Informacja

Nowe produkty

Worki i teczki do przedszkola

Cudowne dodatki dla Twojego dziecka w bajkowych odsłonach. Zamawiaj dla swojej córki lub syna worki na buty. Praktyczny upominek, który pozostanie z dzieckiem na dłuższy okres czasu. Wybieraj teczki z personalizacją dla chłopca lub dziewczynki. W teczce dziecko może przechowywać swoje rysunki lub inne prace plastyczne ze szkoły. Gadżety dla najmłodszych z modnymi grafikami w najnowszych trendów. Podaruj dziecku ciekawy i oryginalny prezent na Urodziny lub pierwszy dzień szkoły. Urokliwe worki oraz teczki sprawią, że na twarzy dziecka zagości uśmiech i radość. 

Worki i teczki do przedszkola  

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
 • TECZKA dla dziecka na rysunki dla miłośnika fantasy Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki dla miłośnika fantasy Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki dla miłośnika fantasy Z IMIENIEM BIAŁA

  Wyjątkowa, biała teczka dla miłośnika fantasy. Zamów upominek dla chłopca z personalizacją oraz efektowną grafiką czarodzieja. Teczkę można podarować z okazji Dnia Dziecka lub urodzin. Produkt wykonany z grubej i sztywnej tektury zamykany na dwie rzepy. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Leśni przyjaciele Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Leśni przyjaciele Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Leśni przyjaciele Z IMIENIEM BIAŁA

  Uroczy pomysł na prezent dla dziecka. Zamów teczkę wykonaną ze sztywnej tektury. Na okładce ozdobiona jest samoprzylepną naklejką z grafiką leśnych zwierzątek oraz imieniem dziecka. Praktyczny upominek można wręczyć z okazji Urodzinek lub Dnia Dziecka. 

  24,98 zł
 • SZUKASZ prezentu dla dziecka na INNĄ OKAZJĘ? Kliknij

  Szukasz prezentu dla dziecka na inną okazję? Kliknij i wybierz:Prezenty na RoczekPrezenty na ChrzestPrezenty na narodzinyPrezenty na Baby ShowerPrezenty na KomunięPrezenty na Dzień Dziecka

 • WOREK na buty dziecka Słonik z kwiatkami Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Słonik z kwiatkami Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Słonik z kwiatkami Z IMIENIEM

  Przepiękny, biały worek dla dziewczynki, który można wykorzystać zarówno do przedszkola, jak i szkoły podstawowej. Praktyczny pomysł na upominek, który można wręczyć na Urodzinki lub Dzień Dziecka. Zamów spersonalizowany worek z białymi sznurkami oraz nadrukowaną grafiką uroczego słonika z wianuszkiem kwiatów. 

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Beżowy miś Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Beżowy miś Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Beżowy miś Z IMIENIEM

  Praktyczny upominek dla chłopca lub dziewczynki, który można podarować na Urodzinki lub Dzień Dziecka. Worek na buty, ubrania lub zabawki przyda się małemu szkrabowi w przedszkolu, ale i również w szkole podstawowej. Zamów worek z białymi sznurkami, nadrukowaną grafiką uroczego misia oraz personalizacją. 

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Miś w samolocie Niebieski Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Miś w samolocie Niebieski Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Miś w samolocie Niebieski Z IMIENIEM

  Podaruj małemu chłopczykowi worek na buty w białym kolorze z nadrukowanym imieniem oraz grafiką misia w samolocie. Praktyczny pomysł na prezent, który może wykorzystać dziecko w przedszkolu lub szkole podstawowej. Do worka można schować buciki na zmianę, zabawki lub ubrania. 

