Informacja

Nowe produkty

Winietki na Chrzest

Winietki na Chrzest z pewnością pomogą przy organizacji uroczystości. Jeśli chcemy przygotować gościom specjalne miejsca, warto ustawić na stoliku małe winietki. Wizytówki są personalizowane ale można zaopatrzyć się też w te do samodzielnego wypisania. Możemy na nich zamieścić imiona gości, tak aby każdy mógł bez problemu znaleźć swoje miejsce przy stole. Oprócz imion istnieje możliwość wyboru odpowiedniego wzoru. Szablon który jest obecnie najmodniejszy to wzór Złotych Stópek. Równie dobrze wyglądają wizytówki w stylu boho. Kwieciste wzory na pewno zwrócą uwagę przybyłych gości.

Winietki na Chrzest 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 43 elementów
 • WINIETKI na Chrzest Białe Róże ze stópkami 10szt WINIETKI na Chrzest Białe Róże ze stópkami 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest Białe Róże ze stópkami 10szt

  Przepiękne winietki do samodzielnego wypisania wykonane ze sztywnego papieru wysokiej jakości. Dekoracja na przyjęcie zorganizowane z okazji Chrztu dziecka z motywem białych róż ze złotymi stópkami. Niezbędny dodatek, który pozwoli gościom znaleźć odpowiednie miejsce przy stołach. 

  9,98 zł
 • WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami błękit 10szt WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami błękit 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami błękit 10szt

  Zamów winietki do samodzielnego wypisania z motywem misia i baloników. Niezbędny dodatek na przyjęcie, który ułatwi organizację. Winietki można wykorzystać na Baby Shower chłopca, Roczek, Chrzest Święty lub Urodzinki. Wizytówki wykonane z wysokiej jakości papieru prezentują się niezwykle uroczo. 

  9,98 zł
 • WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami róż 10szt WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami róż 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na przyjęcia Miś z balonikami róż 10szt

  Przepiękne winietki wysokiej jakości na Roczek dziecka, Urodzinki, Chrzest lub Baby Shower. Produkt do samodzielnego wypisania pozwoli wzbogacić aranżację stołów na przyjęciu. Motyw graficzny misia z balonikami w delikatnej kolorystyce wpisuje się w charakter organizowanej imprezy. 

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Białe Róże 10szt WINIETKI do wypisania Białe Róże 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Białe Róże 10szt

  Przepiękne winietki do samodzielnego wypisania, które można wykorzystać na wiele specjalnych okazji. Produkt z motywem białych róż i konwalii z akcentami zieleni prezentuje się niezwykle elegancko. Niezbędny i praktyczny dodatek na przyjęcie, który pozwoli zaproszonym gościom znaleźć odpowiednie miejsce przy stoliku. 

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Boho z kwiatami 10szt WINIETKI do wypisania Boho z kwiatami 10szt
  9,89 zł
  WINIETKI do wypisania Boho z kwiatami 10szt

  Eleganckie winietki do samodzielnego wypisania z motywem kwiatowym w stylu boho. Cudowny i praktyczny dodatek do dekoracji, który pozwoli znaleźć zaproszonym osobom miejsce przy stole. Winietki świetnie sprawdzą się na Komunii Świętej lub weselu. Przepiękne winietki wykonane są ze sztywnego papieru. 

  9,89 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki różowe 10szt

  Przepiękne winietki do samodzielnego wypisania z motywem leśnych zwierzątek z różowymi elementami. Cudowna dekoracja stołów, którą można wykorzystać na Roczek dziecka, Chrzest, Urodzinki lub wiele innych okazji. Stwórz efektowną aranżację na stołach wybierając stylowe dodatki. 

  9,98 zł
 • WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI dla dzieci Zwierzaki niebieskie 10szt

  Winietki w uroczej odsłonie, które można wykorzystać na przyjęcie dla dzieci. Zamów dekoracje stołu wykonaną ze sztywnego papieru. Motyw leśnych zwierzątek w otoczeniu biało-błękitnych kwiatów prezentuje się niezwykle elegancko. Wybieraj winietki do samodzielnego wypisania. 

