Informacja

Nowe produkty

Prezenty noworoczne

W Nowym Roku można znaleźć wyjątkowe prezenty, które dostarczą innym wiele radości. Sprawdź nasze najnowsze oferty przedstawiające personalizowane pudełka prezentowe. W środku umieściliśmy wyłącznie wysokiej jakości produkty, odpowiednie dla kobiety i mężczyzny. Niech Nowy Rok będzie pełen niespodzianek!  

Prezenty noworoczne 

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
 • PREZENT noworoczny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava PREZENT noworoczny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava
  79,98 zł
  PREZENT noworoczny w skrzyni Z IMIENIEM z winem Cava

  Prezent noworoczny zamknięty w skrzyni z naturalnego drewna. W środku umieszczono wino musujące w komplecie ze słomką oraz czekoladowe cukierki w złotych papierkach. Wieczko zdobi samoprzylepna naklejka z personalizacją pośród dopasowanej grafiki. 

  79,98 zł
 • PREZENT noworoczny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX PREZENT noworoczny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX
  69,98 zł
  PREZENT noworoczny Prosecco kryształowe w skrzyni LUX

  Uroczy prezent, który przyniesie radość na nadchodzący Nowy Rok. Drewniana skrzynia zawiera zestaw z pysznym Prosecco marki Freixenet i mlecznymi czekoladkami. Personalizacja zawarta na naklejce sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowo! 

  69,98 zł
 • PREZENT noworoczny wino kryształowe w skrzyni Rosegold PREZENT noworoczny wino kryształowe w skrzyni Rosegold
  69,98 zł
  PREZENT noworoczny wino kryształowe w skrzyni Rosegold

  Wspaniały damski upominek, który zawiera ekskluzywne wino musujące Freixenet Italian Rose oraz słodkie cukiereczki z motywem serduszka. Wieczko zdobi przepiękna grafika z personalizowanymi życzeniami. Zaskocz bliską osobę efektownym upominkiem. 

  69,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM różowe Prosecco Relaks LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM różowe Prosecco Relaks LUX
  209,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM różowe Prosecco Relaks LUX

  Wspaniały prezent zamknięty w różowym boxie! W środku znajduje się butelka różowego Prosecco, słodkie pianki, fiolka z solą do kąpieli, fiolka z płatkami róż. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z przepięknymi życzeniami. Każda kobieta doceni taki upominek! 

  209,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX
  229,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX

  Noworoczny prezent zamknięty w czarnym pudełku wyłożonym materiałowymi różami. Wewnątrz umieszczono dużą butelkę wina w czarnej kolorystyce. Całość wspaniale się prezentuje. Na wieczku umieszczono naklejkę z personalizowanymi życzeniami. 

  229,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX
  229,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX

  Eleganckie pudełko prezentowe dla kobiety. W środku umieszczono dużą ilość materiałowych kwiatów oraz białe wino musujące. Wieczko zdobi naklejka z przepięknymi, noworocznymi życzeniami. Całość dopełnia naklejka z życzeniami na nadchodzący Nowy Rok. 

  229,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX
  279,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX

  Wspaniały upominek noworoczny, który zaskoczy każdą kobietę, Wewnątrz pudełka prezentowego znajduje się zestaw, który zawiera wino musujące, świeca zapachowa, słodkie pianki oraz satynowy szlafrok. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z życzeniami. 

  279,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX
  199,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Wyjątkowy noworoczny upominek, który sprawi, że na twarzy bliskiej osoby pojawi się uśmiech. Wewnątrz różowego pudełka znajduje się wino musujące w kryształowej butelce, sól do kąpieli, myjka do kąpieli, zapachowa świeca w szkle, zapałki i pianki. Etykieta zawarta na wieczku przedstawia personalizowane życzenia. 

  199,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek

  Upominek noworoczny dla wyjątkowej Kobiety! Spraw radość bliskiej osobie wręczając jej pudełko prezentowe wypełnione po brzegi wysokiej jakości produktami. Wewnątrz znajdziesz zestaw zestaw składający się z mielonej kawy, zielonej herbaty, wina musującego, szklanego kieliszka oraz ciasteczka z wróżbą. Do wieczka doklejono personalizowaną etykietę z...

  199,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Prezent noworoczny zamknięty w kraftowym pudełku. W środku ułożono gładki, satynowy szlafrok, małą, kryształową butelkę prosecco, sól himalajską z dodatkiem płatków róż  oraz sojową świecę o podobnym aromacie. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z życzeniami. Całość stanowi wyjątkowy upominek, który przyniesie szczęście na Nowy Rok! 

