Informacja

Nowe produkty

30 urodziny

Dekoracje na 30 urodziny, które pomogą stworzyć wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. Zaproszenia na 30 urodziny dekorowane najmodniejszymi grafikami 2023! Dekoracje na 30 takie jak balony foliowe, dekoracje stołu oraz dekoracje sali na 30 urodziny. To wszystko sprawi, ze przyjęcie urodzinowe zostanie na długo w pamięci zaproszonych gości.

30 urodziny 

Podkategorie

 • Zaproszenia na 30 urodziny

  Zaproszenia na 30 urodziny, które pomogą w wyjątkowy sposób zaprosić gości na przyjęcie urodzinowe. Zaproszenia w modnych wzorach - rosegold, boho i wiele innych. Zaproszenia do samodzielnego wypisania, z tekstem wewnątrz zaproszenia. Zaproszenia na 30 urodziny to sposób na szybkie i eleganckie przekazanie informacji o zbliżającej się imprezie.

 • Podziękowania dla gości na 30

  Podziękowania dla gości na 30 urodziny będzie miłym akcentem przyjęcia, który na pewno długo zostanie zapamiętany przez zaproszonych gości. Mleczne czekoladki oraz krówki to drobne upominki dla gości urodzinowych, które są wspaniałym wyborem. Jeśli szukasz efektownego podziękowania dla gości na urodziny to personalizowane upominki są rewelacyjną propozycją. Modne połączenie kolorystyczne czerni i różowego złota wzbudzi zachwyt pośród gości. Podziękowanie za przybycie na 30 urodziny w postaci małej butelki czerwonego lub białego wina ucieszy każdą osobę, a przyjęcie już od wejścia będzie udane.

 • Dekoracje stołu na 30 urodziny

  Dekoracje stołu na 30 urodziny bez których nie odbędzie się żadne przyjecie. Kubeczki i talerzyki na 30 urodziny ułatwią sprzątanie po imprezie oraz będą pięknym i praktycznym dodatkiem do dekoracji stołu. Świetnym uzupełnieniem będą również papierowe serwetki z nadrukiem dużej cyfry 30 lub zdobione różnorodnymi wzorami. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór produktów na 30 urodziny, dzięki czemu każdy znajdzie pasujące dodatki. Na stole możesz ustawić również winietki, które wskażą gościom miejsce przy stole oraz dekoracyjną tabliczkę, która będzie piękną pamiątką tego dnia! Nasz sklep oferuje również dekoracje toru na 30 takie jak toppery czy świeczki w kształcie 30!

 • Dekoracje sali na 30 urodziny

  Dekoracje sali na 30 urodziny które pomogą stworzyć Wam imprezowy klimat przyjęcia urodzinowego. Na przyjęciu nie może zabraknąć foliowych balonów na nadrukiem dużej cyfry 30. Balony foliowe możesz napompować zarówno helem jak i powietrzem. Aby balonowa aranżacja prezentowała się jeszcze lepiej, warto uzupełnić ją o balony lateksowe w różnych kolorach. Ciekawym pomysłem będzie również rozwieszenie girlandy urodzinowej. Możesz wykorzystać ją również jako element ścianki zdjęciowe na 30 urodziny. Urządź z nami wyjątkowe przyjęcie urodzinowe!

 • 30 urodziny WYBIERZ STYL

  Motyw przewodni na trzydzieste urodziny powinien być spójny i jednolity. W przygotowaniu aranżacji wnętrza pomocne są gotowe kolekcje dekoracji i dodatków stworzone specjalnie na tę okazję. Złote, metaliczne aplikacje pozwolą bezbłędnie podkreślić imprezowy charakter 30 urodzin. Balony, papierowe naczynia czy toppery na tort bez wątpienia przydadzą się w czasie organizacji przyjęcia. Na 30 wybrać można też czarujące ozdoby z motywem konfetti i serpentyn. Tematyczne aplikacje w odcieniu rosegold przyciągną uwagę wszystkich gości.

30 urodziny

Dekoracje urodzinowe to bardzo ważny element, o który należy zadbać podczas przygotowań. Impreza z okazji 30 urodzin to bardzo ważny dzień, ze względu na okrągłą liczbę obchodzonych urodzin. Warto zdecydować się na jeden motyw przewodni i kierować się nim podczas przygotowywania całości imprezy. Dzięki temu całość będzie spójna i wyjątkowa. Zaopatrzcie się w cudowne zaproszenia na 30 urodziny, dekoracje stołu, dekoracje sali na urodziny. Dzięki tym niezbędnym elementom będziecie w stanie stworzyć wyjątkową imprezę urodzinową, która zachwyci Waszych najbliższych. Kierujcie się najnowszymi trendami na sezon 2023 i własnymi preferencjami, by stworzyć wyjątkowe dekoracje urodzinowe na 30 urodziny.  

Zaproszenia na 30 urodziny

Zaproszenia na urodziny to bardzo ważny element podczas przygotowania wszelkich imprez. Jest to wspaniały sposób, by powiadomić najbliższych o tym ważnym wydarzeniu, jednocześnie przedstawiając im przedsmak pozostałych dekoracji, jakie pojawią się na imprezie. Warto więc odpowiednio je dopasować do pozostałych ozdób występujących na przyjęciu. W naszym sklepie dostaniecie wiele wariantów zaproszeń urodzinowych, które na pewno przypadną Wam do gustu. Możecie zdecydować się na idealnie wpisujące się w najnowsze trendy na sezon 2023 zaproszenia z kolekcji Rosegold Black. Świetny wariant na imprezę urodzinową dla kobiety. W zależności od Waszych preferencji i motywu przewodniego możecie wybierać spośród niezwykle uroczych wariantów, bogato zdobionych lub bardzo eleganckich. Wszystko leży w Waszych rękach i gustach. Zaproszenia są do ręcznego wypisania najważniejszymi informacjami na temat Waszej uroczystości. Dzięki temu możecie pokazać gościom Waszą dbałość o szczegóły. Do kompletu otrzymujecie również koperty, aby w prosty sposób spakować Wasze zaproszenia. Oszczędzacie tym samym masę czasu, tak potrzebnego podczas organizowania imprezy okolicznościowej. 

 zaproszenie na 30 urodziny

Zaproszenie na 30 urodziny

Zaproszenie na 30 urodziny boho

Zaproszenie na 30 urodziny boho

Balony na 30 urodziny

Jednym z podstawowych elementów dekoracyjnych na każdym przyjęciu są dekoracje sali, wnętrza. Istotne jest, by były niezwykle atrakcyjne i spójne. Dzięki temu Wasi goście będą bardzo zadowoleni i będą miło wspominać Waszą uroczystość. Wśród najczęściej wybieranych akcesoriów dekoracyjnych na imprezę urodzinową, są zdecydowanie balony. Najnowsze trendy na sezon 2023 pokazują nam, że balony foliowe powinny gościć na wszelkich imprezach coraz częściej. Jest to niezwykle atrakcyjny wariant, który pięknie przyozdobi Waszą uroczystość. Świetnym rozwiązaniem będzie stworzenie liczby obchodzonych urodzin „30” z balonów foliowych w wybranym kolorze. Dzięki temu będziecie mogli w wyjątkowy sposób podkreślić charakter uroczystości i przyozdobić Wasze przyjęcie.  

Balony na 30 urodziny

Balony na 30 urodziny