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest do wypisania Wianuszek z eukaliptusem 10szt WINIETKI na Chrzest do wypisania Wianuszek z eukaliptusem 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest do wypisania Wianuszek z eukaliptusem 10szt

  Piękne winietki do wypisania nazwisk gości dekorowane wyjątkowym botanicznym wzorem. Dwustronne winietki to nie tylko praktyczny dodatek ale również piękna dekoracja uroczystego stołu. Gałązka eukaliptusa to najmodniejsza propozycja tego sezonu.

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Pudrowe Kwiaty KRAFT 10 szt WINIETKI do wypisania Pudrowe Kwiaty KRAFT 10 szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Pudrowe Kwiaty KRAFT 10 szt

  Piękne winietki z miejsce do samodzielne wpisania imienia i nazwiska zaproszonych gości. Wspaniały napis zdobiący winietki "Dziękujemy, że jesteś dziś z nami" oraz grafika pudrowych kwiatów zachwyci wszystkie osoby przybyłe na organizowaną przez Ciebie uroczystość. Winietki dodadzą niezwykłej elegancji i idealnie będą wyglądać z pozostałymi dekoracjami.

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Pudrowe Kwiaty 10szt

  Winietki do wypisania nazwisk gości dekorowane grafiką pudrowych kwiatów. Dzięki nim możesz w subtelny sposób wskazać gościom odpowiednie miejsce przy stole. Winietki możesz ustawić przy nakryciach gości. Elegancka grafika pasuje na różne okazje.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Eukaliptus 10szt

  Minimalistyczne wizytówki z modnym motywem Eukaliptusa do samodzielnego wypisania. Pasują idealnie na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Dzięki nim goście bez problemu odnajdą odpowiednie miejsce przy stole. Dodatkowo mogą pełnić funkcję dekoracyjną i być uzupełnieniem aranżacji stołu.

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest i Komunię do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Winietki do wypisania nazwisk gości jako forma dekoracji stołu na Chrzest lub Komunię. Dekorowane dwustronnym motywem gałązki eukaliptusa w stylu botanicznym pasują zarówno na uroczystość chłopca jak i dziewczynki. Winietki pomogą gościom znaleźć odpowiednie miejsce przy stole.

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt WINIETKI na Chrzest do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Winietki na Chrzest dzięki którym wskażesz gościom odpowiednie miejsca przy stole. Winietki zdobione są gałązką eukaliptusa, zachowane w botanicznym stylu. Winietki posiadają miejsce na wpisanie imion gości.

  9,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Chrzest w złocie

  Aranżacja na Chrzest w złocie - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • WINIETKI do wypisania Kwiatowe z gołębiem 10szt WINIETKI do wypisania Kwiatowe z gołębiem 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Kwiatowe z gołębiem 10szt

  Winietki do wypisania z motywem gołębia w kwiatach to przepiękna propozycja dla Twoich gości. Winietki zadbają o komfort zaproszonych gości i usadzą ich w odpowiednich miejscach. Motyw gołębia sprawdzi się na wszelkie okazje i urozmaici dekoracje na stole. Naturalny wygląd grafiki wpasuje się w każdy wystrój.

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Pampas Boho 10szt

  Piękne winietki do wypisania nazwisk gości w subtelny sposób wskażą im odpowiednie miejsce przy stole! Winietki dekorowane są najmodniejszym w tym sezonie wzorem - pampas boho! To propozycja na każde przyjecie!

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Miś i Króliczek boho 10szt WINIETKI do wypisania Miś i Króliczek boho 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Miś i Króliczek boho 10szt

  Winietki do samodzielnego wypisania w uroczym motywem boho króliczka z misiem. Delikatna kolorystyka wpisuje się w najnowsze trendy. Dekoracja na stół, która nada przyjęciu wyjątkowego charakteru. Winietki pozwolą znaleźć gościom w szybki i łatwy sposób swoje miejsce przy stoliku. 

  9,98 zł
 • WINIETKI na Chrzest do wypisania Boho Kołyska 10szt WINIETKI na Chrzest do wypisania Boho Kołyska 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI na Chrzest do wypisania Boho Kołyska 10szt

  Winietki na Chrzest dziecka dekorowane grafiką w stylu boho. Winietki należy samodzielnie wypisać i ustawić obok nakryć gości. Kolorowe winietki w subtelny sposób wskażą gościom odpowiednie miejsce przy stole!

