Prezenty na Chrzest i pamiątki - szatki do Chrztu i chusteczki

Szatki i chusteczki do Chrztu to niezbędnik każdego maluszka. Kto kupuje szatkę? Zwyczajowo robi to matka chrzestna, ale coraz częściej szatkę kupują również rodzice dziecka. Szatka dla dziewczynki zazwyczaj jest bardzo delikatna. Śnieżnobiały materiał podkreślają różowe, złote lub srebrne dodatki. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również szatki na Chrzest Święty chłopca Jeśli już zdecydujemy się na wybór wyjątkowej szatki warto pomyśleć o dopasowaniu do niej odpowiedniego pudełka na szatkę. W naszym asortymencie znajduje się spory wybór satynowych chusteczek, które idealnie sprawdzą się podczas uroczystości Chrztu Świętego.

Prezenty na Chrzest i pamiątki - szatki do Chrztu i chusteczki 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 85 elementów
 • SZATKA do Chrztu Urocze Stópki Uniwersalna ZŁOTA
  35,98 zł
  SZATKA do Chrztu Urocze Stópki Uniwersalna ZŁOTA
  1 Opinie

  Szatka na Chrzest Święty maluszka dekorowana grafiką złotych stópek. Szatka w formie sukienki, wykończona ażurową koronką prezentuje się bardzo delikatnie. Na szatce nadrukowana jest modlitwa oraz napis "Pamiątka Chrztu Świętego"

  35,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Urocze Stópki Uniwersalna ZŁOTA
  25,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Urocze Stópki Uniwersalna ZŁOTA
  1 Opinie

  Szatka do Chrztu w formie chusteczki z nadrukiem złotych stópek. Wykończona złotą koronką prezentuje się bardzo elegancko. Na chusteczce nadrukowana jest modlitwa oraz napisem "Pamiątka Chrztu Świętego".

  25,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Stópki ZŁOTA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Urocze Stópki
  1 Opinie

  Elegancka szatka do Chrztu dla maluszka. Wykończona ażurową koronką w kolorze złotym oraz dekorowana grafiką delikatnych złotych stópek - ten wzór to hit sezonu 2020! Szatka jest personalizowana, posiada nadrukowane imię dziecka, datę Chrztu oraz wierszyk lub modlitwę. Jest to wspaniała propozycja dla Rodzica Chrzestnego, który szuka wyjątkowego prezentu...

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złote Stópki ZŁOTA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Urocze Stópki ZŁOTA
  1 Opinie

  Złote stópki to najmodniejszy wzór sezonu 2020! Szatka zdobiona tą grafiką pasuje idealnie na Chrzest Święty zarówno chłopca jak i dziewczynki. Personalizowana imieniem dziecka oraz datą Chrztu, posiada również zadrukowany wierszyk lub modlitwę. Szatkę zwyczajowo wręcza Matka Chrzestna, będzie to niezwykły upominek.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złote Stópki
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Urocze Stópki

  Pudełko pozwoli w sposób nienaruszony przechować szatkę do Chrztu tak aby przetrwała wiele lat. Wieczko dekorowane jest grafiką Złotych Stópek oraz imieniem dziecka i datą. Warto aby ukryta wewnątrz szatka pasowała wzorem do pudełka, aby całość pięknie się komponowała.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Wózeczek ZŁOTA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Wózeczek
  1 Opinie

  Piękna szatka do Chrztu w kształcie sukienki. Wykończona delikatną, ażurową koronką w kolorze złotym. Pasuje na Chrzest zarówno chłopca jak i dziewczynki. Wykonana z atłasu szatka zdobiona jest grafiką złotego wózeczka. Będzie to niezwykły upominek dla maluszka od rodziców Chrzestnych.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Wózeczek ZŁOTA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Wózeczek ZŁOTA

  Piękna szatka do Chrztu Świętego dekorowana grafiką złotego wózeczka. Szatka wykończona jest koronką w złotym kolorze. Pasuje na Chrzest Święty zarówno chłopca jak i dziewczynki. Na szatce znajduje się nadruk imienia dziecka oraz data uroczystości. Taki upominek na pewno zachowa wspomnienia na wiele lat.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Wózeczek
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Wózeczek
  1 Opinie

