Nowe produkty

18 urodziny to musisz mieć

18 urodziny to musisz mieć na swoim przyjęciu. Gry i zabawy na 18-stke, które rozkręcą każdą imprezę. Niezastąpione gadżety w formie opasek czy papierowych czapek urodzinowych. Na 18 urodzinach nie może zabraknąć również drink baru! Mini wina musujące, kubeczki i czy dekoracje pomogą Ci w stworzeniu wystrzałowego miejsca. Wszystkie wspomnienia z imprezy możesz zachować w pamiątkowej księdze! Księga posiada czyste kartki na których możesz zebrać podpisu gości oraz ich życzenia dla Solenizanta. Z nami urządzisz wystrzałową imprezę!

18 urodziny to musisz mieć 

Podkategorie

 • Drink Bar na 18

  Drink bar na 18, którego nie może zabraknąć na przyjęciu urodzinowym nastolatków. W tej kategorii znajdziesz najmodniejsze dodatki, które możesz umieścić w drink barze. Małe wina musujące, kubeczki i kieliszki, a także wyjątkowe dekoracje do drink baru. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również buteleczki do samodzielnego uzupełnienia, zdobione wyjątkowymi grafikami. W ofercie naszego sklepu znajdziecie dekoracje do drink baru dla dziewczyny i dla chłopaka, dzięki którym zaskoczycie gości wyjątkowym miejscem!

 • Gry i zabawy na 18

  Gry i zabawy na 18 urodziny, które rozkręcą każdą imprezę. Szalone pomysły na 18 urodziny nie przychodzą Ci do głowy? W ofercie naszego sklepu znajdziecie ciekawe gry na 18-ste urodziny takie jak Czółko lub gry karciane. Jeśli szukasz zabawy na 18 urodziny możesz również wykorzystać karty z pytaniami oraz wyzwaniami urodzinowymi.  Co śmiesznego można robić na 18 urodzinach? Tego wszystkiego dowiesz się s oferowanych przez nas gier. Gry i zabawy rozluźnią atmosferę oraz zintegrują wszystkich gości na przyjęciu urodzinowym!

 • Gadżety i akcesoria na 18 urodziny

  Gadżety i akcesoria na urodziny, które sprawdzą się idealnie podczas każdego przyjęcia. Wyjątkowe szarfy na 18-stkę, które wyróżnią solenizanta lub solenizantkę. Ciekawym dodatkiem są również urodzinowe opaski na głowę oraz czapeczki urodzinowe w różnych kolorach. Jeśli organizujecie huczną 18-stkę nie zapomnijcie o wystrzałowym konfetti oraz zimnych ogniach. Wszystkie te dodatki sprawią, że przyjęcie urodzinowe będzie niezapomniane!

 • Księgi gości na 18 urodziny

  Księgi gości na 18 urodziny to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą zachować wspomnienia z tego dnia! Wyjątkowy album wewnątrz którego możesz zebrać podpisy gości, ich życzenia dla solenizanta oraz Wasze wspólne zdjęcia, to niezbędny dodatek każdej imprezy urodzinowej. Księgi posiadają sztywną oprawę, dzięki czemu są bardzo trwałe. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie personalizowane księgi pamiątkowe na 18 urodziny, zdobione różnorodnymi grafikami. Tak przygotowany album będzie wspaniałą pamiątką z pierwszego dnia dorosłości, do której z chęcią wrócicie nawet po wielu latach!

 • Podziękowania dla gości na 18

  Podziękowania dla gości na 18 które możesz wręczyć im w tracie przyjęcia urodzinowego. Nasz sklep internetowy oferuje najwyższej słodkości, które możesz wręczyć gościom. Mleczne czekoladki dekorowane ozdobną naklejką na pewno przykują uwagę wszystkich gości. Jedną z ciekawszych propozycji jest również ciasteczko z wróżbą dla gości na 18. Wewnątrz każdego ciasteczka znajduje się pozytywna wróżba. Upominki dla gości możesz umieścić na stole lub wręczyć im osobiście. Jeśli na przyjecie zaproszone zostały również dzieci polecamy lizaki z personalizacją, które na pewno sprawią im wiele radości!