Informacja

Nowe produkty

Krówki na Urodzinki

Krówki na Urodzinki to sposób na wyjątkowe podziękowanie dla gości zgromadzonych na przyjęciu. Krówki owinięte są w dekoracyjne papierki z najmodniejszymi grafikami tego sezonu. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie personalizowane krówki z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Cukierki urodzinowe coraz częściej pojawiają się na przyjęciach, dlatego warto zaskoczyć gości drobnym upominkiem. Krówki możesz umieścić w dekoracyjnych pudełeczkach lub położyć je obok nakryć gości. Personalizowane słodycze takie jak krówki, czekoladki czy lizaki to idealny wybór!

Krówki na Urodzinki 

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Zwierzaki Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Zwierzaki Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Zwierzaki Z IMIENIEM 20szt

  Przepyszne krówki o śmietankowym smaku na podziękowanie dla gości. Podaruj słodkie prezenciki na Urodzinkach. Krówki z personalizacją oraz grafiką zwierzaków prezentują się niezwykle uroczo. Słodkości można zapakować do pudełeczek z kolekcji lub pasujących woreczków z organzy. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Urodziny chłopca podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Krówki o śmietankowym smaku z personalizacją oraz motywem graficzny leśnych zwierzątek. Podaruj zaproszonym gościom słodkie prezenciki z akcentami błękitu i złotego. Krówki można zapakować do pasujących pudełeczek z kolekcji lub wręczyć osobiście najbliższej rodzinie. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Urodziny dziewczynki podziękowanie Z IMIENIEM Zwierzątka 20szt

  Spersonalizowane prezenciki dla zaproszonych gości. Podaruj najbliższym osobom obecnym na Urodzinkach dziecka urocze upominki z motywem graficznym z kolekcji Zwierzątka. Przepyszne krówki o śmietankowym smaku można wręczyć osobiście, położyć przy nakryciach lub zapakować do pudełeczek. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Mała Syrenka Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Mała Syrenka Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Mała Syrenka Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na podziękowanie o śmietankowym smaku. Słodki upominek, który można wręczyć osobiście lub zapakować do pudełeczek z personalizacją. Krówki z imieniem oraz motywem graficznym z kolekcji Mała Syrenka. Podaruj prezenciki na Urodzinki dziewczynki w oryginalnej odsłonie. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt WYBIERZ CYFRĘ KRÓWKI podziękowanie na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt WYBIERZ CYFRĘ
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek/Urodzinki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM 20szt WYBIERZ...

  Słodkie podziękowanie dla zaproszonych gości na Roczek lub Urodzinki. Krówki o śmietankowym smaku zawinięte są w kolorowy papierek z nadrukowanym imieniem dziecka, cyfrą świętowanych urodzin, datą oraz grafiką z kolekcji Kolorowych Zwierzątek. Krówki można podarować samodzielnie lub zapakować do pudełeczek z kolekcji. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Safari Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Safari Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Safari Z IMIENIEM 20szt

  Krówki to prawdziwy hit wśród dzieci! Mogą stanowić niesamowite podziękowanie za przybycie na Urodzinki. Zdobione są personalizowanym papierkiem zawierającym grafikę zwierzątek safari. Włóż je do ozdobnych pudełeczek, woreczków z organzy lub wysyp do ogólnodostępnej misy. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na urodzinki dziewczynki Zamek Księżniczki Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodzinki dziewczynki Zamek Księżniczki Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na Urodzinki dziewczynki Zamek Księżniczki Z IMIENIEM 20szt
  1 Opinie

  Upominek dla gości na Urodzinki dziewczynki z motywem kwiatowym. Słodkie krówki zawinięte są w papierek z personalizacją. Stylowa i dziewczęca kolorystyka wpisuje się w charakter przyjęcia. Podziękuj zaproszonym gościom za przybycie na Urodziny córeczki. W każdym opakowaniu znajduje się 20 sztuk krówek. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt

  Piękne uniwersalne krówki z grafiką serca oraz napisem Dziękujemy. To piękny upominek, który możesz wręczyć wszystkim gościom zgromadzonym na przyjęciu. Krówki to uniwersalny dodatek do wielu upominków. Możesz umieścić je również w ozdobnych pudełeczkach.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Różowe Kwiaty 10szt
  1 Opinie

  Słodkie podziękowanie w postaci krówek dla przybyłych gości. Krówki owinięte zostały papierkiem z piękną kwiatową grafiką oraz napisem Słodkości dla Ciebie. Świetnie prezentują się ułożone obok każdego nakrycia na stole imprezowym, a także można je wręczyć osobiście. Z pewnością przypadną każdemu do gustu! 

