Nowe produkty

Zaproszenia na Baby Shower na telefon

Zaproszenia na Baby Shower na telefon to nowoczesna forma zawiadomienia bliskich osób o zbliżającej się uroczystości. Zaproszenia online to nie tylko szybki sposób, ale również i dbający o ekologie. Baby Shower to wyjątkowa impreza zarówno dla Przyszłej Mamy, jak również i wszystkich cioć i babć. Zaproszenie na Baby Shower online pozwoli nie tylko wykazać się kreatywnością, ale i zaoszczędzi pieniądze oraz czas. Wciągu chwili wszystkie osoby, które ciężarna pragnie widzieć w tym dniu obok siebie dowiedzą się o planowym przyjęciu. Szeroki wybór motywów od zaproszeń w stylu boho po te z motywem kwiatowym pozwoli wybrać zaproszenia w takim stylu, który idealnie wpisze się w całą imprezę. Zaproszenia na Baby Shower elektroniczne to nowość, która na pewno przypadnie do gusty każdej zapraszanej osobie.

Zaproszenia na Baby Shower na telefon  

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • ZAPROSZENIE na Baby Shower elektroniczne Boho Bocian
  39,98 zł
  Nowy
  ZAPROSZENIE na Baby Shower chłopca elektroniczne Garniturek
  1 Opinie

  Zaproszenie w formie elektronicznej na Baby Shower chłopca. Zawiera spersonalizowaną grafikę z imieniem Przyszłej Mamy oraz datą przyjęcia. Głównym motywem graficznym jest niebieski Garniturek z delikatnymi kwiatami. Zaproszenie cyfrowe pozwoli szybko powiadomić najbliższe koleżanki i przyjaciółki o zbliżającym się przyjęciu, z okazji narodzin dzidziusia. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Baby Shower na telefon Boho Mama
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Baby Shower na telefon Boho Mama

  Zaproszenie na Baby Shower na telefon to nowoczesny sposób na zaproszenie bliskich osób na imprezę z okazji zbliżających się narodzin maluszka. Piękna grafika w stylu boho zachwyci wszystkie zaproszone osoby i pozwoli w szybko poinformować kiedy oraz gdzie odbywać się będzie impreza.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Baby Shower elektroniczne Kubraczek
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Baby Shower elektroniczne Kubraczek
  1 Opinie

  Jak zaprosić efektownie gości na Baby Shower? Zaproszenie online na Baby Shower będzie genialnym i zdecydowanie oryginalnym pomysłem. Cudowna grafika zdobiąca elektroniczne zaproszenie przedstawia dziecięce kubraczki w stylu boho. Dzięki niemu w niezwykle szybki sposób zawiadomisz bliskich o zbliżającej się imprezie.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Baby Shower na telefon Boho Kołyska
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Baby Shower na telefon Boho Kołyska

  Zaproszenie na Baby Shower na telefon jest bardzo oryginalną formą zawiadomienia gości o szykującej się imprezie dla Przyszłej Mamy. Wspaniała grafika w stylu boho przedstawiająca dziecięcą kołyskę zachwyci wszystkie osoby. Elektroniczne zaproszenia są ekologiczne i oszczędzają czas i pieniądze.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Baby Shower na telefon Pampas
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Baby Shower na telefon Pampas

  Szukasz zaproszenia na Baby Shower, którym będziesz mogła zaprosić wszystkie bliskie Twojemu sercu osoby na imprezę? Elektroniczne zaproszenie, które w szybki sposób możesz rozesłać do gości będzie wspaniałym wyborem, który zachwyci zapraszane osoby i wywoła uśmiech na ich twarzach.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Baby Shower na telefon cyfrowe Boho Buciki
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Baby Shower na telefon cyfrowe Boho Buciki
  1 Opinie

  Zaproszenie na Baby Shower w formie cyfrowej to świetny wybór. Wspaniała grafika zdobiąca elektroniczne zaproszenia przedstawia dziecięce buciki na dłoni oraz personalizowany tekst. Całość utrzymana jest w stylu boho, który wpisze się wspaniale w trendy tego roku i spodoba się Przyszłej Mamie.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Baby Shower na telefon cyfrowe Różowe Kwiaty
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Baby Shower na telefon cyfrowe Różowe Kwiaty
  1 Opinie

