Informacja

Nowe produkty

Boho Kielich

Przepiękne dekoracje na Pierwszą Komunię Świętą w eleganckiej kolorystyce. Motyw w stylu boho z efektownym kielichem wpisuje się w najnowsze trendy. Wszystkie produkty w kolekcji można użyć zarówno na Komunii chłopca, jak i dziewczynki. Udekoruj swoją salę efektownymi dekoracjami ściennymi. Zadbaj o aranżację stołów zamawiając bieżniki, serwetki lub kieszonki na sztućce. Ozdób tort na przyjęciu uroczymi topperami lub jadalnym opłatkiem z personalizacją. Zamawiaj produkty z imieniem dziecka. Podaruj zaproszonym gościom słodkie upominki w postaci czekoladek lub krówek. Kupuj niezbędne gadżety i dodatki na Komunię i zachwyć najbliższe osoby wystrojem sali oraz stołów podczas uroczystości. 

Komunia w stylu boho z motywem złotego kielicha

Pomysł na dekorację stołu komunijnego w stylu boho

Boho Kielich  

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 66 elementów
 • ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Boho Złoty Kielich ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Boho Złoty Kielich
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Komunię elektroniczne Boho Złoty Kielich

  Przepiękne zaproszenie elektroniczne na telefon, które można wręczyć z okazji Pierwszej Komunii Świętej dziewczynki lub chłopca. Motyw boho Kielicha prezentuje się niezwykle elegancko. Zaproszenie cyfrowe zyskuje coraz większą popularność. Spersonalizowany produkt z własnym tekstem to świetny sposób na poinformowanie gości o zbliżającej się uroczystości. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne boho Złoty Kielich 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne boho Złoty Kielich 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne boho Złoty Kielich 10szt (+koperty)
  1 Opinie

  Zaproszenia komunijne do wypisania to elegancka forma, aby przekazać bliskim informacje o zbliżającym się wydarzeniu. W zestawie znajduje się 10 zaproszeń z grafiką kielicha i roślinności oraz 10 kraftowych kopert. Zachwyć gości wyjątkowymi zaproszeniami!

  27,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Boho Kielich Z IMIENIEM (+sznurek jutowy) KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Boho Kielich Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)
  49,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa I Komunii Boho Kielich Z IMIENIEM (+sznurek jutowy)

  Przepiękna księga pamiątkowa na Pierwszą Komunię Świętą. Cudowny pomysł na upominek z twardą okładką i motywem w stylu boho. Do księgi można wkleić pamiątkowe zdjęcia z tego szczególnego dnia. Elegancki podarunek z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Delikatna kolorystyka wpisuje się w najnowsze trendy. 

  49,98 zł
 • CZEKOLADKI Merci podziękowanie w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ Boho Kielich 250g CZEKOLADKI Merci podziękowanie w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ Boho Kielich 250g
  74,98 zł
  CZEKOLADKI Merci podziękowanie w drewnianym pudełku Z PERSONALIZACJĄ Boho Kielich 250g

  Podziękuj swoim najbliższym za poświęcony czas i obecność na Pierwszej Komunii Świętej. Przepiękne pudełko z grawerem wykonane z drewna zawiera wewnątrz karteczkę z personalizacją. Przepiękny motyw Złotego Kielicha prezentuje się niezwykle elegancko. Cudowny upominek w oryginalnej formie. 

  74,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety na Komunię Bombonierka z krówkami Boho Kielich Z IMIENIEM PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety na Komunię Bombonierka z krówkami Boho Kielich Z IMIENIEM
  49,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Księdza/Katechety na Komunię Bombonierka z krówkami Boho Kielich Z...

  Podziękowanie dla Księdza lub Katechety w postaci bombonierki. Na wieczku znajduje się personalizacja oraz grafika w stylu boho ze Złotym Kielichem. Słodki upominek ze śmietankowymi krówkami. Podziękuj za przygotowanie do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. 

