Nowe produkty

Krówki na Komunię

Krówki komunijne to nowoczesny upominek dla gości na Pierwszą Komunię Świętą. Krówki jest personalizowana, posiadają etykietę z imieniem dziecka. Modne są również krówki ze zdjęciem dziecka. Upominki dla gości z krówkami można ustawić obok nakryć gości lub wręczyć osobiście. Można je również zapakować w pudełeczka na upominki komunijne.

Krówki na Komunię Jest 18 produktów.

Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Zapach Piwonii Z TWOIM NADRUKIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Zapach...

  Małe, wyjątkowe upominki dla gości. Krówki o śmietankowym z grafiką kwiatów piwonii zachwycą zebranych gości. Dodatkowo personalizowane są imieniem dziecka i datą Komunii. Z pewnością pomogą w wyrażeniu wdzięczności za przybycie w tak wyjątkowym dniu.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Rustykalna Komunia Z IMIENIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Rustykalna...

  Pyszne, śmietankowe krówki to propozycja podziękowań na Pierwszą Komunię Świętą. Każdy cukierek owinięty jest ozdobnym, personalizowanym papierkiem. Grafika delikatnej koronki na jasnym tle prezentuje się niesamowicie. Dodatkowo całość personalizowana jest imieniem dziecka i data Komunii.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Srebrno-Złota Komunia Z NADRUKIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Srebrno-Złota Komunia...

  Pyszna, śmietankowa krówka to idealny upominek dla każdego z zaproszonych gości. Zawinięte w biały papierek ozdobiony imieniem dziecka oraz datą Komunii to wyjątkowa propozycja pamiątki. Krówki można również umieścić w ozdobnych pudełeczkach lub woreczkach.

  29,98 zł
 • Krówki podziękowanie Konwalie z imieniem 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Konwalie z imieniem...

  Podziękowanie dla gości komunijnych w formie słodkiej krówki. Każdy cukierek zawinięty jest w papierek zdobiony grafiką zielonych gałązek konwalii. Krówki są personalizowane, posiadają nadruk imienia dziecka oraz datę.

  29,98 zł
 • KRÓWKA na podziękowanie z sercem Dziękujemy Chrzest Komunia
  1,29 zł
  KRÓWKA na podziękowanie z sercem...

  Uniwersalne krówki to pomysł na podziękowanie dla gości z okazji uroczystości. Słodkie upominki można ułożyć na talerzach gości, wręczyć osobiście lub zapakować w ozdobne pudełeczka na upominki. Taki prezencik na pewno sprawi wiele radości zaproszonym gościom.

  1,29 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Różowa Komunia Z IMIENIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Różowa Komunia Z...

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości w formie krówek w ozdobnych papierkach. Krówki są personalizowane, posiadają nadruk imienia dziecka oraz datę Pierwszej Komunii Świętej. Wzór różowych kwiatów idealnie pasuje na przyjecie dziewczynki.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Komunia w Srebrze Z IMIENIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Komunia w Srebrze Z...

  Eleganckie cukierki krówki zawinięte w biało-srebrny papierek. Ten wyjątkowy upominek pomoże pięknie podziękować gościom za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Krówki są personalizowane imieniem dziecka i datą.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Komunia w Złocie Z NADRUKIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Komunia w Złocie Z...

  Eleganckie personalizowane krówki to doskonały sposób aby podziękować gościom za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Zaprojektowane w najmodniejszych kolorach najlepiej prezentują się ułożone przy nakryciach gości.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Kielich i Hostia Z IMIENIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Kielich i...

  Komunijne krówki z nadrukiem kielicha i hostii to pomysł na słodki upominek dla gości z okazji Pierwszej Komunii Świętej. W ten sposób możecie wyrazić swoją wdzięczność za przybycie zaproszonych na uroczystość. Każda z krówek zawinięta jest w ozdobny papierek.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię ZE ZDJĘCIEM Eukaliptus 20szt
  35,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię ZE...

  Piękne krówki ze zdjęciem dziecka w botanicznym stylu. Dzięki nim możesz w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Krówki najlepiej prezentują się ułożone obok nakryć gości.

  35,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię IHS Exclusive Z NADRUKIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię IHS...

  Eleganckie krówki komunijne z nadrukiem złotej Hostii. Krówki są personalizowane, dzięki czemu będą wyjątkowym upominkiem dla gości. Cukierki krówki może wręczyć osobiście gościom lub włożyć je w ozdobne pudełeczka na upominki.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Srebrna Hostia Z NADRUKIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Srebrna...

