Informacja

Nowe produkty

Czekoladki komunijne

Czekoladki dla gości na Komunię na pewno ich zaskoczą swoim oryginalnym stylem. Wybierz spośród starannie wyselekcjonowanych propozycji. Personalizowane czekoladki z imieniem dziecka komunijnego zachwycą obdarowane osoby. Tak ważną uroczystość w życiu naszej pociechy należy szczególnie celebrować, dlatego warto zadbać o podziękowania dla gości. Gwarantujemy, że docenią każdy drobny szczegół nawet taki jak tekst i wkład jaki włożyliśmy w przygotowania, a spersonalizowany upominek będzie strzałem w dziesiątkę. Oprócz czekoladek można podarować inne personalizowane upominki takie jak lizaki komunijne czy krówki.

Czekoladki komunijne 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 44 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 44 elementów

Upominki dla gości z imieniem dziecka

Pierwsza Komunia Święta to jedna z najważniejszych uroczystości kościoła katolickiego. Wierni po raz pierwszy przyjmują ciało Chrystusa pod postacią chleba w formie opłatka. Jest to ważne wydarzenie nie tylko w życiu dziecka, ale także rodziny. W ten dzień chcemy, aby wszystko było wyjątkowe, a nasi goście czuli się szczególnie. Aby tak było warto przemyśleć jak podziękować bliskim za przybycie. Idealnym rozwiązaniem będą drobne upominki w formie czekoladki dla gości komunijnych. Aby ukazać wagę wydarzenia upominki te można ozdobić datą Pierwszej Komunii oraz imieniem dziecka które do niej przystępuje. 

Czekoladki komunijne dla gości uniwersalne

Aby podziękować gościom ja przybycie w subtelny i delikatny sposób warto zastanowić się na wręczeniem im czekoladek w ozdobnych papierkach. Na Pierwszą Komunię Świętą polecamy w szczególności czekoladki ze srebrną lub złotą hostią. Jest to symbol, który od razu przywodzi na myśl uroczystość komunijna. Dodatkowo czekoladki posiadają napis "Dziękujemy". Taki drobny dodatek ułożony przy nakryciach gości lub wręczony im osobiście na pewno sprawi wiele radości. W końcu kto nie lubi czekolady!

Czekoladki komunijne ze srebrną hostią

Czekoladki komunijne ze srebrną Hostią

Czekoladki komunijne ze złotą hostią

Podziękowanie dla gości - czekoladki ze złotą Hostią

Personalizowane czekoladki podziękowania komunijne

Oprócz czekoladek uniwersalnych z sama grafiką posiadamy czekoladki dla gości personalizowane. Różnią się one tym że czekoladki personalizowane są imieniem dziecka a także datą uroczystości. Czekoladka zapakowana w taki papierek na pewno jest oryginalna i jedyna w swoim rodzaju. W końcu stworzona po to aby podkreślić wagę uroczystości oraz zaprojektowana specjalnie dla Waszego dziecka. Takie czekoladki to bez wątpienia pamiątki dla gości komunijnych. Jakie są najmodniejsze czekoladki komunijne z imieniem dziecka? Bardzo popularnym wzorem są konwalie, w końcu akurat tych kwiatów nie może zabraknąć na komunijnym stole. Jeśli szukacie czekoladki typowo na Komunię dziewczynki polecamy słodkości zapakowane w srebrną folię w białym papierku oraz piękną grafiką różowych kwiatów.

Czekoladki komunijne konwalia

Personalizowane czekoladki komunijne z konwalią

Czekoladki komunije dla dziewczynki

Personalizowane czekoladki komunijne - propozycja dla dziewczynki