  49,98 zł
 • BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Z IMIENIEM Boho Kielich z naklejką 111 stron BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Z IMIENIEM Boho Kielich z naklejką 111 stron
  64,98 zł
  BIBLIA Pamiątka Pierwszej Komunii Z IMIENIEM Boho Kielich z naklejką 111 stron

  Przepiękna pamiątka na Pierwszą Komunię Świętą. Biblia z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz motywem złotego kielicha w stylu boho. Produkt dla dzieci ze sztywną oprawą. Cudowna biblia będzie wyjątkową pamiątką na długie lata. 

  64,98 zł
 • DEKORACJA sali na Komunię + listwa 60x150cm Boho Kielich DEKORACJA sali na Komunię + listwa 60x150cm Boho Kielich
  99,98 zł
  DEKORACJA sali na Komunię + listwa 60x150cm Boho Kielich

  Ścianka na Pierwszą Komunię Świętą z motywem w stylu boho. Kakemono z imieniem dziecka oraz datą uroczystości prezentuje się elegancko i oryginalnie. Cudowna dekoracja, która będzie pasować do pozostałych produktów z kolekcji Boho Kielich. Spersonalizowany plakat można wykorzystać na Komunii chłopca lub dziewczynki. 

  99,98 zł
 • PLAKAT komunijny personalizowany Boho Kielich 50x70cm PLAKAT komunijny personalizowany Boho Kielich 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT komunijny personalizowany Boho Kielich 50x70cm

  Dekoracja na ścianę z eleganckim motywem. Plakat można powiesić za głównym stołem lub postawić na wejściu. Ozdobę z motywem w stylu boho można wykorzystać na Pierwszej Komunii chłopca lub dziewczynki. Efektowna dekoracja z imieniem dziecka oraz datą uroczystości wzbogaci wystrój wnętrza. 

  59,98 zł
 • DEKORACJA stołu na Komunię Boho Kielich (+ramka) DEKORACJA stołu na Komunię Boho Kielich (+ramka)
  32,98 zł
  DEKORACJA stołu na Komunię Boho Kielich (+ramka)

  Elegancka dekoracja na Pierwszą Komunię Świętą. Produkt w złotej, metalowej ramce z personalizowaną karteczką. Cudowna ozdoba prezentuje się efektownie. Zadbaj o aranżację sali i stołów podczas uroczystości zamawiając produkt z motywem w stylu boho ze złotym kielichem. 

  32,98 zł
 • TOPPER na tort Komunijny Z IMIENIEM Boho Kielich TOPPER na tort Komunijny Z IMIENIEM Boho Kielich
  24,98 zł
  TOPPER na tort Komunijny Z IMIENIEM Boho Kielich

  Ozdoba na ciasta z motywem w stylu boho. Przepiękny topper z kielichem prezentuje się niezwykle efektownie. Zaskocz zaproszone osoby cudownymi dekoracjami na przyjęciu. Spraw, aby serwowany tort podczas Komunii Świętej twojego dziecka prezentowało się oryginalnie. Produkt wysokiej jakości wykonany ze sztywnego papieru. 

  24,98 zł
 • OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Boho Kielich Ø20cm OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Boho Kielich Ø20cm
  17,98 zł
  OPŁATEK na tort komunijny Z IMIENIEM Boho Kielich Ø20cm

  Jadalny opłatek na tort komunijny w eleganckiej i neutralnej kolorystyce. Dekoracja na ciasto z motywem kielicha w stylu boho wpisuje się w najnowsze trendy. Opłatek w szybki i prosty sposób można umieścić na cieście. Zaskocz swoich gości cudownymi ozdobami z personalizacją. 

  17,98 zł
 • BOMBONIERKA z krówkami na Komunię dla Chrzestnych/Dziadków kraft Boho Kielich Z IMIENIEM BOMBONIERKA z krówkami na Komunię dla Chrzestnych/Dziadków kraft Boho Kielich Z IMIENIEM
  49,98 zł
  BOMBONIERKA z krówkami na Komunię dla Chrzestnych/Dziadków kraft Boho Kielich Z IMIENIEM

  Podziękuj swoim dziadkom lub chrzestnym za obecność w dniu Pierwszej Komunii Świętej. Podaruj kraftowe pudełko ze słodką zawartością. Na wieczku umieszczona jest naklejka z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz motywem Złotego Kielicha w stylu boho. Spraw radość bliskim osobom spersonalizowanym podarunkiem. 

