Informacja

Nowe produkty

Na salę weselną

Stylowe dekoracje wnętrza bądź pleneru są nieodłącznym elementem organizacji przyjęcia weselnego. Popularnym rozwiązaniem są obecnie drewniane ozdoby, które znakomicie wpisują się w eko trendy. Naturalne motywy całkowicie odmienią wygląd aranżacji. Szczególnie dobrze sprawdzą się na weselu rustykalnym czy boho. Drewniane obręcze z napisami "Młoda Para" czy "Wiejski Stół" to nietuzinkowe dekoracje sali weselnej czy ogrodu. Ozdobne napisy "mąż" i "żona" czy "parents" można z powodzeniem wykorzystać do ubrania krzeseł wyjątkowych osób. 

Na salę weselną  

Podkategorie

 • Balony i girlandy na wesele

  Balony na wesele to piękna dekoracja wnętrza czy pleneru. Szczególnie dobrze wyglądają balony napełnione helem. Tematyczne napisy "Love is in the air" czy "Just married" znakomicie podkreślą charakter przyjęcia weselnego. Bardzo dobrym rozwiązaniem są balony transparentne oraz w pastelowych odcieniach. Duże balony w kształcie kuli stanowią też ciekawy dodatek na sesję zdjęciową. Taki element na pewno uatrakcyjni pamiątkowe fotografie Pary Młodej. Na sesji ślubnej rewelacyjnie sprawdzą się balony giganty z nadrukami "Mr" oraz "Mrs". 

 • Plakaty na wesele

  Zadbaj o dekorację sali na przyjęciu weselnym zamawiając przepiękne plakaty powitalne z nadrukowanymi imionami Pary Młodej. Wybieraj spersonalizowane produkty z najmodniejszymi motywami graficznymi. Kupuj plakaty powitalne, które będą cudownie prezentować się z innymi dodatkami na przyjęciu. Wybieraj kakemona, które mogą posłużyć jako tło do sesji zdjęciowej zorganizowanej na przyjęciu weselnym. Wybieraj ścianki z motywem kwiatowym, w stylu boho, botanicznym lub rustykalnym. Oryginalne ozdoby, które sprawią, że cały wystrój będzie prezentował się niezwykle efektownie. 

 • Plany stołów na wesele

  Zamawiaj plany stołów weselnych w formie przepięknych plakatów. Praktyczna dekoracja, którą można postawić na sztaludze przy wejściu na salę. Niezbędnik weselny, który pozwoli zadbać o organizację na przyjęciu ślubnym. Wybieraj efektowne plany stołów, które umożliwią łatwe znalezienie odpowiedniego miejsca przy stoliku zaproszonym gościom. Dobierz produkty w odpowiedniej kolorystyce oraz z idealnym motywem graficznym. Zamawiaj stylowe produkty, które wpisują się w charakter przyjęcia weselnego. Delikatna kolorystyka, motywy kwiatowe lub boho pozwolą stworzyć oryginalną dekorację na sali. 

 • Rozety, pompony i kule papierowe

  Przepiękne dekoracje ślubne z papieru to świetna opcja na dopełnienie aranżacji wnętrza przygotowanego na przyjęcie. Zamawiaj eleganckie rozety w wielu wariantach kolorystycznych. Kupuj dekoracje z akcentami złota, bieli oraz różu. Wybieraj pompony wykonane z bibuły wysokiej jakości. Zamawiaj kule papierowe, które przepięknie będą prezentować się z innymi dodatkami. Stwórz niepowtarzalny klimat na swojej imprezie weselnej. 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 135 elementów
 • PLAKAT na Wesele Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 86 x 61cm GIGA LUX PLAKAT na Wesele Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 86 x 61cm GIGA LUX
  79,98 zł
  PLAKAT na Wesele Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 86 x 61cm GIGA LUX

  Oryginalna ozdoba, którą można wykorzystać na przyjęciu weselnym. Wybieraj plakat wysokiej jakości z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Zamów dekorację wykonaną z papieru wysokiej jakości. Spraw, aby na przyjęciu cała aranżacja prezentowała się niezwykle efektownie. 

  79,98 zł
 • PLAKAT na wesele Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa 86 x 61cm GIGA LUX PLAKAT na wesele Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa 86 x 61cm GIGA LUX
  79,98 zł
  PLAKAT na wesele Z IMIONAMI Gałązka Eukaliptusa 86 x 61cm GIGA LUX

  Elegancki plakat, który świetnie sprawdzi się na przyjęciu weselnym. Wybieraj dekorację wysokiej jakości wykonaną z papieru o fakturze płótna. Zamów ozdobę, którą można powiesić lub postawić na sztaludze. Zamów plakat z personalizacją oraz motywem graficznym gałązki eukaliptusa. 

