Nowe produkty

Balony na Roczek - kształty

Balony na Roczek w różnych kształtach zachwycą w szczególności wszystkich najmłodszych. Balony na Roczek w kształcie jednorożca czy wesołej chmurki spodobają się każdemu dziecku. Dla zapewnienia jeszcze większej rozrywki napompuj balony helem. Dzięki temu balony będą się same unosiły, co będzie dodatkową atrakcją dla wszystkich dzieci. W ofercie sklepu znajdują się również balony na Roczek chłopca i dziewczynki z napisem " It's a boy" It's a girl". Tak przygotowane balonowe dekoracje  na Roczek zachwycą wszystkich na imprezie.

Balony na Roczek - kształty 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 44 elementów
 • BALON na Roczek dziewczynki Cyfra 1 Z KORONĄ Róż MEGA 90cm
  14,98 zł
  BALON na Roczek dziewczynki Cyfra 1 Z KORONĄ Róż MEGA 90cm

  Duży foliowy balon w kształcie cyfry 1. Wykonany z jasnoróżowej foli pasuje idealnie na przyjęcie urodzinowe dziewczynki. Balon w kształcie cyfry 1 dekorowany koroną, to propozycja dekoracji na Roczek maluszka.

  14,98 zł
 • BALON na Roczek chłopca Cyfra 1 Z KORONĄ Błękit MEGA 90cm
  14,98 zł
  BALON na Roczek chłopca Cyfra 1 Z KORONĄ Błękit MEGA 90cm

  Balon na Roczek chłopca w kształcie cyfry 1. Wykonany z jasnoniebieskiej folii prezentuje się bardzo nowocześnie. Balon dekorowany jest również złotą korona, która podkreśla jego nowoczesny wygląd.

  14,98 zł
 • BALON Mam Roczek foliowy Złota Gwiazda 48cm
  7,98 zł
  BALON Mam Roczek foliowy Złota Gwiazda 48cm

  Złoty balon na Roczek w kształcie gwiazdy. Wykonany ze złotej, metalizowanej folii pięknie odbija światło dając efekt błyszczenia. Balon dekorowany jest białym napisem Mam Roczek. To idealna propozycja na urodzinki dziecka.

  7,98 zł
 • BALON foliowy na Roczek i urodziny Lama 39x61cm
  19,98 zł
  BALON foliowy na Roczek i urodziny Lama 39x61cm

  Kolorowy balon na Roczek i Urodzinki dziecka. Dzięki niemu sprawisz wiele radości najmłodszym oraz udekorujesz sale na urodzinki! Dla lepszego efektu możesz napompować balony helem aby unosiły się ponad powierzchnią!

  19,98 zł
 • BALON foliowy Jednorożec Unicorn 73x90cm
  20,98 zł
  BALON foliowy Jednorożec Unicorn 73x90cm

  Balon foliowy w kształcie jednorożca to wyjątkowa propozycja dekoracji na urodzinki dziecka. Pastelowa kolorystyka oraz motyw złotych gwiazdek spodoba się każdej dziewczynce. Musisz go mieć na przyjęciu swojego dziecka.

  20,98 zł
 • BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY
  7,98 zł
  BALON foliowy Serce Its a girl 45cm JASNORÓŻOWY

  Wyjątkowy balon w kształcie serca z napisem It's a girl. Różowe balony to idealna propozycja na urodzinki dziewczynki. Balon w kształcie serca spodoba się każdej małej księżniczce.

  7,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazdka It's a boy 48cm BŁĘKITNY
  7,98 zł
  BALON foliowy Gwiazdka It's a boy 48cm BŁĘKITNY

  Balon foliowy w kształcie gwiazdy na urodzinki chłopca. Na błękitnym balonie nadrukowany jest napis "It's a boy". Po skończonym przyjęciu dekoracja może posłużyć jako ozdoba pokoju.