  49,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Boho Kielich 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Boho Kielich 100% Handmade
  12,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Boho Kielich 100% Handmade

  Podziękuj gościom za przybycie na Pierwszą Komunię Świętą swojego dziecka. Zamawiaj miodki w szklanych słoiczkach z etykietą. Na naklejce nadrukowane jest imię dziecka, data oraz motyw w stylu boho. Spraw radość bliskim osobom wręczając słodki upominek z personalizacją. 

  12,98 zł
 • MIÓD podziękowanie komunijne Boho Kielich Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie komunijne Boho Kielich Z IMIENIEM (bszn)
  9,98 zł
  MIÓD podziękowanie komunijne Boho Kielich Z IMIENIEM (bszn)

  Pomysł na upominek dla gości na Komunię Świętą. Podaruj miodek w szklanym słoiczku z udekorowanym wieczkiem. Spersonalizowany produkt zawiera nadrukowane imię dziecka, datę uroczystości oraz motyw w stylu boho. Spraw radość zaproszonym osobom na Pierwszą Komunię Świętą. 

  9,98 zł
 • SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Boho Kielich 40ml SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Boho Kielich 40ml
  3,98 zł
  SŁOICZEK na podziękowanie na Komunię Boho Kielich 40ml

  Szklany słoiczek na podziękowanie dla gości, który możesz podarować na Komunię Świętą. Produkt z naklejką z personalizacją możesz podarować zaproszonym osobom. Do słoiczka możesz włożyć cukierki, żelki lub inne drobne słodkości. Spraw radość najbliższej rodzinie na uroczystości Pierwszej Komunii Świętej dziecka. 

  3,98 zł
 • CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Boho Kielich 10szt CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Boho Kielich 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Boho Kielich 10szt

  Słodkie prezenciki dla gości w ramach podziękowania za przybycie na Pierwszą Komunię dziecka. Podaruj eleganckie upominki z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz motywem w stylu boho. Delikatna kolorystyka spodoba się obdarowanym osobom. Czekoladki można podarować samodzielnie lub w woreczkach z organzy. 

  29,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie z sercem na Komunię Boho Kielich (+bileciki kółka+naklejki) 15szt LIZAKI podziękowanie z sercem na Komunię Boho Kielich (+bileciki kółka+naklejki) 15szt
  49,98 zł
  LIZAKI podziękowanie z sercem na Komunię Boho Kielich (+bileciki kółka+naklejki) 15szt

  Słodkie upominki w ramach podziękowania za przybycie na Pierwszą Komunię dziecka. Zamawiaj lizaki z motywem serca na drewnianym patyczku. Do produktu dołączone są okrągłe etykiety z imieniem dziecka, datą przyjęcia oraz motywem w stylu boho. Efektowny podarunek, który spodoba się obdarowanym osobom. 

  49,98 zł
 • LIZAKI na Komunię Z IMIENIEM Boho Kielich 10szt (+etykiety) LIZAKI na Komunię Z IMIENIEM Boho Kielich 10szt (+etykiety)
  29,98 zł
  LIZAKI na Komunię Z IMIENIEM Boho Kielich 10szt (+etykiety)

  Lizaki z personalizacją to świetny pomysł na upominek dla gości. Podaruj słodki prezencik w ramach podziękowań za przybycie na Pierwszą Komunię Świętą dziecka. Lizaki mają dołączone naklejki z nadrukowaną personalizacją oraz motywem w stylu boho. Drobny upominek dla zaproszonych osób. 

  29,98 zł
 • BAŃKI mydlane na Komunię z personalizacją Boho Kielich BAŃKI mydlane na Komunię z personalizacją Boho Kielich
  3,49 zł
  BAŃKI mydlane na Komunię z personalizacją Boho Kielich

  Oryginalny pomysł na upominek dla gości. Bańki mydlane w plastikowej buteleczce z personalizacją. Na naklejce nadrukowane jest imię dziecka, motyw w stylu boho oraz data Pierwszej Komunii Świętej. Upominek, który przypadnie do gustu młodszym dzieciom na przyjęciu. 

  3,49 zł
 • Czy masz ukończone 18 lat?

