Informacja

Nowe produkty

Zaproszenia na urodziny dziecka elektroniczne

Powiadom najbliższe osoby o zbliżającym się przyjęciu twojego dziecka. Kupuj zaproszenia w formie cyfrowej z cudownymi motywami jednorożców, zwierzątek, księżniczek lub samolocików. Elektroniczne zaproszenia z własnym tekstem, to świetny sposób na zaoszczędzenie czasu. Wybieraj produkty wysokiej jakości z uroczymi grafikami, które będą pasować zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Zaproś rodzinę i znajomych w nowoczesny i szybki sposób wybierając drogę elektroniczną. Zaproszenia w delikatnej kolorystyce będą tworzyć spójną całość z motywem organizowanego przyjęcia. 

Zaproszenia na urodziny dziecka elektroniczne 

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
 • ZAPROSZENIE na Roczek/Urodzinki na telefon elektroniczne Kolorowe Zwierzątka ZAPROSZENIE na Roczek/Urodzinki na telefon elektroniczne Kolorowe Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Roczek/Urodzinki na telefon elektroniczne Kolorowe Zwierzątka

  Zaproszenie w formie cyfrowej idealne dla dziecka na Roczek lub Urodzinki w oryginalnej formie. Powiadom, o zbliżającym się przyjęciu najbliższe osoby. Zaproszenie elektroniczne z grafiką kolorowych zwierzątek przypadnie do gustu gościom. Oszczędzaj czas podczas organizacji imprezy. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Zwierzaki ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Zwierzaki
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Zwierzaki

  Elegancki i oryginalne zaproszenie w elektronicznej odsłonie na urodzinki dziecka. Wybieraj produkt wysokiej jakości z uroczą grafiką główek zwierzaków, personalizacją oraz własnym tekstem. Zawiadom najbliższą rodzinę i znajomych wybierając zaproszenie wirtualne na telefon. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Safari ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Safari
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Safari

  Wspaniały sposób na przekazanie szczegółów zbliżającej się imprezki. Zaproś małych gości wysyłając im elektroniczne zaproszenia! Piękna grafika zwierzątek zachwyci każdego, kto na nie spojrzy.  Zaproszenie na telefon to sposób na szybkie i ekologiczne zawiadomienie wszystkich bliskich osób o zbliżającym się wydarzeniu.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka

  Zaproszenie na Urodzinki chłopca z motywem leśnych zwierzątek w otoczeniu przepięknych kwiatów. Zawiadom najbliższych wybierając elektroniczne zaproszenie z własnym tekstem. Produkt wysokiej jakości pozwoli zaoszczędzić czas podczas organizacji imprezki dla synka. Skorzystaj z ekologicznej i budżetowej opcji. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka

  Przepiękne i oryginalne zaproszenie na Urodzinki dziewczynki z motywem leśnych zwierzątek w otoczeniu różowych kwiatów. Powiadom najbliższych wykorzystując tani i ekologiczny sposób. Zaproszenie drogą elektroniczną pozwoli zaoszczędzić czas podczas organizowania imprezki dla córeczki. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mała Syrenka ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mała Syrenka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mała Syrenka

  Przepiękne zaproszenie w elektronicznej formie na urodzinki dziewczynki. Produkt w cyfrowej odsłonie z motywem małych syrenek prezentuje się oryginalnie. Zawiadom o zbliżającym się przyjęciu najbliższą rodzinę. Zaproszenia na telefon to ekologiczna i tania opcja, która zaskoczy zaproszonych gości. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mały Odkrywca ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mały Odkrywca
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mały Odkrywca

  Zaproszenia elektroniczne z motywem zwierzątek w balonie w neutralnej kolorystyce. Świetna opcja na urodzinki dla dziewczynki oraz chłopczyka. Powiadom rodzinę i przyjaciół w oryginalny sposób. Skorzystaj z zaproszeń cyfrowych z własnym tekstem. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Tęczowy Jednorożec ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Tęczowy Jednorożec
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Tęczowy Jednorożec

  Szukasz zaproszeń na Urodzinki dziewczynki? Zamów produkt w formie cyfrowej z motywem tęczowego jednorożca w odcieniach pastelowych. Zaproszenia elektroniczne to świetna opcja na poinformowanie szybko i łatwo najbliższej rodziny, o organizowanym przyjęciu. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Morskie Przygody ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Morskie Przygody
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Morskie Przygody

  Eleganckie zaproszenia na Urodzinki dla chłopczyka w formie elektronicznej. Zawiadom bliskiej osoby, o zbliżającym się przyjęciu w tani i ekologiczny sposób. Zaproszenia z grafiką morskich stworzeń prezentują się niezwykle uroczo i delikatnie. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Unicorn Baby na chmurkach ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Unicorn Baby na chmurkach
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Unicorn Baby na chmurkach

  Zaproszenia elektroniczne z motywem baby jednorożców na chmurkach. Poinformuj o przyjęciu urodzinowym swojego dziecka. Zaproszenia w formie cyfrowej pozwolą szybko, tanio i ekologicznie zawiadomić rodzinę i przyjaciół. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mała Baletnica ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mała Baletnica
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mała Baletnica

