Nowe produkty

Świece na stół komunijny

Świece na stół komunijny są niewątpliwie najbardziej popularnym elementem dekoracji. Dają one niepowtarzalny klimat i ciepło, kojarzone z domem. Przy ozdabianiu wnętrza oraz stołu najlepiej sprawdzą się świece proste, pieńkowe i kuliste. Na  Komunię Świętą polecamy świece białe lub kremowe z motywami hostii, kielicha czy innych elementów nawiązujących do sakramentu oraz te z imieniem. Z pewnością zachwycą zaproszonych gości i pięknie wzbogacą wystrój stołu. Obecnie wiele osób decyduje się na świece ręcznie robione, jednak dużo łatwiejszą alternatywą jest skorzystanie z już przygotowanych wzorów. Przygotowane są tak aby pasowały do Komunii chłopca i dziewczynki. Aby podkreślić wygląd świec warto zadbać o ich odpowiednie przybranie które sprawi, że świece będą prezentowały się jeszcze efektowniej.

Świece na stół komunijny 

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
 • ŚWIECE proste brokacone Srebrna Hostia LUX 30cm 2szt
  12,98 zł
  ŚWIECE proste brokacone Srebrna Hostia LUX 30cm 2szt

  Przepiękne, bogato zdobione proste świece komunijne z brokatowym akcentem. Srebrny kolor i aplikacja Hostii sprawia, że świece idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Zapalone wprowadzą wyjątkowy i bardzo elegancki klimat. Prezentują się oryginalnie i bardzo ekskluzywnie.

  12,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa brokacona Srebrna Hostia 5x14cm LUX
  14,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa brokacona Srebrna Hostia 5x14cm LUX

  Srebrna świeca z brokatowym akcentem i aplikacją Srebrnej Hostii to piękny dodatek na stół komunijny. Wygląda fantastycznie i rewelacyjnie prezentuje się w eleganckich aranżacjach. Świeca zbuduje ekskluzywny klimat. Pięknie wygląda umieszczona w szklanych świecznikach.

  14,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa komunijna Srebrna Hostia 12cm/6cm
  11,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa komunijna Srebrna Hostia 12cm/6cm

  Jak pięknie udekorować stół komunijny? Powinny się na nim znaleźć przede wszystkim świece, które nadają eleganckiego i uroczystego charakteru. Te białe dekorowane Srebrną Hostią to wyjątkowy dodatek, który sprawdza się w każdej aranżacji. Rewelacyjne do zastosowania także w kompozycjach z żywymi kwiatami.

  11,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA
  24,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA

  Przepiękne duże świece z motywem Srebrnej Hostii to wyjątkowa dekoracja stołu na Pierwszą Komunię. Ekskluzywna grafika, duży rozmiar i delikatny zapach oczaruje gości komunijnych. Świeca wspaniale uzupełnia kolekcję Srebrna Hostia.

  24,98 zł
 • ŚWIECE proste brokacone IHS Exclusive 30cm 2szt
  12,98 zł
  ŚWIECE proste brokacone IHS Exclusive na Komunię 30cm 2szt

  Ekskluzywne świece komunijne dekorowane złotym paskiem, brokatem i Złotą Hostią to niesamowita propozycja na elegancką dekorację stołu komunijnego. Prezentują się bardzo oryginalnie i oczarują gości komunijnych. Dzięki nim przygotujecie przepiękną aranżację.

  12,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa IHS Exclusive 5x14cm
  14,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa IHS Exclusive 5x14cm na Komunię

  Złota świeca z brokatowym akcentem i aplikacją Hostii to przepiękna i bardzo ekskluzywna dekoracja na stół komunijny. Umieszczona w szklanych świecznikach lub na ceramicznych podstawkach pozwoli zadbać o uroczysty charakter przyjęcia.