  (produkt zawiera alkohol)

  WINO musujące dla gości na Komunię Z IMIENIEM boho ZE SŁOMKĄ WINO musujące dla gości na Komunię Z IMIENIEM boho ZE SŁOMKĄ
  24,98 zł
  WINO musujące dla gości na Komunię Z IMIENIEM boho ZE SŁOMKĄ

  Wino musujące dla gości na Komunię w ramach podziękowania za przybycie. Wino w złotej buteleczce dekorowane jest spersonalizowaną naklejką z imieniem dziecka i datą uroczystości oraz motywem graficznym w stylu boho. Wino posiada w komplecie słomkę oraz wstążkę, dzięki czemu wspaniale prezentuje się przy nakryciach gości.

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Boho Kielich 10szt ( +etykiety z imieniem +białe wstążki) PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Boho Kielich 10szt ( +etykiety z imieniem +białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Boho Kielich 10szt ( +etykiety z imieniem +białe wstążki)

  Pudełeczka podziękowania dla gości, które można podarować na przyjęciu z okazji Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Oryginalny kształt produktu prezentuje się niezwykle elegancko. W komplecie znajdują się naklejki z motywem boho oraz personalizacją. Do pudełeczka można włożyć słodkie upominki. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie na Komunię Boho Kielich (+ wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie na Komunię Boho Kielich (+ wstążki) 10szt
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie na Komunię Boho Kielich (+ wstążki) 10szt

  Eleganckie pudełeczka na Pierwszą Komunię Świętą z naklejką w komplecie. Etykieta zawiera nadrukowane imię dziecka, datę przyjęcia oraz motyw w boho stylu. Pudełeczka w kształcie serduszek wykonane są z wysokiej jakości papieru. Spersonalizowanym upominkiem podziękujesz gościom za obecność na uroczystości. 

  28,98 zł
 • PUDEŁECZKA podziękowanie w stylu boho 10szt (+białe wstążeczki) PUDEŁECZKA podziękowanie w stylu boho 10szt (+białe wstążeczki)
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA podziękowanie w stylu boho 10szt (+białe wstążeczki)

  Przepiękne pudełeczka idealne na słodkie upominki dla gości. Podziękuj swoim najbliższym za przybycie na Ślub i Wesele. Dekoracja stołu, która przypadnie do gustu obdarowanym osobom. Pudełeczko z motywem boho w delikatnej kolorystyce z napisem "Dziękujemy" wpisuje się w obecne trendy ślubne. W kartonikach można umieścić krówki lub słodkie czekoladki. 

  24,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Boho Kielich 12szt PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Boho Kielich 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto komunijne z rączką Boho Kielich 12szt

  Przepiękne pudełko na ciasto, które możesz podarować zaproszonym osobom na Pierwszej Komunii Świętej swojego dziecka. Produkt wykonany z grubej tektury do samodzielnego złożenia. Na pudełku nadrukowane jest imię dziecka oraz data uroczystości. Zaskocz bliskie osoby słodkim upominkiem. 

  35,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt
  29,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką Pampas Boho 10szt

  Pudełka na ciasto z rączką to świetny wybór. Wypełnione słodkim ciastem będą uroczym podziękowaniem dla gości za przybycie a uroczystość. Grafika w stylu boho przedstawiająca trawy pampasowe wpisuje się w królujące w tym sezonie trendy.

  29,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie Boho z kwiatami 10szt BILECIKI podziękowanie Boho z kwiatami 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie Boho z kwiatami 10szt

  Podaruj przepiękne bileciki dla gości w ramach podziękowania za przybycie na przyjęcie z okazji Chrztu, Komunii lub wesela. Produkt wykonany ze sztywnego papieru zawiera nadrukowany motyw kwiatowy w stylu boho. Delikatna kolorystyka wpisuje się w obecne trendy. W opakowaniu znajduję się 10 sztuk bilecików dwustronnych. 

