Nowe produkty

Świece na stół komunijny

Świece na stół komunijny są niewątpliwie najbardziej popularnym elementem dekoracji. Dają one niepowtarzalny klimat i ciepło, kojarzone z domem. Przy ozdabianiu wnętrza oraz stołu najlepiej sprawdzą się świece proste, pieńkowe i kuliste. Na  Komunię Świętą polecamy świece białe lub kremowe z motywami hostii, kielicha czy innych elementów nawiązu...

Świece na stół komunijny są niewątpliwie najbardziej popularnym elementem dekoracji. Dają one niepowtarzalny klimat i ciepło, kojarzone z domem. Przy ozdabianiu wnętrza oraz stołu najlepiej sprawdzą się świece proste, pieńkowe i kuliste. Na  Komunię Świętą polecamy świece białe lub kremowe z motywami hostii, kielicha czy innych elementów nawiązujących do sakramentu oraz te z imieniem. Z pewnością zachwycą zaproszonych gości i pięknie wzbogacą wystrój stołu. Obecnie wiele osób decyduje się na świece ręcznie robione, jednak dużo łatwiejszą alternatywą jest skorzystanie z już przygotowanych wzorów. Przygotowane są tak aby pasowały do Komunii chłopca i dziewczynki. Aby podkreślić wygląd świec warto zadbać o ich odpowiednie przybranie które sprawi, że świece będą prezentowały się jeszcze efektowniej.

Więcej

Świece na stół komunijny Jest 48 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 48 elementów
 • ŚWIECE proste brokacone Srebrna Hostia LUX 30cm 2szt
  12,98 zł
  ŚWIECE proste brokacone Srebrna Hostia LUX...

  Przepiękne, bogato zdobione proste świece komunijne z brokatowym akcentem. Srebrny kolor i aplikacja Hostii sprawia, że świece idealnie wpisują się w najnowsze trendy. Zapalone wprowadzą wyjątkowy i bardzo elegancki klimat. Prezentują się oryginalnie i bardzo ekskluzywnie.

  12,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa brokacona Srebrna Hostia 5x14cm LUX
  10,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa brokacona Srebrna Hostia...

  Srebrna świeca z brokatowym akcentem i aplikacją Srebrnej Hostii to piękny dodatek na stół komunijny. Wygląda fantastycznie i rewelacyjnie prezentuje się w eleganckich aranżacjach. Świeca zbuduje ekskluzywny klimat. Pięknie wygląda umieszczona w szklanych świecznikach.

  10,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa komunijna Srebrna Hostia 12cm/6cm
  8,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa komunijna Srebrna Hostia...

  Jak pięknie udekorować stół komunijny? Powinny się na nim znaleźć przede wszystkim świece, które nadają eleganckiego i uroczystego charakteru. Te białe dekorowane Srebrną Hostią to wyjątkowy dodatek, który sprawdza się w każdej aranżacji. Rewelacyjne do zastosowania także w kompozycjach z żywymi kwiatami.

  8,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Srebrna Hostia...

  Przepiękne duże świece z motywem Srebrnej Hostii to wyjątkowa dekoracja stołu na Pierwszą Komunię. Ekskluzywna grafika, duży rozmiar i delikatny zapach oczaruje gości komunijnych. Świeca wspaniale uzupełnia kolekcję Srebrna Hostia.

  19,98 zł
 • ŚWIECE proste brokacone IHS Exclusive 30cm 2szt
  12,98 zł
  ŚWIECE proste brokacone IHS Exclusive na...

  Ekskluzywne świece komunijne dekorowane złotym paskiem, brokatem i Złotą Hostią to niesamowita propozycja na elegancką dekorację stołu komunijnego. Prezentują się bardzo oryginalnie i oczarują gości komunijnych. Dzięki nim przygotujecie przepiękną aranżację.

  12,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa IHS Exclusive 5x14cm
  10,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa IHS Exclusive 5x14cm na...

  Złota świeca z brokatowym akcentem i aplikacją Hostii to przepiękna i bardzo ekskluzywna dekoracja na stół komunijny. Umieszczona w szklanych świecznikach lub na ceramicznych podstawkach pozwoli zadbać o uroczysty charakter przyjęcia.

  10,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa IHS Exclusive 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa IHS Exclusive na...