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Leśne Czary Z IMIENIEM 20szt

  Krówki to świetne podziękowanie na urodzinki dziecka. Efektowna i autorska grafika leśnych wesołych zwierzątek zachwyci wszystkich gości tych starszych oraz tych najmłodszych. Rewelacyjnie sprawdzą się również do słodkiego stołu. Dzięki personalizacji wyglądają niesamowicie.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na urodziny dziewczynki Unicorn baby na chmurkach Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodziny dziewczynki Unicorn baby na chmurkach Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodziny dziewczynki Unicorn baby na chmurkach Z IMIENIEM 20szt

  Słodki drobiazg dla gości w formie krówek. Krówki zdobione są personalizacją oraz piękną grafiką małego jednorożca w chmurkach. To miły gest, który zachwyci każdego. Krówki można umieścić w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach, można wręczyć je osobiście lub wsypać do ogólnodostępnej misy.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  1 Opinie

  Piękne krówki z nadrukiem gałązki eukaliptusa, które w wyjątkowy sposób podziękują gościom za przybycie na uroczystość. Krówki w tym stylu idealnie wpisują się w botaniczny charakter przyjęcia. Krówki możecie wręczyć gościom osobiście lub stworzyć z nich drobne prezenciki w ozdobnych opakowaniach. Taki słodki upominek na pewno zachwyci obdarowane osoby.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Samolot Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Samolot Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Samolot Z IMIENIEM 20szt

  Wyjątkowe podziękowanie w formie słodkich krówek z grafiką samolotu. Dzięki nim podziękujesz gościom za przybycie na przyjęcie urodzinowe maluszka. Krówki  są personalizowane, dzięki czemu będą piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Tęcza Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Tęcza Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Tęcza Z IMIENIEM 20szt
  1 Opinie

  Różowe krówki na urodzinki dla dziewczynki, to idealny sposób na drobne podziękowania dla gości. Krówki personalizowane są imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Krówki możesz podarować gościom podczas przyjęcia lub umieścić je w ozdobnych pudełeczkach.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Kotek Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Kotek Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Urodzinki Kotek Z IMIENIEM 20szt

  Szukasz podziękowania dla gości, które możesz wręczyć im podczas urodzinek dziecka? Słodkie krówki z grafiką kotka sprawdzą się na każdym przyjęciu. Krówki możesz wręczyć osobiście lub ułożyć obok nakryć gości. Tak przygotowane upominki na pewno sprawią radość wszystkim zaproszonym na przyjęcie.  

  39,98 zł
 • KRÓWKI na urodzinki Unicorn Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodzinki Unicorn Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodzinki Unicorn Z IMIENIEM 20szt

  Piękne krówki na urodzinki o delikatnym śmietankowym smaku. Krówki zdobione są grafiką jednorożna, który pasuje idealnie na przyjęcie urodzinowe dla dziewczynki. Każda z krówek personalizowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Krówki to pięknie podziękowanie dla gości zgromadzonych na przyjęciu urodzinowym.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na urodzinki DinoParty Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI na urodzinki DinoParty Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI na urodzinki DinoParty Z IMIENIEM 20szt

  Krówki na przyjęcie urodzinowe chłopca zawinięte w ozdobne papierki. Personalizowane krówki to idealny sposób na podziękowanie gościom za udział w przyjęciu urodzinowym. Krówki z grafiką dinozaurów najlepiej sprawdzą się na przyjęciu urodzinowym chłopca. Możesz ułożyć je obok nakryć gości lub umieścić w dekoracyjnych pudełeczkach.

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  2 Opinie

  Słodkie śmietankowe krówki na podziękowanie dla gości to genialny wybór, który z pewnością spodoba się Twoim gościom. Krówki sprawdzą się również świetnie jako słodycze do słodkiego stołu. Zawinięte w papierki z grafiką kwiatową na kraftowym tle wyglądają elegancko i są niezwykle smakowite.

  19,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt
  1 Opinie

  Krówki na podziękowanie w woreczku to piękny upominek dla gości. Krówki są zapakowane i od razu gotowe do wręczenia. Słodki upominek to najlepsza propozycja na podziękowanie dla wszystkich gości!

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt

  Krówki na podziękowanie w woreczku to najlepszy pomysł na gotowe upominki dla gości! Krówki owinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką serduszka, która idealnie sprawdzi się na każdej uroczystości! Tak przygotowany upominek możesz wręczyć na Chrzcie, Komunii czy Urodzinkach!