  6,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie komunijne boho Kielich i hostia 10szt BILECIKI podziękowanie komunijne boho Kielich i hostia 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie komunijne boho Kielich i hostia 10szt

  Zestaw bilecików w stylu boho z podziękowaniem dla gości komunijnych. Pokrywa je grafika kielicha eucharystycznego z hostią w otoczeniu rustykalnych roślin. Z jednej strony umieszczony został napis "Pierwsza Komunia Święta", natomiast z drugiej tekst podziękowania. Bileciki można przytwierdzić przy pomy wstążki do upominków typu czekolada, słoiczek z...

  6,98 zł
 • WINIETKA komunijna z nadrukiem Boho Kielich WINIETKA komunijna z nadrukiem Boho Kielich
  1,89 zł
  WINIETKA komunijna z nadrukiem Boho Kielich

  Dodatki do przyjęcia komunijnego w eleganckiej formie. Winietki z motywem w stylu boho prezentują się niezwykle elegancko. Produkt wykonany ze sztywnego papieru. Wizytówki pozwolą zadbać o organizację na imprezie i szybko znaleźć miejsce zaproszonym gościom przy stolikach. 

  1,89 zł
 • WINIETKI do wypisania Boho z kwiatami 10szt WINIETKI do wypisania Boho z kwiatami 10szt
  9,89 zł
  WINIETKI do wypisania Boho z kwiatami 10szt

  Eleganckie winietki do samodzielnego wypisania z motywem kwiatowym w stylu boho. Cudowny i praktyczny dodatek do dekoracji, który pozwoli znaleźć zaproszonym osobom miejsce przy stole. Winietki świetnie sprawdzą się na Komunii Świętej lub weselu. Przepiękne winietki wykonane są ze sztywnego papieru. 

  9,89 zł
 • WINIETKI komunijne do wypisania Boho Złoty Kielich 10szt WINIETKI komunijne do wypisania Boho Złoty Kielich 10szt
  9,98 zł
  WINIETKI komunijne do wypisania Boho Złoty Kielich 10szt

  Winietki komunijne do wypisania w stylu boho z pewnością zrobią wrażenie na Twoich gościach. Złoty kielich połączony z boho kwiatami jest oryginalną, a przy tym elegancką propozycją. Taka kompozycja jest odważna, a efekt końcowy prezentuje się przepięknie. Winietki wpasują się w klimat przyjęcia oraz jego aranżację.

  9,98 zł
 • WINIETKI wizytówki stojaki krążki drewniane naturalne 20szt WINIETKI wizytówki stojaki krążki drewniane naturalne 20szt
  14,98 zł
  WINIETKI wizytówki stojaki krążki drewniane naturalne 6szt

  Oryginalne winietki w formie drewnianych krążków to cudowna dekoracja na przyjęcia w stylu boho. Winietki wykonane z naturalnego drewna pozwolą zaproszonym gościom szybko znaleźć miejsce przy stolikach. Zadbaj o aranżację na swojej imprezie i wybieraj stylowe produkty z trendach. 

  14,98 zł
 • ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Boho Kielich ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Boho Kielich
  39,98 zł
  ŚWIECA do Komunii gromnica UNIWERSALNA Boho Kielich

  Przepiękna świeca Komunijna w stylu boho. Elegancka pamiątka dla dziecka z motywem wianuszka z IHS w złotym odcieniu. Na świecy znajduje się napis "Pamiątka I Komunii Świętej". Produkt idealny zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Zamów świecę efektownie zdobioną. 

  39,98 zł
 • SERWETKI komunijne Złoty Kielich w wianuszku boho 33x33cm 20szt SERWETKI komunijne Złoty Kielich w wianuszku boho 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI komunijne Złoty Kielich w wianuszku boho 33x33cm 20szt

  Przepiękne serwetki komunijne w stylu boho idealne na Pierwszą Komunię Świętą chłopca lub dziewczynki. Zamów dekorację na stół z motywem złotego kielicha i wianuszka kwiatów. Wybieraj serwetki wykonany z 3-warstwowego papieru wysokiej jakości. Stwórz niepowtarzalną aranżację. 

  12,98 zł
 • SERWETKI papierowe Kwiaty Boho 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Kwiaty Boho 33x33cm 20szt
  12,98 zł
  SERWETKI papierowe Kwiaty Boho 33x33cm 20szt

  Przepiękne papierowe serwetki z motywem kwiatów w stylu boho. Wybieraj stylową ozdobę na przyjęcie wykonaną z 3-warstwowego papieru. Niezbędna dekoracja świetnie sprawdzi się na Chrzest Święty, Pierwszą Komunię, Roczek, Urodziny lub Wesele. Zorganizuj imprezę wykorzystując najmodniejsze dodatki.