  Przepiękna duża świeca z motywem Złotej Hostii to dodatek, który wspaniale sprawdzi się na stole komunijnym. DZięki grafice świeca podkreśla elegancki i uroczysty charakter przyjęcia. Prezentuje się bardzo okazale, a delikatny i subtelny zapach pozwoli oczarować gości komunijnych.

  19,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa komunijna Hostia 12cm/6cm BIAŁA
  8,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa komunijna Hostia 12cm/6cm...

  Jedna z najchętniej wybieranych świec na Pierwszą Komunię Świętą. Biała świeca pieńkowa dekorowana aplikacją Złotej Hostii to wspaniały dodatek na stół komunijny. Pięknie wygląda w szklanych świecznikach lub ustawiona na dekoracyjnych podstawkach. Można stosować ją w kompozycjach z żywymi kwiatami.

  8,98 zł
 • ŚWIECE proste komunijne białe Srebrna Hostia 24cm 2szt
  7,98 zł
  ŚWIECE proste komunijne białe Srebrna...

  Przepiękne świece komunijne o klasycznym prostym kształcie będą wyjątkową ozdobą na stole komunijnym. Aplikacja Srebrnej Hostii sprawia, że świece pięknie pasują do całej kolekcji komunijnej. Na stole prezentują się bardzo efektownie. Prosty, a zarazem bardzo uroczysty dodatek.

  7,98 zł
 • ŚWIECE proste komunijne białe Hostia 24cm 2szt
  7,98 zł
  ŚWIECE proste komunijne białe Hostia 24cm...

  Białe długie świece z aplikacją Hostii w złotym kolorze to piękny dodatek na stół komunijny. Wprowadzą uroczystą i elegancką atmosferę, którą docenią goście. Warto umieścić je w specjalnych świecznikach do świec prostych.

  7,98 zł
 • ŚWIECA prosta komunijna Grona 26cm
  2,98 zł
  ŚWIECA prosta komunijna Grona 26cm

  Klasyczne świece komunijne zdobione motywem winogron podkreślą komunijny charakter i pięknie udekorują stół na uroczystości komunijnej dziecka. Warto umieścić je w szklanych świecznikach. Idealnie zaprezentują się w centralnej części stołu, w kompozycjach z żywymi kwiatami.

  2,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa komunijna Złote Kłosy 16cm/5cm
  10,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa komunijna Złote Kłosy...

  Bogato zdobiona pieńkowa świeca komunijne dekorowana gałązką winogron i złotymi kłosami to dodatek, który pięknie podkreśla komunijny charakter. Wspaniale prezentuje się na stole, wprowadzając elegancki klimat. Warto umieścić ją w samym centrum w dekoracyjnych świecznikach lub w otoczeniu żywych kwiatów.

  10,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa komunijna z aplikacją 16cm/5cm
  13,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa komunijna z aplikacją...

  Przepiękna i bardzo efektowna świeca komunijna dekorowana wypukłą aplikacją to dodatek, który warto wybrać na uroczystość komunijną Piękna i elegancka wprowadzi cudowny klimat i podkreśli charakter uroczystości. Warto umieścić ją w otoczeniu żywych kwiatów, na specjalnych świecznikach lub podstawkach.

  13,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa biała Exclusive z perełkami i cyrkoniami 13x7cm
  29,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa biała Exclusive z...

  Fantastyczna świeca pieńkowa dekorowana ekskluzywnymi perełkami i cyrkoniami może stać się głównym punktem całej aranżacji na stole komunijnym. Okazały rozmiar sprawia, że świeca jest widoczna z daleka i pięknie wygląda w biało-srebrnych kompozycjach.

  29,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Gałązka Konwalii 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Gałązka Konwalii...

  Świeca komunijna z konwaliami to propozycja, która idealnie wpisuje się w majowy klimat. Pięknie wygląda w aranżacjach w biało-zielonych odcieniach. Dzięki subtelnej i świeżej grafice, a także pięknemu zapachowi pozwoli przygotować wspaniałą aranżację na stół komunijny, która oczaruje zaproszonych gości.

  19,98 zł
 • ŚWIECA/LAMPION zapachowa Lily of the Valley 12cm/10cm DUŻA
  19,98 zł
  ŚWIECA/LAMPION zapachowa Lily of the...

