Nowe produkty

Promocje

Dekoracje sali na 40

Dekoracje sali na 40 urodziny pomogą Ci samodzielnie stworzyć niezapomniany klimat! Podstawą dekoracji sali są foliowe balony w kształcie cyfry 40. Foliowe balony możesz napompować zarówno helem jak i powietrzem. Świetnym uzupełnieniem dekoracji sali będą również kolorowe balony lateksowe. Na przyjęciu urodzinowym nie może zabraknąć również girlandy, którą można zawiesić nad stołem lub udekorować nią wejście do sali. Na przyjęciu możesz również przeznaczyć trochę miejsca na drink bar i umieścić w nim małe butelki z winem musującym oraz wystrzałowe kieliszki.

Dekoracje sali na 40  

Podkategorie

  • Balony na 40 urodziny

    Balony na 40 urodziny pomogą w wyjątkowy sposób ozdobić sale na przyjęcie urodzinowe. Balony urodzinowe w łatwy sposób pozwolą stworzyć wyjątkową aranżację. Balony z helem można zawiesić pod sufitem tak aby pięknie wisiały ponad głowami gości. Wybór balonów na 40 urodziny jest naprawdę szeroki!

  • Banery i girlandy na 40

    Dekoracje sali na 40 urodziny to bardzo ważny element podczas organizowania przyjęcia. Wiele osób decyduje się na wiele dodatków, które upiększą ten wyjątkowy dzień. Kolorowe girlandy można powiesić nad stołem lub parkietem do tańca. Modną propozycją są również metaliczne kurtyny, które pięknie prezentują się na pamiątkowych zdjęciach. Wszystkie dodatki zaprojektowane są w najmodniejszych kolorach dlatego na pewno każdy znajdzie dodatki mu odpowiadające. Dekoracje sali w połaczeniu z balonami na 40 urodziny sprawią, że sala będzie nie do poznania!

  • Drink Bar na 40

    Drink bar na 40 urodziny który zaskoczy wszystkich zgromadzonych gości! Wyjątkowe dekoracje, które możesz umieścić w drink barze na swoich urodzinach. Małe butelki wina musującego, buteleczki do samodzielnego napełnienia oraz papierowe kubeczki i kieliszki. Nie zapomnijcie również o dekoracjach takich jak baner z napisem Drink Bar, który ozdobi wnętrze i wskaże gościom odpowiednie miejsce. Drink bar na 40 urodziny jest coraz bardziej popularny, dlatego nie może go zabraknąć na Twoim przyjęciu!