Nowe produkty

Promocje

Słodycze na Halloween 

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
 • CZEKOLADKA na Halloween Szkielety i pająki
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Halloween Szkielety i pająki 10szt

  Czekoladka na Halloween zawinięta w dekoracyjną naklejkę. Czekoladki to pyszny sposób na słodkie upominki dla gości. Halloweenowe słodycze sprawdzą się idealnie na upiornym przyjęciu. Czekoladki możesz ułożyć na talerzach gości lub wsypać do ozdobnej misy!

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Halloween Szkielety i pająki 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI na Halloween Szkielety i pająki 20szt

  Upiorne słodkości w postaci krówek. Krówki owinięte w ozdobny papierek zaskoczą wszystkich gości. Krówki możesz wręczyć dzieciom gdy odwiedzą Twój dom, w celu zbierania słodyczy! Krówki możesz wykorzystać również jako upominek dla gości na przyjecie Halloweenowe.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Halloween Duszek Boo
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Halloween Duszek Boo 10szt

  Mleczne czekoladki na upiorną imprezę Halloweenową. Słodycze na Halloween możesz wręczyć dzieciom, które odwiedzą Twój dom! Czekoladki posiadają Halloweenowe naklejki z grafiką duszka, które idealnie wpisują się w charakter przyjęcia. Czekoladki możesz również rozdać gościom na organizowanym przyjęciu!

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Halloween Duszek Boo 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI na Halloween Duszek Boo 20szt

  Krówki na Halloween owinięte w ozdobne papierki z grafiką duszków oraz napisem Boo. Krówki będą wspaniałym upominkiem dla dzieci na Halloween. Krówki możesz wręczyć również dzieciom, które tego dnia będą zbierać słodkości Halloweenowe.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Halloween różowa z duszkami 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Halloween różowa z duszkami 10szt

  Czekoladki na Halloween dekorowane uroczą grafika duszków na różowym tle. Czekoladki możesz wręczyć wszystkim na imprezie Halloweenowej lub wsypać do ozdobnej misy. Obok takiego upominku nikt nie przejdzie obojętnie.

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Halloween różowe z duszkami 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI na Halloween różowe z duszkami 20szt

  Halloweenowe krówki owinięte w dekoracyjny papierek z grafiką duszków na różowym tle. Krówki to upominek, który bez wątpienia zaskoczy wszystkie obdarowane osoby. Krówki możesz wręczyć gościom osobiście lub wsypać do ozdobnej miski!

  29,98 zł
 • KRÓWKI na Halloween Nietoperze
  29,98 zł
  KRÓWKI na Halloween Nietoperze 20szt

  Podaruj dzieciom upiorne krówki podczas przyjęcia Halloweenowego. Krówki owinięte są w dekoracyjne papierki z nadrukiem nietoperzy. Krówki możesz rozdać gościom na imprezie Halloweenowej. Taki upominek spodoba się zarówno dzieciom jak i dorosłym!

  29,98 zł
 • LIZAKI do słodkiego bufetu Smaki Dzieciństwa 10szt
  14,98 zł
  LIZAKI do słodkiego bufetu Smaki Dzieciństwa 10szt

  Przepyszne, owocowe lizaki to fantastyczna opcja, która idealnie wpasuje się w słodki bufet na Chrzcie, czy Komunii dziecka! Dzięki wielu różnym kolorom dzieci chętnie będą sięgać po tę jakże smaczną opcję! Wspaniały sposób na udekorowanie stołu i rozpieszczenie gości pysznymi smakołykami!

  14,98 zł
 • LIZAKI z sercem do słodkiego bufetu 24cm 15szt
  27,98 zł
  LIZAKI z sercem do słodkiego bufetu 24cm 15szt

  Przepyszne lizaczki z motywem czerwonego serca to wspaniały dodatek do każdego przyjęcia z udziałem najmłodszych! Lizaki świetnie wpasują się do słodkiego barku. Lizaki prezentują się przepięknie i spodobają się każdemu, ale szczególnie dzieciom!

  27,98 zł
 • CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt
  44,98 zł
  CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt

  Słodkości są zawsze mile widzianym dodatkiem do weselnego poczęstunku, dlatego też jedną z naszych propozycji są słodkie cukierki z motywem serca. Jest to idealny sposób na podziękowanie gościom za ich przybycie na przyjęcie komunijne! 

  44,98 zł
 • CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg
  34,98 zł
  CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg

  Szukasz słodkiego dodatku do swojej uroczystości. Polecamy kolorowe pudrowe cukierki w różnych kształtach. Cukierki możesz umieścić w dekoracyjnych słoiczkach, pudełeczkach na upominku lub wsypać do ozdobnej misy i ustawić na stole. Taki dodatek spodoba się wszystkim gościom, a z pewnością tym najmłodszym.

  34,98 zł
 • TOREBKI papierowe na słodycze Kotek 6szt
  7,98 zł
  TOREBKI papierowe na słodycze Kotek 6szt

  Zestaw papierowych torebeczek na upominki dla najmłodszych. Piękne torebeczki przygotowane są specjalnie z myślą o fance kocich wzorów. Torebeczki posiadają naklejki, którymi zamkniesz upominki. Wewnątrz możesz umieścić słodkości takie jak czekoladki, lizaki czy cukierki.

  7,98 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów