Nowe produkty

URODZINKI

Dekoracje na urodzinki dla dzieci, dzięki którym wywołacie radość na twarzy maluszka. Zaproszenia na urodziny dzieci w zabawnych wzorach oraz kolorach, dzięki którym w wyjątkowy sposób zaprosicie gości na przyjęcie urodzinowe. Wiele kolorowych wzorów z pięknymi grafikami. Aby ozdobić wnętrze warto użyć w tym celu balonów urodzinowych. Nadmuchane helem tworzą piękne balonowe dekoracje!

URODZINKI 

Podkategorie

  • Zaproszenia na urodzinki dzieci

    Dekoracje na Roczek w zabawne kolorowe wzory. Zaproszenia na Roczek dzięki którym w wyjątkowy sposób poinformujesz oraz zaprosisz gości na zbliżające się przyjęcie. Dekoracje sali na Roczek takie jak balony, które napompujesz helem. Dekoracje stołu na Roczek - papierowe talerzyki oraz kubeczki. Dzięki wszystkim dodatkom stworzysz magiczne przyjęcie dla swojego maluszka.

  • Urodzinki

    Urodzinki dziecka to bardzo ważne wydarzenie dla całej rodziny. Gdy dziecko jest już większe zaczyna zapraszać na przyjecie urodzinowe pierwszych kolegów i koleżanki. Aby zaprosić ich to wyjątkowe przyjecie warto wykorzystać w tym celu zaproszenia na urodzinki. W ofercie znajduje się wiele pięknych wzorów oraz kolorów zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Warto też zadbać o odpowiednią dekorację sali na urodzinki. Kolorowe balony urodzinowe czy serwetki sprawią, że przyjęcie będzie niezwykle bajkowe.

Urodziny dzieci

Roczek, kolejne urodzinki Waszego malucha to bardzo ważne wydarzenia w życiu zarówno jego, jak i Waszym. Musicie zadbać o wszelkie niezbędne elementy, aby impreza wyszła znakomicie i została zapamiętana przez wszystkich. Podstawowym elementem, o który należy zadbać są zdecydowanie zaproszenia na urodzinki. Powinny idealnie współgrać z pozostałymi dekoracjami. Warto zaopatrzyć się również w balony oraz dekoracje stołu na urodziny. Zwracając uwagę na dziecięcy charakter imprezy, postawcie na urocze grafiki, pastelowe kolory i subtelne wykończenia. Dzięki temu wszystkie elementy będą ze sobą świetnie współgrać, podkreślając charakter uroczystości w wyjątkowy sposób. Roczek dziecka, kolejne urodzinki są ważnym dniem, przygotujcie wszystko odpowiednio wcześniej, by nie zapomnieć o ważnych aspektach. 

Zaproszenia na urodzinki

Zaproszenia na urodziny są jednym z pierwszych elementów, o które należy zadbać podczas organizowania przyjęcia. Zaproszenia na urodziny dziecka powinny charakteryzować się dużym urokiem i subtelnością. Warto poszukać odpowiednich wariantów, aby stworzyć spójne i atrakcyjne przyjęcie. W naszym sklepie znajdziecie dużo różnych wariantów graficznych i kolorystycznych, dzięki czemu każdy ma szansę dobrać odpowiednie dla chłopca lub dziewczynki. Wiemy jak ważny jest tekst zaproszenia na urodzinki, dlatego wewnątrz kart umieszczamy wyjątkowy wierszyk i treść zaproszenia do ręcznego wypisania. Do kompletu dorzucamy również koperty, dzięki czemu nie musicie martwić się już o dodatkowe elementy. Taki pełny pakiet pozwala Wam zaoszczędzić czas i stworzyć wszystko w spójnej stylistyce. Jednym z najbardziej atrakcyjnych wariantów są zaproszenia Uroczy Słonik. Na białych kartach widnieje grafika małego słonika w otoczeniu piórek, kwiatów i liści. Delikatny, pastelowy styl boho idealnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2020. Wszystkie elementy idealnie ze sobą współgrają, tworząc wyjątkowe zaproszenia na urodzinki zarówno dziewczynki, jak i chłopca.

Zaproszenia na urodzinki

Zaproszenia na urodzinki

Serwetki na Roczek

Papierowe serwetki to niezbędny element w dekoracjach stołu. Pojawiają się na wszelkich imprezach okolicznościowych, dlatego świetnie sprawdzą się również na pierwszych urodzinkach Waszego malucha. Zdecydujcie się na wariant, który w wyjątkowy sposób podkreśli charakter uroczystości i sprawi, że wszystkie ozdoby na stole będą bardzo spójne. Jednym z najbardziej popularnych wariantów będą z pewnością serwetki papierowe w różowym lub błękitnym kolorze ze złotym napisem „Mam już Roczek!”. Świetnie nadają charakteru imprezce i cudownie przy tym prezentują. Metaliczny napis idealnie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2020. Pięknie będą prezentowały się ułożone na płasko na talerzach gości, eksponując napis. Dobierzcie do nich piękne ozdoby w złotym kolorze, a Wasze przyjęcie będzie niezwykle atrakcyjne. 

Serwetki na urodzinki

Serwetki na roczek

Balony urodzinowe

Balony są znakomitym elementem dekoracyjnym na każde przyjęcie. Warto mieć przynajmniej kilka takich ozdób na swojej imprezie, by całość otrzymała wyjątkowego charakteru i klimatu. Coraz bardziej popularne stają się balony foliowe, które przybierają różne kształty i wielkości. Są znakomitym rozwiązaniem, aby w prosty i szybki sposób stworzyć wyjątkowe aranżacje. Dobrze jest mieć przynajmniej jeden taki balon na Waszym przyjęciu urodzinowym. Na Pierwszych urodzinkach malucha najlepiej sprawdzi się balon w kształcie cyfry „1”, lub napis „ROCZEK”. Świetnie podkreślą charakter imprezy i znakomicie będą wyglądać na ściance fotograficznej, nad krzesłem solenizanta. Najbardziej popularnym wariantem są zdecydowanie balony lateksowe. są najczęściej wybieranym rodzajem ze względu na dużą dostępność i masę wzorów, kolorów. Wśród najnowszych trendów pojawiają się balony transparentne. Prezentują się znakomicie i na pewno przypadną do gustu wszystkim zaproszonym gościom. Pięknie będą wyglądały na przyjęciu urodzinowym Waszego dziecka. Wewnątrz umieszczone zostało kolorowe konfetti, które na pewno spodoba się nawet najmłodszym gościom. Świetnym wyborem będą również balony chromowane lub metaliczne o delikatnej kolorystyce.  

  Balon foliowy na roczek

Balon foliowy na roczek