Nowe produkty

Balony na Roczek - kształty

Balony na Roczek w różnych kształtach zachwycą w szczególności wszystkich najmłodszych. Balony na Roczek w kształcie jednorożca czy wesołej chmurki spodobają się każdemu dziecku. Dla zapewnienia jeszcze większej rozrywki napompuj balony helem. Dzięki temu balony będą się same unosiły, co będzie dodatkową atrakcją dla wszystkich dzieci. W ofercie sklepu znajdują się również balony na Roczek chłopca i dziewczynki z napisem " It's a boy" It's a girl". Tak przygotowane balonowe dekoracje  na Roczek zachwycą wszystkich na imprezie.

Balony na Roczek - kształty 

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
  • BALON foliowy Jednorożec Unicorn OGROMNY 112cm x 82cm
    14,98 zł
    BALON foliowy Jednorożec Unicorn OGROMNY 112cm x 82cm

    Balon foliowy w kształcie jednorożca to idealna propozycja na przyjęcie urodzinkowe. Dzięki niemu ozdobisz pomieszczenie na Roczek czy urodzinki dziewczynki. Balon w kształcie jednorożca idealnie wpisuje się w najnowsze trendy urodzinowe.

    14,98 zł
  • BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY
    7,98 zł
    BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY

    Wyjątkowy balon w kształcie serca z napisem It's a girl. Różowe balony to idealna propozycja na urodzinki dziewczynki. Balon w kształcie serca spodoba się każdej małej księżniczce.

    7,98 zł
  • BALON foliowy Gwiazdka It's a boy 48cm BŁĘKITNY
    7,98 zł
    BALON foliowy Gwiazdka It's a boy 48cm BŁĘKITNY

    Balon foliowy w kształcie gwiazdy na urodzinki chłopca. Na błękitnym balonie nadrukowany jest napis "It's a boy". Po skończonym przyjęciu dekoracja może posłużyć jako ozdoba pokoju.

    7,98 zł
  • BALON foliowy Jednorożec 70x75cm
    10,98 zł
    BALON foliowy Jednorożec 70x75cm

    Wyjątkowy balon w kształcie jednorożca, który bez wątpienia pasuje na przyjęcie urodzinkowe dzieci. Balony jednorożce najczęściej wybierane są na urodzinki czy roczek dziewczynki. Taki balon pięknie udekoruje wnętrze oraz wyjątkowo prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach.

    10,98 zł
  • BALON foliowy Chmurka 54x43cm
    9,98 zł
    BALON foliowy Chmurka 54x43cm

    Wyjątkowy balon w kształcie uśmiechniętej chmurki to idealna propozycja dla każdej dziewczynki i chłopca. Dzięki temu możesz w wyjątkowy sposób ozdobić wnętrze na przyjęcie urodzinkowe.

    9,98 zł
  • BALONY pastelowe serca 30cm 6szt JASNORÓŻOWE
    7,98 zł
    BALONY pastelowe serca 30cm 6szt JASNORÓŻOWE

    Różowy balon w kształcie serca to wyjątkowa propozycja. Dzięki niemu udekorujesz pomieszczenie w którym odbywa się impreza. Foliowe balony to najmodniejsza propozycja na urodzinki dzieci.

    7,98 zł
  • BALONY lateksowe serca 25cm 6szt BIAŁE
    5,98 zł
    BALONY lateksowe serca 25cm 6szt BIAŁE

    Balony w kształcie serca, to wyjątkowa propozycja dekoracji sali na przyjęcie urodzinkowe. Balony to najtańszy sposób na udekorowanie pomieszczenia w którym odbywa się przyjecie urodzinowe. Białe balony pięknie komponują się z balonami w innych kolorach.

