Nowe produkty

Balony na Baby Shower

Balony na Baby Shower stworzą wyjątkowy klimat podczas przyjęcia. Najmodniejsze dekoracje to bez wątpienia balony Baby Shower girl oraz balony Baby Shower boy. Podczas organizowania przyjęcia bardzo często wybierane są również balony na Baby Shower z helem. Dekoracje na Baby Shower chłopca takie jak balony bardzo często zaprojektowane są w odcieniach błękitu, podkreśla to płeć maluszka. Najmodniejsze dekoracje na Baby Shower dziewczynki są obecnie pastelowe kolory, odcienie różu pomieszane z bielą. Polecamy również zestawy balonów na Baby Shower, wykorzystując wszystkie elementy stworzysz piękna dekorację sali.

Balony na Baby Shower 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 71 elementów

Baby Shower co to?

Baby Shower to przyjęcie wyjątkowo ważne dla przyszłej mamy. Chociaż w Polsce organizuje się je od nie dawna, zagościło już w domach wielu kobiet. Organizują je zazwyczaj przyjaciółki przyszłej mamy. Dlatego często jest to przyjęcie niespodzianka. Kobieta dla której zostało zorganizowane przyjęcie zostaje obdarowana wieloma prezentami dla siebie jak i dla maluszka. Dzięki temu ma piękną pamiątkę z tego dnia. Baby Shower to przyjęcie, które jest organizowane coraz częściej.

Dekoracje Baby Shower - foliowe balony

Foliowe balony na baby Shower to sposób na piękną i prostą aranżację wnętrza. Jeśli już znacie płeć dziecka, balon można dopasować właśnie pod ta płeć. Bardzo modne są balony foliowe w kształcie napisu "girl" lub "boy". Złote akcenty zawsze pięknie komponują się w dekoracje wnętrza. Nie ważne czy przyjęcie organizowane jest oczekując na narodziny chłopca czy dziewczynki, złoty foliowy balon na pewno będzie pasował. A co ważne pięknie wygląda na pamiątkowych zdjęciach a jak wiadomo o to też tutaj chodzi!

Balon foliowy girl

Balon foliowy - napis "girl"

Balon foliowy napis boy

Balon foliowy - napis "boy"

Dekoracje Baby Shower - balony z napisem

Jeśli chcecie stworzyć piękną aranżacje wnętrza nie ma co ograniczać się tylko do jednego rodzaju balonów. Najlepiej będzie jak połączycie balony foliowe ze zwykłymi gumowymi. Personalizowane specjalnie na Baby Shower posiadają napis oraz odpowiedni kolor - niebieski lub różowy. Kolor dopiera się zależnie od przewidywanej płci maluszka. Balony można nadmuchać helem i podwiesić pod sufit czy też przywiązać do krzesła, na którym będzie siedziała przyszła mama. Dzięki temu możemy w prosty sposób wyróżnić jej miejsce.

balony na baby shower dziewczynki

Balony na baby Shower dziewczynki

Zestawy balonów na Baby Shower

Jeśli szukacie szybkiego sposobu na dobór dekoracji wnętrza polecam zestawy balonów. W ich skład wchodzą zarówno balony foliowe jak i gumowe a także kolorowe girlandy. Balony foliowe tworzą napis " Baby Shower". Można zaczepić je na jednym sznurku i przewiesić przez całe pomieszczenie lub gdzieś w ogrodzie, jeśli przyjęcie organizowane jest letnią porą. Girlandy w pasującym kolorze jeszcze bardziej urozmaicą wnętrze w którym odbywa się przyjęcie.

Dekoracje Baby Shower balony

Dekoracje na Baby Shower - zestaw balonów