  14,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa IHS Exclusive 12cm/10cm DUŻA
  24,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa IHS Exclusive na Komunię 12cm/10cm DUŻA

  Przepiękna duża świeca z motywem Złotej Hostii to dodatek, który wspaniale sprawdzi się na stole komunijnym. DZięki grafice świeca podkreśla elegancki i uroczysty charakter przyjęcia. Prezentuje się bardzo okazale, a delikatny i subtelny zapach pozwoli oczarować gości komunijnych.

  24,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa komunijna Hostia 12cm/6cm BIAŁA
  11,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa komunijna Hostia 12cm/6cm BIAŁA

  Jedna z najchętniej wybieranych świec na Pierwszą Komunię Świętą. Biała świeca pieńkowa dekorowana aplikacją Złotej Hostii to wspaniały dodatek na stół komunijny. Pięknie wygląda w szklanych świecznikach lub ustawiona na dekoracyjnych podstawkach. Można stosować ją w kompozycjach z żywymi kwiatami.

  11,98 zł
 • ŚWIECE proste komunijne białe Srebrna Hostia 24cm 2szt
  9,98 zł
  ŚWIECE proste komunijne białe Srebrna Hostia 24cm 2szt

  Przepiękne świece komunijne o klasycznym prostym kształcie będą wyjątkową ozdobą na stole komunijnym. Aplikacja Srebrnej Hostii sprawia, że świece pięknie pasują do całej kolekcji komunijnej. Na stole prezentują się bardzo efektownie. Prosty, a zarazem bardzo uroczysty dodatek.

  9,98 zł
 • ŚWIECE proste komunijne białe Hostia 24cm 2szt
  9,98 zł
  ŚWIECE proste komunijne białe Hostia 24cm 2szt

  Białe długie świece z aplikacją Hostii w złotym kolorze to piękny dodatek na stół komunijny. Wprowadzą uroczystą i elegancką atmosferę, którą docenią goście. Warto umieścić je w specjalnych świecznikach do świec prostych.

  9,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa komunijna Złote Kłosy 16cm/5cm
  8,00 zł 10,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa komunijna Złote Kłosy 16cm/5cm

  Bogato zdobiona pieńkowa świeca komunijne dekorowana gałązką winogron i złotymi kłosami to dodatek, który pięknie podkreśla komunijny charakter. Wspaniale prezentuje się na stole, wprowadzając elegancki klimat. Warto umieścić ją w samym centrum w dekoracyjnych świecznikach lub w otoczeniu żywych kwiatów.

  8,00 zł 10,98 zł
  Obniżka!
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Komunię Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA
  24,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa na Komunię Gałązka Eukaliptusa 12cm/10cm DUŻA

  Świeca zapachowa zdobiona motywem gałązki eukaliptusa pozwoli w elegancki sposób udekorować komunijny stół. Napis "Pierwsza Komunia Święta" w kolorze matowego złota podkreśli wyjątkowy charakter uroczystości. Lampion posiada delikatny waniliowy zapach, który wprowadzi wspaniałą atmosferę podczas przyjęcia.

  24,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BIAŁA
  9,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BIAŁA

  Klasyczna biała pieńkowa świeca to piękna propozycja na Komunię Świętą. Może zostać umieszczona w dekoracyjnych świecznikach lub skomponowana z żywymi kwiatami. Fantastyczny dodatek do wielu aranżacji.

  9,98 zł
 • ŚWIECE pieńkowe 4 wysokości ZŁOTE 4szt
  39,98 zł
  ŚWIECE pieńkowe 4 wysokości ZŁOTE 4szt

  Fantastyczne świece pieńkowe w złotym kolorze, o efektownym eleganckim połysku roztoczą ciepły i przyjemny blask na stole komunijnym i wprowadzą rodzinną, a jednocześnie podniosłą atmosferę. Pięknie sprawdzą się w aranżacjach w złotych odcieniach. Wyjątkowy dodatek, który pozwoli podkreślić uroczysty charakter przyjęcia.

