Informacja

Nowe produkty

Kubeczki i talerzyki na Roczek

Kubeczki i talerzyki na Roczek w najmodniejszych wzorach tego sezonu! Kolorowe kubeczki, we wzory które na pewno przypadną do gustu wszystkim najmłodszym. Papierowa zastawa to opcja o wiele bezpieczniejsza od tradycyjnej zwłaszcza jeśli w imprezie uczestniczy wiele dzieci! Papierowe talerzyki i kubeczki są w pełni ekologiczne, dlatego możesz używać je bez obawy o środowisko! W ofercie naszego sklepu znajdziecie papierowe talerzyki i kubeczki na Roczek dziewczynki oraz chłopca. To nie tylko praktyczny dodatek, ale również piękna dekoracja urodzinowego stołu!

Kubeczki i talerzyki na Roczek 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 59 elementów

Dekoracje stołu na Roczek

Roczek dziecka to wyjątkowe wydarzenie w życiu całej rodziny. Jest to dzień celebrowania pierwszego roku życia maluszka. Ta radosna chwila powinna być bardzo dokładnie zorganizowana. Bardzo ważne jest rozplanowanie aranżacji stołu,przy której goście spędza większość czasu. Zastawa stołowa, obrus, serwetki - każdy element powinien tworzyć na stole jedną, spójną całość dekoracji na Roczek. Wszelkie inspiracje, pomysły i porady aranżacyjne stołu i wnętrza na imprezy okolicznościowe, w tym na Roczek dziecka, znajdziesz w sklepie internetowym  gdzie aż roi się od oryginalnych produktów, spójnych dekoracji dziecięcych oraz wielu innych propozycji na przyjęcia.

Kubeczki i talerzyki na Roczek

Kubeczki na Roczek to papierowe naczynia, które są idealne dla przyjęć okolicznościowych. Te urocze kubeczki efektywnie udekorują stół i wzbogacą zastawę dla gości. Polecamy kubeczki papierowe na Roczek z dedykowanymi etykietami z motywem złotej jedynki na niebieskim, bądź różowym tle. Na etykiecie można dodatkowo umieścić spersonalizowane dane w postaci imienia dziecka oraz daty uroczystości. Etykiety są dołączone do zestawu kubeczków  i można je przykleić samodzielnie. Nie zapomnijcie o dekoracyjnych słomkach papierowych do kubeczków. To dodatek, bez którego nie obejdzie się żadne przyjęcie urodzinowe, a picie zimnych napoi będzie o wiele bardziej przyjemne. Talerzyki papierowe na Roczek powinny zostać dobrane w taki sposób, aby tworzyły jednolity zestaw z pozostałą częścią zastawy stołowej dla gości przyjęcia. Talerzyki papierowe to piękna dekoracja i praktyczny sposób na skonsumowanie przygotowanych na tę okazję smakołyków. Talerzyki okrągłe lub w kształcie heksagonu w różnych wariantach kolorystycznych to propozycja na przyjęcie urodzinowe dla chłopca i dziewczynki. Nie należy zapominać o sztućcach jednorazowych, które będą potrzebne chociażby do skosztowania uroczystego tortu urodzinowego!

Kubeczki na Roczek dziewczynki

Kubeczki na Roczek dziewczynki

papierowe talerzyki na Roczek

Papierowe talerzyki na Roczek

Dekoracje stołu na Roczek

Dekoracje stołu na Roczek, bez których nie obejdzie się żadne wydarzenie to obrus i serwetki. Aby zbudować całokształt jednolitego przyjęcia należy zadbać o każdy element zastawy stołowej. Zestaw na Roczek, który zawiera wszelkie niezbędne dekoracje, będzie doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto nie ma ochoty na poszukiwania osobnych produktów i kompletowania ich w pełne zamówienie. Talerzyki, kubeczki, sztućce oraz serwetki to dekoracje stołu, bez których nie obejdzie się żadne przyjęcie urodzinowe. Warto zaopatrzyć się w te elementy zestawy i cieszyć się wspaniałą atmosferą uroczystości.

kubeczki na Roczek chłopca

Kubeczki na Roczek chłopca