Informacja

Nowe produkty

Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej

Gadżety do sesji brzuszkowej upiększą każde zdjęcie. Ciąża to bardzo ważny czas dla każdej kobiety dlatego tak ważne jest uwiecznienie tego na pamiątkowych zdjęciach. Gadżety takie jak fontanny dymne które ujawnią płeć maluszka, są obecnie bardzo często wybierane przez Przyszłe Mamy. Sesja zdjęciowa przyszłej mamy często kolorystycznie odzwierciedla płeć dziecka. Różowe dodatki dla dziewczynki czy niebieskie dla chłopca? Wybór należy do Ciebie!

Gadżety do sesji brzuszkowej/ciążowej 

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Sesja ciążowa - pomysły na kreatywne aranżacje

Sesja ciążowa to bardzo popularny sposób na pamiątkowe uwiecznienie błogosławionego stanu przyszłej Mamy. Wypukły brzuszek doskonale prezentuje się w wielu kreatywnych aranżacjach na profesjonalnych sesjach zdjęciowych. Bardzo popularne jest pozowanie z partnerem, bowiem wspólnie przygotowujecie się na wydarzenie narodzin. Inspiracje na sesję ciążową można odnaleźć niemal na każdej płaszczyźnie, np. na plaży, nad jeziorem, w polu, w parku. Są to głównie plenerowe sesje ciążowe, których naturalność doskonale pasuje do stanu Przyszłej Mamy. Jednak sesja ciążowa w domu to równie dobry pomysł. Nie należy zapominać o rekwizytach i gadżetach, dzięki którym pamiątkowa sesja fotograficzna jeszcze bardziej podkreśli charakter i uroczystość wydarzenia w życiu pary. Znajdziecie je w sklepie internetowym 1001dekoracji.pl. Gorąco polecamy skorzystanie z propozycji, inspiracji i pomysłów na sesję ciążową z produktami naszego sklepu online.

Sesja brzuszkowa - jakich rekwizytów do sesji ciążowej użyć?

Sesja brzuszkowa stanowi zwieńczenie okresu ciąży dla wielu kobiet, które następnie tworzą ze zdjęć personalizowane albumy pamiątkowe, w których utrwalają wszelkie wspomnienia z okresu ciążowego. Jak stworzyć sesję brzuszkową, aby dała oczekiwany rezultat? Należy wszystko po kolei zaplanować i zdefiniować na jaki efekt jest się nastawionym. Sukienka do sesji ciążowej powinna być odpowiednio dobrana do scenerii i pory roku. Zwiewne, kwieciste sukienki są bardzo popularne w lecie i na wiosnę, natomiast jesienią i zimą kobiety chętnie organizują sesje w domach lub w studio fotograficznym. Jak zrobić sesję ciążową w domu? Wybierzcie tematyczne gadżety i rekwizyty z oferty naszego sklepu internetowego z dekoracjami okolicznościowymi 1001dekoracji.pl. Pośród produktów znajdziesz piękne dekoracje do aranżacji wnętrza lub pleneru, tj. złote balony foliowe z napisem “boy” lub “girl”, w zależności od płci dziecka.

szarfa dla przyszłej mamy do sesji zdjęciowej

Szarfa dla przyszłej mamy

Rekwizyty do sesji brzuszkowej - stwórz wyjątkową pamiątkę ciążową

Fontanny dymne do sesji zdjęciowych są bardzo popularne na sesjach ciążowych, ponieważ bardzo często kolor proszku ujawnia płeć dziecka, np.  niebieski zwiastuje nadejście chłopca, a różowy, bądź inny pastelowy kolor przyjście na świat dziewczynki. Efekt na zdjęciach jest niebywały. Pamiętajcie, aby zachować bezpieczeństwo podczas stosowania racy! Gadżety do zdjęć na Baby Shower to także piękne tabliczki z napisami i dzidziusiowe akcesoria do fotobudki z napisami, np. “Coming soon”. Bardzo popularne są także szarfy dla Przyszłej Mamy z personalizacją w postaci imienia.

gadżety do sesji brzuszkowej

Gadżety do sesji brzuszkowej