  7,98 zł
 • BALON foliowy Jednorożec 70x75cm
  10,98 zł
  BALON foliowy Jednorożec 70x75cm

  Wyjątkowy balon w kształcie jednorożca, który bez wątpienia pasuje na przyjęcie urodzinkowe dzieci. Balony jednorożce najczęściej wybierane są na urodzinki czy roczek dziewczynki. Taki balon pięknie udekoruje wnętrze oraz wyjątkowo prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach.

  10,98 zł
 • BALON na Roczek foliowy Mam już Roczek Kangurek
  7,98 zł
  BALON na Roczek foliowy Mam już Roczek Kangurek

  Piękny balon na Roczek z motywem kangurka to doskonały pomysł na dekoracje sali na urodzinki. Błękitny balon pasuje idealnie na pierwsze urodzinki chłopca.

  7,98 zł
 • BALON na Roczek foliowy Mam już Roczek Kóliczek
  7,98 zł
  BALON na Roczek foliowy Mam już Roczek Kóliczek

  Foliowy balon na Roczek dekorowany grafiką uroczego króliczka. To idealna propozycja na Roczek dziewczynki. Foliowe balony najlepiej prezentują się napompowane helem.

  7,98 zł
 • BALONY foliowe Zwierzątka Zoo 26cm x 35cm KOMPLET 5szt
  16,98 zł
  BALONY foliowe Zwierzątka Zoo 26cm x 35cm KOMPLET 5szt

  Balony foliowe w kształcie zwierzątek to idealna propozycja dekoracji na urodzinki dzieci. W skład zestawu wchodzi 5 balonów w kształcie różnych zwierzątek. To fantastyczna dekoracja na przyjecie zarówno chłopca jak i dziewczynki!

  16,98 zł
 • BALONY pastelowe serca 30cm 6szt JASNORÓŻOWE
  9,98 zł
  BALONY pastelowe serca 30cm 6szt JASNORÓŻOWE

  Różowy balon w kształcie serca to wyjątkowa propozycja. Dzięki niemu udekorujesz pomieszczenie w którym odbywa się impreza. Foliowe balony to najmodniejsza propozycja na urodzinki dzieci.

  9,98 zł
 • BALON foliowy na Chrzest Serce 45cm JASNORÓŻOWY
  7,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm JASNORÓŻOWY

  Efektowny foliowy balon w kształcie jasnoróżowego serca to śliczna dekoracja pomieszczenia na Chrzcie dziewczynki. Metaliczny połysk i uroczy kształt sprawiają, że balon pięknie wygląda zawieszony nad stołem lub w dowolnym miejscu w pomieszczeniu!

  7,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm BŁĘKITNY
  5,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm BŁĘKITNY

  Balon foliowy serce w błękitnym kolorze to idealna dekoracja na Chrzest, Komunię i urodziny dla chłopca. Najlepiej jest wypełnić go helem, dzięki czemu fantastycznie będzie unosił się w powietrzu i prezentował na zdjęciach z przyjęcia. Balon można zawiesić w dowolnym miejscu lub umieścić na specjalnym stojaku.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm ZŁOTY
  7,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm ZŁOTY

  Balon foliowy w kształcie złotego serca to bardzo popularna ozdoba wnętrza. Dzięki niemu możesz przyozdobić przyjęcie na urodzinki dziecka czy Roczek. Złote balony pasują na przyjęcie urodzinowe zarówno chłopca jak i dziewczynki.

  7,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm SREBRNY
  5,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm SREBRNY

  Balon foliowy w kształcie serca to wyjątkowa propozycja dekoracji pomieszczenia na urodzinki, Chrzest czy Roczek. Dzięki niemu stworzysz wyjątkowe balonowe dekoracje w domu czy sali. Balony w kolorze srebrnym idealnie komponują się z balonami w innych kolorach.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Serce 45cm ROSEGOLD
  5,98 zł
  BALON foliowy Serce 45cm ROSEGOLD

  Balon foliowy serce w kolorze rosegold to najmodniejszy trend tego sezonu! Taki balon świetnie prezentuje się nie tylko na urodzinach dziecka, Chrzcie, Komunii, ale i również na przyjęciach urodzinowych dla dorosłych. Kolor różowego złota rewelacyjnie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 36cm JASNORÓŻOWY
  5,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 48cm JASNORÓŻOWY

