Informacja

Nowe produkty

Zaproszenia na Chrzest i Roczek razem

Zaproszenia na Chrzest i Roczek 2w1 to dobry wybór, jeżeli planujecie organizację Chrzcin dziecka razem z pierwszymi urodzinami. Chrzest i Roczek razem to pomysł, który pozwoli oszczędzić Wasz czas i nakłady finansowe. Zawiadom gości wybierając zaproszenia do samodzielnego wypisania z eleganckimi motywami graficznymi. Zaproszenia w subtelnej kolorystyce sprawdzą się zarówno dla dziewczynki lub chłopca. Produkty wysokiej jakości wykonywane są ze sztywnego papieru z dbałością o szczegóły. Wybieraj zaproszenia w klasycznej formie, aby powiadomić bliskie osoby o pierwszych urodzinach swojego malucha. Do zaproszeń w komplecie dołączone są koperty w eleganckiej formie. 

Zaproszenia na Chrzest i Roczek razem 

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Zaproszenia na Chrzest Święty i Roczek

Zarówno Chrzest Święty, jak i pierwsze urodziny stanowią ważne wydarzenie w życiu dziecka. To pierwsze tak szczególne uroczystości, które organizuje się dla dziewczynek i chłopców. Zwykle Chrzest wyprawia się w pierwszych miesiącach od pojawienia się maluszka na świecie - oczyszczenie z grzechów i przyjęcie do wspólnoty stanowi bowiem nieodłączny element w Kościele katolickim. Jednak czasem rodzice z różnych powodów decydują się na przeniesienie go na nieco późniejszy okres. W takim przypadku świetnym rozwiązaniem może okazać się przesunięcie daty Chrztu tak, by pokrywała się z pierwszymi urodzinami maluszka. To wygodny i praktyczny pomysł, który pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze, a poza tym sprawi, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy! Jak zorganizować wspólną uroczystość na dwie okazje?

Wspólne zaproszenia na Chrzest i Roczek

Bez dwóch zdań podczas planowania Chrztu i Roczku będzie trzeba zadbać o wszystkie elementy niezbędne na tego rodzaju wydarzeniach. Jednak ogromną zaletą jest fakt, że wiele elementów wystarczy przygotować tylko raz, zamiast podwójnie jak w przypadku dwóch oddzielnych uroczystości. Tak jest choćby z tortem czy strojem dla dziecka. I tak możesz postąpić także z zaproszeniami! W naszym sklepie bowiem przygotowaliśmy kartki, które pozwolą zaprosić rodzinę i przyjaciół od razu na obie uroczystości! Łączone zaproszenia to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Pięknie wykonane motywy umieszczone na kartkach pozwalają podkreślić dziecięcy charakter uroczystości, a także najnowsze trendy. Idealnym przykładem są zaproszenia rustykalne na Chrzest i Roczek, które idealnie pasują do aktualnej mody. 

Zaproszenia na chrzest i roczek rustykalny wianuszek

Zaproszenia na Roczek i Chrzest dziecka

Połączona uroczystość Chrztu i pierwszych urodzin

Organizacja Chrztu i Roczku razem ma sporo zalet. Warto jednak zadbać o to, by uroczystości oddawała charakter obu okazji. Odświętne dodatki i dziecięce dekoracje na pewno pozwolą stworzyć piękną aranżację, która uatrakcyjni oba wydarzenia. Zaproszenia dopasowane do motywu przewodniego na pewno zachwycą Twoich gości. Zależy Ci na modnych i stylowych dodatkach? W takim razie postaw na zaproszenia do wypisania z eukaliptusem. Botaniczny wzór umieszczony na białych kartkach wygląda naprawdę ciekawie. Uzupełniony został grafiką aniołka w złotym, metalicznym odcieniu. To sprawia, że całość wygląda naprawdę stylowo i niebanalnie. Tak przygotowane zaproszenia z całą pewnością zachwycą najbliższych Twojego szkraba. 

Zaproszenia do wypisania na Chrzest i Roczek

W ofercie naszego sklepu dostępne są zaproszenia do samodzielnego wypisania. To praktyczne rozwiązanie, które pozwala z dużym wyprzedzeniem kupić kartki, a wypełnić i rozesłać dopiero wtedy, gdy ustalisz już wszystkie szczegóły. Co więcej, zaproszenia do wypisania zdecydowanie ułatwią zapamiętanie, co musisz przekazać swoim gościom. Tekst z lukami usprawni przygotowanie zaproszeń na Chrzest i Roczek. Wystarczy wybrać projekt, który najlepiej sprawdzi się w czasie organizacji tak wyjątkowego wydarzenia. Zaproszenia do wypisania z misiem i kremowo-niebieskimi balonami to prześliczna propozycja na taką uroczystość. Alternatywą jest analogiczny wzór z różowymi akcentami, które pozwalają uatrakcyjnić stonowany projekt. Tak czarujące zaproszenia kapitalnie sprawdzą się w czasie organizacji łączonego przyjęcia.

Zaproszenia na chrzest i roczek miś i baloniki różowy

Zaproszenia na Chrzest i Roczek