Informacja

Nowe produkty

Promocje

Pompony z bibuły, kule i rozety dekoracyjne

Pompony z bibuły, kule i rozety dekoracyjne będą miłym urozmaiceniem sali komunijnej. Pozwolą stworzyć przytulne i oryginalne aranżację, które będą idealnym uzupełnieniem całego wystroju, dzięki szerokiej gamie kolorystycznej. Zachwycą każdego gościa swoją prezencją i starannym wykonaniem z dbałością o każdy szczegół. Mogą być zawieszone nad stołem lub pod sufitem, tak aby każdy z przybyłych gości mógł zwrócić na nie uwagę.

Pompony z bibuły, kule i rozety dekoracyjne 

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
 • ROZETY dekoracyjne na przyjęcie 3szt Złamana Biel ROZETY dekoracyjne na przyjęcie 3szt Złamana Biel
  19,98 zł
  ROZETY dekoracyjne na przyjęcie 3szt Złamana Biel

  Eleganckie papierowe rozety w kolorze białym to idealna dekoracja na różne przyjęcia. Rozety sprzedawane są w kilku rozmiarach dzięki czemu już jeden zestaw pomoże w stworzeniu efektownej aranżacji. Białe rozety pasują na przyjęcie zarówno chłopca jak i dziewczynki.

  19,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BIAŁE ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BIAŁE
  34,98 zł
  ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BIAŁE
  1 Opinie

  Fantastyczne rozety w białym odcieniu z eleganckim akcentem połyskującego złota to niezwykle szykowna propozycja dekoracji na przyjęcia komunijne, czy z okazji Chrztu. Rozety wspaniale zaprezentują się nad stołem bądź na ścianie.

  34,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt
  39,98 zł
  ROZETY dekoracyjne biało-złote ZESTAW 4szt
  1 Opinie

  Zestaw dekoracyjnych rozet w odcieniach śnieżnej bieli i połyskującego złota to wspaniała propozycja na dekorację sali na przyjęcia komunijne, czy z okazji Chrztu. Cudowna propozycja dekoracji zarówno do mieszkania, jak i lokalu. 

  39,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE
  32,98 zł
  ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt JASNORÓŻOWE

  Eleganckie, jasnoróżowe rozety to wspaniała propozycja dla dziewczynek. Dziewczęcy odcień jasnego różu cudownie wpasowuje się w przyjęcia komunijne, czy z okazji Chrztu. Nowoczesne rozety cudnie się prezentują na ścianie, oczarowując gości swoim bogatym efektem. 

  32,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne Pink&Gold 3szt LUX ROZETY dekoracyjne Pink&Gold 3szt LUX
  26,98 zł
  ROZETY dekoracyjne Pink&Gold 3szt LUX

  Przepiękne rozety w nowoczesnym stylu - połączenie modnego różu oraz złota. Rozety prezentują się niezwykle elegancko i efektownie. Szczególnie dobrze prezentują się na Komunii, Chrzcie czy Roczku dziewczynki. 

  26,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BŁĘKITNE ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BŁĘKITNE
  32,98 zł
  ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt BŁĘKITNE
  1 Opinie

  Cudowne, świeże rozety papierowe w jasnym, błękitnym odcieniu to propozycja przeznaczona specjalnie dla chłopców. Rozety będą się cudownie prezentować na ścianie, czy nawet nad stołem. Wykorzystajcie je do stworzenia własnych, cudownych aranżacji!

  32,98 zł
 • ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt GRANATOWE ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt GRANATOWE
  32,98 zł
  ROZETY dekoracyjne ZŁOTE BRZEGI 3szt GRANATOWE

  Niezwykłe, granatowe rozety ze złotym akcentem to propozycja na przyjęcia dla chłopca. Rozety prezentują się  bardzo elegancko i ekskluzywnie.  Rozety pięknie wyglądają nad stołem.