  12,98 zł
 • BIEŻNIK flizelinowy Kwiaty Boho 40cmx5m BIEŻNIK flizelinowy Kwiaty Boho 40cmx5m
  27,98 zł
  BIEŻNIK flizelinowy Kwiaty Boho 40cmx5m

  Elegancki bieżnik wykonany z flizeliny wysokiej jakości. Wybieraj dekorację na stół, która pozwoli stworzyć wyjątkową kompozycję na przyjęciu w stylu boho lub rustykalnym. Zamów bieżnik, który cechuje się niezwykłą miękkością z motywem graficznym kwiatów. Świetnie sprawdzi się na wiele różnych okazji. 

  27,98 zł
 • BIEŻNIK z imieniem na Komunię Obrus Boho Kielich 42cmx5m BIEŻNIK z imieniem na Komunię Obrus Boho Kielich 42cmx5m
  129,98 zł
  BIEŻNIK z imieniem na Komunię Obrus Boho Kielich 42cmx5m

  Bieżnik z motywem złotego kielicha w eleganckiej kolorystyce to cudowna dekoracja na Pierwszą Komunię Świętą. Spraw, aby stoły na uroczystości dziecka prezentowały się efektownie. Bieżnik będzie pasował do pozostałych dekoracji z kolekcji Boho Kielich. 

  129,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 66 elementów

Komunia w stylu boho - kolekcja Boho Kielich

Kolekcja Boho Kielich na Komunię to unikatowe połączenie motywów boho z elegancją, tworząc niepowtarzalną atmosferę dla dziewczynki i chłopca podczas tego wyjątkowego dnia. Inspirując się stylem boho, kolekcja ta wyróżnia się swobodą i naturalnością, wprowadzając do tradycyjnej oprawy komunijnej nowoczesne i modne akcenty. Motywy boho, obecne w tej kolekcji, odzwierciedlają się w delikatnych wzorach, finezyjnych detalach i zastosowaniu naturalnych materiałów. Trawa pampasowa, będąca jednym z charakterystycznych elementów tego stylu, doskonale komponuje się z dekoracjami komunijnymi, dodając im lekkości i subtelności.

Modne dekoracje na Komunię z kolekcji Boho Kielich to nie tylko estetyczne elementy, ale również wyraz osobistej wrażliwości. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy znajdą tu coś dla siebie, dzięki zróżnicowanym i stylowym dodatkom. Elegancja i styl, które emanują z kolekcji Boho Kielich, wprowadzą do komunijnego przyjęcia niepowtarzalną aurę. Stylowe i naturalne akcenty tworzą wyjątkową oprawę dla tego sakramentalnego wydarzenia, nadając mu zarazem nowoczesny i oryginalny charakter.

Jak udekorować stół na Komunię Świętą boho?

Udekorowanie stołu na Komunię Świętą w stylu boho to wyjątkowe wyzwanie, które łączy w sobie swobodę natury z delikatną elegancją. Serwetki komunijne pełnią w tym procesie ważną rolę, a wybór kolorów beżowego lub brązowego doskonale oddaje harmonię z otaczającym światem i naturalną estetyką boho. Biel, będąca klasycznym elementem komunijnej oprawy, dodaje stołowi czystości i symbolizuje duchową czystość tej uroczystości.

Warto sięgnąć po bieżniki, które idealnie pasują do stylu boho. Można wybrać bieżniki wykonane z naturalnych materiałów, takich jak len czy juta, co dodatkowo podkreśli naturalny charakter aranżacji. Ich delikatna struktura wpisuje się w estetykę boho, tworząc jednocześnie wyjątkowy element dekoracyjny. Świece komunijne, umieszczone strategicznie na stole, tworzą romantyczną atmosferę. W stylu boho mogą to być świece w delikatnych, pastelowych kolorach lub ozdobione subtelnymi wzorami kwiatowymi. Warto również rozważyć umieszczenie świec w dekoracyjnych lampionach czy szklanych pojemnikach, co dodatkowo podkreśli przytulny charakter stołu.

