Nowe produkty

Balony na Roczek - kształty

Balony na Roczek w różnych kształtach zachwycą w szczególności wszystkich najmłodszych. Balony na Roczek w kształcie jednorożca czy wesołej chmurki spodobają się każdemu dziecku. Dla zapewnienia jeszcze większej rozrywki napompuj balony helem. Dzięki temu balony będą się same unosiły, co będzie dodatkową atrakcją dla wszystkich dzieci. W ofercie sklepu znajdują się również balony na Roczek chłopca i dziewczynki z napisem " It's a boy" It's a girl". Tak przygotowane balonowe dekoracje  na Roczek zachwycą wszystkich na imprezie.

Balony na Roczek - kształty 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 59 elementów

Balony na Roczek - jakie dekoracje balonowe wybrać na pierwsze urodzinki dziecka?

 

Balony na Roczek w kształcie zwierząt, a także inne rozmaite propozycje dekoracji balonowych są niezbędne na każdym wesołym przyjęciu. Miejscem celebrowania pierwszych urodzinek dziecka może być restauracja, dom/mieszkanie lub ogród, jeśli są one w sezonie wiosna-lato. Ważne, aby maleństwo czuło się bezpiecznie i dobrze wśród najbliższych na swoim pierwszym przyjęciu z okazji urodzin. Balony różne kształty to bogata część oferty naszego sklepu internetowego 1001dekoracji.pl, gdzie można znaleźć wiele rozmaitych inspiracji na Roczek dziecka i nie tylko. Balony, banery, girlandy oraz wiele innych dekoracji sali i stołu na Roczek znajdziesz w naszym sklepie okolicznościowym online.

Balony foliowe na Roczek

Balony foliowe na Roczek przybierają różne kształty i kolory, dlatego są one przeznaczone na przyjęcia urodzinkowe dla chłopca i dla dziewczynki. Niezwykłym powodzeniem cieszy się balon foliowy jednorożec z kolorową grzywą. Jest to propozycja dekoracji najczęściej wybierana przez dziewczynki, jednak nic nie stoi na przeszkodzie żeby tym modelem ozdobić także przyjęcie dla chłopca. Duża głowa jednorożca będzie doskonałym gadżetem i elementem pamiątkowych sesji zdjęciowych. Dziecięca imprez z jednorożcami to wspaniały motyw przewodni. Balony foliowe w kształcie serca to urocze propozycje dekoracji przyjęcia na Roczek. Błyszczące lub chromowane dmuchańce w kolorach złoty, srebrny, niebieski, różowy to doskonały pomysł na stworzenie klimatu przyjęcia. Sesje zdjęciowe na ich tle będą prezentowały się istnie zjawiskowo, dlatego warto zdecydować się na ten typ dekoracji. Nie należy zapominać także o akcesoriach do balonów, np. o pompce czy o stojaku. Za pomocą pompki w krótkim czasie można stworzyć wyjątkowe kombinacje aranżacyjne, natomiast stojak jest doskonałym narzędziem, aby wykonać osobiste kompozycje na Roczek dziecka.

balon na Roczek w kształcie głowy jednorożca

Balon na Roczek w formie głowy jednorożca

Balony na Roczek - stwórz niepowtarzalną aranżację przyjęcia dziecięcego!

Balony z helem to must have każdego przyjęcia z okazji pierwszych urodzin dziecka. Dekoracje balonowe napełnione lekkim helem dostojnie unoszą się, przez co wyglądają niesamowicie. Są one nieodłącznym elementem pamiątkowych sesji zdjęciowych. Dzieci bardzo lubią balony lewitujące w powietrzu, dlatego staną się one także swoistą atrakcją.

Balon foliowy na Roczek chłopca

Balon foliowy na Roczek chłopca

Jak napełnić balony helem?

Podstawowym narzędziem, niezbędnym do stworzenia wyjątkowych dekoracji balonowych jest butla z helem, która znajduje się w ofercie sklepu internetowego. Za pomocą tego produktu można stworzyć doskonałe aranżacje wnętrza na różne okazje, np. na Roczek dziecka. Aby nadmuchać balon helem wystarczy umieścić balon na specjalnej końcówce i zwolnić dźwignię butli. Po napompowaniu balona należy zamknąć ujście helu i dokładnie zawiązać balon.