  9,98 zł
 • DEKORACJE w stylu boho na Chrzest ZOBACZ

  Najmodniejsza kolekcja w stylu boho: KUP TUTAJ

 • WINIETKI na Chrzest Komunię Urodziny do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt WINIETKI na Chrzest Komunię Urodziny do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Rustykalny Wianuszek 10szt

  Piękne winietki z grafiką rustykalnego wianuszka, które pomogą Wam ustalić miejsca przy stole. Wizytówki należy samodzielnie wypisać imionami gości. To piękna dekoracja stołu, która w subtelny sposób wskaże gościom odpowiednie miejsca. Rustykalne dodatki to hit tego sezonu!

  9,98 zł
 • WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI do wypisania Różowe Kwiaty 10szt

  Winietki do wypisania to świetny sposób na wskazanie na weselu miejsca, które czeka na danego gościa. Piękna kwiatowa grafika zdobiąca winietki zachwyci zaproszony osoby i będzie wspaniałą dekoracją stołu. W zestawie znajduje się 10 sztuk winietek do samodzielnego wypisania.

  9,98 zł
 • WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Subtelny Róż 10szt WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Subtelny Róż 10szt
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI na Chrzest i Komunię do wypisania Subtelny Róż 10szt
  1 Opinie

  Piękne, różowe winietki na uroczystość dziewczynki. Dekorowane drukiem różowych kwiatów z zielonymi listkami. Zachwycają swoją prostotą. Z jednej strony znajduje się nadrukowany napis "Dziękujemy" z drugiej zaś miejsce do samodzielnego wpisania imion gości.

  9,98 zł
 • WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Kwiatowe z Kołyską WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Kwiatowe z Kołyską
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Kwiatowe z Kołyską

  Wyjątkowe winietki, które pozwolą Ci wskazać miejsce przy stole podczas uroczystości Chrztu Świętego. To niezbędny element dekoracji! Karteczki zdobione są grafiką kołyski z elementami okazałych, białych kwiatów. Na winietkach nadrukujemy przesłane do nas imiona i nazwiska gości. Całość zaprezentuje się niesamowicie efektownie! 

  1,89 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest Białe Róże ze stópkami WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest Białe Róże ze stópkami
  1,89 zł
  WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest Białe Róże ze stópkami

  Przepiękne wizytówki personalizowane dla zaproszonych gości na uroczystości z okazji Chrztu Świętego! Wizytówki to nie tylko praktyczna dekoracja, ale również wspaniała ozdoba zastawy stołowej. Nazwiska gości drukowane są piękną, ozdobną czcionką, która wygląda niezwykle elegancko wraz z motywem złotych stópek wśród kwiatów.

  1,89 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Chrzest w stylu botanicznym

  Aranżacja na Chrzest Święty w botanicznym stylu - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • WINIETKA wizytówka personalizowana Złoty Wózeczek WINIETKA wizytówka personalizowana Złoty Wózeczek
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka personalizowana Złoty Wózeczek

  Dekoracyjne wizytówki na Chrzest Święty. Zdobione najmodniejszą kolorystyką nadchodzącego sezonu oraz delikatną grafiką wózeczka. Personalizowane imionami gości, będą bardzo pomocne przy odnalezieniu przez nich odpowiedniego miejsca przy stole. Dodatkowo idealnie uzupełniają aranżację stołu. Jest to idealny dodatek, który może posłużyć również jako...

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa WINIETKA wizytówka z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Gałązka Eukaliptusa

  Elegancka winietka na stół  zdobiona motywem botanicznym - gałązka eukaliptusa. Na winietkach nadrukowane są imiona i nazwiska gości. taki dodatek w subtelny sposób wskaże gościom miejsce, które powinni zająć przy uroczystym stole oraz będzie elegancka dekoracją stołu.

  1,89 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana Eukaliptus WIZYTÓWKA personalizowana Eukaliptus
  1,89 zł
  WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest/Komunię Eukaliptus

  Cudowne wizytówki z nadrukiem nazwisk gości w praktyczny sposób pomogą Wam w rozsadzeniu gości oraz będą się przepięknie prezentować. Winietki wyglądają niezwykle delikatnie, dzięki minimalistycznemu motywowi eukaliptusa. Winietki zapewniają bardzo nowoczesny efekt, dlatego nie może ich zabraknąć i u Was!

