Nowe produkty

Lizaki na Komunię

Drobne upominki dla gości komunijnych na pewno sprawią im wiele radości. Oprócz czekoladek, krówek czy innych słodkości można podarować lizaki komunijne. Duże, okrągłe i kolorowe lizaki z personalizowaną naklejką na pewno przypadną do gustu wszystkim zgromadzonym gościom a już na pewno tym najmłodszym. Na Pierwszą Komunię warto również podarować wyjątkowe podziękowania dla Chrzestnych lub Dziadków.

Lizaki na Komunię Jest 32 produktów.

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
 • LIZAKI podziękowanie Komunia IHS Exclusive (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Komunia IHS Exclusive...

  Jak w cudowny sposób podziękować gościom za przybycie? Wręczając im słodki upominek, dzięki któremu zapamiętają całe wydarzenie na długo! Dzięki dodatkowi naklejki z imieniem dziecka oraz przepiękną grafiką, lizaki świetnie sprawdzą się rozłożone samodzielnie przy nakryciach dla gości. 

  18,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Komunia Srebrna Hostia (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Komunia Srebrna...

  Słodkie lizaczki z personalizowaną naklejką świetnie sprawdzą się jako drobny upominek na podziękowanie dla gości. Dzięki personalizowanej naklejce z imieniem dizecka, lizaki idealnie wpasują się jako dekoracja stołu. 

  18,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Komunia/Chrzest Lily of the Valley (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Komunia/Chrzest Lily...

  Kolorowe lizaki o słodkim, owocowym smaku pozwolą w uroczy sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest lub Komunię dziecka. Lizaki ozdobione personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka i elegancką grafiką gałązki konwalii zachwycą najbliższych.

  18,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Zapach Piwonii (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Zapach Piwonii...

  Owocowe lizaczki sprzedawane w komplecie z personalizowanymi naklejkami z imieniem dziecka to wspaniały upominek dla gości na Chrzest i Komunię. Samoprzylepne etykiety zdobione są również przepiękną grafiką kwiatów piwonii, napisem Dziękuję oraz datą uroczystości. Lizaczki wspaniale prezentują się przy nakryciach lub na talerzach gości.

  18,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Komunia w Srebrze (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Komunia i Chrzest...
  1 Opinie

  Słodkie, kolorowe lizaki zachwycą wszystkich gości =. Jeśli podarujecie zaproszonym personalizowane lizaki na pewno na ich twarzach pojawi się uśmiech. Będzie to niespodzianka nawet dla tych najmłodszych. Lizaki posiadają etykietkę z imieniem dziecka oraz modną grafiką srebrnej koronki.

  18,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Rustykalna Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Rustykalna...

  Nie ma lepszego podziękowania dla gości komunijnych niż słodkie, kolorowe lizaki. Dzięki temu sprawimy przyjemność nawet tym najmłodszym. Każdy lizak posiada zdobioną etykietę z imieniem dziecka oraz grafiką białej koronki. Całość znajduje się na beżowym tle. Taki drobny upominek może wywołać wiele uśmiechów.

  18,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa Komunia w Złocie (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa Komunia w Złocie...

  Słodkie i kolorowe lizaki z motywem owoców lub serduszek. Każdy lizak posiada personalizowaną naklejkę z imieniem dziecka oraz datą. Dzięki temu nadają się idealnie na podziękowanie do gości komunijnych. Etykietki zdobione są najmodniejszą grafiką sezonu - złotą koronką.

  18,98 zł
 • LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest Różowe Serce (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI Smaki Dzieciństwa na Chrzest i...

  Okrągłe lizaki będą miłą niespodzianką dla gości na Chrzest Święty lub Komunię. Dekorowane etykietką z grafiką kwiatowego serduszka oraz imieniem dziecka i datą uroczystości. Lizaki można położyć obok nakryć gości jako dodatkowa dekoracja stołu.

  18,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem 24cm IHS Exclusive (+bileciki z imieniem) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem 24cm IHS...