  299,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Błogości PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Błogości
  229,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Błogości

  Szukasz prezentu noworocznego, który przyniesie wyłącznie radość i uśmiech? Zamów pudełko w kraftowym odcieniu zawierające zestaw z winem w kryształowej butelce, masażerem do ciała, satynową opaską, solą himalajską do kąpieli, gąbką luffa oraz krówkami o śmietankowym smaku. Wyjątkowości doda personalizowana etykieta z przepięknymi życzeniami. 

  229,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Relaksujący Wieczór PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Relaksujący Wieczór
  299,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Relaksujący Wieczór

  Elegancki upominek noworoczny dla Kobiety. Klasyczne czarne pudełko prezentowe zawiera szlafrok lub komplet bielizny satynowej, satynowy woreczek, musujące Prosecco, sól do kąpieli, jadalne płatki róż oraz coś słodkiego. Zdobi je wieczko z życzeniami umieszczonymi na personalizowanej etykiecie. 

  299,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Miłosne SPA PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Miłosne SPA
  219,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Miłosne SPA

  Noworoczny upominek zamknięty w klasycznym, czarnym pudełku prezentowym. W środku zawarto wyłącznie produkty wysokiej klasy. Znajduje się tam wino musujące, świeca zapachowa, sól do kąpieli, aromatyczna herbata oraz satynowy woreczek. Do wieczka dołączono personalizowaną etykietę z życzeniami. 

  219,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Rozkoszy PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Rozkoszy
  299,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwile Rozkoszy

  Wyjątkowy upominek przeznaczony dla eleganckiej kobiety. W czarnym pudełku prezentowym znajduje się: szlafrok satynowy lub komplet bielizny, satynowy woreczek, świeca zapachowa oraz czekoladowe cukierki. Chwile Rozkoszy zostały wzbogacone o personalizowaną naklejkę z dopasowaną grafiką. Umieszczono na nich przepiękne noworoczne życzenia. 

  299,98 zł
 • PREZENT noworoczny Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek PREZENT noworoczny Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT noworoczny Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek

  Wspaniałe pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów! Noworoczny upominek zawiera zestaw z winem Cava Negro w eleganckiej butelce oraz kieliszkiem do wina w czarnym odcieniu. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z przepięknymi życzeniami. 

  89,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Prezent noworoczny umieszczony w różowym pudełku prezentowym. W środku znajduje się zestaw z winem musującym w kryształowej butelce oraz kieliszkiem wykonanym ze szkła w złotej kolorystyce. Wieczko zdobi etykieta z życzeniami na Nowy Rok. Podaruj chwilę przyjemności! 

  89,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX
  99,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX

  Prezent noworoczny, który zaskoczy każdą kobietę. W środku pudełka prezentowego umieszczono zestaw składający się z pysznego wina musującego i ręcznie robionych mydełek w kształcie makaroników. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z życzeniami na Nowy Rok. 

  99,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chill Time PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chill Time

  Szukasz prezentu na Nowy Rok dla Niego? Świetnie trafiłeś! Naszą propozycją jest czarne pudełko prezentowe, wewnątrz którego znajduje się mała butelka Prosecco, fistaszki do pochrupania oraz cukierki bimberki. Aby dodać wyjątkowości na wieczku umieściliśmy personalizowaną etykietę z życzeniami. 

  79,98 zł
 • PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł
  PREZENT noworoczny Z IMIENIEM Chwila Odprężenia

  Prezent dla mężczyzny, który pozwoli szczęśliwie wkroczyć w Nowy Rok. Wewnątrz czarnego pudełka prezentowego znajduje się zestaw z winem musującym, migdałami w mlecznej czekoladzie z cynamonem oraz krówkami. Chwila Odprężenia została wzbogacona o samoprzylepną naklejkę z życzeniami. 

  89,98 zł
 • SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 750ml DUŻE SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 750ml DUŻE
  36,98 zł
  WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 750ml DUŻE

  Nowy rok bez szampana? Nic z tych rzeczy! Wyjątkowy szaman o delikatnym smaku sprzedawany z naklejką z napisem " Szczęśliwego Nowego Roku". Nie ma bardziej idealnego połączenia na tą wyjątkową noc!

  36,98 zł
 • SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 200ml Z TWOIM PODPISEM SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE na Sylwestra 200ml Z TWOIM PODPISEM
  24,98 zł
  WINO MUSUJĄCE Premium na Sylwestra 200ml Z TWOIM PODPISEM

  Małe, noworoczne wina o pysznym smaku powinny znaleźć się na każdej imprezie sylwestrowej. Możesz rozdać je wszystkim gościom aby razem wznieść sylwestrowy toast. Każda butelka z szampanem zdobiona jest naklejką z złoto-czarną grafiką oraz życzeniami!

