Informacja

Nowe produkty

Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest

Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest pomogą Wam zaprosić gości na uroczystość w wyjątkowy sposób. W ofercie naszego sklepu znajdziecie najmodniejsze propozycje zaproszeń dla Chrzestnych. Zaproszenia na Chrzest Święty dziewczynki lub na Chrzest święty chłopca dostępne w wielu wzorach. Oryginalne kartki dla Chrzestnych to must have uroczystości. Nasza oferta zaproszeń dla Chrzestnych pasuje do każdego motywu przewodniego przyjęcia!

Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest 

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest

Chrzest Święty jest ważnym wydarzeniem dla każdego dziecka. Zwykle tak szczególne chwile celebrujemy w gronie najbliższych, z którymi pragniemy dzielić się naszym szczęściem. Podczas Chrztu jednymi z najważniejszych osób są Rodzice Chrzestni. To krewni bądź przyjaciele, którzy podejmują się naprawdę odpowiedzialnej roli obejmującej wspieranie oraz pomoc w wychowaniu dziecka. Bez wątpienia więc są naprawdę istotnymi gośćmi na Chrzcie i przyjęciu zorganizowanym po ceremonii. Chcesz podkreślić ich wyjątkową rolę? Z całą pewnością pomocne w tym będą specjalnie zaprojektowane zaproszenia dla Matki oraz Ojca Chrzestnego. To gustowne kartki, które w pięknym stylu pozwolą zaprosić bliskich na Chrzest Święty Twojego dziecka!

Biało-złote zaproszenia dla Chrzestnych 

Zaproszenia do samodzielnego wypisania są praktycznym i chętnie wybieranym dodatkiem na przyjęcia. Białe kartki o klasycznym kształcie idealnie nadają się na Chrzest Święty Twojego dziecka. Złoty nadruk w postaci grafiki dziecięcych stópek wspaniale podkreśla charakter uroczystości i na pewno od pierwszej chwili oczaruje osoby wybrane na Rodziców Chrzestnych. Do motywu dopasowana została również czcionka w czarno-złotej kolorystyce, która tworzy kapitalny kontrast z białym tłem. Wewnątrz kartek dodatkowo znajduje się sentencja, która bezbłędnie pasuje do klimatu Chrztu Świętego. Zaproszenia wręczone w złotych kopertach wykonanych z grubego papieru na pewno sprawią ogromną przyjemność Chrzestnym Twojego dziecka. 

Zaproszenia dla chrzestnch złote stópki

Zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest Złote Stópki

Botaniczne zaproszenia na Chrzest Święty

Naturalne trendy to jeden z największych hitów tego sezonu, dlatego z powodzeniem możesz wykorzystać je podczas organizacji Chrztu Świętego swojego dziecka. Zaproszenia z serii Eukaliptus to minimalistyczny projekt, który prezentuje się niezwykle elegancko oraz gustownie. Kapitalnie sprawdzi się jako dodatek do uroczystości zorganizowanej w botanicznym stylu. Zielono-złoty motyw rewelacyjnie komponuje się z śnieżnobiałym tłem oraz prostą czcionką. Tak estetyczne zaproszenia na Chrzest pozwolą w schludny sposób przekazać Chrzestnym wszystkie informacje dotyczące uroczystości. Inną ciekawą propozycją są botaniczne kartki z serii Wianuszek z Eukaliptusem. Malowniczy i nowoczesny projekt oczarowuje nietuzinkowym wyglądem. Na pewno zachwyci bliskich Twojego dziecka. 

Botaniczne zaproszenia dla Chrzestnych na Chrzest

Botaniczne zaproszenia na Chrzest Święty dla Chrzestnych

Zaproszenia z różowymi kwiatami na Chrzest

Wśród naturalnych projektów znaleźć możesz także wyjątkowe zaproszenia z grafikami kwiatów. Rustykalne wzory ocieplą nieco klimat Chrztu Świętego i wprawią Chrzestnych w odpowiedni nastrój. Zaproszenia z różowo-zielonym wianuszkiem to idealny wariant na tego rodzaju uroczystość. Wewnątrz składanych, białych kartek umieszczony został tekst do własnoręcznego wypisania, który ułatwi przygotowanie niezastąpionych zaproszeń. Na okładce oprócz rustykalnego wianuszka znalazł się też dopasowany krzyż oraz kraftowa ramka, która fantastycznie dopełnia eko charakter motywu. Do zaproszeń wspaniale pasują koperty z papieru kraft dołączone do zestawu. Taki komplet na długo zapadnie w pamięci Rodziców Chrzestnych Twojej pociechy.

Drewniane zaproszenia na Chrzest dla Chrzestnych

Personalizowane zaproszenia na Chrzest dla Chrzestnych