Nowe produkty

Czekoladki komunijne

Czekoladki dla gości na Komunię na pewno ich zaskoczą swoim oryginalnym stylem. Wybierz spośród starannie wyselekcjonowanych propozycji. Personalizowane czekoladki z imieniem dziecka komunijnego zachwycą obdarowane osoby. Tak ważną uroczystość w życiu naszej pociechy należy szczególnie celebrować, dlatego warto zadbać o podziękowania dla gości. Gwarantujemy, że docenią każdy drobny szczegół nawet taki jak tekst i wkład jaki włożyliśmy w przygotowania, a spersonalizowany upominek będzie strzałem w dziesiątkę. Oprócz czekoladek można podarować inne personalizowane upominki takie jak lizaki komunijne czy krówki.

Czekoladki komunijne 

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Kolekcja Hostia
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Kielich i Hostia 10szt
  1 Opinie

  Wyjątkowy upominek dla gości komunijnych w postaci mlecznej czekoladki, która ozdobiona jest elegancką grafiką Hostii oraz imieniem dziecka. Czekoladka wykonana jest z belgijskiej czekolady, która urzeknie najbliższych wspaniałym smakiem.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM IHS Exclusive
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM IHS Exclusive 10szt
  1 Opinie

  Przepyszna czekoladka z motywem złotej hostii i z imieniem dziecka będzie słodkim i przepysznym podziękowaniem dla gości. Dodatkowo, czekoladki umieszczone na nakryciach gości świetnie uzupełnią aranżację stołu. Podziękujcie swoim gościom w cudowny sposób!

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Srebrna Hostia 10szt
  2 Opinie

  Cudownym sposobem na podziękowanie przybyłym gościom będzie wręczenie słodkiego upominku w postaci czekoladki, wykonanej z mlecznej, belgijskiej czekolady. Motyw srebrnej hostii zawarty na etykiecie świetnie wpasuje się w klimat uroczystości. Zachwyćcie swoich gości miłym upominkiem!

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie komunijne Srebrna Hostia
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie komunijne Srebrna Hostia 10szt

  Pyszna mleczna czekoladka ozdobiona motywem Srebrnej Hostii to wyjątkowo słodki upominek dla gości komunijnych. Czekoladki ułożone na talerzach gości lub w szklanych misach prezentują się niezwykle elegancko. Wspaniały smak czekoladki wykonanej z prawdziwej belgijskiej czekolady zachwyci najbliższych. Idealna propozycja na słodkie upominki dla gości na I...

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie komunijne IHS Exclusive
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie komunijne IHS Exclusive 10szt
  2 Opinie

  Pięknie prezentujące się mleczne czekoladki komunijne z motywem Złotej Hostii to idealna propozycja na upominki dla gości komunijnych. Czekoladki wykonane są z mlecznej belgijskiej czekolady, która cudownie smakuje i prezentuje się na komunijnym stole. Słodkie czekoladki można umieścić w ozdobnym pudełeczkach w kształcie serca lub ułożyć na talerzach gości.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Czekoladki z piękną grafiką gałązki eukaliptusa jako pyszne podziękowanie dla gości. Belgijskie czekoladki owinięte w ozdobne papierki prezentują się wyjątkowo. Czekoladki personalizowane są imieniem dziecka co zachwyci wszystkich zgromadzonych gości.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  2 Opinie

  Piękna czekoladka na podziękowanie dla gości zdobiona grafiką gałązki eukaliptusa. Ten bardzo modny wzór wpisuje się idealnie w styl botaniczny. Czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub ułożyć przy ich nakryciach. Nawet taki mały upominek wyrazi Waszą wdzięczność i podziękuje gościom za przybycie.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest/Komunię Z IMIENIEM Eukaliptus
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest/Komunię Z IMIENIEM Eukaliptus 10szt

