalnym lub boho. Eukaliptus to wiecznie zielone drzewo liściaste rosnące w klimacie tropikalnym i umiarkowanym. Jest jednym z najszybciej rosnących drzew. Eukaliptus pasuje także do wystawnych przyjęć pałacowych. Można wykorzystać go do dekoracji bukietu lub wianka.

Eleganckie bieżniki z modnym motywem eukaliptusa

Eukaliptus jest bardzo cenny w branży dekoratorskiej ze względu na jego kolor, fakturę i ciekawy kształt liści. Jest rośliną niezwykle plastyczną, wytrzymałą i przede wszystkim piękną. Zieleń w bukietach i dekoracjach jest niezwykle popularna. Warto pomyśleć o dekoracjach stołu stworzonych z gałęzi eukaliptusa. Bieżnik z motywem eukaliptusa przygotowany na Komunię stanie się wyjątkową dekoracją stołu, która podkreśli charakter tej uroczystości. Kolorystyka bieli i butelkowej zieleni świetnie wpisuje się w najmodniejsze naturalne i rustykalne trendy. Połączenie złota i zieleni daje elegancki i bardzo ekskluzywny efekt.

Bieżnik komunijny z motywem eukaliptusaBieżnik komunijny z motywem Eukaliptusa

Piękne dekoracje sali – kakemono personalizowane

Eukaliptus w symbolice kwiatów symbolizuje ochronę. Jego przyjemny zapach pobudza i odświeża przestrzeń wokół. Jest także przypisywany osobom kochającym podróże. Kolor zielony jest symbolem nadziei, szczęścia i nieśmiertelności. Stonowany kolor zieleni i ciekawy kształt liści eukaliptusa sprawiają, że eukaliptus stał się modnym dodatkiem do wiązanek i dekoracji. Eukaliptus jest doskonałym motywem do wykorzystania w motywach komunijnych. W roli nowoczesnej dekoracji sprawdzi się kakemono. Jest to personalizowana dekoracja z nadrukiem i cudowną grafiką. Kakemono jest dekoracją w kształcie płótna do zawieszenia. Wywodzi się z kultury japońskiej i jest elementem na wielu ceremoniach, którego nie może zabraknąć. Całość prezentuje się niezwykle oryginalnie i cudownie wpasowuje się w klimat komunijnego przyjęcia.

Plakat dekoracyjny na komunięPersonalizowane Kakemono - propozycja na Pierwszą Komunię Świętą

Nowoczesne podarki dla gości na Komunię – personalizowana czekoladka

Wypada by przybyłym gościom podziękować za spędzenie z Wami tego ważnego dnia w wyjątkowy sposób. Czekoladki z podziękowaniami to idealny sposób na wyrażenie swojej wdzięczności wobec bliskich. Elegancki motyw eukaliptusa doskonale sprawdzi się jako dekoracja Komunijnego podarku. Czekoladkami we wspaniały sposób podziękujecie gościom za przybycie. Czekoladka wykonana jest z mlecznej belgijskiej czekolady. Czekoladki możesz zapakować do dekoracyjnego pudełeczka, wyłożyć na stole w naczyniu lub zostawić każdemu z gości przy nakryciu. Personalizowane czekoladki z eleganckim i nowoczesnym motywem eukaliptusa zachwycą z pewnością wszystkich Waszych bliskich.

CCzekoladka na I Komunię ŚwiętąCzekoladka na Pierwszą Komunię Świętą