  Eleganckie pudełko na szatkę do Chrztu. Dzięki niemu szatka wygląda bardziej efektownie oraz jest bezpiecznie zapakowana. Wieczko pudełka jest personalizowane, posiada informacje o dacie przyjęcia sakramentu, imię dziecka oraz imię osoby, która wręcza prezent. Dzięki temu będzie to wyjątkowa pamiątka dla maluszka.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złota Hostia ZŁOTA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złota Hostia

  Piękna atłasowa szatka do Chrztu w kształcie sukienki. Dekorowana grafiką Złotej Hostii oraz imieniem dziecka i datą Chrztu. Szatka wykończona jest ażurową koronka w złotym kolorze. Pasuje na Chrzest zarówno chłopca, jak i dziewczynki.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złota Hostia ZŁOTA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złota Hostia ZŁOTA

  Szatka do Chrztu z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Zdobiona grafiką Złotej Hostii oraz wykończona koronką w złotym kolorze. Będzie to niezwykła pamiątka dla maluszka, które przystępuje do sakramentu. Taki prezent może podarować np matka Chrzestna.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złota Hostia
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złota Hostia
  1 Opinie

  Pudełko na szatkę pozwoli w nienaruszonym stanie przechować ją do dnia Chrztu, a także po uroczystości. Szatka może być wspaniałą pamiątka dla maluszka, dlatego warto zadbać o to aby przetrwała wiele lat. Wieczko pudełka jest personalizowane oraz zawiera informację o tym kto wręcza prezent, dlatego jest dodatkową pamiątką tego dnia.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Krzyżyk ZŁOTA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Krzyżyk ZŁOTA

  Elegancka szatka do Chrztu ze złotym krzyżykiem, wykończona ażurową koronką w złotym kolorze. Jest na tyle uniwersalna, że pasuje na Chrzciny zarówno chłopca jak i dziewczynki. Na szatce znajduje się nadrukowane imię dziecka oraz data a także wierszyk lub modlitwa.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Krzyżyk ZŁOTA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Złoty Krzyżyk ZŁOTA

  Szatka do Chrztu z atłasu w kształcie chusteczki. Wykończona koronką w złotym kolorze. Na szatce znajduje się nadruk - imię dziecka, data uroczystości a także wierszyk lub modlitwa. Dekorowana jest grafiką krzyżyka w złotym kolorze. Taka szatka będzie niezwykła pamiątką dla maluszka, którą zazwyczaj wręcza Matka Chrzestna.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Złoty Krzyżyk

  Nie wiesz jak spakować szatkę do Chrztu. Papierowe pudełko idealnie sprawdzi się w tym celu. Zdobione grafiką złotego krzyżyka prezentuje się naprawdę elegancko. Dodatkowo do pudełka można dokupić pasującą szatkę. Wieczko pudełka jest personalizowane, zawiera imię dziecka, datę oraz informację o tym kto wręcza prezent.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus

  Piękna szatka do Chrztu z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Zaprojektowana w botanicznym stylu - zdobiona grafiką gałązki Eukaliptusa. Szatka jest w kształcie sukienki, wykończona koronką w złotym kolorze. Jest to bez wątpienia wyjątkowa pamiątka dla maluszka, na długie lata.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Eukaliptus ZŁOTA
  1 Opinie

  Wspaniała propozycja dla Rodzica Chrzestnego, który chce wręczyć maleństwu cudowny prezent. Szatka do Chrztu z atłasu w kształcie chusteczki. Wykończona delikatną, ażurową koronką w kolorze złotym. Szatka zdobiona jest piękną grafiką gałązek eukaliptusa oraz imieniem dziecka i datą Chrztu. Posiada też nadrukowany wierszyk lub modlitwę.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Eukaliptus

  Piękne, personalizowane pudełko na szatkę do Chrztu. Dekorowane gałązką Eukaliptusa, specjalnie dopasowane pod szatkę w tym samym motywie. Na wieczku pudełka znajduje się data uroczystości, imię dziecka oraz informacja o tym kto wręcza upominek. Dzięki temu będzie to wyjątkowa pamiątka tego dnia.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrna Hostia BIAŁA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrna Hostia BIAŁA