  Balon foliowy w kształcie gwiazdki pozwoli w modny sposób udekorować pomieszczenie na przyjęcia. Jasnoróżowy kolor to idealna propozycja dla dziewczynki. Foliowa gwiazdka sprawdzi się jako dekoracja na Chrzest, Komunię, Urodziny dziecka i dla dorosłych.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 48cm BŁĘKITNY
  5,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 48cm BŁĘKITNY

  Balon foliowy w kształcie gwiazdki to rewelacyjna dekoracja pomieszczenia na różne przyjęcia. Błękitny metalizowany kolor to idealna propozycja na przyjęcie dla chłopca z okazji Chrztu, Komunii lub Baby Shower. Balon gwiazdka świetnie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach z imprezki.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 45cm ROSEGOLD
  5,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 48cm ROSEGOLD

  Balon w kształcie gwiazdki w modnym kolorze rosegold pozwoli w rewelacyjny sposób udekorować każde przyjęcie! Jest to fantastyczna dekoracja urodzinowa, która nada się również na Chrzest i Komunię dziecka. Balon rosegold wspaniale prezentuje się na zdjęciach z przyjęcia.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 45cm ZŁOTY
  5,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 48cm ZŁOTY

  Złoty balon w kształcie gwiazdki to modna i oryginalna dekoracja pomieszczenia na każde przyjęcie! Świetnie prezentuje się na zdjęciach z imprezki. Idealna dekoracja zarówno na urodziny dla dziecka, jak i dla dorosłych.

  5,98 zł
 • BALON foliowy Gwiazda 45cm SREBRNY
  5,98 zł
  BALON foliowy Gwiazda 48cm SREBRNY

  Balon foliowy gwiazda pozwoli w rewelacyjny sposób udekorować pomieszczenie na każde przyjęcie! Srebrny mataliczny kolor wpisuje się w najmodniejsze trendy! Foliowa gwiazda to fantastyczny gadżet do sesji zdjęciowych. Balon można napompować helem lub powietrzem.

  5,98 zł
 • POMPKA dwustronna do balonów
  13,98 zł
  POMPKA dwustronna do balonów

  Bardzo praktyczna pompka do balonów, która umożliwi Wam szybkie nadmuchanie potrzebnych balonów i zaoszczędzi wiele czasu. Taka pompka to konieczny niezbędnik na każdym przyjęciu!

  13,98 zł
 • BUTLA z helem do balonów na 30 balonów DOBRA CENA
  149,98 zł
  BUTLA z helem do balonów na 30 balonów DOBRA CENA

  Butla z helem do napełnienia balonów to cudowna opcja na stworzenie oryginalnych aranżacji z wykorzystaniem balonów. Własna butla z helem to bardzo korzystna opcja, dzięki której zaoszczędzicie sporo cennego czasu i stworzycie własne dekoracje!

  149,98 zł
 • CRAZY HEL do balonów W PUSZCE
  42,98 zł
  CRAZY HEL do balonów W PUSZCE

  Hel w puszcze do nadmuchania pojedynczych balonów to wspaniała opcja, jeśli chcecie napełnić helem swoje balony! Balony napełnione helem unoszą się wysoko, dzięki czemu fantastycznie prezentują się w pomieszczeniu i na zdjęciach z uroczystości.

  42,98 zł
 • WIĄZADEŁKO do balonów różowe must have
  3,98 zł
  WIĄZADEŁKO do balonów must have
  1 Opinie

  Zawiązywanie balonów może sprawić trudności. Zaopatrz się w praktyczne plastikowe wiązadełko i pięknie udekoruj przyjęcie! Idealne do balonów lateksowych, ułatwia ich związywanie, a tym samym przyspiesza wykonywanie dekoracji.