  19,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Wróżka Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Wróżka Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Wróżka Z IMIENIEM BIAŁA
  1 Opinie

  Zamów praktyczny prezent dla dziewczynki na Dzień Dziecka lub urodzinki. Zamów przepiękną, białą teczkę ze sztywnej tektury, która jest zamykana na rzepy. Na okładce z przodu ozdobiona jest samoprzylepną naklejką z personalizacją oraz cudowną, kolorową grafiką przedstawiającą wróżkę w magicznym świecie. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki dla miłośnika dinozaurów Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki dla miłośnika dinozaurów Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki dla miłośnika dinozaurów Z IMIENIEM BIAŁA

  Biała teczka z personalizacją oraz grafiką dinozaura to świetny pomysł na prezent dla chłopca. Zamów praktyczny upominek, który można wręczyć z okazji urodzinek lub Dnia Dziecka. Zamów teczkę wykonaną z grubej tektury, która zamykana jest na rzepy. W teczce dziecko może przechowywać swoje prace plastyczne. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Sówka Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Sówka Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Sówka Z IMIENIEM BIAŁA

  Przepiękna i sztywna teczka wykonana z grubej tektury zamykana na rzepy z przodu to praktyczny pomysł na prezent dla dziecka. Zamów upominek z personalizacją oraz cudowną grafiką z sówką w kolorowej odsłonie. W teczce dziecko może przechowywać swoje prace plastyczne. 

  24,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Miś w balonie Różowy Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Miś w balonie Różowy Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Miś w balonie Różowy Z IMIENIEM

  Zamów worek dla dziewczynki z nadrukowanym imieniem oraz uroczą grafiką misia w balonie. Praktyczny prezencik, który wywoła uśmiech na twarzy ukochanego dziecka. Kupuj biały worek, do którego można spakować zabawki, ubrania lub buciki na zmianę. Spersonalizowany prezencik można wręczyć na urodzinki lub Dzień Dziecka. 

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Unicorn Baby na chmurkach Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Unicorn Baby na chmurkach Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Unicorn Baby na chmurkach Z IMIENIEM

  Przepiękny pomysł na upominek z okazji Dnia Dziecka. Podaruj dziewczynce biały worek ze sznureczkami oraz uroczą grafiką Baby Unicorna na chmurkach w odcieniach różu. Niezbędny dodatek do przedszkola, który pozwoli przechować ubranka, obuwie na zmianę lub zabawki malucha.  

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Miś w samolocie Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Miś w samolocie Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Miś w samolocie Z IMIENIEM

  Przepiękny i delikatny woreczek dla chłopca z motywem graficznym misia w samolocie. Spersonalizowany produkt ze sznureczkami pozwoli przechowywać zabawki, ubranka lub obuwie przedszkolakowi. Worek to genialny i praktyczny upominek, który można wręczyć z okazji Dnia Dziecka. 

  19,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Samochodzik i samolot Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Samochodzik i samolot Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Samochodzik i samolot Z IMIENIEM BIAŁA

  Przepiękna teczka wykonana ze sztywnej tektury zamykana na dwie rzepy. Podaruj chłopczykowi z okazji urodzinek lub Dnia Dziecka praktyczny prezent. Teczka na okładce ozdobiona jest samoprzylepną naklejka z personalizacją oraz cudowną grafiką z samochodzikiem i samolotem w niebieskiej kolorystyce. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki dla miłośnika kosmosu Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki dla miłośnika kosmosu Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki dla miłośnika kosmosu Z IMIENIEM BIAŁA

  Podaruj miłośnikowi kosmosu przepiękną teczkę w białym kolorze, która wykonana jest ze sztywnej tektury wysokiej jakości. Teczka na okładce ozdobiona jest spersonalizowaną naklejką z grafiką kosmonauty. Produkt zamykany na rzepy. Teczka pozwoli przechowywać wszystkie prace plastyczne dziecka w jednym miejscu. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Zamek Księżniczki Z IMIENIEM Różowa TECZKA dla dziecka na rysunki Zamek Księżniczki Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Zamek Księżniczki Z IMIENIEM Różowa

  Elegancka teczka z motywem zamku w różowej kolorystyce prezentuje się niezwykle uroczo. Podaruj upominek idealny na Dzień Dziecka lub urodzinki. Spersonalizowany prezent wykonany z grubej tektury pozwoli przechować wszystkie prace plastyczne dziecka. Delikatna kolorystyka nadaje dziewczęcego charakteru. 