  Duża świeca komunijna z delikatnym akcentem gałązki konwalii to minimalistyczna propozycja na stół komunijny. Okazały rozmiar, świeża grafika i cudowny zapach pozwolą Wam zbudować przepiękną kompozycję. Świeca może stac się bazą do przygotowania całej aranżacji w tym samym, spójnym stylu. Pięknie wygląda w otoczeniu żywych kwiatów konwalii.

  19,98 zł
 • ŚWIECE proste Elegancki Połysk LUX 28cm 10szt BIAŁE
  36,98 zł
  ŚWIECE proste Elegancki Połysk LUX 28cm...

  Fantastyczne białe świece z luksusową fakturą i delikatnym połyskiem pozwolą pięknie udekorować stół komunijny. Warto umieścić je w szklanych świecznikach i udekorować dodatkowo żywymi kwiatami. Biały kolor sprawia, że świece są ponadczasowe i pięknie pasują do każdej aranżacji

  36,98 zł
 • ŚWIECE proste Elegancki Połysk LUX 28cm 10szt ZŁOTE
  36,98 zł
  ŚWIECE proste Elegancki Połysk LUX 28cm...

  Przepiękne świece komunijne w złotym kolorze to fantastyczna i bardzo elegancka dekoracja stołu. Świece pozwolą zadbać o ciepłą i rodzinną atmosferę, a także pięknie podkreślą uroczysty charakter przyjęcia. Umieszczając je w szklanych świecznikach stworzycie przepiękne kompozycje, które oczarują gości.

  36,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa White Dream 7x13cm BROKACONE CYRKONIE
  27,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa White Dream 7x13cm...
  1 Opinie

  Świeca komunijna dekorowana cyrkoniami dostępna w kolorze białym lub srebrnym to bardzo elegancki dodatek na stół komunijny. Wprowadzi ciepłą i rodzinną atmosferę, ale podkreśli też uroczysty charakter przyjęcia.

  27,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BIAŁA
  6,49 zł
  ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BIAŁA

  Klasyczna biała pieńkowa świeca to piękna propozycja na Komunię Świętą. Może zostać umieszczona w dekoracyjnych świecznikach lub skomponowana z żywymi kwiatami. Fantastyczny dodatek do wielu aranżacji.

  6,49 zł
 • ŚWIECE pieńkowe 4 wysokości BIAŁE 4szt
  22,98 zł
  ŚWIECE pieńkowe 4 wysokości BIAŁE 4szt

  Komplet 4 białych świec o różnych wysokościach świetnie sprawdzi się na przyjęciu komunijnym. Świece pozwolą zadbać o ciepłą i uroczystą atmosferę. Sprawdzą się świetnie ustawione na ceramicznych lub szklanych podstawkach. Biały kolor jest na tyle uniwersalny, że pasuje do każdej kompozycji.

  22,98 zł
 • ŚWIECE pieńkowe 4 wysokości SREBRNE 4szt
  25,98 zł
  ŚWIECE pieńkowe 4 wysokości SREBRNE 4szt

  Najmodniejsze świece pieńkowe w srebrnym metalicznym odcieniu to piękna i bardzo efektowna dekoracja na stół komunijny. Wspaniałe do wykorzystania w biało-srebrnych aranżacjach. Ustawione na szklanych lub ceramicznych podstawkach pozwolą stworzyć piękną i oryginalną kompozycję. W otoczeniu świeżych kwiatów będą wyglądać naprawdę ekskluzywnie.

  25,98 zł
 • ŚWIECE pieńkowe 4 wysokości ZŁOTE 4szt
  25,98 zł
  ŚWIECE pieńkowe 4 wysokości ZŁOTE 4szt

  Fantastyczne świece pieńkowe w złotym kolorze, o efektownym eleganckim połysku roztoczą ciepły i przyjemny blask na stole komunijnym i wprowadzą rodzinną, a jednocześnie podniosłą atmosferę. Pięknie sprawdzą się w aranżacjach w złotych odcieniach. Wyjątkowy dodatek, który pozwoli podkreślić uroczysty charakter przyjęcia.

  25,98 zł
 • ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt JASNORÓŻOWE
  36,98 zł
  ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt JASNORÓŻOWE

  Jasnoróżowe świece proste o delikatnej fakturze i klasycznym kształcie to niesamowity dodatek na przyjęcie komunijne lub Chrzest dziewczynki. Świece wspaniale wyglądają w szklanych świecznikach.