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Chrzest w Srebrze WINIETKA wizytówka z nadrukiem Chrzest w Srebrze
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Chrzest w Srebrze

  Winietki na stół dekorowane grafiką srebrnej koronki. Wizytówki posiadają nadrukowane imiona i nazwiska gości. Dzięki temu każdy z nich bez problemu odnajdzie odpowiednie miejsce przy stole. Dodatkowo mogą posłużyć jako mała pamiątka z Chrztu Świętego.

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Srebrno-Złota Komunia i Chrzest WINIETKA wizytówka z nadrukiem Srebrno-Złota Komunia i Chrzest
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Srebrno-Złota Komunia i Chrzest

  Personalizowane winietki to niezbędny dodatek każdej uroczystości. Propozycja na Chrzest Święty ozdobiona jest delikatnymi liskami. Srebrno-złoty motyw króluje obecnie na stołach. Winietki pozwolą gościom znaleźć swoje miejsce bez większych problemów oraz zachować karteczkę jako pamiątkę Chrztu.

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka na urodziny z nadrukiem Pampas Boho WINIETKA wizytówka na urodziny z nadrukiem Pampas Boho
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Pampas Boho

  Szukasz wyjątkowej dekoracji stołu na 18 urodziny? Ustaw na stole eleganckie winietki dla gości, które wskażą im odpowiednie miejsce przy stole. Winietki to subtelny dodatek, którego nie może zabraknąć na przyjęciu urodzinowym.

  1,89 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ
  1,89 zł
  WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest Kwiatowy Wózek RÓŻ

  Przepiękne różowe winietki na Chrzest Święty. Dekorowane grafiką wózka z odrobiną kwiatów. Wizytówki mają wydrukowane nazwiska gości. Idealnie nadają się do rozmieszczania miejsc przy uroczystym stole. Nadruki wyglądają bardzo elegancko i estetycznie.

  1,89 zł
 • WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT
  1,89 zł
  WIZYTÓWKA personalizowana na Chrzest Kwiatowy Wózek BŁĘKIT

  Piękne wizytówki na uroczysty stół na Chrzest Święty. Zdobione grafiką wózeczka wśród kwiatów. Wizytówki mają odcień błękitu dlatego idealnie nadają się na uroczystość chłopca. Każda wizytówka personalizowana jest imieniem gościa. Bardzo dobrze prezentują się obok nakryć gości.

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Boho Kołyska WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Boho Kołyska
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka na Chrzest z nadrukiem Boho Kołyska

  Wyjątkowe winietki z z nadrukiem gości to nieodłączny element organizacji stołu na Chrzest Święty. Dzięki winietkom każdy z zaproszonych gości będzie wiedział gdzie powinien usiąść. Każda karteczka jest zdobiona grafiką w stylu Boho więc sprawdzi się idealnie w towarzystwie innych dekoracji z serii "Boho Kołyska". Przekonaj się, że detale w dekoracji...

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Subtelny Róż WINIETKA wizytówka z nadrukiem Subtelny Róż
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Subtelny Róż

  Wspaniałe winietki z delikatnym motywem różowych kwiatów genialnie urozmaicą zastawę stołową i dodadzą całości niepowtarzalnego klimatu. Grafika delikatnych kwiatów sprawdzi się zarówno podczas uroczystości z okazji Komunii, ale również Chrztu. Dodatkowo, winietki pomogą Wam szybko porozsadzać gości.

  1,89 zł
 • WINIETKA wizytówka z nadrukiem Kwiaty Vintage WINIETKA wizytówka z nadrukiem Kwiaty Vintage
  1,89 zł
  WINIETKA wizytówka z nadrukiem Kwiaty Vintage

  Jakie dodatki dobrać do zastawy stołowej na Komunię, czy Chrzest? Świetnym elementem dekoracyjnym będą delikatne wizytówki z grafiką cudownych kwiatów. Takie winietki genialnie będą się prezentować przy nakryciach gości i sprawdzą się również przy rozsadzaniu gości.