  Elegancka szatka do Chrztu dla maluszka. Zrobiona z atłasu w kształcie sukienki. Szatka jest zdobiona grafiką Srebrnej Hostii oraz wykończona koronką. Pasuje na Chrzciny zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Na szatce nadrukowane jest imię dziecka oraz data uroczystości, a także wierszyk lub modlitwa.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrna Hostia BIAŁA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrna Hostia BIAŁA
  1 Opinie

  Jaki prezent może podarować Matka Chrzestna dla maluszka? Najlepiej jak wręczy mu szatkę do Chrztu. Personalizowana szatka to bardzo wyjątkowy prezent, posiada nadruk imienia dziecka oraz datę uroczystości. Dodatkowo zdobiona jest elegancką grafiką srebrnej Hostii, która pasuje na Chrzest chłopca i dziewczynki.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrna Hostia
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrna Hostia

  W co zapakować szatkę do Chrztu? Piękne personalizowane pudełko na szatkę z okazji Chrztu Świętego dekorowane grafiką srebrnej Hostii pasuje idealnie na uroczystość zarówno chłopca jak i dziewczynki. Dzięki niemu szatka będzie ładnie się prezentować przez lata i zachowa wiele wspomnień.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrny Krzyżyk BIAŁA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrny Krzyżyk BIAŁA

  Wspaniała propozycja dla Rodzica Chrzestnego, który szuka prezentu dla maluszka. Szatka wykonana z atłasowego materiału w kształcie sukienki. Zdobiona jest piękną grafiką srebrnego krzyżyka. Szatka jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą Chrztu.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrny Krzyżyk BIAŁA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Srebrny Krzyżyk BIAŁA

  Atłasowa szatka do Chrztu w kształcie chusteczki. Wykończona białą koronką pasuje na Chrzest zarówno chłopca jak i dziewczynki. Na szatce znajduje się nadruk imienia dziecka, data Chrztu oraz wierszyk lub modlitwa. Całość zdobiona jest piękną grafiką srebrnego krzyżyka.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Srebrny Krzyżyk

  Piękne personalizowane pudełko stworzone do przechowywania szatki na Chrzest Święty. Dzięki niemu szatka będzie w idealnym stanie jeszcze przez wiele lat. Na pudełku nadrukowane jest imię dziecka, data Chrztu oraz informacja o tym kto wręcza prezent.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNA BIAŁA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNA BIAŁA
  1 Opinie

  Szatka do Chrztu dekorowana nowoczesną gałązką eukaliptusa. Pasuje na Chrzest zarówno chłopca jaki dziewczynki. Szatka jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą przyjęcia sakramentu. Jest to niezwykła pamiątka dla malutkiego dziecka, zwyczajowo wręczana przez Matkę Chrzestną.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Gałązka eukaliptusa Nowoczesna BIAŁA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Gałązka eukaliptusa Nowoczesna BIAŁA

  Szukasz niezwykłej pamiątki dla maluszka z okazji Chrztu Świętego? Personalizowana szatka to bardzo oryginalny upominek, który zachowa wiele wspomnień. Na szatce nadrukowane jest imię dziecka z datą Chrztu a także wierszyk lub modlitwa. Szatka zdobiona jest pięknym nadrukiem gałązki eukaliptusa, przez co wygląda naprawdę elegancko.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNE
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Z gałązką Eukaliptusa NOWOCZESNE

  Eleganckie uzupełnienie prezentu jakim jest szatka na Chrzest święty. Pudełko zaprojektowane w botanicznym stylu pasuje na Chrzest chłopca i dziewczynki. Warto dobrać je pod wzór szatki. Wieczko pudełka jest personalizowane, dzięki temu prezent dla maluszka jest bardzo osobisty. Będzie piękną pamiątką na wiele lat.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Lily of the Valley BIAŁA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Lily of the Valley BIAŁA

  Piękna szatka dekorowana gałązką konwalii. Pasuje na Chrzest chłopca jak i dziewczynki. Na szatce znajduje się nadrukowane imię dziecka, data Chrztu oraz wierszyk lub modlitwa. Będzie to wspaniały upominek dla maluszka, który zachowa wspomnienia na długie lata.

  39,98 zł
 • SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA
  35,98 zł
  SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA

  Uniwersalna szatka do Chrztu w formie sukienki. Wykończona elegancką koronką prezentuje się bardzo elegancko. Szatka dekorowana jest delikatną grafika gałązek konwalii oraz napisem i modlitwą.