    5,98 zł
  • BALON foliowy na Chrzest Serce 45cm JASNORÓŻOWY
    7,98 zł
    BALON foliowy na Chrzest Serce 45cm JASNORÓŻOWY

    Efektowny foliowy balon w kształcie jasnoróżowego serca to śliczna dekoracja pomieszczenia na Chrzcie dziewczynki. Metaliczny połysk i uroczy kształt sprawiają, że balon pięknie wygląda zawieszony nad stołem lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniu!

    7,98 zł
  • BALON foliowy na Chrzest Serce 45cm BŁĘKITNY
    7,98 zł
    BALON foliowy na Chrzest Serce 45cm BŁĘKITNY

    Błękitny balon foliowy w kształcie serca to idealna dekoracja na Chrzest chłopca. Uroczy kształt i metaliczny odcień! Balonik można zawiesić nad stołem, nad łóżeczkiem, a po uroczystości wykorzystać do dekoracji pokoju dziecięcego!

    7,98 zł
  • BALON foliowy Serce 45cm ZŁOTY
    7,98 zł
    BALON foliowy Serce 45cm ZŁOTY

    Balon foliowy w kształcie złotego serca to bardzo popularna ozdoba wnętrza. Dzięki niemu możesz przyozdobić przyjęcie na urodzinki dziecka czy Roczek. Złote balony pasują na przyjęcie urodzinowe zarówno chłopca jak i dziewczynki.

    7,98 zł
  • BALON foliowy Serce 45cm SREBRNY
    7,98 zł
    BALON foliowy Serce 45cm SREBRNY

    Balon foliowy w kształcie serca to wyjątkowa propozycja dekoracji pomieszczenia na urodzinki, Chrzest czy Roczek. Dzięki niemu stworzysz wyjątkowe balonowe dekoracje w domu czy sali. Balony w kolorze srebrnym idealnie komponują się z balonami w innych kolorach.

    7,98 zł
  • BALON foliowy Serce 45cm CHROMOWANY ZŁOTY
    6,98 zł
    BALON foliowy Serce 45cm CHROMOWANY ZŁOTY

    Piękny, chromowany balon to propozycja dekoracji na każde przyjęcie. Balon w wyjątkowy sposób ozdobi pomieszczenia w którym będzie odbywać się przyjęcie urodzinowe. Balony to fantastyczna dekoracja na dziecięce przyjęcia.

    6,98 zł
  • POMPKA dwustronna do balonów
    10,98 zł
    POMPKA dwustronna do balonów

    Bardzo praktyczna pompka do balonów, która umożliwi Wam szybkie nadmuchanie potrzebnych balonów i zaoszczędzi wiele czasu. Taka pompka to konieczny niezbędnik na każdym przyjęciu!

    10,98 zł
  • HEL do balonów - zestaw z 30 balonami
    155,98 zł
    HEL do balonów - zestaw z 30 balonami

    Butla z helem do napełnienia balonów to cudowna opcja na stworzenie oryginalnych aranżacji z wykorzystaniem balonów. Własna butla z helem to bardzo korzystna opcja, dzięki której zaoszczędzicie sporo cennego czasu i stworzycie własne dekoracje!

    155,98 zł
  • CRAZY HEL do balonów W PUSZCE
    42,98 zł
    CRAZY HEL do balonów W PUSZCE

    Hel w puszcze do nadmuchania pojedynczych balonów to wspaniała opcja, jeśli chcecie napełnić helem swoje balony! Balony napełnione helem unoszą się wysoko, dzięki czemu fantastycznie prezentują się w pomieszczeniu i na zdjęciach z uroczystości.

    42,98 zł
  • WIĄZADEŁKO do balonów różowe must have
    2,98 zł
    WIĄZADEŁKO do balonów must have

    Zawiązywanie balonów może sprawić trudności. Zaopatrz się w praktyczne plastikowe wiązadełko i pięknie udekoruj przyjęcie! Idealne do balonów lateksowych, ułatwia ich związywanie, a tym samym przyspiesza wykonywanie dekoracji.