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt

  Piękne podziękowanie dla gości w formie słodkich krówek. Zapakowane w celofanowe woreczki ze wstążką są od razu gotowe do wręczenia! Krówki owinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką różowych kwiatów!

  6,98 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis! LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  25,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  39,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych Ekspres
  1 Opinie

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  39,00 zł
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Krówki na urodzinki dziecka

Smakowite krówki są rewelacyjnym sposobem na podziękowanie gościom za obecność na przyjęciu urodzinowym dziecka. Z całą pewnością przypadną do gustu zarówno młodszym, jak i starszym osobom przybyłym na imprezkę. Zwłaszcza, że każda krówka owinięta jest w papierek zdobiony wyjątkowym motywem idealnie dopasowanym do atmosfery przyjęcia. Spersonalizowany napis umieszczony na opakowaniu dodaje całości unikalnego charakteru, dzięki czemu upominki dla gości będą naprawdę wyjątkowe. Organizujesz przyjęcie dla najbliższej rodziny, a może imprezkę dla przyjaciół małego solenizanta? Krówki zachwycą zarówno starszych, jak i młodszych, dlatego możesz śmiało wykorzystać je podczas dowolnej okazji. Jakie projekty polecamy najbardziej?

Krówki na podziękowania dla gości

Wyśmienite, śmietankowe krówki zapakowane w ozdobne papierki to bezbłędny sposób na to, aby mile zaskoczyć swoich gości podczas przyjęcia. Słodkości możesz ułożyć bezpośrednio na talerzach zebranych osób, dzięki czemu nikt ich nie przegapi. Świetnym rozwiązaniem jest także włożenie krówek do specjalnie przygotowanych pudełeczek na podziękowania lub wsypać je do misy ustawionej na środku stołu. W ten sposób wszyscy goście zwrócą na nie uwagę i chętnie poczęstują się kapitalnymi słodkościami. Na urodziny swojego dziecka możesz wybrać zarówno personalizowane krówki, jak i uniwersalny wariant z napisem “Dziękujemy”. Motywy Gałązki Eukaliptusa czy złotego serduszka idealnie wpisują się w najnowsze trendy i będą genialnym dodatkiem na przyjęciu Twojej córki bądź syna. 

Krówki na podziękowanie gałązka eukaliptusa

Krówki podziękowanie Gałązka Eukaliptusa

Śmietankowe krówki personalizowane na urodziny dziewczynki

Czarujące projekty utrzymane w jasnej, różowej kolorystyce to doskonałe rozwiązanie na podziękowania podczas urodzin dziewczynki. Z całą pewnością zarówno solenizantce, jak i jej gościom spodobają się krówki Tęcza. Na różowym tle umieszczone zostały grafiki uśmiechniętych chmurek i tęczy, które idealnie sprawdzą się podczas przyjęcia bez względu na wiek Twojej córki. Co więcej, krówki możesz spersonalizować! Umieścimy na nich imię solenizantki, jej wiek oraz datę uroczystości. W ten sposób zyskacie fenomenalny dodatek do słodkiego barku czy upominki dla gości. Bardzo dziewczęcym produktem są również krówki Unicorn. Biały papierek zdobiony bogatym, kwiatowym wzorem oraz podobizną jednorożca to niesamowicie modny motyw! Każda mała księżniczka będzie zachwycona takimi słodkościami na swoim przyjęciu.

Krówki na urodzinki dla dziewczynki unicorn

Krówki na urodzinki dla dziewczynki Unicorn

Krówki z imieniem na urodzinki chłopca

Jakie smakołyki wybrać na urodzinki chłopca? Fantastycznie sprawdzą się bez dwóch zdań krówki z serii Samolot. Pastelowa kolorystyka w chłopięcym odcieniu błękitu cudownie prezentować się będzie na uroczystym stole, efektownie uzupełniając aranżację! Umieszczone na krówkach grafiki samolotu oraz personalizacja to niezwykle oryginalna propozycja na przyjęcie Twojego synka. To przepiękny sposób na to, aby podziękować gościom za przybycie na tak wyjątkowe wydarzenie. A może Twój syn jest fanem dinozaurów? W takim razie ucieszą go krówki DinoParty. Ciekawa kolorystyka oraz nowoczesne grafiki sprawiają, że smakołyki wyglądają naprawdę gustownie. Tak unikalne słodkości to absolutny must-have na przyjęciu!

Krówki na urodzinki chłopca Samolot

Krówki na urodzinki chłopca Samolot