Informacja

Nowe produkty

50 Rocznica Ślubu - złote gody

50 Rocznica Ślubu to wydarzenie wyjątkowo ważne dla każdego małżeństwa. Warto w tym dniu zorganizować przyjęcie, które pozwoli uczcić te chwile. Na przyjęciu nie może zabraknąć różnorodnych dekoracji. Na złote gody polecamy balony w kształcie złotej cyfry 50 oraz złote serpentyny. Do dekoracji warto wykorzystać również złote balony lateksowe nadmuchane helem. Do dekoracji stołu na Rocznicę Ślubu najlepiej wykorzystać papierowe talerzyki oraz kubeczki, które ułatwią sprzątanie po przyjęciu. Niezastąpionym dodatkiem są również serwetki papierowe lub flizelinowe. Nasze dekoracje pomogą Ci udekorować sale na złote gody!

50 Rocznica Ślubu - złote gody 

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

50 Rocznica Ślubu - złote gody

Pięćdziesiąt lat to szmat czasu, dlatego kompletnie nie dziwi fakt, że taką rocznicę ślubu zwykle świętuje się naprawdę hucznie. Wiele par w tym dniu decyduje się bowiem na wyprawienie przyjęcia dla najbliższych, aby podzielić się z nimi swoim szczęściem oraz miłością. Często zdarza się też, że to rodzina i przyjaciele przygotowują niespodziankę dla świętującej pary w postaci imprezy-niespodzianki. Jeśli organizujesz właśnie tego rodzaju uroczystość - bez znaczenia, czy dla siebie, czy dla bliskich osób - niewątpliwie przydadzą Ci się gustowne dekoracje do ubrania wnętrza bądź pleneru. Uroczystość z okazji pięćdziesiątej rocznicy ślubu można z powodzeniem zaplanować we własnym domu, ogrodzie czy też wynajętym lokalu. W jaki sposób ubrać taką przestrzeń? Bez dwóch zdań świetnym pomysłem jest postawienie na kolorystykę, która podkreśli bezcenny charakter złotych godów.

Złota aranżacja stołu na pięćdziesiątą rocznicę ślubu

Dekoracje stołu w złocie sprawią, że stworzona przy ich użyciu kompozycja będzie naprawdę elegancka i stylowa. W ten sposób można podkreślić niezwykle uroczysty charakter okazji. Na blacie rozciągnij bieżnik z satyny lub organzy, który będzie piękną bazą do stworzenia aranżacji. Materiał można drapować, marszczyć bądź układać na płasko, dzięki czemu w dowolny sposób stworzysz tło dla innych ozdób. Na stole nie może zabraknąć papierowych serwetek w złotym odcieniu. Gładkie, estetyczne chusteczki szczególnie dobrze wyglądać będą złożone w przestrzenne figury, które od pierwszej chwili przykują uwagę wszystkich zebranych osób. Do kompletu dokup schludne kieszonki na sztućce, które bezbłędnie dopełnią kompozycję.

Złote podkładki pod talerze

Złote podkładki pod talerze na Rocznicę Ślubu

Wystrój sali na rocznicę w złotej kolorystyce

Z kolei do aranżacji wnętrza bądź pleneru na złote gody przydadzą Ci się z pewnością tematyczne balony. Dzięki nim możesz odmienić wygląd całego pomieszczenia. Chromowane balony w złotym kolorze z nadrukiem białej pięćdziesiątki oraz ozdobnych gwiazdek to wspaniała propozycja na tego rodzaju uroczystość. Komplet takich balonów znakomicie prezentować się będzie w połączeniu z bardziej klasycznymi wariantami. Chromowane, metaliczne lub transparentne pozwolą bez dwóch zdań stworzyć unikalne bukiety czy girlandy, które uatrakcyjnią całą aranżację. Skomponuj je według własnego pomysłu, a na pewno mile zaskoczysz wszystkie zaproszone na przyjęcie osoby. Wystrój uzupełnij przy użyciu papierowych rozet i dużych kul, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy eko.

Złote balony na 50 rocznicę ślubuBalony na 50 Rocznicę ślubu

Drobne dodatki na przyjęcie z okazji 50 rocznicy ślubu

Jakie produkty przydadzą Ci się do stworzenia niebanalnej aranżacji na przyjęcie z okazji pięćdziesiątej rocznicy ślubu? Niewątpliwie na uroczystości pojawi się słodki poczęstunek, który sprawi przyjemność wszystkim gościom. Jeśli planujesz podać także tort, nie zapomnij o gustownym topperze w postaci złotej pięćdziesiątki z grubego papieru. Taka ozdoba nie tylko sprawi, że każde ciasto będzie fantastycznie wyglądać, ale też kapitalnie pasować będzie do charakteru rocznicy. Co więcej, topper świetnie wypadnie na pamiątkowych zdjęciach z uroczystości. Podczas przyjęcia przydadzą się też naczynia, dlatego polecić możemy jednorazowe kubeczki w złotym kolorze. To idealny dodatek do drinków, który po imprezie posprzątać można bez najmniejszego problemu.

Konfetti na 50 rocznicę ślubu

Konfetti na 50 Rocznicę Ślubu