Informacja

Nowe produkty

Dekoracje przedszkola

Dekoracje do przedszkola, które pomogą udekorować sale dla najmłodszych. W ofercie naszego sklepu znajdziecie kolorowe balony, które możecie zawiesić na rozpoczęcie lub zakończenie roku czy Dzień Dziecka. Balony warto uzupełnić helem tak aby unosiły się nad powierzchnią ziemi. Uzupełnieniem balonowej aranżacji mogą być piękne papierowe dekoracje takie papierowe rozety czy pompony z bibuły. Razem z nami stworzysz piękny wystrój przedszkolnej sali.

Dekoracje przedszkola 

Podkategorie

  • Balony do dekoracji przedszkola

    Balony do dekoracji przedszkola na różne uroczystości. Jeśli chcesz aby przedszkolna sala zamieniła się w bajkową krainę udekoruj ja kolorowymi balonami. To najszybszy a zarazem bardzo efektowny sposób na udekorowanie wnętrza. Kolorowe balony można wykorzystać również do zabaw z najmłodszymi. Im więcej kolorów tym lepiej, dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroką gamę balonów do dekoracji przedszkola!

  • Dekoracje papierowe do przedszkola

    Dekoracje papierowe do przedszkola pomogą w szybki i prosty sposób udekorować sale na róże przyjęcia i spotkania. W ofercie naszego sklepu znajdziecie papierowe rozety, kule z papieru, a także bibułowe pompony. Tak udekorowana sala zachwyci wszystkie dzieci i sprawi, że poczują się jak w bajce. Papierowe dekoracje, które oferujemy, dostępne są w wielu kolorach aby pasować do każdego przedszkola.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 40 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 40 elementów

Dekoracje przedszkola

Dekoracje mają ogromny wpływ na atmosferę panującą w pomieszczeniu. Właśnie z tego powodu warto zadbać o odpowiednią aranżację wnętrza w przedszkolu. Dzięki temu maluchy i ich rodzice będą czuć się w nim naprawdę dobrze oraz komfortowo. To szczególnie ważne w przypadku nowych podopiecznych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki z dala od najbliższych. Przyjaźnie urządzone przedszkole spowoduje, że dzieci chętnie będą do niego wracać. Do przygotowania wystroju możesz wykorzystać kolorowe dekoracje i dodatki, które przypadną do gustu wszystkim maluchom. Dzieci bez wątpienia będą zachwycone żywymi odcieniami oraz ciekawymi motywami. Tego rodzaju ozdoby bezbłędnie sprawdzają się również w trakcie rozmaitych uroczystości i wydarzeń. Można wykorzystać je do ubrania przedszkola na Dzień Dziecka, Gwiazdkę czy festyny i Dni Otwarte. Dekoracje będą przyciągać spojrzenia wszystkich zebranych osób i na długi czas zapadną im w pamięci. Jakie produkty możesz użyć do udekorowania przedszkola?

Balony do dekoracji przedszkola

Balony to jedne z najchętniej wybieranych dekoracji. Można nimi szybko ubrać wnętrze lub plener, a uzyskany rezultat jest zawsze fantastyczny. Rewelacyjnie nadają się więc także do dekoracji przedszkola. Lateksowe balony w odcieniach różu, błękitu, butelkowej zieleni, czy różowego złota pozwolą stworzyć znakomitą aranżację, która na pewno przypadnie do gustu przedszkolakom i ich rodzinom. Tego rodzaju dekoracje możesz też kupić w gotowych zestawach. Kolorowe komplety balonów dadzą bezbłędny efekt, jeśli skomponujesz z nich niepowtarzalne girlandy i bukiety do aranżacji przedszkola. Udekoruj nimi wejście, sale, stołówkę, a nawet plac zabaw czy ogródek, nadając całości niepowtarzalny charakter. Oryginalnymi ozdobami są też transparentne balony wypełnione barwnym konfetti. Możesz śmiało łączyć je z bardziej uniwersalnymi produktami. W naszej ofercie znajdziesz balony do modelowania, które nie tyle stanowią dekorację, ile niepowtarzalną rozrywkę dla przedszkolaków. Ułożone z nich kształty sprawią dzieciom ogromną radość.

Balony do dekoracji sali w przedszkoluBalony do dekoracji sali w przedszkolu

Dekoracje papierowe do przedszkola

Świetnym sposobem na udekorowanie przedszkola jest wykorzystanie ozdób z papieru. To eko dodatki w modnym stylu, które odświeżą każde wnętrze i wniosą do niego mnóstwo kolorów. Rozety wykonane z grubego papieru to czarująca propozycja na aranżację okna, ściany czy przestrzeni pod sufitem. Zawieś je na różnej długości sznurkach, a cała kompozycja zyska ciekawą formę. Rozety dostępne są w kolorach różu, bieli, złota, niebieskiego czy pomarańczowego, dlatego można przy ich pomocy stworzyć barwną dekorację sali. Kule w postaci lampionów z metalowym stelażem to efektowne ozdoby wnętrza i pleneru. Można z powodzeniem użyć do aranżacji zarówno na co dzień, jak i w trakcie ważnych wydarzeń. Wykonane z kolorowej bibuły kule plaster miodu oraz puszyste pompony posiadają uchwyty do zawieszenia, ale rewelacyjnie wyglądają też ułożone na blatach, parapetach i regałach. Dekoracje z papieru można ze sobą dowolnie łączyć, a końcowy rezultat bez wątpienia będzie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. 

Rozety do dekoracji sali przedszkolnej Rozety do dekoracji przedszkola