  Czekoladki z podziękowaniem to wspaniały pomysł na upominek dla gości. Elegancki motyw eukaliptusa świetnie się sprawdzi zarówno na Komunię, jak i Chrzest. Dzięki czekoladkom we wspaniały sposób podziękujecie gościom za przybycie. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  2 Opinie

  Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na Komunię lub Chrzest dziecka? Idealną propozycją jest mleczna czekoladka zdobiona motywem serca i napisem Dziękujemy. Tak przygotowany upominek zaskoczy najbliższych rewelacyjnym smakiem. Czekoladki można również umieścić w ozdobnym pudełeczkach lub w woreczkach z organzy.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki to sposób na podziękowanie dla gości. Czekoladki możesz podarować w trakcie Urodzinek, Roczku czy Chrztu! Czekoladki zawinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką pudrowych kwiatów oraz napisem Dziękujemy. To najlepsza propozycja tego sezonu!

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt

  Czekoladki z pięknym motywem białych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie zapakowane w złotko to piękny upominek dla gości na każdą okazję. Idealnie sprawdzą się jako podziękowania komunijne, na Chrzest, Roczek, Baby Shower czy nawet dla gości weselnych.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki na podziękowania dla gości z piękną kwiatową grafiką i napisem Słodkości dla Ciebie to idealny dodatek, który oczaruje każdego. Słodkie podziękowania sprawdzą się na każdym rodzaju przyjęcia: weselu, Komunii, Chrzcie czy nawet przyjęciu Baby Shower. Czekoladki są zapakowane w papierki z grafiką - gotowe do wręczenia najbliższym.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Komunia w Złocie
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Komunia w Złocie 10szt

  Pyszne belgijskie czekoladki mogą być ciekawą formą podziękowań. Zdobione grafiką złotej koronki prezentują się wyjątkowo. Dodatkowo czekoladki posiadają personalizowane naklejki z imieniem dziecka i datą Pierwszej Komunii Świętej. Można zapakować je do ozdobnego pudełeczka lub położyć przy nakryciach gości.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Kolekcja Lilie
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Kolekcja Lilie 10szt
  1 Opinie

  Prześliczna czekoladka z komunijnym motywem oraz imieniem dziecka będzie wspaniałą pamiątką dla gości oraz idealnym sposobem na podziękowanie przybyłym. Taka personalizowana czekoladka to wspaniały wybór, którego nie może u Was zabraknąć!

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Lily of the Valley
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Lily of the Valley 10szt

  Jak w piękny i uroczy sposób podziękować najbliższym za przybycie na uroczystość Komunii Świętej dziecka? Personalizowana czekoladka z imieniem dziecka o wyjątkowym mlecznym smaku to idealna propozycja. Czekoladka zdobiona jest minimalistycznym motywem gałązki konwalii, dzięki czemu prezentuje się ona wspaniale!

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Komunię i Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Komunię i Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż 10szt
  2 Opinie

  Przepyszna, mleczna czekoladka belgijska z cudownym motywem różowych kwiatów świetnie sprawdzi się jako drobny upominek dla gości na podziękowanie za przybycie. Czekoladki można zapakować w woreczki z organzy, czy rozłożyć na nakryciach gości. Idealny pomysł, który zachwyci każdego!

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Różowa Komunia
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Różowa Komunia 10szt

  Belgijskie czekoladki wykonane z mlecznej czekolady to wyjątkowa propozycja podziękowań dla gości z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Każda czekoladka owinięta jest w ozdobny papierek z imieniem dziecka oraz datą Komunii. Dodatkowo czekoladki zdobione są grafiką delikatnej kwiatowej gałązki. To sprawia, że pięknie prezentują się na przyjęciu dziewczynki. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Komunię i Chrzest Z IMIENIEM Romantyczna Piwonia
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Komunię i Chrzest Z IMIENIEM Romantyczna Piwonia 10szt