  24,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Mała Baletnica Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Mała Baletnica Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Mała Baletnica Z IMIENIEM

  Fantastyczny pomysł na upominek dla dziewczynki, który można wręczyć z okazji Dnia Dziecka. Biały worek z uroczą grafiką małej baletnicy spodoba się obdarowanej dziewczynce. Spersonalizowany produkt ze sznureczkami można wykorzystać do przedszkola. Do woreczka można schować zabawki, ubrania lub buty. 

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Fairytale Wróżki Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Fairytale Wróżki Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Fairytale Wróżki Z IMIENIEM

  Przepiękny worek ze sznureczkami dla dziewczynki z bajkową grafiką wróżek w delikatnej kolorystyce. Spersonalizowany produkt można wręczyć maluchowi z okazji Dnia Dziecka. Worek to niezbędny dodatek dla przedszkolaka, który pozwoli przechowywać ubranka oraz obuwie na zmianę. 

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Słonik z eukaliptusem Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Słonik z eukaliptusem Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Słonik z eukaliptusem Z IMIENIEM

  Biały worek wykonany z poliestru ze sznurkami to świetny pomysł na upominek dla dziecka. W woreczku maluch może przechować ubrania lub obuwie do przedszkola. Na produkcie nadrukowana jest personalizacja oraz urocza grafika słonika z eukaliptusem w delikatnej kolorystyce. 

  19,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Kolorowe Zwierzątka Z IMIENIEM BIAŁA
  1 Opinie

  Upominek na Dzień Dziecka lub urodzinki z motywem kolorowych zwierzątek przypadnie do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Podaruj teczkę wykonaną ze sztywnej tektury w białej kolorystyce. Spersonalizowany prezent pomieści wszystkie rysunki oraz inne plastyczne prace. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Miś w samolocie Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Miś w samolocie Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Miś w samolocie Z IMIENIEM BIAŁA

  Teczka wykonana ze sztywnej i grubej tektury to świetny pomysł na upominek dla dziecka. Motyw graficzny misia w samolocie prezentuje się niezwykle uroczo i oryginalnie. Na teczce umieszczona jest samoprzylepna naklejka z imieniem. Prezent, który pozwoli przechować wszystkie prace plastyczne dziecka. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Mały Odkrywca Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Mały Odkrywca Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Mały Odkrywca Z IMIENIEM BIAŁA
  1 Opinie

  Przepiękna teczka na urodzinki dziecka lub inne okazje. Podaruj upominek z personalizacją oraz motywem graficznym przedstawiającym zwierzątka w balonie w neutralnej kolorystyce. Do teczki dziecko możne schować wszystkie swoje prace plastyczne. Produkt wykonany jest z grubej tektury wysokiej jakości. 

  24,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Samochodzik Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Samochodzik Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Samochodzik Z IMIENIEM

  Uroczy worek wykonany z poliestru to niezbędny dodatek dla dziecka zarówno przedszkolaka, jak i starszego ucznia. Na produkcie nadrukowana jest grafika chłopca w samochodziku oraz imię dziecka. Worek można wręczyć jako upominek z okazji Dnia Dziecka. W woreczku można przechowywać ubrania lub obuwie. 

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Safari Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Safari Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Safari Z IMIENIEM

  Worek dla dziecka z nadrukowanym imieniem oraz uroczą grafiką zwierzątek safari. Produkt w białym kolorze ze sznurkiem to niezbędny dodatek do szkoły. Do worka można schować buty lub inne akcesoria. Spersonalizowany produkt będzie świetnym pomysłem na prezent dla chłopca lub dziewczynki. 