  Zaproś najbliższe osoby na Urodzinki córeczki w oryginalny sposób. Zamów elektroniczne zaproszenia z grafiką pięknej baletnicy w subtelnej kolorystyce. Poinformuj o zbliżającym się przyjęciu całą rodzinę korzystając z zaproszeń w cyfrowej formie. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Boho Jelonek i Miś ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Boho Jelonek i Miś
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Boho Jelonek i Miś

  Chcesz efektownie i oryginalnie zaprosić gości na urodziny swojego dziecka? Ta propozycja jest więc specjalnie dla Ciebie. Zaproszenie na urodziny dziecka na telefon wygląda nowocześnie i na pewno zaskoczy gości. Piękna grafika w stylu boho ze zwierzątkami spodoba się każdemu z gości, którzy chętnie przybędą na zapowiadane przyjęcie.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka cyfrowe Boho Zwierzątka ZAPROSZENIE na urodziny dziecka cyfrowe Boho Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka cyfrowe Boho Zwierzątka

  Chcesz zaskoczyć swoich gości oryginalnym zaproszeniem na urodziny dziecka? Ta propozycja jest dla Ciebie! Cyfrowe zaproszenie na telefon z personalizowanym tekstem oraz grafiką zwierzątek w stylu boho to nowoczesna forma zaproszenia gości. Koło takiego zaproszenia nie sposób przejść obojętnie.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Czary ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Czary
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Czary

  Super pomysłem na efektowne zaproszenie gości na urodziny dziecka będzie zaproszenie w formie elektronicznej. Piękna grafika leśnych zwierzątek oraz personalizowany tekst sprawią, że zaproszenie oczaruje wszystkich gości. Zaproszenie na telefon to oryginalny i ekologiczny sposób na zawiadomienie wszystkich bliskich osób o zbliżającym się wydarzeniu.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Fairytale Wróżki ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Fairytale Wróżki
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Fairytale Wróżki

  Przepiękne zaproszenia cyfrowe, to świetny pomysł, aby poinformować o zbliżającym się przyjęciu córeczki. Zaproś najbliższą rodzinę oraz znajomych w szybki, tani, a zarazem ekologiczny sposób. Urocza grafika wróżek sprawia, że całość prezentuje się niezwykle dziewczęco. Kupuj Zaproszenia na Urodzinki w formie elektronicznej. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Ballerina Króliczek ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Ballerina Króliczek
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Ballerina Króliczek

  To zaproszenie to prawdziwy hit sezonu! Piękne zaproszenie na urodziny dziecka w oryginalnym elektronicznym wydaniu oczaruje wszystkich zapraszanych gości. Czarująca grafika, która idealnie sprawdzi się na urodziny dziewczynki przedstawia zwierzęce wesołe baletnice oraz personalizowany tekst. Oczaruj gości nowoczesnym zaproszeniem!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka elektroniczne Chłopięcy Świat ZAPROSZENIE na urodziny dziecka elektroniczne Chłopięcy Świat
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka elektroniczne Chłopięcy Świat

  Efektowne i oryginalne zaproszenia na urodzinki chłopca? Jasne! Mamy świetną propozycję, która z pewnością oczaruje gości oraz zapadnie im na długo w pamięć. Zaproszenie na urodziny dziecka na telefon to wspaniały sposób na zawiadomienie wszystkich gości o szykowanym przyjęciu. Podziel się z gośćmi radosną nowiną i zaproś ich w kreatywny sposób na imprezę...

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Urodzinki dziewczynki elektroniczne Zamek Księżniczki ZAPROSZENIE na Urodzinki dziewczynki elektroniczne Zamek Księżniczki
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Urodzinki dziewczynki elektroniczne Zamek Księżniczki

  Zaproszenia w elektronicznej formie na Urodzinki dziewczynki. Skorzystaj z szybkiej i łatwej opcji powiadomienia najbliższych o przyjęciu. Zaproszenie zawiera piękna grafikę karuzeli i kwiatów w odcieniach różu oraz spersonalizowany tekst. Całość prezentuje się bardzo uroczo i dziewczęco. Cyfrowe zaproszenia to tania i ekologiczna alternatywa. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Lokomotywa ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Lokomotywa
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Lokomotywa

  Oryginalne zaproszenie na urodziny dziecka? Mamy i takie! Z pewnością spodoba się wszystkim gościom. Efektowne zaproszenie na urodzinki chłopca z grafiką lokomotywy w formie.... elektronicznej! To ekologiczny, ale i nowoczesny sposób na poinformowanie gości o przyjęciu z okazji urodzinek Twojego dziecka.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Różowe Kwiaty ZE ZDJĘCIEM ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Różowe Kwiaty ZE ZDJĘCIEM
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Różowe Kwiaty ZE ZDJĘCIEM
  1 Opinie

  Szukasz oryginalnego sposobu na zaproszenie na urodziny dziecka? Zaproszenia cyfrowe na telefon to fenomenalny sposób. Ozdobna grafika różowych kwiatów oraz zdjęcie dziecka zachwycą wszystkich gości którzy chętnie przybędą na organizowane przez Was przyjęcie.

