Lizaki na Komunię

Drobne upominki dla gości komunijnych na pewno sprawią im wiele radości. Oprócz czekoladek, krówek czy innych słodkości można podarować lizaki komunijne. Duże, okrągłe i kolorowe lizaki z personalizowaną naklejką na pewno przypadną do gustu wszystkim zgromadzonym gościom a już na pewno tym najmłodszym. Na Pierwszą Komunię warto również podarować wyjątkowe podziękowania dla Chrzestnych lub Dziadków.

Lizaki na Komunię Jest 29 produktów.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów

Słodkie podziękowania dla gości na Komunię

Drobne upominki dla gości to jeden z najnowszych trendów który z przyjemnością jest praktykowany przez osoby organizujące przyjęcia. W tym również przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Jeśli szukasz słodkich upominków na Komunię pomyśl o lizakach. Kolorowe, okrągłe lizaki pięknie wyglądają i równie dobrze smakują! Co najważniejsze przypadną do gustu nawet tym najmłodszym zaproszonym gościom.

Okrągłe lizaki komunijne

Najbardziej popularnym wzorem są zwykłe okrągłe lizaki komunijne. Mimo swojej prostoty, zachwycają wiele osób. Jest to jeden z najbardziej klasycznych wzorów. Mimo to posiadają personalizacje, która zamienia je w bardzo oryginalne upominki. Do każdego lizaka dołączona jest naklejka z imieniem dziecka oraz datą. Sprawia to, że nawet jeśli ktoś nie lubi słodkości, może zachować takiego lizaka w formie pamiątki Pierwszej Komunii Świętej.

okrągłe lizaki na komunię

Okrągłe personalizowane lizaki komunijne

Lizaki na Komunię w kształcie serca

Bardziej nowoczesne są lizaki w kształcie serca. Cukierek umieszczony na długim patyczku najlepiej prezentuje się przewiązany ozdobną wstążką. Gdzie ułożyć lizaki? Aby pięknie wkomponowały się w aranżację stołu komunijnego oraz aby każdy z gości na pewno dostał swojego lizaka, możesz ułożyć je na talerzach gości. Na pewno zostaną przez nich zauważone. Każdy lizak posiada również ozdobny bilecik z personalizacja, który przywiązujemy do wstążki. Lizaki komunijne z imieniem dziecka to najlepszy prezent!

Lizaki w kształcie serduszka

Lizaki w kształcie serca na Komunię

Lizaki z sercem na komunię

Personalizowany lizak z sercem na Komunię

Zobacz wszystkie propozycje prezentów i upominków dla gości w kategorii DLA CHRZESTNYCH I GOŚCI:

Podziękowania dla Chrzestnych/Dziadków

Czekoladki komunijne

Krówki na Komunię

Lizaki na Komunię

Ciasteczka z wróżbą na Komunię

Anioły na Komunię

Świeczki na upominki Komunia

Miód na upominki komunijne

Migdały i cukierki na Komunię

Dodatki do prezencików

Pudełeczka i woreczki na upominki

Pudełka na ciasto dla gości