  Przepiękne, personalizowane czekoladki przygotowane specjalnie z myślą o uroczystościach komunijnych i na Chrzest. Z taką czekoladką we wspaniały sposób podziękujecie zaproszonym gościom za przybycie na to wielkie wydarzenie. Czekoladki świetnie sprawdzą się zapakowane w estetyczny woreczek, czy też rozłożone na nakryciach gości. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Liście Paproci
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijna Z IMIENIEM Liście Paproci 10szt

  Idealne podziękowanie dla przybyłych gości? Drobne upominki w postaci mlecznej belgijskiej czekoladki z odpowiednią personalizacją. Taki prezent sprawi, że Wasze przyjęcie pozostanie na długo w pamięci gości. Czekoladki przepięknie będą się prezentować na nakryciach gości. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Konwalie
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Konwalie 10szt

  Przepyszne, mleczne czekoladki na podziękowanie dla gości są świetnym pomysłem na ułożenie przy nakryciach. Dzięki dodaniu imienia dziecka, daty uroczystości oraz cudnej grafiki majowej konwalii, całość wygląda oszołamiająco oraz gwarantuje niezapomniany zachwyt!

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Vintage Lace
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Rustykalna Komunia 10szt
  1 Opinie

  W jaki sposób zaskoczyć komunijnych gości? Warto wręczyć im słodkie czekoladki z podziękowaniem! Dzięki personalizacji oraz pięknej grafice, taka czekoladka prezentuje się niezwykle elegancko i świetnie sprawdzi się przy nakryciach dla gości. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt

  Cudowne i słodkie podziękowanie dla gości za ich przybycie na urządzaną przez Ciebie uroczystość. Mleczne czekoladki owinięte w eleganckie papierki z modną grafik,ą w stylu boho przedstawiającą trawy pampas. Uroczy napis "Słodkości dla Ciebie" idealnie pasuje do tych słodkości.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA komunijna Z IMIENIEM Granatowe Anemony
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Granatowe Anemony 10szt

  Niesamowity sposób na podziękowania dla gości? Wręczenie im personalizowanych czekoladek z mlecznej, belgijskiej czekolady! Takie personalizowane czekoladki zachwycą każdego obecnego gościa oraz na długo pozostaną zapamiętane. Dzięki pięknej grafice całość prezentuje się nieziemsko!

  29,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Kolekcja Lilie 12cm/10cm DUŻA
  35,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne ZE ZDJĘCIEM Granatowa Komunia 10szt

  Czekoladka ze zdjęciem dziecka to najnowszy hit 2020! Bardzo oryginalne podziękowanie, które wywoła wiele uśmiechu na twarzach zaproszonych gości. Dodatkowo czekoladka jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą.

  35,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie Kwiat Wiśni RÓŻOWA CZEKOLADA
  35,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne ZE ZDJĘCIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Czekoladki komunijne jako podziękowanie dla gości za przybycie na uroczystość. Czekoladki są personalizowane imieniem dziecka a także jego zdjęciem. Gotowe zdjęcie zostanie nadrukowane na czekoladce. Tak upominek na pewni zaskoczy wszystkich gości.

  35,98 zł
 • BILECIKI ROMBY personalizowane na Komunię 20szt KONWALIA
  35,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne ZE ZDJĘCIEM Zapach Piwonii 10szt

  Czekoladka komunijna na uroczystość dziewczynki. Dekorowana grafika delikatnych, różowych kwiatów spodoba się każdej dziewczynce. Zaletą czekoladki jest możliwość nadrukowania imienia dziecka co jest hitem roku 2020!

  35,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny
  3,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny

  Mleczna czekoladka jako podziękowanie dla gości zgromadzonych na przyjęciu. Upominek zapakowany jest w celofanowy woreczek wraz z dekoracyjnym bilecikiem. Takie małe podziękowania możesz wręczyć gościom podczas Chrztu, Komunii czy przyjęcia urodzinowego.