  36,98 zł
 • ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt BŁĘKITNE
  36,98 zł
  ŚWIECE proste Wstęga 28cm 10szt BŁĘKITNE

  Świece proste w błękitnym kolorze o delikatnej strukturze to przepiękna dekoracja stołu na Komunię lub Chrzest dziecka. Wyglądają bardzo elegancko i efektownie. Wspaniale sprawdzą się w wielu aranżacjach. To cudowna propozycja, która oczarowuje oryginalnym zdobieniem.

  36,98 zł
 • ŚWIECE proste ZŁOTE 29cm 10szt
  22,98 zł
  ŚWIECE proste ZŁOTE 29cm 10szt

  Eleganckie złote świece o klasycznym prostym kształcie to fantastyczny dodatek na stół komunijny. Prezentują się bardzo efektownie w każdej aranżacji. Dzięki swojej długości są okazałym dodatkiem, który jest widoczny z daleka.

  22,98 zł
 • ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BIAŁE
  13,98 zł
  ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BIAŁE

  Białe proste świece to ponadczasowa propozycja do dekoracji stołu. Umieszczone w szklanych świecznikach zadbają o uroczystą i bardzo elegancką atmosferę na przyjęciu.

  13,98 zł
 • ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt KREMOWE
  13,98 zł
  ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt KREMOWE

  Kremowe świece proste o eleganckim długim kształcie i gładkiej strukturze to cudowna propozycja do dekoracji stołu na różnego rodzaju uroczystości. Prezentują się fantastycznie i pięknie wyglądają w każdej aranżacji.

  13,98 zł
 • ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BŁĘKITNE
  13,98 zł
  ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt BŁĘKITNE

  Eleganckie świece proste w błękitnym odcieniu to świetny dodatek na przyjęcie komunijne lub Chrzest chłopca. Prezentują się delikatnie, subtelnie i bardzo efektownie. Podkreślają charakter przyjęcia i pozwalają zadbać o uroczystą atmosferę.

  13,98 zł
 • ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt JASNORÓŻOWE
  13,98 zł
  ŚWIECE komunijne proste 24cm 10szt...

  Prześliczne świece w jasnoróżowym odcieniu pięknie udekorują stół na Komunii lub Chrzcie chłopca. Wyglądają bardzo efektownie i pięknie podkreślają charakter przyjęcia. Umieszczone w szklanych świecznikach lub kompozycjach z kwiatami budują ciepłą i rodzinną atmosferę.

  13,98 zł
 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  13,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Długie proste świece w kolorze butelkowej zieleni to aktualnie jedna z najmodniejszych propozycji do dekoracji stołu na Chrzest lub Komunię. Głęboki odcień pięknie wpisuje się w aktualne trendy i świetnie sprawdza się w botanicznych i naturalnych aranżacjach. Szczególnie polecamy do dekoracji z motywem eukaliptusa.

  13,98 zł
 • ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE
  29,98 zł
  ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt BIAŁE

  Białe matowe świece w kształcie kul to uniwersalny i ponadczasowy dodatek na Komunię lub Chrzest dziecka. Prezentują się bardzo elegancko i efektownie. Można je umieścić na szklanych talerzykach lub dekoracyjnych podstawkach. Wspaniale prezentują się w każdej aranżacji.

  29,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE
  37,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt PERŁOWE

  Perłowe świece kule o eleganckim połysku to propozycja, obok której nie można przejść obojętnie. Wspaniałe do zastosowania w każdej aranżacji na stole komunijnym. Eleganckie i piękne mają ponadczasowy charakter i nadadzą stołowi ciepłego blasku.

  37,98 zł
 • ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE
  37,98 zł
  ŚWIECE KULE metalizowane 8cm 6szt SREBRNE

  Przepiękne srebrne świece w kształcie kuli to wyjątkowa propozycja na stół komunijny. prezentują się bardzo ekskluzywnie i wspaniale wyglądają w wielu aranżacjach. Można umieścić je na szklanych talerzykach lub ceramicznych podstawkach. Pięknie wyglądają w połączeniu z innymi srebrnymi dodatkami.

  37,98 zł
 • ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt KREMOWE
  29,98 zł
  ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt KREMOWE

  Delikatne kremowe świece w kształcie kuli to przepiękna dekoracja na stół. Dzięki uniwersalnej barwie pasują pięknie do wielu aranżacji.