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Królewna Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Królewna Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Królewna Z IMIENIEM

  Fantastyczny pomysł na prezent dla dziecka w postaci woreczka na buty i inne akcesoria. Worek na buty posiada imię dziecka, dzięki czemu nie zostanie on przypadkowo zabrany do domu przez kolegów czy koleżanki ze szkoły. Do woreczka można zapakować nie tylko buty, ale i również strój gimnastyczny, zabawki czy przekąski. Worek świetnie sprawdza się podczas...

  19,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Safari Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Safari Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Safari Z IMIENIEM BIAŁA

  Przepiękna, biała teczka wykonana z wysokiej jakości tektury. Produkt zawiera samoprzylepną naklejkę z personalizacją oraz motywem zwierzątek safari w otoczeniu gałązek eukaliptusa. Upominek można wręczyć chłopczykowi lub dziewczynce z okazji urodzinek lub Dnia Dziecka. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Zwierzaki leśne przygody Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Zwierzaki leśne przygody Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Zwierzaki leśne przygody Z IMIENIEM BIAŁA

  Przepiękna teczka wykonana z grubej tektury to praktyczny pomysł na prezent zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Podaruj z okazji Dnia Dziecka lub urodzinek oryginalny produkt z imieniem. Na teczce umieszczona jest samoprzylepna naklejka z motywem graficznym leśnych zwierzątek w otoczeniu białych róż i konwalii. 

  24,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Dinozaury Z IMIENIEM BIAŁA TECZKA dla dziecka na rysunki Dinozaury Z IMIENIEM BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Dinozaury Z IMIENIEM BIAŁA

  Pomysł na upominek dla dziecka z personalizacją. Podaruj na Urodzinki lub Dzień Dziecka teczkę wykonaną ze sztywnej tektury w białej kolorystyce. Motyw dinozaurów przypadnie do gustu każdemu obdarowanemu chłopczykowi. Do teczki można schować rysunki lub inne plastyczne prace dziecka. 

  24,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Samolot Chłopięcy Świat Z IMIENIEM
  1 Opinie

  Fantastyczny worek na buty dla dziecka z personalizacją i kolorową grafiką. Worek z imieniem to świetny pomysł na prezent dla dziecka, który jest praktyczny i oryginalny. Na worku znajduje się chłopięca grafika w postaci samolotu, chmur i miasta. Worek znajduje swoje zastosowanie w przedszkolu, szkole, podczas spacerów czy szkolnych wycieczek.

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Autka Z IMIENIEM

  Worek na buty z imieniem to świetny pomysł na praktyczny prezent dla dziecka. Swoje zastosowanie znajduje w przedszkolu, szkole, podczas wycieczek szkolnych czy spacerów. Dziecko może do niego zapakować co tylko zechce. Worek można nosić na plecach, dzięki wygodnym sznurkom. Upominek zdobiony jest grafiką autek, która spodoba się każdemu chłopcu!

  19,98 zł
 • WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM
  19,98 zł
  WOREK na buty dziecka Dziewczynka z pieskiem Z IMIENIEM

  Worek na buty z przepiękną grafiką, która zachwyci każdą dziewczynkę! Personalizowany worek z imieniem to fantastyczny pomysł na praktyczny prezent dla dziecka. Można go podarować dziewczynce jako upominek na Urodziny czy Dzień Dziecka. Worek z imieniem świetnie sprawdzi się w przedszkolu, szkole, podczas spacerów i wycieczek szkolnych.

  19,98 zł
 • TECZKA dla dziecka na rysunki Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM Różowa TECZKA dla dziecka na rysunki Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM Różowa
  24,98 zł
  TECZKA dla dziecka na rysunki Tęczowy Jednorożec Z IMIENIEM Różowa
  1 Opinie

  Przepiękna teczka w delikatnej kolorystyce pudrowego różu. Na przodzie umieszczona jest samoprzylepna naklejka z grafiką tęczowego jednorożca. Spersonalizowany prezent można wręczyć na urodzinki dziewczynki lub Dzień Dziecka. Zamów teczkę wysokiej jakości wykonaną z grubej tektury. 