  79,98 zł
 • PLAKAT na wesele Z IMIONAMI Różowe Kwiaty 86 x 61cm GIGA LUX PLAKAT na wesele Z IMIONAMI Różowe Kwiaty 86 x 61cm GIGA LUX
  79,98 zł
  PLAKAT na wesele Z IMIONAMI Różowe Kwiaty 86 x 61cm GIGA LUX

  Przepiękne i elegancka dekoracja na przyjęcie weselne z personalizacją oraz motywem graficznym różowych kwiatów. Zamów cudowną ozdobę wykonaną z papieru wysokiej jakości o fakturze płótna. Wybieraj dekorację, którą można powiesić za głównym stołem na przyjęciu lub postawić na sztaludze przy wejściu. 

  79,98 zł
 • PLAN wesela z imionami 50x70cm Różowe Kwiaty PLAN wesela z imionami 50x70cm Różowe Kwiaty
  79,98 zł
  PLAN wesela z imionami 50x70cm Różowe Kwiaty

  Przepiękna i oryginalna dekoracja wnętrza, która zaskoczy zaproszonych gości na weselu. Wybieraj plakat wysokiej jakości z personalizacją oraz stylową grafiką różowych kwiatów. Stwórz niepowtarzalną dekoracje na przyjęciu ślubnym. Taki plakat to efektowny dodatek do sesji zdjęciowej. 

  79,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Różowe Kwiaty PLAN stołów personalizowany Różowe Kwiaty
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Różowe Kwiaty

  Chcesz zorganizować wymarzone wesele? Zamów przepiękny plan stołów weselnych z personalizacją oraz motywem graficznym różowych kwiatów. Wybieraj produkt wykonany z wysokiej jakości papieru. Elegancka grafika wpisuje się w charakter organizowanego przyjęcia. 

  79,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Różowe Kwiaty ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Różowe Kwiaty
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Różowe Kwiaty

  Przepiękne kakemono na wesele z personalizacją oraz motywem graficznym różowych kwiatów. Wybieraj oryginalną ozdobę, która wykonana jest ze specjalnego papieru wysokiej jakości. Ściankę można wykorzystać jako ozdobę do zdjęć lub powiesić za stołem Pary Młodej. 

  99,98 zł
 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Różowe Kwiaty PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Różowe Kwiaty
  59,98 zł
  PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Różowe Kwiaty

  Przepiękna dekoracja ślubna z motywem graficznym różowych kwiatów. Wybieraj ozdobę na wesele z personalizacją. Plakat wykonany jest z papieru wysokiej jakości i prezentuje się niezwykle stylowo. Zadbaj o aranżację wnętrza na sali w tak wyjątkowym dniu. Plakat można powiesić lub postawić na sztaludze. 

  59,98 zł
 • PLAKAT personalizowany 50x70cm Białe Róże PLAKAT personalizowany 50x70cm Białe Róże
  59,98 zł
  PLAKAT personalizowany 50x70cm Białe Róże

  Efektowna dekoracja na Wesele, która wzbogaci wystrój wnętrza. Plakat wykonany z papieru wysokiej jakości z motywem białych róż i konwalii. Cudowna ozdoba z nadrukowanymi imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia. Plakat można postawić na sztaludze lub powiesić za głównym stołem Nowożeńców. 

  59,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Białe Róże PLAN stołów personalizowany Białe Róże
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Białe Róże

  Przepiękny i efektowny plan stołów z motywem białych róż i konwalii. Spersonalizowany produkt usprawni organizację na przyjęciu weselnym. Plan stołów drukowany na specjalnym, grubym papierze wysokiej jakości. Zadbaj o wystrój na przyjęciu wybierając praktyczne dodatki z kolekcji. 

  79,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Białe Róże ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Białe Róże
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Białe Róże

  Eleganckie kakemono na przyjęcie weselne z nadrukowanymi imionami Pary Młodej, datą, tekstem oraz grafiką białych róż i konwalii. Cudowna dekoracja, którą można powiesić za głównym stołem. Zadbaj o wystrój na przyjęciu wybierając ozdobę wykonaną z wysokiej jakości papieru. 

