Informacja

Nowe produkty

Dzień Nauczyciela

Prezenty na zakończenie roku, które podziękują za kolejny semestr wspólnej nauki. Prezenty na zakończenie roku dla uczniów takie jak słodkości, wywołają uśmiech na twarzach wszystkich dzieci. Wspaniałe pomysły na prezent dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego. Podaruj nauczycielowi personalizowaną bombonierkę, która w przypomni mu o waszej klasie i sprawi, że w pozytywnym nastroju wrócicie do szkoły!

Dzień Nauczyciela 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 366 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 366 elementów

Prezenty na zakończenie roku szkolnego i Dzień Nauczyciela. Pomysły na prezenty dla nauczycieli i uczniów

Zakończenie roku szkolnego to idealna okazja do tego, aby oddać się refleksji nad minionymi miesiącami oraz podziękować sobie nawzajem za spędzony razem czas, poświęconą energię i wsparcie. Często towarzyszą temu drobne upominki, które mają sprawić przyjemność obdarowanym osobom. W dniu zakończenia roku nauczyciele wręczają swoim uczniom słodkości lub symboliczne pamiątki w nagrodę za pracę wykonaną w szkole oraz poza nią. Z kolei dzieci i nastolatkowie obdarowują pedagogów kwiatami i prezentami, za pomocą których chcą wyrazić swoją wdzięczność. Jakie podarunki najlepiej sprawdzą się w tej roli? Co wręczyć wychowawcy na zakończenie podstawówki lub szkoły średniej? W naszej ofercie z pewnością znajdziecie idealne rozwiązania. Umieściliśmy w niej także wyjątkowe prezenty na Dzień Nauczyciela czy inne wyjątkowe okazje. W ten sposób bez dwóch zdań podziękujesz za wysiłek i serce wkładane w pracę pedagoga.

Prezenty na zakończenie roku dla uczniów

Bez względu na wiek uczniów słodkości są jednym z najbardziej sprawdzonych upominków na zakończenie roku szkolnego. Z takiego podarunku ucieszy się każde dziecko i nastolatek. Mleczne czekoladki to szczególnie dobry pomysł na tego rodzaju upominek. W końcu, kto nie lubi czekolady? Zwłaszcza, że słodkości zapakowane są w tematyczne papierki z grafikami sówek, sali lekcyjnej czy słońca. Całość świetnie uzupełniają dopasowane napisy z życzeniami udanych wakacji bądź sukcesów. W podobny sposób zaprojektowane zostały śmietankowe krówki czy owocowe lizaki, które równie dobrze nadają się na smakowity upominek dla uczniów. Kapitalnym rozwiązaniem są też czekoladowniki z papieru kraft zamykane przy użyciu ozdobnej wstążeczki. Zdrowym zamiennikiem dla słodkości będą natomiast słoiczki miodu z oryginalnymi etykietami i materiałowymi kapturkami. Na upominki dla uczniów nie tylko z okazji zakończenia szkoły, ale również w nagrodę za konkursy czy osiągnięcia można wybrać bardziej symboliczne prezenty. Drewniane i ceramiczne figurki słonia na pewno przyniosą wiele szczęścia nie tylko na egzaminach. Wspaniale wypadną też białe sówki w ozdobnych opakowaniach. Bańki mydlane z tematycznymi nalepkami będą ciekawą niespodzianką, podobnie jak personalizowane magnesy. To wyjątkowe prezenty dla uczniów w różnym wieku!

Magnes dla ucznia biret i serduszko

Oryginalny upominek dla ucznia na koniec szkoły

Prezenty dla nauczycielki

Uczniowie wręczają nauczycielom prezenty na różnorodne okazje: zakończenie roku lub szkoły, Dzień Edukacji Narodowej, a nawet Święta Bożego Narodzenia. To piękny sposób na podziękowanie za energię i zaangażowanie wkładane w nauczanie, a także wsparcie uczniów. Z pewnością szczególne podarunki przygotowywane są dla wychowawców czy dyrekcji - zarówno przez samorządy, jak i całe klasy. Co wręczyć wychowawczyni na prezent z okazji Dnia Nauczyciela? Kosz prezentowy z kosmetykami, słodyczami albo praktycznymi akcesoriami bez dwóch zdań będzie miłą niespodzianką. Taki box będzie też trafionym rozwiązaniem na zakończenie szkoły - nauczycielka z pewnością zapamięta tak szczególne pożegnanie. Kosze prezentowe dla nauczycielki zaprojektowane zostały w wielu cudownych odsłonach, a modne motywy i personalizowane teksty kapitalne dopełniają ich charakter. Wśród drobniejszych upominków dla nauczycielki znaleźć można kalendarz lub notes z imieniem, księgę pamiątkową na zdjęcia, zabawne świadectwo w ramce, ceramiczne kubki, słodkości i kartki okolicznościowe. Tak szeroka gama propozycji pozwoli przygotować rewelacyjne podziękowanie dla nauczycielki. 

Kalendarz nauczycielki terminarz książki

Pomysłowy prezent dla nauczycielki z imieniem

Prezenty dla nauczyciela

Razem z klasą, samorządem lub rodzicami szukacie wyjątkowego podziękowania dla nauczyciela? Nie ma znaczenia, czy to podarunek dla wychowawcy, dyrektora, czy innego pedagoga - z pewnością powinien być elegancki i ciekawy, aby sprawić prawdziwą przyjemność. Taki prezent wręczyć można także korepetytorowi, który przygotowywał ucznia do egzaminów bądź pomagał nadrobić materiał. Prezenty dla nauczyciela z imieniem to rewelacyjny sposób na wywołanie radości u obdarowanej osoby. Notes czy kalendarz nauczyciela na pewno bardzo przydadzą się każdemu pedagogowi. Duży album na zdjęcia i pamiątkowe wpisy to ciekawy pomysł na prezent dla wychowawcy od klasy kończącej szkołę. Personalizowane kubki, ramki, czekolady czy inne drobiazgi też będą miłą niespodzianką. Na Dzień Nauczyciela czy koniec roku szkolnego śmiało wybrać można także efektowne kosze prezentowe. Duże zestawy na prezent dla nauczyciela zawierają słodycze, paski, portfele, kosmetyki, kubki, notesy, kawę, a nawet alkohole! Na pewno znajdziesz idealny wariant dla swojego nauczyciela. 

Prezent dla nauczyciela elegancki zestaw box

Kosz prezentowy dla nauczyciela

Prezenty dla przedszkolanki

Dzień Nauczyciela czy koniec roku szkolnego to także świetne okazje do wręczenia prezentu nauczycielce przedszkola. To wspaniały sposób na pożegnanie czy wyrażenie wdzięczności za wszystko, co robi dla swoich podopiecznych. Jaki podarunek na taką okazję wybrać? Na pewno miłą niespodzianką dla każdej przedszkolanki będzie słodki upominek. Duża bombonierka Merci w drewnianym opakowaniu, zestaw eko miodów i herbat, słodki kosz prezentowy w skrzyni czy czekolada w personalizowanej obwolucie to wspaniałe pomysły na taki podarunek. Prezent dla nauczycielki przedszkola w postaci notesu z imieniem albo ceramicznego kubka też będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Zwłaszcza, że każdy upominek zaprojektowany jest w naprawdę niezawodnym stylu. Piękne grafiki i wysokiej jakości wykonanie pozwolą oczarować każdego!

Czekoladki merci drewniane pudełko dla przedszkolanki

Upominek dla przedszkolanki