  39,98 zł
 • ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BIAŁE
  15,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BIAŁE

  Białe proste świece to ponadczasowa propozycja do dekoracji stołu. Umieszczone w szklanych świecznikach zadbają o uroczystą i bardzo elegancką atmosferę na przyjęciu.

  15,98 zł
 • ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BŁĘKITNE
  15,98 zł
  ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BŁĘKITNE

  Eleganckie świece proste w błękitnym odcieniu to świetny dodatek na przyjęcie komunijne lub Chrzest chłopca. Prezentują się delikatnie, subtelnie i bardzo efektownie. Podkreślają charakter przyjęcia i pozwalają zadbać o uroczystą atmosferę.

  15,98 zł
 • ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE
  15,98 zł
  ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE

  Prześliczne świece w jasnoróżowym odcieniu pięknie udekorują stół na Komunii lub Chrzcie chłopca. Wyglądają bardzo efektownie i pięknie podkreślają charakter przyjęcia. Umieszczone w szklanych świecznikach lub kompozycjach z kwiatami budują ciepłą i rodzinną atmosferę.

  15,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  21,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Długie proste świece w kolorze butelkowej zieleni to aktualnie jedna z najmodniejszych propozycji do dekoracji stołu na Chrzest lub Komunię. Głęboki odcień pięknie wpisuje się w aktualne trendy i świetnie sprawdza się w botanicznych i naturalnych aranżacjach. Szczególnie polecamy do dekoracji z motywem eukaliptusa.

  21,98 zł
 • ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE
  44,98 zł
  ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE

  Białe matowe świece w kształcie kul to uniwersalny i ponadczasowy dodatek na Komunię lub Chrzest dziecka. Prezentują się bardzo elegancko i efektownie. Można je umieścić na szklanych talerzykach lub dekoracyjnych podstawkach. Wspaniale prezentują się w każdej aranżacji.

  44,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE
  49,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE

  Przepiękne srebrne świece w kształcie kuli to wyjątkowa propozycja na stół komunijny. prezentują się bardzo ekskluzywnie i wspaniale wyglądają w wielu aranżacjach. Można umieścić je na szklanych talerzykach lub ceramicznych podstawkach. Pięknie wyglądają w połączeniu z innymi srebrnymi dodatkami.

  49,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt ZŁOTE
  36,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 6cm 10szt ZŁOTE

  Złote metalizowane świece w kształcie kuli to wyjątkowa propozycja na stół komunijny. Pięknie wyglądają ustawione na ozdobnych talerzykach. Dzięki metalizowanej powierzchni wprowadzą ekskluzywny i bardzo elegancki nastrój.

  36,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt GRANATOWE
  49,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt GRANATOWE

  Przepiękne granatowe świece kule z metalicznym połyskiem to wyjątkowa dekoracja stołu na przyjęciu komunijnym chłopca.

  49,98 zł
 • ŚWIECE proste metalizowane ZŁOTE 24cm 10szt KONIEC SERII
  22,98 zł
  ŚWIECE proste metalizowane ZŁOTE 24cm 10szt

  Proste świecie to niezbędne dekoracje, które powinny znaleźć się na stole podczas przyjęcia Chrztu Świętego i Komunii dziecka. Świece w metalicznym złotym kolorze prezentują się wyjątkowo elegancko i wprowadzają wspaniałą atmosferę. Pięknie prezentują się w szklanych świecznikach.

  22,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa rustykalna BUTELKOWA ZIELEŃ 7x13cm
  12,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa rustykalna BUTELKOWA ZIELEŃ 7x13cm

  Świeca pieńkowa w kolorze butelkowej zieleni to wyjątkowa propozycja dekoracji stołu. Świeca w wyjątkowy sposób uzupełni aranżację w stylu botanicznym. Elegancki kolor nada pomieszczeniu wyjątkowego blasku.