  3,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  3,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna

  Drobny upominek dla gości w formie czekoladki na Chrzest, Komunie czy Urodzinki! Taki upominek możesz wręczyć wszystkim gościom zgromadzonym na przyjęciu, aby podziękować im za przybycie. Upominek zdobiony jest grafiką gałązki eukaliptusa, dzięki czemu idealnie wpisuje się w najnowsze trendy!

  3,98 zł
 • CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM mleczna z truskawkami
  22,98 zł
  CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM mleczna z truskawkami

  Ręcznie wykonana czekolada mleczna z truskawkami. Do każdej tabliczki dołączona jest naklejka z personalizacją, dzięki czemu nawet czekolada staje się osobistym upominkiem. Czekolada może być również dodatkiem do właściwego prezentu!

  22,98 zł
 • CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM biała z pistacją i aronią
  22,98 zł
  CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM biała z pistacją i aronią

  Biała czekolada z pistacją i aronia ręcznie robiona w Polsce. Czekolada zapakowana jest w piękne kraftowe opakowanie, a także zdobiona personalizowaną naklejką. Taki drobny upominek może sprawić wiele radości zarówno tym najmłodszym jak i trochę starszym.

  22,98 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  25,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych Ekspres
  1 Opinie

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych lub z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  35,00 zł
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Upominki dla gości z imieniem dziecka

Pierwsza Komunia Święta to jedna z najważniejszych uroczystości kościoła katolickiego. Wierni po raz pierwszy przyjmują ciało Chrystusa pod postacią chleba w formie opłatka. Jest to ważne wydarzenie nie tylko w życiu dziecka, ale także rodziny. W ten dzień chcemy, aby wszystko było wyjątkowe, a nasi goście czuli się szczególnie. Aby tak było warto przemyśleć jak podziękować bliskim za przybycie. Idealnym rozwiązaniem będą drobne upominki w formie czekoladki dla gości komunijnych. Aby ukazać wagę wydarzenia upominki te można ozdobić datą Pierwszej Komunii oraz imieniem dziecka które do niej przystępuje. 

Czekoladki komunijne dla gości uniwersalne

Aby podziękować gościom ja przybycie w subtelny i delikatny sposób warto zastanowić się na wręczeniem im czekoladek w ozdobnych papierkach. Na Pierwszą Komunię Świętą polecamy w szczególności czekoladki ze srebrną lub złotą hostią. Jest to symbol, który od razu przywodzi na myśl uroczystość komunijna. Dodatkowo czekoladki posiadają napis "Dziękujemy". Taki drobny dodatek ułożony przy nakryciach gości lub wręczony im osobiście na pewno sprawi wiele radości. W końcu kto nie lubi czekolady!

Czekoladki komunijne ze srebrną hostią

Czekoladki komunijne ze srebrną Hostią

Czekoladki komunijne ze złotą hostią

Podziękowanie dla gości - czekoladki ze złotą Hostią

Personalizowane czekoladki podziękowania komunijne

Oprócz czekoladek uniwersalnych z sama grafiką posiadamy czekoladki dla gości personalizowane. Różnią się one tym że czekoladki personalizowane są imieniem dziecka a także datą uroczystości. Czekoladka zapakowana w taki papierek na pewno jest oryginalna i jedyna w swoim rodzaju. W końcu stworzona po to aby podkreślić wagę uroczystości oraz zaprojektowana specjalnie dla Waszego dziecka. Takie czekoladki to bez wątpienia pamiątki dla gości komunijnych. Jakie są najmodniejsze czekoladki komunijne z imieniem dziecka? Bardzo popularnym wzorem są konwalie, w końcu akurat tych kwiatów nie może zabraknąć na komunijnym stole. Jeśli szukacie czekoladki typowo na Komunię dziewczynki polecamy słodkości zapakowane w srebrną folię w białym papierku oraz piękną grafiką różowych kwiatów.

Czekoladki komunijne konwalia

Personalizowane czekoladki komunijne z konwalią

Czekoladki komunije dla dziewczynki

Personalizowane czekoladki komunijne - propozycja dla dziewczynki