Informacja

Nowe produkty

Balony na 40 urodziny

Balony na 40 urodziny pomogą w wyjątkowy sposób ozdobić sale na przyjęcie urodzinowe. Balony urodzinowe w łatwy sposób pozwolą stworzyć wyjątkową aranżację. Balony z helem można zawiesić pod sufitem tak aby pięknie wisiały ponad głowami gości. Wybór balonów na 40 urodziny jest naprawdę szeroki!

Balony na 40 urodziny 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 74 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 74 elementów

Balony na 40 urodziny

Balony na 40 urodziny to podstawa dekoracji wnętrza. Jest to najbardziej popularna dekoracja, która pojawia się na wszelkich imprezach okolicznościowych. Największą zaletą balonów dekoracyjnych jest to, że możecie użyć ich do stworzenia pięknych aranżacji i wykorzystać większość dostępnych wariantów. Na 40 urodziny świetnie sprawdzą się balony foliowe lub lateksowe. W zależności od Waszej wizji i preferencji zdecydujcie się na najbardziej atrakcyjny dla Was wariant. Wśród najnowszych trendów królują balony transparentne, foliowe oraz metaliczne. Świetnym rozwiązaniem będzie więc zaopatrzenie się w te rodzaje balonów, by Wasze przyjęcie było atrakcyjne i wyjątkowe.  

Balon foliowy na 40

Niezwykle atrakcyjnym akcentem dekoracyjnym będzie balon foliowy w złotym kolorze. Prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Będzie świetnym dodatkiem na waszą uroczystość. Dzięki swojemu kolorowi dopasuje się do większości stylów występujących na takich przyjęciach. Balon posiada napis „40th Birthday”, który znakomicie podkreśla charakter uroczystości. Cudownym rozwiązaniem będzie jeśli wypełnicie go helem i stworzycie aranżacje wraz z klasycznymi, lateksowymi balonami. Najlepszym wyborem będzie jeżeli pozostałe dekoracje na przyjęcie dobierzecie również w złotym kolorze, lub przełamiecie całość czernią, bielą. W ten sposób Wasze przyjęcie stanie się niekonwencjonalne i bardzo atrakcyjne. 

Balon na 40 urodziny

Balon na 40 urodziny

Balony na 40 urodziny - Balony transparentne

Jednym z najbardziej modnych i popularnych rodzajów balonów są aktualnie transparentne wersje lateksowych balonów. Pojawiają się coraz częściej wśród najnowszych trendów na sezon 2024, dlatego warto się nimi zainteresować. Świetnie będą prezentowały się połączone w aranżacje. Takie wiązanki możecie umieścić przy wejściu na salę, do mieszkania, przy honorowym miejscu jubilata lub na ściance fotograficznej. Wewnątrz balonów umieszczone zostało metaliczne, kolorowe konfetti, które pięknie się prezentuje i na pewno zwróci uwagę Waszych najbliższych. Wybierzcie odpowiedni kolor, w zależności od Waszego motywu przewodniego i preferencji. 

Balon transparentny

Balon transparentny - konfetti

Balony na 40 urodziny - balony lateksowe, chromowane 

Bardzo popularne stają się lateksowe balony o chromowanym wykończeniu. Występują zazwyczaj w klasycznych wariantach kolorystycznych, lecz dzięki niecodziennemu wykończeniu, prezentują się znacznie bardziej nowocześnie i atrakcyjnie. Znajdziecie je wśród najnowszych trendów na sezon 2024. Świetnym rozwiązaniem na wykorzystanie takich balonów jest stworzenie z nich dekoracyjnej bramy lub innej figury. W połączeniu z innymi kolorami oraz klasycznymi balonami lateksowymi  w różnych wielkościach stworzą niezwykle atrakcyjną dekoracje, którą na pewno zaskoczycie swoich gości. 

Balon chromowany

Balon na 40 urodziny - chromowany

Balony na 40 urodziny - balony metaliczne

Metaliczne balony to świetna alternatywa dla klasycznych balonów. Rozmiarem, kształtem nie różnią się od klasycznych balonów. Dostępne są w wielu kolorach, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednią wersję dla siebie. Podobnie jak w przypadku balonów chromowanych, świetnie będą prezentować się ułożone wraz z innymi balonami w różne kształty, figury. Możecie wypełnić je zarówno helem, jak i zwykłym powietrzem. Pamiętajcie jednak, żeby zaopatrzyć się w niezbędne dodatkowe elementy jak specjalne patyki, taśmy, które pomogą Wam stworzyć wspaniałe dekoracje wnętrza.