  99,98 zł
 • BALON pastelowy GIGANT ZIELEŃ EUKALIPTUSOWA 90cm BALON pastelowy GIGANT ZIELEŃ EUKALIPTUSOWA 90cm
  12,98 zł
  BALON pastelowy GIGANT ZIELEŃ EUKALIPTUSOWA 90cm

  Ogromny balon w przepięknym pastelowym kolorze. Balon gigant będzie cudowną ozdobą, którą można wykorzystać na urodzinkach dziecka lub imprezie zorganizowanej z okazji Baby Shower. Niezbędna dekoracja, która wzbogaci wystrój wnętrza. Balon wykonany jest z grubego lateksu wysokiej jakości. 

  12,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Niebieskie Kwiaty PLAN stołów personalizowany Niebieskie Kwiaty
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Niebieskie Kwiaty

  Plakat stołów na wesele. Dekoracja na przyjęcie, która pozwoli usprawnić organizację oraz znaleźć miejsca przy stolikach gościom. Motyw niebieskich kwiatów z akcentami złota wpisuje się w najnowsze trendy ślubne. Plakat ma nadrukowane imiona Pary Młodej oraz data imprezy. 

  79,98 zł
 • TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Niebieskie Kwiaty TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Niebieskie Kwiaty
  69,98 zł
  TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Niebieskie Kwiaty

  Oryginalna dekoracja na plakacie, którą można wykorzystać na przyjęciu weselnym. Ozdoba, która dopełni całą aranżację na Weselu. Plakat z imiona Pary Młodej, data oraz historia poznania Pary Młodej. Spersonalizowany produkt spodoba się zaproszonym osobom. 

  69,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Niebieskie Kwiaty ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Niebieskie Kwiaty
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Niebieskie Kwiaty

  Przepiękne kakemono na wesele w delikatnej kolorystyce. Motyw niebieskich kwiatów z akcentami złota prezentuje się niezwykle elegancko. Na plakacie nadrukowane są imiona Pary Młodej, data oraz tekst do wyboru. Stwórz oryginalną i efektowną aranżację na przyjęciu. 

  99,98 zł
 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Niebieskie Kwiaty PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Niebieskie Kwiaty
  59,98 zł
  PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Niebieskie Kwiaty

  Elegancka dekoracja na wesele. Przepiękny plakat powitalnym z imionami Pary Młodej, datą przyjęcia oraz grafiką niebieskich kwiatów z akcentami złota. Ozdoba, która nada charakter imprezie. Plakat można powiesić za głównym stołem na Weselu lub postawić na sztaludze przed wejście. 

  59,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Pudrowe Kwiaty PLAN stołów personalizowany Pudrowe Kwiaty
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Pudrowe Kwiaty

  Elegancki plan stołów to niezbędna dekoracja na Wesele. Plakat wykonany ze sztywnego papieru z motywem graficznym pudrowych kwiatów. Dekoracja z rozkładem stołów pomoże gościom znaleźć odpowiednie miejsce. Spersonalizowany produkt z imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia. 

  79,98 zł
 • TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Pudrowe Kwiaty TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Pudrowe Kwiaty
  69,98 zł
  TABLICA powitalna Nasza Historia 50x70cm Pudrowe Kwiaty

  Przepiękny plakat z personalizacją wykonany z grubszego papieru. Elegancki motyw graficzny pudrowych kwiatów wpisuje się w aktualne trendy ślubne. Na plakacie nadrukowana jest historia poznania Pary Młodej oraz imiona. Oryginalna dekoracja, która dopełni wystrój na przyjęciu weselnym. 

  69,98 zł
 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Pudrowe Kwiaty PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Pudrowe Kwiaty
  59,98 zł
  PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Pudrowe Kwiaty

  Plakat na przyjęcie weselne w eleganckiej odsłonie. Produkt można powiesić na ścianie lub umieścić na sztaludze na wejściu. Plakat zawiera nadrukowane imiona Pary Młodej, datę uroczystości oraz motyw kwiatowy w różowej kolorystyce. Dekoracja, która wzbogaci wystrój wnętrza na przyjęciu. 

  59,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Pudrowe Kwiaty ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Pudrowe Kwiaty
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Pudrowe Kwiaty

  Ścianka na przyjęcie weselne, która sprawi, że wnętrze sali będzie prezentować się niezwykle elegancko. Produkt wysokie jakości wykonany na sztywnym papierze. Kakemono można powiesić za głównym stołem Pary Młodej. Na produkcie nadrukowany jest elegancki motyw pudrowych kwiatów, imiona Pary Młodej oraz data uroczystości. 