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dziecka? Fantastycznym pomysłem są słodkie lizak z motywem serca, które ozdobione personalizowanym bilecikiem z imieniem dziecka prezentują się wspaniale! Lizaki dodatkowo można przewiązać ozdobną wstążką i ułożyć na talerzach gości.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem 24cm Srebrna Hostia (+bileciki z imieniem) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem 24cm Srebrna...

  Duże słodkie lizaki z motywem czerwonego serca ozdobione personalizowanym bilecikiem z imieniem dziecka to wyjątkowe upominki dla gości komunijnych. Na bilecikach znajduje się nadruk Srebrnej Hostii, data uroczystości oraz napis Dziękuje. Całość przewiązana ozdobną wstążką prezentuje się przepięknie!

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalna Komunia (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Rustykalna...

  Duży lizak z motywem serca to pomysł podziękowania na Pierwszą Komunię Świętą. Umieszczony na długim drewnianym patyczku z okrągłym personalizowanym bilecikiem prezentuje się niesamowicie. Na etykiecie znajduje się imię dziecka i data uroczystości. Lizaki będą miła niespodzianką dla wszystkich gości.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Komunia w Srebrze (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Komunia i...

  Duże, okrągłe lizaki z różowym serduszkiem to świetna propozycja podziękowania za przybycie. Nikt nie oprze się tym słodkościom. Do każdego lizaka dołączony jest okrągły bilecik z grafiką koronki oraz personalizowany imieniem dziecka i datą uroczystości.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na...

  Wspaniałe podziękowanie dla gości na Chrzest i Komunię dziecka w postaci przepięknych lizaków z motywem czerwonego serca. Słodkie lizaki sprzedawane są w komplecie z bilecikami w kształcie kółka oraz personalizowaną naklejką z uroczą grafiką kwiatów piwonii i imieniem dziecka. Całość przewiązana ozdobną wstążką prezentuje się rewelacyjnie!

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Komunia w Złocie (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Komunia w...

  Duży lizak z motywem serca w czerwono-kremowej kolorystyce. Jest to idealna propozycja oryginalnych podziękowań dla gości komunijnych. Do lizaków dołączone są okrągłe, personalizowane bileciki z imieniem dziecka oraz datą komunii. Zachwycą wszystkich gości, nawet tych najmłodszych.

  39,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszka IHS Exclusive (+bileciki z imieniem) 10szt
  19,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszka na Komunię IHS...

  Przepiękne lizaki w kształcie serca pozwolą w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom komunijnym. Słodkie lizaki prezentują się niezwykle elegancko, dzięki bilecikom w kształcie rombu z podziękowaniem i motywem Złotej Hostii. Wspaniała propozycja na upominki dla gości, które zachwycą najbliższych podczas uroczystości Komunii Świętej dziecka.

  19,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszka Srebrna Hostia (+bileciki z imieniem) 10szt
  19,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszka na Komunię Srebrna...

  Jak w wyjątkowy sposób podziękować gościom na przyjęciu komunijnym dziecka? Słodkie lizaki w kształcie serca ozdobione bilecikiem z napisem Dziękuję i imieniem dziecka pozwolą w cudowny sposób wyrazić wdzięczność najbliższym. Lizaczki rewelacyjnie prezentują się na stole komunijnym, obok nakryć lub na talerzach gości.

  19,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Komunia i Chrzest w Srebrze (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  19,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko Komunia i Chrzest...

  Słodkie lizaki w kształcie serca to wyjątkowy pomysł podziękowania dla gości. Ozdobione grafiką srebrnej koronki pasują zarówno na Chrzest jak i Komunię. Sprawią wiele przyjemności nawet tym najmłodszym gościom.

  19,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Komunia w Złocie (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  19,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko Komunia w Złocie...