  3,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów 140cm
  29,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów 140cm
  1 Opinie

  Wysoki stojak do balonów pozwoli stworzyć piękne dekoracje z balonów na Waszym przyjęciu. Sprawdzi się idealnie ustawiony w pomieszczeniu, w którym odbywa się Chrzest, Komunia czy urodziny. Dzięki niemu łatwo stworzycie balonowe kompozycje, które zachwycą gości.

  29,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów 70cm
  19,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów 70cm

  Zastanawiacie się, jak zaprezentować balony na swojej uroczystości? Idealnym wyborem będzie stojak do balonów o wysokości 70cm. Stojak pomoże wyeksponować balony i przygotować aranżację, która oczaruje gości. Idealny do wykorzystania w domu i lokalu.

  19,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów 40cm 2szt Biały
  7,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów 40cm 2szt Biały

  Stojak na balony pozwoli stworzyć wyjątkową dekorację wnętrza na Chrzest, Komunię, Roczek dziecka czy okrągłe urodziny. Biały stelaż idealnie komponuje się z balonami w różnorodnej kolorystyce. Balony na stelażu warto jest ustawić na stole  tak by był widoczny z daleka.

  7,98 zł
 • PATYCZKI i ZATYCZKI do balonów KOMPLET 10 SZTUK
  7,98 zł
  PATYCZKI i ZATYCZKI do balonów KOMPLET 10 SZTUK

  Patyczki do trzymania balonów to bardzo praktyczny dodatek, który umożliwi Wam udekorowanie całego pomieszczenia w cudowny, zachwycający sposób! Dodatkowo, patyczki świetnie sprawdzą się do rozkładania balonów w estetyczny, zorganizowany sposób.

  7,98 zł
 • TAŚMA do girland balonowych 5m
  9,98 zł
  TAŚMA do girland balonowych 5m
  2 Opinie

  Niezwykle praktyczny dodatek, który ułatwi Wam dekorowanie całej przestrzeni i umożliwi stworzenie wspaniałych aranżacji z balonów! Z taśmą do girland balonowych stworzycie niesamowite dekoracje, które zachwycą wszystkich gości!

  9,98 zł
 • PRZYLEPCE do mocowania balonów 100szt EFEKT JAK Z HELEM
  8,98 zł
  PRZYLEPCE do mocowania balonów 100szt EFEKT JAK Z HELEM
  1 Opinie

  Przylepce do mocowania balonów to wspaniała propozycja na przyczepianie balonów na sali! Przylepce umożliwią Wam tworzenie wspaniałych aranżacji z wykorzystaniem dekoracyjnych balonów, wypróbujcie sami!

  8,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów MEGA 225m Błękitna
  12,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów MEGA 225m Błękitna

  Piękna metaliczna wstążka do balonów w kolorze błękitnym. Dzięki niej możesz przywiązać balony na uroczystości chłopców takie jak Chrzest, Komunia czy urodzinki. Wstążki pozwalają stworzyć piękne balonowe dekoracje w każdym pomieszczeniu a nawet w ogrodzie.

  12,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów metalizowana MEGA 225m Różowa
  12,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów metalizowana MEGA 225m Różowa

  Wstążka do balonów w kolorze jasnoróżowym z metalicznym połyskiem. Dzięki niej możecie związać ze sobą kilka sztuk balonów jednocześnie, tworząc piękne balonowe dekoracje. Różowa wstążka najlepiej nadaje się do balonów na przyjęcia dziewczynki.

  12,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów pastelowa MEGA 458m Rosegold
  15,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów metalizowana 225m Rosegold

  Piękna wstążka do balonów w najmodniejszym kolorze sezonu rosegold. Dzięki niej stworzysz balonowe dekoracje w najmodniejszym stylu. Wstążka pasuje do balonów, banerów oraz girland. Wszystko po to żeby zadbać o najmniejszy detal!

