Nowe produkty

Promocje

Balony na Komunię

Balony na komunię są atrakcyjnym sposobem na udekorowanie wnętrza sali, gdzie odbywa się przyjęcie. Od zawsze wykorzystywane przy dekoracji sal i pomieszczeń na różne okazje. Oferujemy tradycyjne balony z motywem złotej hostii czy kielicha eucharystycznego, a także bardziej nowoczesne rozwiązania jak foliowe literki IHS czy transparentne balony z papierowym konfetti w środku lub świecące kolorowe balony. Balony pozwolą na stworzenie ciekawych aranżacji, dzięki akcesoriom do przylepiania balonów czy taśmie do girlandy.

Balony na Komunię 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 76 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 76 elementów

Balony komunijne - szybka i efektowna dekoracja wnętrza na Komunię dziecka

Pierwsza Komunia Święta to niezwykła uroczystość w życiu każdego dziecka oraz jego rodziców. Jednak co to za uroczystość bez odpowiednich dekoracji? Podczas planowania ważne jest to aby ustalić motyw lub kolor przewodni takiej uroczystości. Trzeba mieć na uwadze również preferencje bohatera przyjęcia, czyli dziecka, które przystępuje do Pierwszej Komunii Świętej. Zacznijmy od najprostszej i najbardziej uniwersalnej dekoracji, czyli balonów.

Balony Komunijne na każde przyjęcie

Odpowiednie dekoracje nie mogą być tylko ładne ale również pasować do charakteru przyjęcia. Organizując komunię nie możemy przesadzić z dodatkami, ponieważ jest to uroczystość rozgrywa się na gruncie duchowym i religijnym. Dekoracje zachowane w dobrym guście z pewnością zachwycą gości swoją prostotą. Balony są najprostszym i niesamowicie uniwersalnym rozwiązaniem podczas dekoracji sali i sesji zdjęciowej. Co nie oznacza, że nie jest równie efektowny. Możliwości jest wiele, ważne jest to aby decyzja obejmowała także preferencje dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii. Wybierając to co najbardziej pasuje do motywu przewodniego tej niezwykłej niedzieli można stworzyć niezapomniane wspomnienia.

Balony komunijne ze złotą hostią 

Balony są najprostszym i uniwersalnym rozwiązaniem do dekoracji miejsca gdzie jest organizowany obiad komunijny. Co nie oznacza, że nie jest równie efektowny. Balony można użyć również do zdjęć podczas uroczystości i będą się prezentować równie dobrze. Ważne jest to aby całość wystroju była ze sobą spójna, niezależnie od tego o jakim rodzaju dekoracji jest mowa. Dzięki temu, że coraz więcej sklepów z wyposażeniem imprez okolicznościowych decyduje się na stworzenie całych kolekcji, które zawierają wszystkie potrzebne elementy dekoracyjne jest to coraz łatwiejsze. Nie inaczej jest w przypadku sklepu internetowego 1001 Dekoracji. Kolekcja Hostia to między innymi balony komunijne z nadrukiem kielicha z hostią. Ta łatwa i niedroga dekoracja przyjęcia komunijnego jest niezwykłym dodatkiem, który dopełni aranżację sali.

balony komunijne ze złotą hostią

Piękne balony na Komunię ze złotą Hostią

Metaliczne balony w najmodniejszych kolorach

Jeszcze kilka lat temu byłby nie do pomyślenia, że może być tle rodzai balonów. Jednym z nich są najmodniejsze balony w tym sezonie wykonane w przepięknych metalicznych odcieniach, dopasowanych do uroczystego, komunijnego charakteru. Balony estetycznie udekorują mieszkanie lub lokal, w którym urządzane będzie przyjęcie. Można je wypełnić helem, bądź powietrzem, w obu przypadkach prezentują się bardzo dobrze. Jednak jeśli zdecydujecie się na nadmuchanie ich w standardowy sposób, warto zaopatrzyć się w specjalne patyczki. Świetnie wpisują się w najnowsze trendy! Idealne do dekoracji pomieszczenia czy zabrania ze sobą do klubu!

Najmodniejsze balony na komunię 2023/2024

Najmodniejsze balony w tym sezonie komunijnym to zdecydowanie balony transparentne! Jest to fantastyczna dekoracja utrzymane w klimacie minimalistycznym i nowoczesnym. Niewątpliwie dopełnią dekoracje komunijne, w których zostały wykorzystane kolekcje Hostia, IHS Exclusive oraz White Dream. Balony stanowią idealny akcent kompozycyjny w sali lub lokalu, gdzie będzie odbywać się uroczysty obiad, dzięki swojej uniwersalności. Można je również połączyć, tworząc z nich girlandę przed wejściem do kościoła, lecz także podwiesić pod sufitem za pomocą specjalnej taśmy. Wszystkie akcesoria do balonów można znaleźć w kategorii Akcesoria do dekoracji. Ogranicza Was wyłącznie własna kreatywność! Dodatkowym atutem tej niezwykłej dekoracji jest możliwość wypełnienia balonów kolorowym konfetti co tworzy zniewalający efekt, szczególnie podczas sesji zdjęciowej.

balony transpoarentne na Komunię

Piękne transparentne balony na przyjęcie komunijne