  24,98 zł
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Akcesoria z imieniem dla dzieci: worki i teczki

Twoje dziecko wybiera się do przedszkola lub zaczyna właśnie pierwszą klasę? W takim przypadku koniecznie zadbaj o odpowiednią wyprawkę dla swojej pociechy. Dzięki temu chłopiec czy dziewczynka poczuje się naprawdę komfortowo w pierwszych dniach w nowym miejscu. Na pewno ucieszy się szczególnie, gdy jego wyprawka będzie mieć wyjątkowy i ciekawy charakter, który dodatkowo uatrakcyjni naukę. Jak wybrać gadżety i akcesoria dla dziecka? Bez żadnych wątpliwości wspaniałym rozwiązaniem są dodatki z imieniem. Personalizowane produkty mają bowiem niezwykle oryginalny wygląd, który z całą pewnością oczaruje każde dziecko. Możesz wybrać różnego rodzaju artykuły z imieniem, sprawiając, że wyprawka Twojej pociechy zyska jedyny w swoim rodzaju klimat.

Worki na strój z imieniem dziecka

Produkty podpisane imieniem dziecka to bardzo osobiste akcesoria. Każdy maluch na pewno z wielką przyjemnością wykorzysta je na co dzień. Nieważne, jak prosty czy zwyczajny jest dany produkt - dzięki personalizacji będzie mieć niezwykle unikalny charakter. Worek na strój sportowy albo buty na zmianę to idealny przykład. Popularny i chętnie wybierany dodatek, który dziecko zabierać może do przedszkola albo na wf. Natomiast dzięki personalizacji i pięknej grafice umieszczonym na materiale zyska wspaniały wygląd! Worek dla dziecka z imieniem oraz motywem samolotu albo dziewczynki wśród kwiatów na pewno prezentować się będzie ciekawie. Dodatkowo, system sznurków i wzmocnienia przy mocowaniach powodują, że to naprawdę użyteczny gadżet dla Twojego dziecka.

Worek na buty dziewczynka w kwiatach

Worek z imieniem na buty dziecka

Teczka dla dziecka z imieniem

Personalizowane akcesoria dla przedszkolaka lub ucznia mogą mieć najróżniejsze formy. Notesy, worki, kubki, plecaki i inne praktyczne akcesoria na pewno będą trafionym rozwiązaniem, które mile zaskoczy Twoje dziecko. Różowa teczka z jednorożcem także stanowi taką propozycję. To motyw stworzony specjalnie dla dziewczynki. W naszej ofercie znajdziesz też pomysłowe warianty dla chłopców. Każdy z nich wykonany jest z dbałością o najmniejsze szczegóły i dlatego zaskakuje swoim fantastycznym wyglądem. Teczka wykonana z grubej tektury jest sztywna i wytrzymała. Zamykanie na rzepy z kolei gwarantuje, że bezbłędnie zabezpieczy wszystko, co maluch umieści w jej wnętrzu. Tak praktyczny dodatek przyda się każdemu przedszkolakowi.

Teczka dla dziecka z imieniem atronauta

Teczka z imieniem dla dziecka

Dodatki z imieniem dla dzieci

Do teczki z imieniem dziecko śmiało wpakować może swoje rysunki i prace domowe. To doskonały sposób na przechowywanie dyplomów, testów i innych pamiątek z czasów przedszkola czy szkoły. Taką teczkę dziecko może zabrać ze sobą na zajęcia albo wykorzystać ją do przechowywania kartek w domu. Dzięki temu na pewno nie zgubi żadnych ważnych papierów. Teczka może być użytecznym dodatkiem przez naprawdę długie lata. Wygląd gadżetu koniecznie dopasuj do upodobań swojego dziecka. Teczka z samolotem, astronautą czy jednorożcem będzie wspaniale wyglądać wśród innych gadżetów o podobnym stylu. Twoje dziecko na pewno doceni taki pomysł. Co więcej, akcesoria z imieniem bezbłędnie nadają się też na prezent, który maluchowi wręczyć może każdy bliski!