  Słodki lizak w kształcie serca na uroczym różowym patyczku. Każdy z lizaków posiada okrągły bilecik z personalizowaną naklejką, która zdobiona jest modną grafiką złotej koronki. Lizaki będą miłą niespodzianką dla gości, w końcu nikt nie oprze się odrobinie słodkości.

  19,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Zapach Piwonii (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  19,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko na Chrzest/Komunię...

  Urocze lizaki w kształcie serca pozwolą w wyjątkowy sposób wyrazić wdzięczność i podziękują gościom za przybycie na Chrzest czy Komunię dziecka. Lizaczki sprzedawane w komplecie z bilecikiem w kształcie kółka i naklejką z imieniem dziecka, które ozdobione są przepiękną grafiką kwiatów piwonii.

  19,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Rustykalna Komunia (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  19,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko Rustykalna Komunia...

  Słodki lizak w kształcie serca w uroczy sposób pomoże podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Do każdego lizaka dołączona jest personalizowana etykietka z imieniem dziecka oraz grafiką delikatnej, białej koronki. Dzięki temu lizaki dodatkowo mogą posłużyć jako pamiątka Pierwszej Komunii Świętej.

  19,98 zł
 • Lizaki podziękowanie z sercem na Komunię Konwalie (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Komunię...

  Lizaki z sercem to wyjątkowy sposób aby podziękować gościom za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Do każdego lizaka dołączona jest personalizowana naklejka, dzięki czemu może on zostać potraktowany jako pamiątka z tego dnia.

  39,98 zł
 • Lizaki na Komunię Konwalie (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI na Komunię Konwalie (+etykiety z...

  Duży, okrągły lizak to pomoże w wyjątkowy sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość Komunii. Swoim smakiem zachwyci nawet najmłodszych gości. Każdy lizak posiada personalizowaną etykietkę, dlatego może posłużyć jako pamiątka z tego dnia.

  18,98 zł
 • LIZAK podziękowanie na Komunię w płaskim kartoniku IHS Exclusive
  1,98 zł
  LIZAK podziękowanie na Komunię w płaskim...

  Podziękowanie dla gości komunijnych w formie lizaka zdobionego grafiką złotej Hostii. Lizak umieszczony jest w ozdobny kartonik z napisem Dziękujemy. Upominek pozwoli w elegancki sposób podziękować gościom za przybycie na uroczystość.

  1,98 zł
 • LIZAK podziękowanie na Komunię w płaskim kartoniku Srebrna Hostia
  1,98 zł
  LIZAK podziękowanie na Komunię w płaskim...

  Eleganckie podziękowanie dla gości komunijnych w formie lizaka w ozdobnym kartoniku. Zdobiony grafiką srebrnej Hostii idealnie wpisuje się w charakter przyjęcia komunijnego. Możesz go wręczyć gościom jako forma podziękowania za przybycie na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

  1,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Granatowa Komunia (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Granatowa...

  Podziękowanie dla gości komunijnych w formie lizaka. Do każdej słodkości dołączony jest personalizowany bilecik z imieniem dziecka. Taki upominek spodoba się nawet tym najmłodszym, zaproszonym gościom. Lizaki w wyjątkowy sposób podziękują gościom za przybycie.

  39,98 zł
 • LIZAKI Urocze Serduszko Granatowa Komunia (+bileciki kółka+naklejki z imieniem) 10szt
  19,98 zł
  LIZAKI Urocze Serduszko Granatowa Komunia...

  Podziękowanie dla gości komunijnych w postaci lizaków w kształcie serduszka. Do każdego lizaka dołączony jest bilecik oraz naklejka z imieniem dziecka i grafiką jasnych kwiatów. Idealnie komponują się z całą kolekcją granatowa Komunia.

  19,98 zł
 • LIZAKI na Komunię Granatowa Komunia (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI na Komunię Granatowa Komunia...

  Podziękowanie dla gości komunijnych w postaci lizaków. Słodkości posiadają personalizowaną naklejkę z grafika jasnych kwiatów oraz delikatnych granatowych elementów. Nadruk pasuje idealnie na przyjecie komunijne chłopca zaprojektowane w granacie. Lizaki najlepiej prezentują się ułożone obok nakrycia gości ale możesz je wręczyć również osobiście.