  99,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt GRANATOWE BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt GRANATOWE
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt GRANATOWE

  Balon wykonany z biodegradowalnego, naturalnego kauczuku w stylowym kolorze. Niezbędna dekoracja na wiele różnych uroczystości. Balon w odcieniu pastelowego granatu wpisuje się w aktualne trendy. Można wykorzystać go do stworzenia przepięknej girlandy lub jako dodatek do sesji na przyjęciu. 

  9,98 zł
 • BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt MARSALA BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt MARSALA
  9,98 zł
  BALONY EKO biodegradowalne 30cm 10szt MARSALA

  Dekoracja na Urodziny, Ślub lub inne ważne uroczystości w eleganckiej kolorystyce. Balony eko biodegradowalne dopełnią aranżację wnętrza na przyjęciu. Przepiękne ozdoby w bordowych kolorze wpisują się w najnowsze trendy. Balony świetnie sprawdzą się jako dodatek do sesji zdjęciowej. 

  9,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Marsala&Pink ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Marsala&Pink
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Marsala&Pink

  Elegancka ścianka na Weselę, którą można powiesić za głównym stołem na przyjęciu. Kakemono z grafiką kwiatową, imionami Pary Młodej oraz datą uroczystości prezentuje się niezwykle oryginalnie. Przepiękna dekoracja, która wzbogaci wystrój sali. Ozdobę można wykorzystać do sesji zdjęciowej. 

  99,98 zł
 • PLAKAT personalizowany 50x70cm Marsala&Pink PLAKAT personalizowany 50x70cm Marsala&Pink
  59,98 zł
  PLAKAT personalizowany 50x70cm Marsala&Pink

  Przepiękna dekoracja na ścianę idealna na przyjęcie weselne. Plakat z nadrukowanymi imionami Pary Młodej, datą oraz graficznym motywem efektownych kwiatów. Produkt wykonany z grubego papieru, który można powiesić lub postawić na sztaludze przy wejściu. Zadbaj o aranżację sali na Weselę. 

  59,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Marsala&Pink PLAN stołów personalizowany Marsala&Pink
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Marsala&Pink

  Zamów plan stołów na swoje Wesele. Spraw, aby zaproszone osoby szybko i sprawnie znalazły odpowiednie miejsce przy stole na przyjęciu. Plakat z motywem kwiatowym z kolekcji Marsala&Pink prezentuje się niezwykle efektownie. Produkt wykonany ze sztywnego papieru zawiera personalizację. Dodatek do dekoracji, który można postawić na sztaludze przy wejściu. 

  79,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Dusty Roses ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Dusty Roses
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Dusty Roses

  Kakemono weselne zdobione grafiką pudrowych róż oraz personalizacją w postaci imion Pary Młodej i datą ślubu. To piękna dekoracja, którą warto zawiesić za Nowożeńcami. Dodaj swojemu przyjęciu szczególnego charakteru! Kakemono świetnie sprawdzi się podczas Wesela na sali oraz podczas plenerowego przyjęcia. 

  99,98 zł
 • PLAKAT personalizowany 50x70cm Dusty Roses PLAKAT personalizowany 50x70cm Dusty Roses
  59,98 zł
  PLAKAT personalizowany 50x70cm Dusty Roses

  Oryginalna dekoracja sali weselnej! Plakat z personalizacją oraz grafiką pudrowych róż z kolekcji Dusty Roses! Piękny, delikatny motyw sprawi, że świetnie sprawdzi się podczas każdego stylu weselnego. To również wspaniałe podziękowanie dla wszystkich przybyłych gości! Można go ustawić na sztaludze lub powiesić na ścianie. 

  59,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Dusty Roses PLAN stołów personalizowany Dusty Roses
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Dusty Roses

  Elegancki plan stołów w formie plakatu wykonanego na sztywnym papierze wysokiej jakości. Plan dekorowany jest delikatną grafiką pudrowych róż. Na planie nadrukowane zostaną rozmieszczenia stołów oraz nazwiska gości. Taki gadżet ułatwi gościom znalezienie swojego miejsca przy stole. Plan dla lepszego efektu można umieścić na sztaludze. 