  1,89 zł
Pokazuje 1 - 36 z 43 elementów

Winietki na Chrzest

Na przyjęcie Chrztu Świętego maluszka zapraszana jest rodzina i najbliżsi znajomi, ale może okazać się, że na liście gości uzbierało się sporo nazwisk. Wówczas, warto pomyśleć o zaopatrzeniu się w wizytówki do położenia na stole przy każdym nakryciu. Pomogą one gościom odnaleźć właściwe miejsce przy stole. Na okazję Chrztu Świętego, najlepsze będą wizytówki w kolorze białym lub dekorowane subtelnymi wzorami. Ten niezwykle praktyczny i elegancki detal na stole, czy to w wersji uniwersalnej czy też z nazwiskami gości, z pewnością jest to dopełnienie całej aranżacji. Ten prosty sposób pozwoli rodzicom i ich bliskim świętować bez przeszkód. Winietki i wizytówki pomogą nie tylko w zapanowaniu nad chaosem podczas uroczystości, ale również pozwoli poznać się gościom z obojga stron.

Winietki na Chrzest Święty najnowsze trendy

Według najnowszych trendów na rynku imprez okolicznościowych całość wystroju, dekoracje wnętrza na Chrzest i charakter przyjęcia powinna być spójna i konsekwentnie iść w jednym kierunku. Dlatego na winietkach na Chrzest Święty często pojawiają się takie same motywy przewodnie, wzory, kolorystyka, jak na pozostałych elementach, np. menu. Jest to najprostszy sposób na uzyskanie harmonii w zakresie stylu jaki obrali rodzice dziecka. Wybierając jeden z motywów macie pewność, że wszystkie akcesoria i dodatki będą ze sobą współgrać. Do winietek coraz częściej dołącza się także drobny upominek dla gości, mający podziękować im za przybycie.

minimalistyczna winietka na ChrzestMinimalistyczna winietka na Chrzest Święty

Winietki na Chrzest - jak wybrać?

Wybierając winietki na Chrzest Święty rodzice maluszka mogą sami zdecydować o tym, gdzie, jak i w jaki sposób usadzić swoich gości. Zwykle wiążą się z tym długie przemyślenia, mające na celu to, aby każdy czuł się dobrze w towarzystwie, z którym dane mu będzie spędzić ten wyjątkowy dla dziecka dzień. To podstawa udanego przyjęcia i zadowolenia oraz integracji przybyłych gości. Dzięki winietkom każdy z nich może też dyskretnie sprawdzić, jak nazywa się nowo poznana osoba, jeśli zapomni jej imię. Estetyczne, spójne z resztą dekoracji winietki na stół to rozwiązanie zarówno dekoracyjne, jak i niezwykle przydatne.

Winietka na Chrzest w kształcie pióraWinietka na stół w kształcie pióra - propozycja na Chrzciny

Winietki na Chrzest ze złotymi akcentami

Na Chrzest Święty bardzo często wybierane są złote dodatki. W połączeniu z bielą stanowią bardzo elegancką kompozycję, która bez wątpienia należy do ponadczasowych połączeń. W tym stylu warto dobrać również winietki. Personalizowane winietki z nazwiskami gości to element, który coraz częściej pojawia się na Waszych stołach. Najmodniejsze są winietki z grafiką złotego wózeczka, który podkreśla dziecięcy charakter przyjęcia. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również złoto-białe winietki z grafika stópek w wianuszku. Winietki to bardzo praktyczny dodatek, który w subtelny sposób wskaże gościom odpowiednie miejsca, dlatego warto ustawić je na swoim stole.

Winietki na Chzest

Winietki na Chrzest - złoty wózeczek

Winietki na Chrzest z konwaliami

Eleganckie i gustowne winietki na stół idealnie sprawdzą się na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego dziecka. Piękne winietki w kolorze białym wykonane zostały z wysokiej jakości tektury i ozdobione cudownym, subtelnym motywem z kolekcji Lily of the Valley. Odświętne wizytówki w minimalistycznym stylu do samodzielnego wypełnienia to niezbędny dodatek podczas każdej uroczystości. Delikatny motyw majowej konwalii cudownie podkreśli odświętny charakter przyjęcia.

Winietka z notywem konwalii na ChrzestPodłużna winietka na Chrzest - propozycja kwiatowego motywu