Całość aranżacji stołu boho na Komunię Świętą można uzupełnić o dodatki, takie jak delikatne kwiaty, muszle, czy naturalne kamienie, które dodadzą stołowi lekkości i wyjątkowości. Stawiając na swobodę formy i naturalne materiały, można stworzyć stołową aranżację, która harmonijnie wpisze się w ducha Komunii Świętej.

Opłatek na tort komunia boho

Opłatek na tort komunijny boho

Boho wystrój sali komunijnej

Wystrój sali komunijnej w stylu boho to wyjątkowe połączenie swobody, natury i delikatnej elegancji. Balony beżowe, będące jednym z kluczowych elementów, dodają lekkości i przyjemnej atmosfery całej przestrzeni. Wybierając biodegradowalne balony na Komunię, dbamy zarówno o estetykę, jak i o ekologię, co wpisuje się w ideę boho, związanej z szacunkiem dla natury. Dodatkowo, brązowe balony idealnie komponują się z naturalnymi elementami stylu boho, nadając sali ciepły, gustowny charakter. Ich barwa nawiązuje do naturalnych odcieni, co harmonijnie łączy się z ideą bliskości z przyrodą.

Plakaty boho na Komunię i baner komunijny to elementy dekoracyjne, które nadają sali wyjątkowego charakteru. Mogą zawierać delikatne wzory kwiatowe, symbole ducha komunijnego oraz subtelne, boho detale. Kombinacja plakatów i banera tworzy spójną całość, wprowadzając do przestrzeni uczucie swobody i lekkości.

Dekoracje sali w stylu boho mogą obejmować także naturalne materiały, takie jak juta, len czy drewno. Stoliki z drewna, naturalne girlandy z suszonych kwiatów czy drewniane ozdoby tworzą spójną aranżację, nawiązującą do idei prostoty i harmonii z naturą. Cała oprawa sali komunijnej w stylu boho to nie tylko estetyczne doświadczenie, ale również symboliczna podróż w świat natury i ducha tego wyjątkowego sakramentu. Odpowiednio dobrane dekoracje tworzą przytulną i jednocześnie podniosłą atmosferę, idealną dla celebracji Komunii Świętej.

Eleganckie dekoracje komunijne boho

Eleganckie dekoracje komunijne w stylu boho to subtelna i harmonijna oprawa, która łączy w sobie naturalność z delikatną elegancją. Dekoracje stołu i sali w tym stylu charakteryzują się spójnym motywem, który oddaje swobodę i lekkość stylu boho. Na eleganckim stole komunijnym, można umieścić dekoracyjne elementy, takie jak drewniane podstawki pod talerze, serwetki w naturalnych kolorach, a także kwiatowe aranżacje z delikatnymi, dzikimi kwiatami. Styl boho pozwala na kreatywne połączenie różnych tekstur i materiałów, co tworzy unikalną atmosferę.

Zaproszenia komunijne boho komunia

Zaproszenia do wypisania na Komunię

Księga pamiątkowa dla gości komunijnych utrzymana w boho motywie to nie tylko praktyczny element, ale także piękna pamiątka z tego szczególnego dnia. Warto umieścić w niej miejsce na wpisy, życzenia i podziękowania, co uczyni ją wyjątkowym i osobistym wspomnieniem.

Podziękowania dla gości, utrzymane w duchu boho, mogą przybierać formę naturalnych podarunków, takich jak ręcznie wykonane mydełka, zakładki do książek z suszonych kwiatów czy mini pudełka z kwiatowymi nasionami. To gesty, które podkreślają troskę o gości i oddają ducha tej wyjątkowej uroczystości. Eleganckie dekoracje komunijne w stylu boho to doskonały sposób na stworzenie wyjątkowej i spersonalizowanej atmosfery podczas celebracji Komunii Świętej. Styl boho pozwala na swobodną interpretację i kreatywność, co sprawia, że każda dekoracja staje się unikalnym wyrazem uczucia i symbolicznego znaczenia tego sakramentu.

Zobacz kolekcję na filmie: