Informacja

Nowe produkty

Lizaki na Komunię

Drobne upominki dla gości komunijnych na pewno sprawią im wiele radości. Oprócz czekoladek, krówek czy innych słodkości można podarować lizaki komunijne. Duże, okrągłe i kolorowe lizaki z personalizowaną naklejką na pewno przypadną do gustu wszystkim zgromadzonym gościom a już na pewno tym najmłodszym. Na Pierwszą Komunię warto również podarować wyjątkowe podziękowania dla Chrzestnych lub Dziadków.

Lizaki na Komunię 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów

Słodkie podziękowania dla gości na Komunię

Drobne upominki dla gości to jeden z najnowszych trendów który z przyjemnością jest praktykowany przez osoby organizujące przyjęcia. W tym również przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Jeśli szukasz słodkich upominków na Komunię pomyśl o lizakach. Kolorowe, okrągłe lizaki pięknie wyglądają i równie dobrze smakują! Co najważniejsze przypadną do gustu nawet tym najmłodszym zaproszonym gościom.

Lizaki komunijne okrągłe

Najbardziej popularnym wzorem są zwykłe okrągłe lizaki komunijne. Mimo swojej prostoty, zachwycają wiele osób. Jest to jeden z najbardziej klasycznych wzorów. Mimo to posiadają personalizacje, która zamienia je w bardzo oryginalne upominki. Do każdego lizaka dołączona jest naklejka z imieniem dziecka oraz datą. Sprawia to, że nawet jeśli ktoś nie lubi słodkości, może zachować takiego lizaka w formie pamiątki Pierwszej Komunii Świętej.

okrągłe lizaki na komunię

Okrągłe personalizowane lizaki komunijne

Lizaki na Komunię w kształcie serca

Bardziej nowoczesne są lizaki w kształcie serca. Cukierek umieszczony na długim patyczku najlepiej prezentuje się przewiązany ozdobną wstążką. Gdzie ułożyć lizaki? Aby pięknie wkomponowały się w aranżację stołu komunijnego oraz aby każdy z gości na pewno dostał swojego lizaka, możesz ułożyć je na talerzach gości. Na pewno zostaną przez nich zauważone. Każdy lizak posiada również ozdobny bilecik z personalizacja, który przywiązujemy do wstążki. Lizaki komunijne z imieniem dziecka to najlepszy prezent!

Lizaki na podziękowanie komunijne

Lizaki na podziękowanie komunijne

Lizaki komunijne z eukaliptusem

Lizaki komunijne z eukaliptusem