Informacja

Nowe produkty

Konwalie

Wyjątkowe dekoracje komunijne dekorowane motywem gałązki konwalii. Wszystkie dodatki z kolekcji Konwalie zostały przygotowane w odcieniach bieli i zieleni. Świeże, bardzo naturalne ozdoby o lekkim charakterze pozwolą przygotować zachwycającą aranżację w modnym stylu. Kolekcja Konwalie to idealna propozycja nie tylko na przyjęcie w domu i lokalu, ale też na uroczystość plenerową. Graficzny motyw gałązki konwalii pięknie wpisuje się w okres komunijny, czyli miesiące maj i kwiecień.

dekoracje komunijne z gałązką konwalii w delikatnej odsłonie

Propozycja stołu komunijnego z motywem konwalii 

Konwalie 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 51 elementów

Jasnozielone dekoracje komunijne dla chłopca i dziewczynki

Sezon komunijny przypada zawsze na porę późnej wiosny, dzięki czemu jest większa szansa na piękną pogodę podczas uroczystości. Jeśli chcesz urządzić oryginalne przyjęcie Komunijne, warto pomyśleć o urządzeniu imprezy na dworze. Jeśli nie posiadasz własnego ogródka lub działki możesz wykorzystać w tym celu restauracyjne ogródki. Wiele restauracji gdy zaczyna robić się ciepło otwiera zewnętrzne ogródki. Warto wykorzystać promienie słońca i początki cieplejszego sezonu. Spędzenie popołudnia na świeżym powietrzu to doskonały pomysł na uczczenie tego wyjątkowego dnia. Sezon majówkowych wypadów za miasto zaczyna się już na początku maja, więc podczas obchodzenia Komunii będzie trwał już w pełni.

konwaliowa dekoracja stołu na komunię

Konwaliowa dekoracja stołu komunijnego

Wiosenne dekoracje wnętrza na Komunię

Przy ozdabianiu imprezy w plenerze lub ogródku restauracyjnym przydadzą się nam kolorowe pompony, te w kolorach bieli i zieleni świetnie nadadzą się do ozdobienia uroczystości komunijnej. Pompony świetnie sprawdzą się do wiosennych aranżacji ze względu na ich delikatność i subtelność. Kwiaty będą pięknie prezentować się na tle jasno zielonych dekoracji. Białe bukieciki sezonowych konwalii wprowadzą na przyjęcie dziewczęcego polotu oraz będą rozsiewać piękny zapach w otoczeniu. Do przystrojenia stołów genialnie sprawdzi się jasnozielona organza. Kwiaty na wiosennym przyjęciu powinny stać się motywem przewodnim i to one powinny być najbardziej eksponowane. Bardzo pomocne okazują się być plakaty na komunię. Można je nie tylko zawiesić na ścianie ale także ustawić na sztaludze jeśli impreza odbywa się w plenerze.

plakat na komunię z konwalią

Plakat na komunię dekorowany grafiką konwalii

Pomoc w usadzeniu gości – tabliczka na stolik

Podczas organizacji wydarzenia powinniśmy pomyśleć o odpowiednim usadzeniu gości na przyjęciu. Po przybyciu gości na miejsce organizowanej uroczystości, we wskazaniu im odpowiedniego miejsca pomogą tabliczki na stolik z napisem „Pierwsza Komunia Święta…” oraz imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Motyw graficzny na tabliczce także powinien być dopasowany do motywu przewodniego imprezy. W usadzaniu gości pomogą także wizytówki rozstawione na stołach. Wizytówki i wizytowniki świetnie sprawdzą się jako przewodnicy dla bliskich w Waszej uroczystości. Takie dodatki sprawią, że uroczystość prezentować się będzie elegancko. Goście z pewnością docenią takie profesjonalne podejście do organizacji przyjęcia komunijnego.

Tabliczka na stolik komunijny konwalieTabliczka na stolik komunijny - motyw konwalii

Piękne dekoracje stołu na komunię – serwetki na stół komunijny

Nawet urządzając przyjęcie w restauracji powinniśmy przygotować dekoracje stołów. W dekoracji stołu i wazonów przydadzą się girlandy z pereł. Śnieżnobiałe girlandy z pereł pięknie prezentować się będą na bukiecikach z konwalii lub innych wiosennych kwiatach jakie wybierzecie do dekoracji. Modne ozdobne diamenciki w kolorach jasnej zieleni sprawią, że stół prezentować się będzie magicznie i wiosennie. Takie małe drobiazgi dopełnią dekoracji stołu i sprawią, że wszystkie dania będą wyglądać fantastycznie. Goście będą z pewnością zachwyceni taką aranżacją! Podczas uroczystości nie można również zapomnieć o serwetkach komunijnych. Serwetki dostępne są w dwóch wariantach - papierowe i flizelinowe. Z serwetek flizelinowych można stworzyć różne przestrzenne formy np. wachlarz.

Pudełeczka podziękowanie na Komunię Pudełeczka podziękowanie na Komunię