  79,98 zł
 • BANER z juty Just Married chorągiewki BANER z juty Just Married chorągiewki
  32,98 zł
  BANER z juty Just Married chorągiewki

  Dekoracja idealne na wesele w delikatnej kolorystyce. Baner świetnie sprawdzi się jako ozdoba na przyjęciu w stylu ekologiczny lub boho. Produkt umieszczony na sznurku można powiesić za stołem weselnym Pary Młodej lub wykorzystać podczas sesji zdjęciowej. 

  32,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Polne Kwiaty PLAN stołów personalizowany Polne Kwiaty
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Polne Kwiaty
  1 Opinie

  Przepiękny plan stołów idealny na przyjęcie Ślubne. Dekoracja, która usprawni wyjątkowy dzień i pozwoli odnaleźć szybko przypisane miejsce gościom. Plan wykonany jest z papieru wysokiej jakości. Spersonalizowana dekoracja zawiera grafikę polnych kwiatów, imiona Pary Młodej oraz nazwiska gości z numerkami stolików. Plan możesz postawić na sztaludze lub...

  79,98 zł
 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Polne Kwiaty PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Polne Kwiaty
  59,98 zł
  PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Polne Kwiaty
  1 Opinie

  Przepiękny plakat powitalnych idealny na przyjęcie Ślubne. Dekoracja z motywem polnych kwiatów w delikatnych kolorach. Na plakacie nadrukowany jest tekst powitalny "Witajcie! Cieszymy się, że z nami jesteście", imiona Pary Młodej oraz data uroczystości. Ozdobę można postawić przy drzwiach wejściowych na sztaludze lub powiesić. Przywitaj swoich gości w...

  59,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Polne Kwiaty ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Polne Kwiaty
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Polne Kwiaty
  1 Opinie

  Przepiękna dekoracja ślubna, która nada wyjątkowego charakteru sali weselnej. Ścianka z motywem polnych kwiatów wykonana jest z wysokiej jakości papieru. Spersonalizowany produkt ma nadrukowane imiona Pary Młodej, datę przyjęcia oraz tekst do wyboru: Best Day Ever lub Najpiękniejszy Dzień Naszego Życia. Zaskocz swoich gości efektownymi ozdobami. 

  99,98 zł
 • BALON ślubny foliowy okrągły Mr&Mrs z eukaliptusem 45cm BALON ślubny foliowy okrągły Mr&Mrs z eukaliptusem 45cm
  9,98 zł
  BALON ślubny foliowy okrągły Mr&Mrs z eukaliptusem 45cm

  Wspaniała dekoracja m.in. ścianki za parą młodą czy kącika z księgą pamiątkową, nada cudownego klimatu uroczystości. Balon posiada nadrukowany motyw graficzny zielonych gałązek w okręgu z napisem "Mr&Mrs" w środku. 

  9,98 zł
 • PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Lawenda i Eukaliptus PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Lawenda i Eukaliptus
  59,98 zł
  PLAKAT tablica powitalna na wesele 50x70cm Lawenda i Eukaliptus

  Piękny plakat na powitanie gości weselnych przy wejściu do domu weselnego. Nadrukowany jest na nim personalizowany tekst powitania w otoczeniu motywu graficznego przedstawiającego kwiatostany lawendy i gałązki eukaliptusa. 

  59,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Lawenda i Eukaliptus ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Lawenda i Eukaliptus
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Lawenda i Eukaliptus

  Dekoracja sali weselnej w postaci plakatu z obciążającymi listewkami, dekorowanego personalizowanymi imionami pary młodej, datą ślubu oraz tekstem do wyboru. Można go umieścić za parą młodą lub w okolicy kącika fotograficznego.

  99,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Lawenda i Eukaliptus PLAN stołów personalizowany Lawenda i Eukaliptus
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Lawenda i Eukaliptus

  Wspaniała dekoracja sali weselnej w formie plakatu zawierającego plan stołów z rozmieszczonymi nazwiskami gości weselnych. Dostępne są dwa wzory rozpiski stołów. Plakat dodatkowo zdobi motyw graficzny kwiatostanów lawendy oraz gałązek eukaliptusa. 

  79,98 zł
 • GIRLANDA balonowa ze stelażem SERCE Czerwona GIRLANDA balonowa ze stelażem SERCE Czerwona
  112,98 zł
  GIRLANDA balonowa ze stelażem SERCE Czerwona

  Romantyczna girlanda stworzona z czerwonych balonów tworząca kształt wielkiego serca. Dekoracja, która zachwyci twoją drugą połówkę. W skład zestawu wchodzi 80 sztuk balonów, które złączone razem stworzą niepowtarzalny wzór serca. Taką ozdobę możesz wykorzystać na Walentynki, planowane zaręczyny lub jako dekoracja sali weselnej.