    2,98 zł
  • STOJAK stelaż do balonów 140cm
    29,98 zł
    STOJAK stelaż do balonów 140cm

    Wysoki stojak do balonów pozwoli stworzyć piękne dekoracje z balonów na Waszym przyjęciu. Sprawdzi się idealnie ustawiony w pomieszczeniu, w którym odbywa się Chrzest, Komunia czy urodziny. Dzięki niemu łatwo stworzycie balonowe kompozycje, które zachwycą gości.

    29,98 zł
  • STOJAK stelaż do balonów 70cm
    14,98 zł
    STOJAK stelaż do balonów 70cm

    Zastanawiacie się, jak zaprezentować balony na swojej uroczystości? Idealnym wyborem będzie stojak do balonów o wysokości 70cm. Stojak pomoże wyeksponować balony i przygotować aranżację, która oczaruje gości. Idealny do wykorzystania w domu i lokalu.

    14,98 zł
  • STOJAK stelaż do balonów 40cm 2szt Biały
    7,98 zł
    STOJAK stelaż do balonów 40cm 2szt Biały

    Stojak na balony pozwoli stworzyć wyjątkową dekorację wnętrza na Chrzest, Komunię, Roczek dziecka czy okrągłe urodziny. Biały stelaż idealnie komponuje się z balonami w różnorodnej kolorystyce. Balony na stelażu warto jest ustawić na stole  tak by był widoczny z daleka.

    7,98 zł
  • PATYCZKI i ZATYCZKI do balonów KOMPLET 10 SZTUK
    4,98 zł
    PATYCZKI i ZATYCZKI do balonów KOMPLET 10 SZTUK

    Patyczki do trzymania balonów to bardzo praktyczny dodatek, który umożliwi Wam udekorowanie całego pomieszczenia w cudowny, zachwycający sposób! Dodatkowo, patyczki świetnie sprawdzą się do rozkładania balonów w estetyczny, zorganizowany sposób.

    4,98 zł
  • TAŚMA do girland balonowych 5m
    9,98 zł
    TAŚMA do girland balonowych 5m

    Niezwykle praktyczny dodatek, który ułatwi Wam dekorowanie całej przestrzeni i umożliwi stworzenie wspaniałych aranżacji z balonów! Z taśmą do girland balonowych stworzycie niesamowite dekoracje, które zachwycą wszystkich gości!

    9,98 zł
  • PRZYLEPCE do mocowania balonów 100szt EFEKT JAK Z HELEM
    8,98 zł
    PRZYLEPCE do mocowania balonów 100szt EFEKT JAK Z HELEM

    Przylepce do mocowania balonów to wspaniała propozycja na przyczepianie balonów na sali! Przylepce umożliwią Wam tworzenie wspaniałych aranżacji z wykorzystaniem dekoracyjnych balonów, wypróbujcie sami!

    8,98 zł
  • WSTĄŻKA do balonów MEGA 225m Błękitna
    12,98 zł
    WSTĄŻKA do balonów MEGA 225m Błękitna

    Piękna metaliczna wstążka do balonów w kolorze błękitnym. Dzięki niej możesz przywiązać balony na uroczystości chłopców takie jak Chrzest, Komunia czy urodzinki. Wstążki pozwalają stworzyć piękne balonowe dekoracje w każdym pomieszczeniu a nawet w ogrodzie.

    12,98 zł
  • WSTĄŻKA do balonów metalizowana MEGA 225m Różowa
    12,98 zł
    WSTĄŻKA do balonów metalizowana MEGA 225m Różowa

    Wstążka do balonów w kolorze jasnoróżowym z metalicznym połyskiem. Dzięki niej możecie związać ze sobą kilka sztuk balonów jednocześnie, tworząc piękne balonowe dekoracje. Różowa wstążka najlepiej nadaje się do balonów na przyjęcia dziewczynki.