  24,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE na Sylwestra Z Twoim Podpisem 750ml DUŻE WINO MUSUJĄCE na Sylwestra Z Twoim Podpisem 750ml DUŻE
  39,98 zł
  WINO MUSUJĄCE na Sylwestra Z Twoim Podpisem 750ml DUŻE

  Wino musujące na Sylwestra z przepięknymi życzeniami Szczęśliwego Nowego Roku i Twoim podpisem. Wznieście toast za Nowy Rok z eleganckim upominkiem! To wspaniała propozycja zarówno dla kobiety jak i mężczyzny.

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Prezenty noworoczne - czy daje się prezenty na Nowy Rok?

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że do najpopularniejszych zwyczajów na różnorodne okazje należy wręczanie prezentów. Upominki różnego rodzaju stanowią doskonały pomysł na to, by sprawić wielką przyjemność najbliższym. Odpowiednio wybrany prezent może w świetnym stylu pokazać krewnym czy przyjaciołom, jak wiele dla Ciebie znaczą. Taki podarunek to naprawdę miły gest, który głęboko zapadnie w pamięci obdarowanej osoby. Zwykle wręcza się je na święta i różnorodne uroczystości, ale czy daje się prezenty na Nowy Rok? To trudne pytanie, ponieważ nie istnieje żaden przymus wręczania prezentów na jakąkolwiek osobę - zawsze to jednak ogromna przyjemność. Jeśli chcesz więc sprawić radość swoim bliskim, jak najbardziej możesz zdecydować się na sprawienie im wyjątkowego podarunku. Jakie prezenty na Nowy Rok będą najlepszym rozwiązaniem?

Pomysłowe prezenty na Nowy Rok

Noworoczne prezenty mogą mieć naprawdę różnorodną formę. Od małych upominków, po duże zestawy podarunkowe - możesz też wybrać dowolne produkty. Stawiaj na unikalne artykuły i pomysły albo wybierz gotowe, sprawdzone rozwiązania. Jakie prezenty możemy polecić? Zdecydowanie ciekawą propozycją na taki upominek jest butelka wina musującego. To niezawodny podarunek, który możesz z powodzeniem wręczyć gospodarzowi imprezy sylwestrowej bądź po prostu komuś bliskiemu. Na prezent noworoczny znakomicie nadaje się też duży zestaw podarunkowy. Świetnym przykładem jest prezent utrzymany w stonowanej kolorystyce. Czerń i brąz powodują, że całość wygląda niezwykle męsko i elegancko. Na pewno spodoba się obdarowanej osobie.

Prezent noworoczny słodka elegancja

Zestaw prezentowy na Nowy Rok dla niego

Prezenty noworoczne dla bliskich

Zestawy prezentowe na Nowy Rok zaprojektowane zostały w wielu fantastycznych odsłonach. Każda ma swój własny, niepowtarzalny charakter, który bez dwóch zdań pozwoli oczarować obdarowane osoby. Czerwono-czarny zestaw podarunkowy na Nowy Rok to ciekawa propozycja dla bliskich. Nada się doskonale choćby na prezent dla drugiej połówki. W ten sposób sprawisz, że Twoja partnerka czy partner na pewno poczuje się wyjątkowo. Zestaw podarunkowy umieszczony został w pudełku z grubego papieru. Na wieku znajduje się personalizowana kartka z życzeniami, a w środku znalazło się wino musujące, a także zapachowa świeca, sole do kąpieli i herbata. Obdarowana osoba na pewno dzięki temu doskonale zrelaksuje się w nowym roku. 

Co dać w prezencie na Nowy Rok?

Tak naprawdę na prezent z okazji Nowego Roku możesz bliskim osobom wręczyć dowolnego rodzaju produkty czy akcesoria. Najlepiej sprawdzą się prezenty dopasowane do osobistych upodobań czy zainteresowań adresata. Unikalnym i oryginalnym rozwiązaniem będzie także prezent personalizowany na Nowy Rok. Drewniana skrzynia z winem to doskonały przykład tego rodzaju podarunku. Naturalna stylistyka i elegancki charakter zestawu pozwoli już od pierwszej chwili oczarować każdą bliską osobę. Podarunek możesz śmiało wręczyć podczas imprezy sylwestrowej bądź już w Nowy Rok. Tak czy inaczej z pewnością sprawisz wielką przyjemność obdarowanej osobie. Zobacz koniecznie wszystkie propozycje z naszego sklepu internetowego.

Prezent noworoczny wino kryształowe lux

Kobiecy prezent na Nowy Rok