  15,98 zł
 • CIĘŻARKI do balonów metaliczne ROSEGOLD 4szt
  14,98 zł
  CIĘŻARKI do balonów metaliczne ROSEGOLD 4szt

  Ciężarki to balonów w kolorze rosegold to fantastyczne dodatki do dekoracji sali na różne przyjęcia. Ciężarki pozwolą otrzymać balony napełnione helem w jednym miejscu. Dzięki obciążnikom dekoracje balonowe nie będą przemieszczać się po pomieszczeniu. Metaliczny kolor różowego złota wpisuje się w najmodniejsze trendy.

  14,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 44 elementów

Balony na Roczek - jakie dekoracje balonowe wybrać na pierwsze urodzinki dziecka?

 

Balony na Roczek w kształcie zwierząt, a także inne rozmaite propozycje dekoracji balonowych są niezbędne na każdym wesołym przyjęciu. Miejscem celebrowania pierwszych urodzinek dziecka może być restauracja, dom/mieszkanie lub ogród, jeśli są one w sezonie wiosna-lato. Ważne, aby maleństwo czuło się bezpiecznie i dobrze wśród najbliższych na swoim pierwszym przyjęciu z okazji urodzin. Balony różne kształty to bogata część oferty naszego sklepu internetowego 1001dekoracji.pl, gdzie można znaleźć wiele rozmaitych inspiracji na Roczek dziecka i nie tylko. Balony, banery, girlandy oraz wiele innych dekoracji sali i stołu na Roczek znajdziesz w naszym sklepie okolicznościowym online.

Balony foliowe na Roczek

Balony foliowe na Roczek przybierają różne kształty i kolory, dlatego są one przeznaczone na przyjęcia urodzinkowe dla chłopca i dla dziewczynki. Niezwykłym powodzeniem cieszy się balon foliowy jednorożec z kolorową grzywą. Jest to propozycja dekoracji najczęściej wybierana przez dziewczynki, jednak nic nie stoi na przeszkodzie żeby tym modelem ozdobić także przyjęcie dla chłopca. Duża głowa jednorożca będzie doskonałym gadżetem i elementem pamiątkowych sesji zdjęciowych. Dziecięca imprez z jednorożcami to wspaniały motyw przewodni. Balony foliowe w kształcie serca to urocze propozycje dekoracji przyjęcia na Roczek. Błyszczące lub chromowane dmuchańce w kolorach złoty, srebrny, niebieski, różowy to doskonały pomysł na stworzenie klimatu przyjęcia. Sesje zdjęciowe na ich tle będą prezentowały się istnie zjawiskowo, dlatego warto zdecydować się na ten typ dekoracji. Nie należy zapominać także o akcesoriach do balonów, np. o pompce czy o stojaku. Za pomocą pompki w krótkim czasie można stworzyć wyjątkowe kombinacje aranżacyjne, natomiast stojak jest doskonałym narzędziem, aby wykonać osobiste kompozycje na Roczek dziecka.

balon na Roczek w kształcie głowy jednorożca

Balon na Roczek w formie głowy jednorożca

Balony na Roczek - stwórz niepowtarzalną aranżację przyjęcia dziecięcego!

Balony z helem to must have każdego przyjęcia z okazji pierwszych urodzin dziecka. Dekoracje balonowe napełnione lekkim helem dostojnie unoszą się, przez co wyglądają niesamowicie. Są one nieodłącznym elementem pamiątkowych sesji zdjęciowych. Dzieci bardzo lubią balony lewitujące w powietrzu, dlatego staną się one także swoistą atrakcją.

Balon foliowy na Roczek chłopca

Balon foliowy na Roczek chłopca

Jak napełnić balony helem?

Podstawowym narzędziem, niezbędnym do stworzenia wyjątkowych dekoracji balonowych jest butla z helem, która znajduje się w ofercie sklepu internetowego. Za pomocą tego produktu można stworzyć doskonałe aranżacje wnętrza na różne okazje, np. na Roczek dziecka. Aby nadmuchać balon helem wystarczy umieścić balon na specjalnej końcówce i zwolnić dźwignię butli. Po napompowaniu balona należy zamknąć ujście helu i dokładnie zawiązać balon.