  18,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem Gałązka Eukaliptusa (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  39,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem Gałązka...

  Podziękowanie dla gości w formie słodkich lizaków. Do każdego podziękowania dołączony jest bilecik oraz personalizowana naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Lizaki będą miłą niespodzianką dla zgromadzonych gości oraz pomogą podziękować za udział w uroczystości.

  39,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa (+etykiety z imieniem) 10szt
  18,98 zł
  LIZAKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa...

  Słodkie podziękowania dla gości za udział w uroczystości. Do każdego kolorowego lizaka dołączona jest naklejka z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Lizaki możesz ułożyć obok nakryć gości lub wręczyć im osobiście. Taki upominek sprawi wiele radości wszystkim obdarowanym.

  18,98 zł
 • LIZAK na Komunię w kartoniku Z IMIENIEM Kielich i Hostia (+naklejka)
  2,98 zł
  LIZAK na Komunię w kartoniku Z IMIENIEM...

  Lizak jako podziękowanie komunijne dla gości. Każdy lizak zapakowany jest w ozdobny kartonik z nadrukiem Kielicha i Hostii. Lizaki pozwolą pięknie podziękować za udział w uroczystości Pierwszej Komunii Świętej.

  2,98 zł
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Słodkie podziękowania dla gości na Komunię

Drobne upominki dla gości to jeden z najnowszych trendów który z przyjemnością jest praktykowany przez osoby organizujące przyjęcia. W tym również przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Jeśli szukasz słodkich upominków na Komunię pomyśl o lizakach. Kolorowe, okrągłe lizaki pięknie wyglądają i równie dobrze smakują! Co najważniejsze przypadną do gustu nawet tym najmłodszym zaproszonym gościom.

Okrągłe lizaki komunijne

Najbardziej popularnym wzorem są zwykłe okrągłe lizaki komunijne. Mimo swojej prostoty, zachwycają wiele osób. Jest to jeden z najbardziej klasycznych wzorów. Mimo to posiadają personalizacje, która zamienia je w bardzo oryginalne upominki. Do każdego lizaka dołączona jest naklejka z imieniem dziecka oraz datą. Sprawia to, że nawet jeśli ktoś nie lubi słodkości, może zachować takiego lizaka w formie pamiątki Pierwszej Komunii Świętej.

okrągłe lizaki na komunię

Okrągłe personalizowane lizaki komunijne

Lizaki na Komunię w kształcie serca

Bardziej nowoczesne są lizaki w kształcie serca. Cukierek umieszczony na długim patyczku najlepiej prezentuje się przewiązany ozdobną wstążką. Gdzie ułożyć lizaki? Aby pięknie wkomponowały się w aranżację stołu komunijnego oraz aby każdy z gości na pewno dostał swojego lizaka, możesz ułożyć je na talerzach gości. Na pewno zostaną przez nich zauważone. Każdy lizak posiada również ozdobny bilecik z personalizacja, który przywiązujemy do wstążki. Lizaki komunijne z imieniem dziecka to najlepszy prezent!

Lizaki w kształcie serduszka

Lizaki w kształcie serca na Komunię

Lizaki z sercem na komunię

Personalizowany lizak z sercem na Komunię

Zobacz wszystkie propozycje prezentów i upominków dla gości w kategorii DLA CHRZESTNYCH I GOŚCI:

Podziękowania dla Chrzestnych/Dziadków

Czekoladki komunijne

Krówki na Komunię

Lizaki na Komunię

Ciasteczka z wróżbą na Komunię

Anioły na Komunię

Świeczki na upominki Komunia

Miód na upominki komunijne

Migdały i cukierki na Komunię

Dodatki do prezencików

Pudełeczka i woreczki na upominki

Pudełka na ciasto dla gości