Informacja

Nowe produkty

Prezenty na Komunię

Prezenty na Komunię dziecka to niezbędny element uroczystości. Warto jednak podarować dziecku coś kreatywnego, co będzie piękną pamiątką na wiele lat. W ofercie naszego sklepu znajdziecie mądre prezenty na Komunie takie jak skarbonki na pierwsze oszczędności czy rysunkowe Biblie z Imieniem dziecka. oryginalnym prezentem na Komunię dziewczynki będzie biżuteria taka jak bransoletka czy zawieszka do naszyjnika. Na prezent komunijny dla chłopca polecamy dziesiątkę różańca. Wielu z Was decyduje się na wręczenie dziecku gotówki. nasz sklep internetowy oferuje drewniane pudełeczka, które pozwolą przekazać dziecku gotówkę na elegancki sposób. Pamiątki komunijne to coś co zostaje z dzieckiem na zawsze!

Prezenty na Komunię 

Prezenty na Komunię

Jaki prezent podarować z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Przed takim dylematem staje wiele osób zapraszanych na uroczystość. Zdecydowanie jednym z najpopularniejszych pomysłów jest wręczenie pieniędzy, które rodzice dziecka mogą przeznaczyć na potrzebne produkty albo odłożyć je na przyszłość. Często wybierane są jednak także symboliczne upominki. Biżuteria, spersonalizowane prezenty czy albumy ze zdjęciami są wspaniałą pamiątką, która nawet po wielu latach przypomni dziecku o niepowtarzalnym dniu jego Pierwszej Komunii Świętej. W naszym sklepie internetowym dostępne są podarunki w rozmaitym stylu, co sprawia, że bez problemu znajdziesz idealny wariant dla swojego chrześniaka, kuzyna, wnuka czy siostrzeńca. Tego rodzaju prezenty z całą pewnością przypadną do gustu każdemu dziecku.

Oryginalne pamiątki komunijne

Pamiątki komunijne powinny przede wszystkim oddawać podniosły klimat uroczystości. Świetnie w tej roli sprawdzają się drewniane skrzynki z personalizowanymi kartkami, wewnątrz których umieszczone są symboliczne drobiazgi. Wisiorki z krzyżykami, srebrne obrazki, różańce, słoniki na szczęście czy ozdobne aniołki to tylko niektóre z fantastycznych propozycji, jakie przygotowaliśmy. W większych skrzynkach znajdują się również zestawy upominków złożone uzupełnione słodkim poczęstunkiem w postaci czekoladek. Z kolei pudełka z bransoletkami to szczególnie dobry prezent dla dziewczynki, która z przyjemnością będzie nosiła tak elegancką biżuterię. Skarbonka z personalizowanym wnętrzem czy obrazek z modlitwą w ramce to bardzo uniwersalne upominki, które spodobają się każdemu dziecku. Ślicznie prezentuje się także drewniany aniołek z serduszkiem. A jeśli chcesz, aby podarunek był nad wyraz unikalny, postaw na księgę pamiątkową, którą można wypełnić zdjęciami i wpisami wszystkich gości. 

Pamiątka komunijna dla dziewczyny krzyżyk z klamerką bransoletka

Pamiątka komunijna dla dziewczyny

Biblie na Komunię

Fenomenalnym prezentem na Pierwszą Komunię jest Biblia. Pismo Święte to symboliczny upominek, a zarazem źródło wiedzy na temat chrześcijaństwa oraz dziejów Jezusa Chrystusa. Biblie w naszym sklepie są dostosowane do młodego wieku dziecka komunijnego, a malownicze ilustracje sprawiają, że czytelnikowi łatwiej będzie zrozumieć tekst. Co więcej, każdy tom posiada unikalną okładkę z personalizowanym napisem, która na pewno zachwyci obdarowaną osobę. Możesz postawić na jeden z klasycznych wzorów przedstawiających Świętą Rodzinę, kielich czy hostię albo wybrać nieco bardziej oryginalny motyw. Kwiaty w różowym bądź błękitnym odcieniu wspaniale podkreślą płeć obdarowanego dziecka, co spowoduje, że upominek będzie naprawdę wyjątkowy. 

Pamiątka komunijna Biblia z imieniem

Pamiątka komunijna Biblia z imieniem

Pudełka na pieniądze na Komunię

Jeśli planujesz wręczyć dziecku komunijnemu gotówkę, koniecznie zadbaj o ładne opakowanie, które nada Twojemu prezentowi szczególnego wyglądu. Jednym z najczęściej wybieranych wariantów jest koperta z kartką okolicznościową, do której wsunąć można pieniądze. Mile zaskoczysz obdarowaną osobę za pomocą drewnianego pudełka o podłużnym kształcie dopasowanym do rozmiaru banknotów. Nadrukowana w jego wnętrzu personalizacja uczyni podarunek śliczną pamiątką. W podobnym stylu zaprojektowane zostały drewniane pudełka z umieszczonymi w środku klamerkami, za pomocą których przymocować można pieniądze. Spośród dostępnych wzorów kwiatów, wieńców i hostii wybierz taki, który najlepiej pasuje do obdarowywanego dziecka i sprezentuj mu upominek jedyny w swoim rodzaju!

Pudełko na pieniądze na Komunię

Pudełko na pieniądze na Komunię