  35,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA
  25,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu Lily of the Valley Uniwersalna BIAŁA

  Chusteczka na Chrzest w eleganckim wzorze delikatnych gałązek konwalii. Napis " Pamiątka Chrztu" oraz modlitwa sprawiają, że szatka prezentuje się bardzo elegancko. Uniwersalna szatka pasuje na uroczystość zarówno chłopca jak i dziewczynki.

  25,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Lily of the Valley BIAŁA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Lily of the Valley BIAŁA
  1 Opinie

  Szatka do Chrztu z imieniem dziecka oraz datą przyjęcia sakramentu. Jest to niezwykła pamiątka dla maluszka, którą zazwyczaj wręcza mu Matka Chrzestna. Szatka zdobiona jest grafiką delikatnych gałązek konwalii, które pasują zarówno na Chrzest chłopca jak i dziewczynki.

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Lily of the Valley
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Lily of the Valley
  1 Opinie

  Piękne, personalizowane pudełko które pozwoli w wyjątkowy sposób wręczyć dziecku szatkę z okazji Chrztu Świętego. Dekorowane grafiką gałązki konwalii oraz nadrukiem dziecka i datą Chrztu prezentuje się naprawdę subtelnie i ładnie. Pudełko pasuje na chrzest zarówno chłopca jak i dziewczynki.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Delikatne Kwiaty BIAŁA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Delikatne Kwiaty BIAŁA
  1 Opinie

  Białą szatka do Chrztu dekorowana grafiką delikatnych kwiatów. Wykonana z atłasowego materiału w kształcie sukienki. Szatka jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą Chrztu. Posiada też nadrukowany wierszyk lub modlitwę. Taki prezent będzie z pewnością wspaniałą pamiątką tego dnia.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Delikatne Kwiaty BIAŁA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Delikatne Kwiaty BIAŁA
  1 Opinie

  Matka Chrzestna zwyczajowo wręcza maluszkowi podczas Chrztu szatkę. Jest to niezwykła pamiątka dla malutkiego dziecka, która zachowuje wiele wspomnień. Zdobiona jest grafiką delikatnych białych kwiatów oraz zielonych listków. Mimo kwiatowego wzoru, pasuje na Chrzest dziewczynki i chłopca. Szatka jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą...

  29,98 zł
 • PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty
  19,98 zł
  PUDEŁKO na szatkę do Chrztu Z IMIENIEM Delikatne Kwiaty

  Jeśli chcesz w elegancki sposób wręczyć szatkę z okazji Chrztu Świętego użyj w tym celu ozdobnego opakowania. Pięknie pudełko dekorowane grafiką białych kwiatków i zielonych listków. Pasuje na uroczystość zarówno chłopca jak i dziewczynki. Opakowanie ochroni szatkę przed zniszczeniem przez wiele lat.

  19,98 zł
 • SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Pastelowy Kościółek BIAŁA
  39,98 zł
  SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Pastelowy Kościółek BIAŁA

  Szatka na Chrzest chłopca jak i dziewczynki. Zdobiona grafiką pastelowego kościółka. Szatka jest personalizowana imieniem dziecka oraz datą uroczystości a także posiada nadrukowany wierszyk lub modlitwę. Jest to niezwykła pamiątka dla maluszka wręczana zazwyczaj przez Matkę Chrzestną.

  39,98 zł
 • CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Pastelowy Kościółek BIAŁA
  29,98 zł
  CHUSTECZKA SZATKA do Chrztu z imieniem i datą Pastelowy Kościółek BIAŁA

  Pastelowy kościółek to wyjątkowa grafika, która zdobi szatkę do Chrztu. Personalizowana szatka zawiera również nadruk - imię dziecka, datę oraz wierszyk lub modlitwę. Wykonana jest z atłasowego materiału, wykończona delikatną, białą koronką. Taki prezent może wręczyć Matka Chrzestna, aby był wyjątkową pamiątką dla maluszka.

