Nowe produkty

Promocje

Winietki na Chrzest

Winietki na Chrzest z pewnością pomogą przy organizacji uroczystości. Jeśli chcemy przygotować gościom specjalne miejsca, warto ustawić na stoliku małe winietki. Wizytówki są personalizowane ale można zaopatrzyć się też w te do samodzielnego wypisania. Możemy na nich zamieścić imiona gości, tak aby każdy mógł bez problemu znaleźć swoje miejsce p...

Winietki na Chrzest z pewnością pomogą przy organizacji uroczystości. Jeśli chcemy przygotować gościom specjalne miejsca, warto ustawić na stoliku małe winietki. Wizytówki są personalizowane ale można zaopatrzyć się też w te do samodzielnego wypisania. Możemy na nich zamieścić imiona gości, tak aby każdy mógł bez problemu znaleźć swoje miejsce przy stole. Oprócz imion istnieje możliwość wyboru odpowiedniego wzoru. Szablon który jest obecnie najmodniejszy to wzór Złotych Stópek. Równie dobrze wyglądają wizytówki w stylu boho. Kwieciste wzory na pewno zwrócą uwagę przybyłych gości.

Więcej

Winietki na Chrzest Jest 50 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 50 elementów

Winietki na Chrzest - idealne dopełnienie aranżacji

Na przyjęcie Chrztu Świętego maluszka zapraszana jest rodzina i najbliżsi znajomi, ale może okazać się, że na liście gości uzbierało się sporo nazwisk. Wówczas, warto pomyśleć o zaopatrzeniu się w wizytówki do położenia na stole przy każdym nakryciu. Pomogą one gościom odnaleźć właściwe miejsce przy stole. Na okazję Chrztu Świętego, najlepsze będą wizytówki w kolorze białym lub dekorowane subtelnymi wzorami. Ten niezwykle praktyczny i elegancki detal na stole, czy to w wersji uniwersalnej czy też z nazwiskami gości, z pewnością jest to dopełnienie całej aranżacji. Ten prosty sposób pozwoli rodzicom i ich bliskim świętować bez przeszkód. Winietki i wizytówki pomogą nie tylko w zapanowaniu nad chaosem podczas uroczystości, ale również pozwoli poznać się gościom z obojga stron.

Najnowsze trendy na Chrzest Święty - winietki na stół na Chrzest

Według najnowszych trendów na rynku imprez okolicznościowych całość wystroju, dekoracji i charakteru przyjęcia powinna być spójna i konsekwentnie iść w jednym kierunku. Dlatego na winietkach na Chrzest Święty często pojawiają się takie same motywy przewodnie, wzory, kolorystyka, jak na pozostałych elementach, np. menu. Jest to najprostszy sposób na uzyskanie harmonii w zakresie stylu jaki obrali rodzice dziecka. Wybierając jeden z motywów macie pewność, że wszystkie akcesoria i dodatki będą ze sobą współgrać. Do winietek coraz częściej dołącza się także drobny upominek dla gości, mający podziękować im za przybycie.

minimalistyczna winietka na ChrzestMinimalistyczna winietka na Chrzest Święty

Jak wybrać winietki na Chrzest? - wiele rewelacyjnych motywów graficznych

Wybierając winietki na Chrzest Święty rodzice maluszka mogą sami zdecydować o tym, gdzie, jak i w jaki sposób usadzić swoich gości. Zwykle wiążą się z tym długie przemyślenia, mające na celu to, aby każdy czuł się dobrze w towarzystwie, z którym dane mu będzie spędzić ten wyjątkowy dla dziecka dzień. To podstawa udanego przyjęcia i zadowolenia oraz integracji przybyłych gości. Dzięki winietkom każdy z nich może też dyskretnie sprawdzić, jak nazywa się nowo poznana osoba, jeśli zapomni jej imię. Estetyczne, spójne z resztą dekoracji winietki na stół to rozwiązanie zarówno dekoracyjne, jak i niezwykle przydatne.

Winietka na Chrzest w kształcie pióraWinietka na stół w kształcie pióra - propozycja na Chrzciny

Winietki na Chrzest ze złotymi akcentami - eleganckie winietki do samodzielnego wypisania

Kolekcja White Dream to wspaniały wybór utrzymany w nowoczesnym, lecz bardzo eleganckim tonie. Szare dodatki, wizytówki z ażurowym wzorem oraz żywe kwiaty pozwolą stworzyć na stole  wspaniałą aranżację, która zachwyci wszystkich gości podczas uroczystego obiadu. Delikatny wzór i lekkość całości idealnie wpasuje się w uroczystości z okazji Chrztu Świętego. Eleganckie wizytówki to praktyczny dodatek i piękna dekoracja stołu! Winietki na Chrzest Święty w odcieniach szarości i srebra z miejscem na wpisanie nazwisk gości.

Winietki na Chzest

Winietki na Chrzest - złoty wózeczek

Podłużne winietki z kolekcji Lily of the Valley - konwalie jako motyw przewodni

Eleganckie i gustowne winietki na stół idealnie sprawdzą się na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego dziecka. Piękne winietki w kolorze białym wykonane zostały z wysokiej jakości tektury i ozdobione cudownym, subtelnym motywem z kolekcji Lily of the Valley. Odświętne wizytówki w minimalistycznym stylu do samodzielnego wypełnienia to niezbędny dodatek podczas każdej uroczystości. Delikatny motyw majowej konwalii cudownie podkreśli odświętny charakter przyjęcia.

Winietka z notywem konwalii na ChrzestPodłużna winietka na Chrzest - propozycja kwiatowego motywu

Zobacz wszystkie propozycje dekoracji na stół na Chrzest Święty w kategorii DEKORACJE STOŁU:

Serwetki na Chrzest

Obrusy i bieżniki

Świece

Świeczniki

Wizytówki i wizytowniki

Tabliczki na stół

Wazony i misy

Inne dekoracje stołu na Chrzest Święty