    12,98 zł
  • WSTĄŻKA do balonów pastelowa MEGA 458m Rosegold
    15,98 zł
    Nowy
    WSTĄŻKA do balonów pastelowa MEGA 458m Rosegold

    Piękna wstążka do balonów w najmodniejszym kolorze sezonu rosegold. Dzięki niej stworzysz balonowe dekoracje w najmodniejszym stylu. Wstążka pasuje do balonów, banerów oraz girland. Wszystko po to żeby zadbać o najmniejszy detal!

    15,98 zł
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Balony na Roczek - jakie dekoracje balonowe wybrać na pierwsze urodzinki dziecka?

 

Balony na Roczek w kształcie zwierząt, a także inne rozmaite propozycje dekoracji balonowych są niezbędne na każdym wesołym przyjęciu. Miejscem celebrowania pierwszych urodzinek dziecka może być restauracja, dom/mieszkanie lub ogród, jeśli są one w sezonie wiosna-lato. Ważne, aby maleństwo czuło się bezpiecznie i dobrze wśród najbliższych na swoim pierwszym przyjęciu z okazji urodzin. Balony różne kształty to bogata część oferty naszego sklepu internetowego 1001dekoracji.pl, gdzie można znaleźć wiele rozmaitych inspiracji na Roczek dziecka i nie tylko. Balony, banery, girlandy oraz wiele innych dekoracji sali i stołu na Roczek znajdziesz w naszym sklepie okolicznościowym online.

Balony foliowe na Roczek

Balony foliowe na Roczek przybierają różne kształty i kolory, dlatego są one przeznaczone na przyjęcia urodzinkowe dla chłopca i dla dziewczynki. Niezwykłym powodzeniem cieszy się balon foliowy jednorożec z kolorową grzywą. Jest to propozycja dekoracji najczęściej wybierana przez dziewczynki, jednak nic nie stoi na przeszkodzie żeby tym modelem ozdobić także przyjęcie dla chłopca. Duża głowa jednorożca będzie doskonałym gadżetem i elementem pamiątkowych sesji zdjęciowych. Dziecięca imprez z jednorożcami to wspaniały motyw przewodni. Balony foliowe w kształcie serca to urocze propozycje dekoracji przyjęcia na Roczek. Błyszczące lub chromowane dmuchańce w kolorach złoty, srebrny, niebieski, różowy to doskonały pomysł na stworzenie klimatu przyjęcia. Sesje zdjęciowe na ich tle będą prezentowały się istnie zjawiskowo, dlatego warto zdecydować się na ten typ dekoracji. Nie należy zapominać także o akcesoriach do balonów, np. o pompce czy o stojaku. Za pomocą pompki w krótkim czasie można stworzyć wyjątkowe kombinacje aranżacyjne, natomiast stojak jest doskonałym narzędziem, aby wykonać osobiste kompozycje na Roczek dziecka.

balon na Roczek w kształcie głowy jednorożca

Balon na Roczek w formie głowy jednorożca

Balony na Roczek - stwórz niepowtarzalną aranżację przyjęcia dziecięcego!

Balony z helem to must have każdego przyjęcia z okazji pierwszych urodzin dziecka. Dekoracje balonowe napełnione lekkim helem dostojnie unoszą się, przez co wyglądają niesamowicie. Są one nieodłącznym elementem pamiątkowych sesji zdjęciowych. Dzieci bardzo lubią balony lewitujące w powietrzu, dlatego staną się one także swoistą atrakcją.

Balon foliowy na Roczek chłopca

Balon foliowy na Roczek chłopca

Jak napełnić balony helem?

Podstawowym narzędziem, niezbędnym do stworzenia wyjątkowych dekoracji balonowych jest butla z helem, która znajduje się w ofercie sklepu internetowego. Za pomocą tego produktu można stworzyć doskonałe aranżacje wnętrza na różne okazje, np. na Roczek dziecka. Aby nadmuchać balon helem wystarczy umieścić balon na specjalnej końcówce i zwolnić dźwignię butli. Po napompowaniu balona należy zamknąć ujście helu i dokładnie zawiązać balon.