  32,98 zł
 • POMPON bibułowy 25cm BIAŁY POMPON bibułowy 25cm BIAŁY
  3,98 zł
  POMPON z bibuły 25cm BIAŁY

  Przepiękne, delikatne pomponu bibułowe w odcieniu śnieżnej bieli to genialny pomysł na dekorację sali na komunijne przyjęcie. Lekki pompon z bibuły to sposób na efektowną dekorację.

  3,98 zł
 • POMPON bibułowy 35cm BIAŁY POMPON bibułowy 35cm BIAŁY
  5,98 zł
  POMPON z bibuły 35cm BIAŁY
  1 Opinie

  Klasyczne, białe ozdoby to wspaniała opcja na urozmaicenie komunijnej aranżacji. Delikatne, puszyste pompony w białym kolorze to wspaniały pomysł na udekorowanie stołu, czy krzeseł. 

  5,98 zł
 • POMPON bibułowy 25cm KREMOWY POMPON bibułowy 25cm KREMOWY
  3,98 zł
  POMPON z bibuły 25cm KREMOWY

  Przepiękne pompony bibułowe w odcieniu jasnego kremu świetnie sprawdzą się na udekorowanie sali na przyjęcie komunijne, czy z okazji Chrztu. Pompony będą się prezentować zjawiskowo zawieszone pod sufitem. 

  3,98 zł
 • POMPON bibułowy 35cm KREMOWY POMPON bibułowy 35cm KREMOWY
  5,98 zł
  POMPON z bibuły 35cm KREMOWY

  Dekoracje komunijne w kremowym odcieniu to bardzo uniwersalna propozycja, która oczaruje gości. Kremowe, bibułowe pompony to wspaniała opcja na udekorowanie sali na przyjęcie komunijne. 

  5,98 zł
 • POMPON bibułowy 25cm JASNORÓŻOWY POMPON bibułowy 25cm JASNORÓŻOWY
  3,98 zł
  POMPON z bibuły 25cm JASNORÓŻOWY

  Idealne dekoracje na przyjęcie dla dziewczynki? Lekkie, dziewczęce pompony bibułowe to cudowny wybór! Zwiewne, z subtelnym efektem zapewniają genialny efekt. 

  3,98 zł
 • POMPON bibułowy 35cm JASNORÓŻOWY POMPON bibułowy 35cm JASNORÓŻOWY
  5,98 zł
  POMPON z bibuły 35cm JASNORÓŻOWY
  1 Opinie

  Delikatny, zwiewny pompon bibułowy w odcieniu jasnego różu to wspaniała dekoracja na przyjęcia komunijne, czy z okazji Chrztu dla dziewczynki. Bibułowy pompon będzie stanowił przepiękną dekorację pomieszczenia. 

  5,98 zł
 • POMPON bibułowy 25cm BŁĘKITNY POMPON bibułowy 25cm BŁĘKITNY
  3,98 zł
  POMPON z bibuły 25cm BŁĘKITNY

  Subtelne dekoracje komunijne, czy na Chrzest w postaci bibułowych pomponów to wspaniały pomysł na ozdobienie przyjęcia. Błękitne pompony świetnie sprawdzą się na wszelkie przyjęcia dla chłopców. 

  3,98 zł
 • POMPON bibułowy 35cm BŁĘKITNY POMPON bibułowy 35cm BŁĘKITNY
  5,98 zł
  POMPON z bibuły 35cm BŁĘKITNY

  Śliczne, puszyste pompony dekoracyjne to cudowna ozdoba wnętrza, która oczaruje gości! Delikatne, błękitne pompony cudownie wpasują się w dekoracje przyjęcia dla chłopca. 

  5,98 zł
 • POMPON bibułowy 25cm GRANATOWY POMPON bibułowy 25cm GRANATOWY
  3,98 zł
  POMPON z bibuły 25cm GRANATOWY

  Bibułowe pompony to wspaniała ozdoba dekoracyjna na przyjęcie komunijne dla chłopca. Puszyste pompony świetnie się sprawdzą do zawieszenia pod oknem, czy przy krzesłach. 

