Nowe produkty

Promocje

Krówki na Komunię

Krówki komunijne to nowoczesny upominek dla gości na Pierwszą Komunię Świętą. Krówki jest personalizowana, posiadają etykietę z imieniem dziecka. Modne są również krówki ze zdjęciem dziecka. Upominki dla gości z krówkami można ustawić obok nakryć gości lub wręczyć osobiście. Można je również zapakować w pudełeczka na upominki komunijne.

Krówki na Komunię 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 40 elementów

Słodkie podziękowania dla gości komunijnych

Organizacja przyjęcia komunijnego to bardzo ważne wydarzenie. Przygotowują się do niego nie tylko rodzice i dzieci ale także goście. Myślą oni o prezentach dla dziecka komunijnego, poświęcają swój czas oraz również bardzo chcą aby dziecko było zadowolone podczas tego dnia. Dlatego warto podziękować im za to co robią na naszego dziecka. Nawet drobny upominek wywoła wiele radości. Jakie upominki dla gości na komunię podarować? Przedstawiamy Wam cukierki krówki komunijne!

Uniwersalne cukierki krówki na Komunię

Aby umilić gościom czas spędzony podczas przyjęcia komunijnego można obok ich nakryć ułożyć drobne upominki. Jedną z takich propozycji są krówki. Każda z krówek zawinięta jest w ozdobny papierek który przypomina o uroczystości na której się znajdujemy. Uniwersalne krówki posiadają dekoracyjną grafikę dzięki której krówka nabiera wyjątkowego wyglądu i pięknie prezentuje się ułożona przy nakryciach gości. Krówki można włożyć również w ozdobne pudełeczka na upominki.

Krówki na Komunię Chłopca

Krówki dla gości na Komunię Chłopca

Krówki komunijne w woreczku pudrowe kwiaty

Krówki komunijne w opakowaniu

Personalizowane krówki z imieniem dziecka

Jeśli szukacie czegoś bardziej oryginalnego polecam personalizowane cukierki krówki. Każda z nich posiada nadrukowane imię dziecka oraz datę uroczystości. Taka, krówka z pewnością zwraca uwagę gdyż jest bardzo osobista. Najmodniejszym Wzorem krówek na rok 2023 jest złota i srebrna Hostia. Jest to symbol, który od raz kojarzony jest z uroczystością religijną. Równie modne są wzory konwaliowe które posiadają nadruk delikatnej kwiatowej gałązki.

Krówki komunijne ze złotą Hostią

Motyw Złotej Hostii - krówki komunijne

Krówki komunijne ze zdjęciem dziecka

Takie małe komunijne krówki mogą również wprawić zaproszonych gości w zachwyt. Wystarczy, że na personalizowanym papierku pojawi się zdjęcie dziecka! Wyślij zdjęcie swojego dziecka a umieścimy je na papierku. Taka krówka może być również pamiątką z tego dnia. Krówki komunijne ze zdjęciem dziecka to z pewnością hit roku 2023! Takie krówki można dołączyć również do zaproszeń. Zaproszenia komunijne z krówką na pewni wywołają radość.

Krówki komunijne ze zdjęciem dziecka

Krówki komunijne ze zdjęciem dziecka