  Eleganckie krówki komunijne z nadrukiem srebrnej Hostii. Krówki są personalizowane imieniem dziecka, dzięki czemu będą oryginalnym upominkiem dla gości. Krówki może wręczyć osobiście gościom lub włożyć je w ozdobne pudełeczka na upominki.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Subtelny Róż Z NADRUKIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Subtelny...

  Dekoracyjne krówki jako podziękowanie dla gości z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Dekorowane grafiką kolorowych kwiatów pasują idealnie na przyjęcie komunijne dla dziewczynki. Krówki najlepiej ułożyć obok nakryć gości.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Delikatne Kwiaty Z NADRUKIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Delikatne...

  Krówki z nadrukiem delikatnych kwiatów to forma podziękowania dla gości komunijnych. Pasują na przyjęcie chłopca i dziewczynki. Cukierki krówki w wyjątkowy sposób pomogą podziękować gościom za przyjście na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

  29,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Komunię Lily of the Valley Z IMIENIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Komunię Lily of...

  Delikatne, personalizowane krówki zdobione gałązką konwalii. Dzięki nim podziękujesz gościom za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Krówki posiadają nadruk imienia dziecka oraz datę uroczystości.

  29,98 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Granatowa Komunia Z IMIENIEM 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Granatowa Komunia Z...

  Krówki to sposób na wyjątkowe podziękowanie dla gości zgromadzonych na uroczystości. Personalizowane imieniem dziecka oraz datą uroczystości, będą wyjątkową pamiątką tego dnia. Krówki dekorowane są granatowymi elementami, dlatego najlepiej prezentują się na przyjęciu komunijnym chłopca.

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

Słodkie podziękowania dla gości komunijnych

Organizacja przyjęcia komunijnego to bardzo ważne wydarzenie. Przygotowują się do niego nie tylko rodzice i dzieci ale także goście. Myślą oni o prezentach dla dziecka komunijnego, poświęcają swój czas oraz również bardzo chcą aby dziecko było zadowolone podczas tego dnia. Dlatego warto podziękować im za to co robią na naszego dziecka. Nawet drobny upominek wywoła wiele radości. Jakie upominki dla gości na komunię podarować? Przedstawiamy Wam cukierki krówki komunijne!

Uniwersalne cukierki krówki na Komunię

Aby umilić gościom czas spędzony podczas przyjęcia komunijnego można obok ich nakryć ułożyć drobne upominki. Jedną z takich propozycji są krówki. Każda z krówek zawinięta jest w ozdobny papierek który przypomina o uroczystości na której się znajdujemy. Uniwersalne krówki posiadają dekoracyjną grafikę dzięki której krówka nabiera wyjątkowego wyglądu i pięknie prezentuje się ułożona przy nakryciach gości. Krówki można włożyć również w ozdobne pudełeczka na upominki.

Uniwersalne krówki na komunię

Uniwersalne krówki komunijne dla gości

Personalizowane krówki z imieniem dziecka

Jeśli szukacie czegoś bardziej oryginalnego polecam personalizowane cukierki krówki. Każda z nich posiada nadrukowane imię dziecka oraz datę uroczystości. Taka, krówka z pewnością zwraca uwagę gdyż jest bardzo osobista. Najmodniejszym Wzorem krówek na rok 2020 jest złota i srebrna Hostia. Jest to symbol, który od raz kojarzony jest z uroczystością religijną. Równie modne są wzory konwaliowe które posiadają nadruk delikatnej kwiatowej gałązki.

Krówki komunijne z konwalią

Krówki komunijne dekorowane gałązką konwalii

Krówki komunijne ze złotą Hostią

Motyw Złotej Hostii - krówki komunijne

Krówki komunijne ze zdjęciem dziecka

Takie małe komunijne krówki mogą również wprawić zaproszonych gości w zachwyt. Wystarczy, że na personalizowanym papierku pojawi się zdjęcie dziecka! Wyślij zdjęcie swojego dziecka a umieścimy je na papierku. Taka krówka może być również pamiątką z tego dnia. Krówki komunijne ze zdjęciem dziecka to z pewnością hit roku 2020! Takie krówki można dołączyć również do zaproszeń. Zaproszenia komunijne z krówką na pewni wywołają radość.

Krówki komunijne ze zdjęciem dziecka

Krówki komunijne ze zdjęciem dziecka

Zobacz wszystkie propozycje prezentów i upominków dla gości w kategorii DLA CHRZESTNYCH I GOŚCI:

Podziękowania dla Chrzestnych/Dziadków

Czekoladki komunijne

Krówki na Komunię

Lizaki na Komunię

Ciasteczka z wróżbą na Komunię

Anioły na Komunię

Świeczki na upominki Komunia

Miód na upominki komunijne

Migdały i cukierki na Komunię

Dodatki do prezencików

Pudełeczka i woreczki na upominki

Pudełka na ciasto dla gości