  3,98 zł
 • POMPON bibułowy 25cm ZŁOTY POMPON bibułowy 25cm ZŁOTY
  3,98 zł
  POMPON z bibuły 25cm ZŁOTY

  Cudownym sposobem na udekorowanie sali na komunijne przyjęcia będzie wykorzystanie bibułowych pomponów w złotym odcieniu! Pompony świetnie sprawdzą się podwieszone pod sufitem. 

  3,98 zł
 • POMPON bibułowy 35cm ZŁOTY POMPON bibułowy 35cm ZŁOTY
  5,98 zł
  POMPON z bibuły 35cm ZŁOTY

  Złote dekoracje to wspaniały pomysł na ozdobienie sali na przyjęcia komunijne! Puszysta kula w tym kolorze będzie świetną dekoracją pomieszczenia!

  5,98 zł
 • KULA papierowa lampion 35cm BIAŁY KULA papierowa lampion 35cm BIAŁY
  8,98 zł
  KULA papierowa lampion 35cm BIAŁY

  Klasyczne, białe dekoracje to wspaniałe rozwiązanie, które sprawdzi się na każdym przyjęciu. Lekka, papierowa dekoracja w formie lampionu to idealny wybór na przyjęcie dla chłopca lub dziewczynki, który zapewni dekoracjom cudnie subtelnego efektu. 

  8,98 zł
 • KULA papierowa lampion 25cm ZŁOTY KULA papierowa lampion 25cm ZŁOTY
  6,98 zł
  KULA papierowa lampion 25cm ZŁOTY

  Złoty, papierowy lampion w formie kuli to wspaniała dekoracja do wykorzystania na przyjęcia komunijne, czy z okazji Chrztu. Papierowe lampiony to szybka i do tego efektowna dekoracja, która świetnie wpasuje się w komunijne trendy. 

  6,98 zł
 • KULA papierowa lampion 35cm ZŁOTY KULA papierowa lampion 35cm ZŁOTY
  8,98 zł
  KULA papierowa lampion 35cm ZŁOTY

  Papierowy lampion w odcieniu ciepłego złota to wspaniałą dekoracja komunijnej sali. Lampiony cudownie udekorują pomieszczenie w efektowny sposób!

  8,98 zł
 • KULA papierowa lampion 35cm KREMOWY KULA papierowa lampion 35cm KREMOWY
  6,00 zł 8,98 zł
  Wyprzedaż!
  KULA papierowa lampion 35cm KREMOWY KONIEC SERII

  Kremowe lampiony papierowe to świetna dekoracja wnętrza na przyjęcie, która nada całej aranżacji wspaniałej lekkości. Kremowe lampiony idealnie sprawdzą się zawieszone nad stołem, dodając całości efektu pełnego szyku. 

  6,00 zł 8,98 zł
 • KULA papierowa lampion 35cm JASNORÓŻOWY KULA papierowa lampion 35cm JASNORÓŻOWY
  8,98 zł
  KULA papierowa lampion 35cm JASNORÓŻOWY

  Jasnoróżowy lampion papierowy to idealna dekoracja, której nie może zabraknąć na przyjęciu dla dziewczynki! Lampiony cudownie będą się prezentować zawieszone pod sufitem, dodając całej aranżacji niezwykłej lekkości. 

  8,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu 30cm BIAŁA KULA bibułowa plaster miodu 30cm BIAŁA
  9,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu 30cm BIAŁA

  Prześliczna dekoracja sali, która wspaniale sprawdzi się na wielu rodzajach przyjęć. Bibułowa kula w białym kolorze o strukturze przypominającej plaster miodu rewelacyjnie udekoruje wnętrze. Dzięki temu, że jest biała będzie pasować do pozostałych dekoracji i doda im niezwykłego szyku.