  12,98 zł
 • PODGRZEWACZE tealighty zapachowe 6szt BIAŁE
  5,98 zł
  Nowy
  PODGRZEWACZE tealighty zapachowe 6szt BIAŁE

  Klasyczne białe podgrzewacze tealighty o delikatnym zapachu wiosennych kwiatów. To niezbędny dodatek uzupełniający dekorację przyjęcia lub wystrój domu czy balkonu. Piękny zapach i światło świecy dodadzą wyjątkowego nastroju!

  5,98 zł
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Świece na stół komunijny

Najmodniejszym elementem dekoracyjnym są z pewnością świeczki. Używamy ich nie tylko na przyjęciach, ale także w zaciszu własnego domu. Dają one niepowtarzalny klimat, ciepło i zapach. Przy ozdabianiu wnętrza oraz stołu komunijnego najlepiej sprawdzą się świece proste, pieńkowe i kule. Na  Komunię Świętą zazwyczaj wybiera się świece w odcieniach bieli lub kremowe z motywami kielicha, hostii czy innych elementów nawiązujących do sakramentu. Z pewnością zachwycą zaproszonych gości i pięknie wzbogacą wystrój wnętrza.Wszystkie świece wykonane są z najlepszych materiałów, starannie wyselekcjonowanych, aby spełnić oczekiwania użytkowników. 

Świece komunijne z Hostią - bestseller wśród dekoracji

Naszym bestsellerem jest biała pieńkowa świeca z Hostią - ponadczasowym wzorem, który podkreśli charakter uroczystości. Skromna lecz bardzo efektowna świeczka dzięki nadrukowi idealnie wpisuje się w klimat Komunii Świętej. Pięknie ozdobi stół komunijny i będzie cudownym dopełnieniem całej aranżacji komunijnej. Świece są bezzapachowe. Doskonale będą wyglądać w szklanych wazonach, w świecznikach lub postawione wśród rozrzuconych płatkach róż czy diamencikach. Rozmieszczenie zależy już tylko od naszej inwencji twórczej.

świeca komunijna z Hostią

Świeca komunijna pieńkowa z Hostią

Proste tradycyjne świece z motywem Hostii

W prostocie największy urok. Świetnym wyborem jest więc prosta, długa biała świeca ze złotą hostią. Idealnie pasuję na przyjęcie komunijne dziewczynki jak i chłopca. Współgra z każdą inną dekoracją stołu, rewelacyjnie komponuję się z kwiatowymi stroikami i świecznikami. Klasyka w najlepszym wydaniu, wykonana z niezwykłą starannością. 

Duże lampiony zapachowe z komunijnymi motywami

Jeśli chcemy, żeby miejsce uroczystości nie tylko wyglądało wspaniale, ale też tak pachniało polecamy zapachowe świece. Okazała walcowa świeczka z motywem złotego kielicha i lilii o delikatnym zapachu lilii, zamieni pomieszczenie w przepiękny kwiatowy ogród. Świece można ułożyć na podstawkach lub świecznikach. Na świecy widnieje także napis Pierwsza Komunia Święta. Na komunię chłopca polecamy biało - granatową świece z kwiatami anemony, Wosk świecy jest koloru niebieskiego i pachnie bardzo kwiatowo. Takie świece to miły akcent podczas uroczystości, który z pewnością docenią goście.

duża świecza zapachowa ze złotą hostią

zapachowa świeca z konwaliami

Duże świece komunijne o przepięknym zapachu

Ozdobne brokatowe świece w ekskluzywnym wydaniu


Piękne pieńkowe świece z motywem hostii. Dół w kolorach ciepłego złota lub chłodnego srebra. Góra biała ozdobiona elementem komunijnym. Po środku znajduję się zdobniczy pasek obsypany brokatem. Świece prezentują się spektakularnie wśród innych dekoracji na stole. Wykonane z największą dbałością o każdy szczegół, brylują na stole.