  29,98 zł
 • ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt JASNORÓŻOWE
  29,98 zł
  ŚWIECE KULE matowe 8cm 6szt JASNORÓŻOWE

  Jasnoróżowe świece kule to wyjątkowa propozycja na przyjęcie komunijne lub Chrzest dziewczynki. Świece prezentują się subtelnie i bardzo elegancko. Uroczy dodatek, który wprowadzi elegancki klimat i ciepłą, rodzinną atmosferę.

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 48 elementów

Wyjątkowe świece na stół komunijny - udekoruj pięknie uroczystość komunijną

Najmodniejszym elementem dekoracyjnym są z pewnością świeczki. Używamy ich nie tylko na przyjęciach, ale także w zaciszu własnego domu. Dają one niepowtarzalny klimat, ciepło i zapach. Przy ozdabianiu wnętrza oraz stołu komunijnego najlepiej sprawdzą się świece proste, pieńkowe i kule. Na  Komunię Świętą zazwyczaj wybiera się świece w odcieniach bieli lub kremowe z motywami kielicha, hostii czy innych elementów nawiązujących do sakramentu. Z pewnością zachwycą zaproszonych gości i pięknie wzbogacą wystrój wnętrza.Wszystkie świece wykonane są z najlepszych materiałów, starannie wyselekcjonowanych, aby spełnić oczekiwania użytkowników. 

Świece komunijne z Hostią - bestseller wśród dekoracji

Naszym bestsellerem jest biała pieńkowa świeca z Hostią - ponadczasowym wzorem, który podkreśli charakter uroczystości. Skromna lecz bardzo efektowna świeczka dzięki nadrukowi idealnie wpisuje się w klimat Komunii Świętej. Pięknie ozdobi stół komunijny i będzie cudownym dopełnieniem całej aranżacji komunijnej. Świece są bezzapachowe. Doskonale będą wyglądać w szklanych wazonach, w świecznikach lub postawione wśród rozrzuconych płatkach róż czy diamencikach. Rozmieszczenie zależy już tylko od naszej inwencji twórczej.

świeca komunijna z Hostią

Świeca komunijna pieńkowa z Hostią

Proste tradycyjne świece z motywem Hostii

W prostocie największy urok. Świetnym wyborem jest więc prosta, długa biała świeca ze złotą hostią. Idealnie pasuję na przyjęcie komunijne dziewczynki jak i chłopca. Współgra z każdą inną dekoracją stołu, rewelacyjnie komponuję się z kwiatowymi stroikami i świecznikami. Klasyka w najlepszym wydaniu, wykonana z niezwykłą starannością. 

Duże lampiony zapachowe z komunijnymi motywami

Jeśli chcemy, żeby miejsce uroczystości nie tylko wyglądało wspaniale, ale też tak pachniało polecamy zapachowe świece. Okazała walcowa świeczka z motywem złotego kielicha i lilii o delikatnym zapachu lilii, zamieni pomieszczenie w przepiękny kwiatowy ogród. Świece można ułożyć na podstawkach lub świecznikach. Na świecy widnieje także napis Pierwsza Komunia Święta. Na komunię chłopca polecamy biało - granatową świece z kwiatami anemony, Wosk świecy jest koloru niebieskiego i pachnie bardzo kwiatowo. Takie świece to miły akcent podczas uroczystości, który z pewnością docenią goście.

duża świecza zapachowa ze złotą hostią

zapachowa świeca z konwaliami

Duże świece komunijne o przepięknym zapachu

Ozdobne brokatowe świece w ekskluzywnym wydaniu


Piękne pieńkowe świece z motywem hostii. Dół w kolorach ciepłego złota lub chłodnego srebra. Góra biała ozdobiona elementem komunijnym. Po środku znajduję się zdobniczy pasek obsypany brokatem. Świece prezentują się spektakularnie wśród innych dekoracji na stole. Wykonane z największą dbałością o każdy szczegół, brylują na stole.

Zobacz inne propozycje w kategorii DEKORACJE STOŁU KOMUNIJNEGO:

Serwetki komunijne 33x33cm

Serwetki flizelinowe i kieszonki na sztućce LUX

Serwety pod talerze

Obrączki na serwetki komunijne

Obrusy i bieżniki komunijne

Świece na stół komunijny

Świeczniki na stół komunijny

Wazony i misy

Winietki komunijne z nadrukien nazwisk gości

Winietki komunijne do wypisania nazwisk gości

Tabliczki na stolik z imieniem dziecka

Inne dekoracje na stół komunijny