  9,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu 30cm JASNORÓŻOWA KULA bibułowa plaster miodu 30cm JASNORÓŻOWA
  9,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu 30cm JASNORÓŻOWA

  Jasnoróżowa kula z bibuły to wspaniałą dekoracja papierowa, która w cudowny sposób uzupełni dekoracje na przyjęciu! Jasnoróżowy odcień świetnie sprawdzi się na przyjęciu z okazji Chrztu, czy Komunii dziewczynki. 

  9,98 zł
 • KULA bibułowa plaster miodu 30cm BŁĘKITNA KULA bibułowa plaster miodu 30cm BŁĘKITNA
  9,98 zł
  KULA bibułowa plaster miodu 30cm BŁĘKITNA

  Fantastyczne, błękitne dekoracje papierowe to genialny sposób na urozmaicenie dekoracji na przyjęciu! Błękitne dodatki cudownie sprawdzą się na zbudowanie wspaniałych aranżacji na przyjęcie komunijne, czy z okazji Chrztu dla chłopca!

  9,98 zł
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Papierowe dekoracje komunijne - kule, rozety i pompony

Planując uroczystość pierwszej Komunii Świętej, warto zadbać o odpowiednią oprawę, a dekoracje odgrywają tu kluczową rolę. Kule, rozety i pompony to doskonałe wybory, które dodadzą lekkości i radości do przestrzeni, tworząc jednocześnie elegancką atmosferę. Różnorodność kształtów i kolorów kuli, rozet i pomponów pozwala dostosować dekoracje do indywidualnych preferencji i tematu uroczystości. Mogą one stanowić świetną ozdobę zarówno sali bankietowej, jak i domowej przestrzeni, nadając wnętrzu festynowy charakter. Papierowe dekoracje komunijne mają dodatkowy atut - są lekkie, łatwe w montażu i nadają się zarówno do wieszania, jak i układania na stołach czy parapetach. Są także ekonomicznym rozwiązaniem, które nie tylko pięknie ozdobi przestrzeń, ale także nie obciąży zbytnio budżetu przygotowań do tego ważnego wydarzenia. W ten sposób papierowe kule, rozety i pompony stają się wszechstronnym elementem dekoracyjnym, który doskonale wpisuje się w atmosferę radości i uroczystości podczas pierwszej Komunii Świętej.

Pompony z bibuły i papierowe kule na Komunię

Pompony z bibuły i papierowe kule to urocze i stylowe dodatki, które doskonale sprawdzą się jako dekoracje podczas uroczystości pierwszej Komunii Świętej. Pompony z bibuły, wykonane w delikatnych kolorach, dodają subtelności i lekkości przestrzeni, tworząc jednocześnie przyjemną atmosferę. Ich lekka struktura i miękkość sprawiają, że pompony z bibuły w białym kolorze, złocie czy srebrze nadają się zarówno do wiszenia w górze, jak i do dekorowania stołów czy miejsc siedzących. Ich delikatny wygląd doskonale współgra z tematem religijnym uroczystości, dodając jednocześnie uroku i elegancji.

Papierowe kule stanowią świetne uzupełnienie dekoracji komunijnych. Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach, mogą być umieszczone zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz, tworząc spójną całość. Ich uniwersalność pozwala na kreatywne aranżacje, dzięki którym wnętrze nabierze festynowego charakteru.

Pompony z bibuły złote

Pompon z bibuły do dekoracji sali

Dekoracyjne rozety papierowe na Komunię

Dekoracyjne rozety papierowe stanowią piękne i lekkie dodatki, które doskonale sprawdzą się podczas uroczystości pierwszej Komunii Świętej. Dostępne w różnych kolorach, pozwalają na kreatywne łączenie zestawów, tworząc harmonijną i zróżnicowaną dekorację. Różnorodność kolorów rozet pozwala dostosować dekoracje do indywidualnych preferencji oraz tematyki uroczystości. Łączenie różnych zestawów kolorystycznych dodaje przestrzeni charakteru i dynamiki, tworząc jednocześnie estetyczną całość.