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 85 elementów

Szatka do Chrztu personalizowana

Moment, w którym biała szatka jest nakładana na dziecko jest jednym z kluczowych i jedną najbardziej wyczekiwanych chwil podczas ceremonii w kościele. Szatka do Chrztu to piękna i symboliczna pamiątka na długie lata.  Najchętniej wybierana dla dziewczynki jest biała lub różowa szatka do Chrztu. Może być ręcznie robiona, dekorowana imieniem dziecka. Równie modna jest szatka do Chrztu z haftem. Kto kupuje szatkę do Chrztu? Obecnie może to zrobić Matka Chrzestna lub sami rodzice. W sklepie 1001dekoracji.pl można znaleźć także opaski do Chrztu, które są pięknym uzupełnieniem sukienki i bucików na Chrzcinach dziewczynki. Szatki sprawią, że dziecko będzie prezentować się elegancko, a chusteczki będą cudowną pamiątką z uroczystości.

szatka do Chztu z gałązką eukaliptusa

Szatka do chrztu z grafika złotych stópek

Szatka do Chrztu z imieniem dla dziewczynki

Szatka do Chrztu dla dziewczynki może zawierać różowe akcenty. Delikatność szatek dla dziewczynki podkreśla ich niewinność. Biała szatka do chrztu dla dziewczynki to coś co musi się znaleźć podczas uroczystości. Jakie są najmodniejsze wzory szatek dla dziewczynek? Przede wszystkim jest to wzór różowego aniołka, który od razu przywodzi na myśl uroczystość Chrztu. Innym wzorem jest kwiatowe serduszko lub wzór śpiącej dziewczynki w kwiatowym wianuszku.

Szatka chusteczka do Chrztu dla dziewczynkiSzatka do Chrztu dla dziewczynki

Szatka do Chrztu dla chłopca

Szatki do Chrztu stworzone są również dla Chłopca. Tutaj najczęściej użyte są błękitne elementy. Można wybierać spośród wielu wzorów oraz grafik szatek. Bardzo modne są szatki z niebieski aniołkiem. Personalizowane imieniem dziecka oraz datą uroczystości, z pewnością będą piękną pamiątką tego dnia. Inny motywem szatki jest chłopiec śpiący w kwiatowym wianuszku. Grafika jest bardzo delikatna dlatego idealnie wpisuje się w charakter uroczystości.

Szatka do chrztu dla chłopca

Szatka do Chrztu dla chłopca

Chusteczka do Chrztu z imieniem dziecka i datą

Akcesoria na Chrzest Święty jakie musi posiadać każdy maluszek to m.in. szatka oraz chusteczka. Stworzone z najwyższej klasy materiałów, zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta. Staną się świetnym elementem dekoracyjnym podczas pamiątkowej sesji fotograficznej. Oczarują wszystkich gości zebranych na przyjęciu organizowanym z okazji tego specjalnego dnia. Każdy z nich został wykonany z myślą o uświetnieniu wydarzenia tak, aby zostały zapamiętane przez wszystkie obecne osoby przez długi czas. Wygląd szatki do chrztu powinien oddawać wagę i znaczenie tej uroczystości. Szatki mogą przybierać różnorodne formy oraz posiadać bardziej subtelne lub bogatsze zdobienia. Możemy spotkać się nie tylko tradycyjne, kwadratowe szatki; biały materiał może przybrać formę serca czy koszulki. Różnorodność dostępnych kształtów i zdobień pozwoli Ci idealnie dopasować szatkę do swoich oczekiwań.

chusteczka do chrztu z imieniem dziecka

Chusteczka do Chrztu z imieniem dziecka

Pudełko na szatkę do Chrztu

Pamiątki z dnia Chrztu Świętego to piękne dodatki o symbolicznym znaczeniu, które niosą ze sobą wyjątkowe przesłanie. Prezenty dla dziecka wręczane w dniu uroczystości sprawiają, że moment przyjęcia tego niezwykłego sakramentu jest jeszcze bardziej wyjątkowy. Jedna z propozycji na pamiątkę dla maluszka jest wyjątkowa i prześliczna szatka do Chrztu z motywem różowego serca umieszczona w personalizowanym pudełeczku. Niesamowity dodatek, który będzie cudownym elementem do ubioru dla maluszka. Dzięki pudełeczku szatkę będzie można przechowywać, aby była piękną pamiątką przez długie lata. Jest to szczególnie niezwykła propozycja dla  Rodzica Chrzestnego, który chce wręczyć maleństwu cudowny prezent.

pudełko na szatkę to chrzrztuPudełko na szatkę do Chrztu