  112,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 135 elementów

Dekoracje sali weselnej i pleneru

Przygotowując przyjęcie weselne, nie można zapomnieć o stylowych dekoracjach, które pozwolą ubrać wnętrze bądź plener na tak szczególną okazję. Ozdoby weselne powinny być wykonane z dbałością o najwyższą jakość. Modne motywy oraz naturalne materiały to doskonały przepis na śliczną aranżację podczas wesela. Eko rozwiązania obecnie naprawdę dobrze wpisują się w najnowsze trendy, jednak bez najmniejszego problemu postawić możecie na klasyczne i ponadczasowe ozdoby. Spójna stylistyka oraz odpowiednio dopasowane kolory są kluczem do gustownej aranżacji wnętrza lub pleneru na przyjęcie weselne. Dobrze też, aby dekoracje podkreślały romantyczny charakter uroczystości. Sprawdźcie obowiązkowo, jakie ozdoby przygotowaliśmy na tę okazję!

Tanie dekoracje weselne domu i sali

W eko trendy kapitalnie wpisują się dekoracje z papieru. To przy okazji niedrogie dodatki, które mogą fantastycznie odmienić wygląd restauracji czy innego lokalu. Banery i girlandy wykonane z grubego papieru są łatwą w użyciu dekoracją. Można je z powodzeniem powiesić nad stołem weselnym bądź w oknach i drzwiach. Nad parkietem dadzą cudowny efekt, który cudownie wyglądać będzie na pamiątkowych zdjęciach. Ażurowa girlanda z białych chorągiewek czy subtelnych piórek idealnie wpisuje się w styl boho. Rustykalne flagietki z papieru kraft to także niezwykle modny dodatek do aranżacji na wesele. Piękną kompozycję uzyskać można przy pomocy rozet lub pomponów. Pastelowe odcienie takich dekoracji można z łatwością dopasować do różnorodnej stylistyki.

Białe papierowe rozety do dekoracji

Białe papierowe rozety do dekoracji

Ciekawe dodatki i gadżety na wesele

Oryginalne dekoracje bez najmniejszych wątpliwości sprawią, że zebrani goście natychmiast zwrócą uwagę na nietuzinkową aranżację. Girlanda z drewnianymi zawieszkami to bardzo stylowa propozycja na przyjęcie weselne w naturalnej odsłonie. Rustykalne czy botaniczne dodatki bezbłędnie skomponują się z takim dodatkiem. Papierowe kwiaty różnych rozmiarów to z kolei pomysłowy sposób na zaaranżowanie ścianki za Parą Młodą. Romantyczne dekoracje idealnie wpisują się w atmosferę wesela i będą cudownie wyglądać bez względu na motyw przewodni uroczystości. Różowe kwiaty to śliczny element kolorystyczny, choć śmiało wybrać możecie też bardziej stonowane ozdoby w odcieniu złamanej bieli. Ścianka złożona z girland pełnych drobnych kwiatków to także piękne tło dla Pary Młodej. Można ją też wykorzystać do pamiątkowych zdjęć!

Baner dekoracyjny z juty

Baner dekoracyjny z juty

Dekoracje ślubne i weselne

Zastanawiacie się, jakie jeszcze dekoracje możecie jeszcze wykorzystać do zaaranżowania wnętrza lub pleneru na swoje wesele? Lekki i delikatny tiul jest znakomitym dodatkiem do wystroju. Można nim ozdobić wnętrza i ogrody na wiele fantastycznych sposobów. Materiał bez wątpienia wprowadzi do aranżacji świeżość, która oczaruje wszystkie zebrane na uroczystości osoby. Bardzo dobrze podczas wesela wyglądać będą też drewniane zawieszki. Obręcze z napisami “Młoda Para” lub “Wiejski stół” uatrakcyjnią całą aranżację. Naturalny odcień dekoracji sprawia, że wygląda ona bardzo gustownie. W nieco ciemniejszym kolorze wykonana jest strzałka z napisem “Photo Booth”. Taka zawieszka sprawi, że żaden z gości nie przegapi fotobudki!

Drewniana strzałka wskazująca drogę do fotobudki

Drewniana strzałka wskazująca drogę do fotobudki