Dekoracyjne rozety papierowe wyróżniają się nie tylko pięknem, ale również łatwością wykonania. Dzięki prostym instrukcjom, można stworzyć je samodzielnie, co sprawia, że są one doskonałym rozwiązaniem dla osób pragnących nadać uroczystości osobisty i ręcznie wykonany akcent. Ich lekka forma sprawia, że rozety papierowe świetnie sprawdzają się jako ozdoby wiszące, dekoracje stołowe lub elementy aranżacyjne na ścianach. Dzięki temu, można stworzyć lekką i przyjemną atmosferę podczas pierwszej Komunii Świętej, podkreślając jednocześnie ważność tego religijnego wydarzenia. To eleganckie i łatwe w wykonaniu rozwiązanie, które dodaje uroku każdej uroczystości.

Eleganckie dekoracje komunijne z papieru

Eleganckie dekoracje komunijne z papieru stanowią doskonały wybór, aby nadać uroczystości wyjątkowego charakteru. Oferują one ponadczasowy i stylowy design, który doskonale wpisuje się w atmosferę pierwszej Komunii Świętej. Uniwersalność tych ozdób sprawia, że mogą być dostosowane do różnych motywów kolorystycznych i stylów dekoracyjnych. Złote rozety na Komunię to eleganckie elementy, które dodają wyjątkowego blasku i podkreślają doniosłość tego sakramentu. Mogą być używane samodzielnie lub łączone z innymi kolorami, aby stworzyć efektowne kompozycje. Alternatywnie, granatowe albo różowe kule i pompony wprowadzają do przestrzeni subtelność i delikatność, idealnie współgrając z tematem religijnym.

Ozdobne pompony i kule z papieru stanowią wyjątkową formę dekoracji, która nadaje elegancji zarówno wnętrzom, jak i powierzchniom zewnętrznym. Ich stylowy design sprawia, że są nie tylko estetycznym uzupełnieniem, ale również wyrazem troski o detale podczas przygotowań do tego szczególnego dnia. Te eleganckie, ponadczasowe dekoracje z papieru dodają uroku każdej przestrzeni, tworząc atmosferę godną tak ważnej uroczystości jak pierwsza Komunia Święta.

Rozety pink gold

Przykładowa aranżacja z rozet na przyjęcie

Dekoracje komunijne w domu - ozdoby z papieru

Dekoracje komunijne w domu, wykonane z papieru, oferują doskonałą możliwość stworzenia wyjątkowej i spersonalizowanej oprawy dla uroczystości. Rękodzieło związane z dekoracjami DIY na Komunię to nie tylko wyraz kreatywności, ale również sposób na uczestnictwo w tworzeniu atmosfery tego wyjątkowego dnia. Wykonywanie ozdób z papieru własnoręcznie pozwala dostosować dekoracje do indywidualnych gustów i preferencji. Różnorodność technik, takich jak składanie, wycinanie czy klejenie, daje szerokie pole do wyrażenia swojej kreatywności i stworzenia unikatowych elementów dekoracyjnych.

Nie tylko ręcznie wykonane dekoracje są dostępne dla tych, którzy cenią sobie rękodzielnicze podejście. Sklepy oferują szeroki wybór ozdób z papieru, które są łatwo dostępne, szybkie w użyciu, i jednocześnie stanowią wygodne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu na własnoręczne tworzenie ozdób. Dekoracje komunijne z papieru, czy to wykonane samodzielnie, czy zakupione, mogą stać się pięknym dodatkiem do wnętrza domu podczas tego ważnego dnia. Wybór między rękodziełem DIY a zakupem zależy od preferencji i czasu, ale obie opcje oferują możliwość stworzenia przyjemnej, świątecznej atmosfery podczas uroczystości pierwszej Komunii Świętej.