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Zaproszenia elektroniczne na urodziny dziecka

Zamierzasz celebrować urodziny swojej pociechy podczas wyjątkowego przyjęcia? Bez żadnych wątpliwości to doskonałe rozwiązanie, które sprawi wiele radości małemu solenizantowi. Podczas tego rodzaju imprezy swobodnie bawić się można w towarzystwie rodziny bądź znajomych dziecka. Aby jednak przyjęcie było naprawdę udane, warto zadbać o szczegóły, dzięki którym zyska fantastyczny charakter.

Zaproszenia na telefon - nowoczesne rozwiązanie na urodziny

Nie ulega żadnym wątpliwościom, że zaproszenia to istotny element przygotowywania imprezy urodzinowej. To one pozwalają przekazać gościom najważniejsze informacje na  temat przyjęcia. Co więcej, ładnie wykonane zaproszenia z pewnością sprawią przyjemność obdarowanym osobom i głęboko zapadną w ich pamięci. Dzięki temu goście od razu wczują się w odpowiedni klimat uroczystości i z ogromną chęcią wezmą w niej udział. 

Fantastyczną alternatywą dla klasycznych zaproszeń na papierze są te elektroniczne! Na czym polegają? Zaproszenia na telefon to cyfrowa grafika z tekstem, który zawiera wszystkie ważne informacje na temat urodzin. Autorski projekt i pieczołowite wykonanie zapewniają bezbłędny wygląd tego rodzaju produktu. Dlaczego warto wybrać takie zaproszenia na urodziny dziecka? Są tanie, piękne i z łatwością dostarczysz je do wszystkich gości. Wystarczy rozesłać zaproszenia za pomocą czatu internetowego, wiadomości MMS albo e-mail, aby w kilka sekund dotarły do każdej z bliskich osób solenizanta. 

Zaproszenia na telefon urodziny mała baletnica

Zaproszenia elektroniczne na urodziny

Oryginalne zaproszenia urodzinowe dla dziecka

Cyfrowe zaproszenia na urodziny mogą mieć różnorodną stylistykę. Bardzo popularnym rozwiązaniem z całą pewnością jest stawianie na projekty dopasowane do płci dziecka. Jeśli podoba Ci się takie rozwiązanie, koniecznie zobacz nasze zaproszenia na telefon w odcieniach różu i błękitu. To ponadczasowy sposób na podkreślenie płci solenizanta. Zaproszenia na telefon z jednorożcem albo samolotem to znakomite przykłady produktów, które z powodzeniem wykorzystać można podczas organizowania urodzin dziewczynki czy chłopca. W każdym motywie znajdują się tylko elementy idealnie dopasowane do myśli przewodniej, dzięki czemu efekt końcowy naprawdę zachwyca swoim niebanalnym wyglądem. 

Urodzinowe zaproszenia na telefon

Zaproszenia elektroniczne na urodziny dziecka zwykle posiadają jasne tło, na którym umieszczona jest grafika dopasowana do upodobań najmłodszych. Bajkowe postaci, zabawki, pojazdy czy zwierzęta to klasyczne pomysły, wśród których na pewno uda Ci się znaleźć idealne rozwiązanie dla swojej pociechy. Wygląd zaproszeń z powodzeniem dopasujesz do osobistych upodobań dziecka. Lubi balet? A może woli pociągi? Zaproszenia elektroniczne w tak wyjątkowej odsłonie bez żadnych wątpliwości będą cudownym dodatkiem na imprezę urodzinową. Wybierz wariant najlepiej odpowiadający zainteresowaniom i hobby małego solenizanta, a na pewno sprawisz mu w ten sposób wielką radość. 

Zaproszenie na urodziny morskie opowieści

Zaproszenia urodzinowe na telefon

Elektroniczne zaproszenia na przyjęcie urodzinowe 

W modzie aktualnie są wszelkiego rodzaju nawiązania do natury. A ponieważ dzieci wprost uwielbiają motywy zwierzątek, możesz śmiało postawić również na gustowne i stylowe zaproszenia na urodziny swojej pociechy. Idealnie w te trendy wpisują się zaproszenia ze zdjęciem i różowymi kwiatami. To czarująca propozycja na przyjęcie urodzinowe. Piękną propozycją są też zaproszenia z leśnymi zwierzątkami albo boho motywem. Każdy z nich wygląda niezwykle czarująco i na pewno spodoba się zwłaszcza najmłodszym. Goście zaproszeni w ten sposób na przyjęcie urodzinowe bez dwóch zdań wezmą w nim udział z prawdziwą przyjemnością!

Zaproszenie na urodziny dziecka boho zwierzątka jelonek i miś

Boho zaproszenia elektroniczne na urodziny