  Cudowny sposób na zawiadomienie gości o zbliżającej się imprezie. Zaproszenie na Baby Shower na telefon nie tylko świetnie wygląda i pozwala w szybki sposób przekazać wiadomość, ale również dba o środowisko. Piękna grafika ciężarnej kobiety w otoczeniu kwiatów na pudrowo różowym tle zachwyci wszystkie zapraszane osoby.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Baby Shower elektroniczne Boho Bocian
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Baby Shower elektroniczne Boho Bocian

  Elektroniczne zaproszenie na Baby Shower w formacie cyfrowym składające się z personalizowanego tekstu oraz grafiki w stylu boho ukazującej lecącego bociana, wiklinowy kosz z pluszowym króliczkiem oraz białe kwiaty. Nowocześniejsza i ekologiczna forma poinformowania o organizowanej imprezie!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Baby Shower dziewczynki elektroniczne Sukienka
  39,98 zł
  Nowy
  ZAPROSZENIE na Baby Shower dziewczynki elektroniczne Sukienka

  Zaproszenie w formie elektronicznej na Baby Shower dziewczynki. Głównym motywem graficznym jest śliczna Sukienka w kolorze różowym. Zaproszenie spersonalizowane zawiera imię Przyszłej Mamy oraz datę organizowanego przyjęcia. Powiadom najbliższe osoby w szybki i łatwy sposób, o imprezie z okazji narodzin nowego członka rodziny. 

  39,98 zł
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Zaproszenia na Baby Shower na telefon

Jeśli zajmujesz się organizacją Baby Shower dla siostry czy przyjaciółki, z całą pewnością zależy Ci, aby przyjęcie wypadło naprawdę fantastycznie. Taka uroczystość stanowi niezapomniane wydarzenie w życiu każdej kobiety. A jeśli dodatkowo Baby Shower jest niespodzianką dla przyszłej mamy, koniecznie postaraj się, by nie miała ona okazji nawet podejrzewać, że planujesz coś takiego! Wiele osób aktualnie wykorzystuje czaty internetowe, które nie tylko pozwalają dotrzeć do wszystkich przyjaciółek ciężarnej, ale również ułatwiają utrzymanie wszystkiego w tajemnicy. Za pomocą telefonu z Internetem możesz też wysłać wszystkim uczestniczkom zaproszenia. Dzięki temu w ciągu kilku sekund otrzymają one najważniejsze informacje dotyczące przyjęcia. Jakie zaproszenia cyfrowe na telefon wybrać?

Personalizowane zaproszenia na Baby Shower

Zaproszenia elektroniczne wysyłane za pomocą telefonu mają mnóstwo zalet. Zdecydowanie ułatwiają przygotowania do przyjęcia oraz pozwalają szybko i bez problemu dotrzeć do wszystkich gości. Nie ma przy tym znaczenia, jak daleko mieszkają. Co więcej, każde zaproszenie możesz spersonalizować za pomocą samodzielnie ułożonego tekstu. I chociaż sama treść przesłana w wiadomości też spełniłaby swoją rolę, zdecydowanie lepiej wyglądać będzie na ozdobnym tle zaprojektowanym specjalnie na tę szczególną okazję. Zaproszenie na Baby Shower na telefon z ciężarną kobietą idealnie wpisuje się w charakter przyjęcia. Zielone liście świetnie dopełniają wygląd zaproszeń i nadają im nietuzinkowy wygląd. Tak czarująca propozycja bez wątpienia spodoba się przyjaciółkom przyszłej mamy.

Zaproszenie baby shower telefon różowe kwiaty

Rustykalne zaproszenie na Baby Shower

Eleganckie zaproszenia cyfrowe na Baby Shower

Zaproszenia na Baby Shower zostały dopasowane do charakteru przyjęcia, ale również najnowszych trendów. Dzięki temu prezentują się niezwykle elegancko oraz ciekawie. Dziewczyny, które otrzymają takie zaproszenia, będą zachwycone wybranym przez Ciebie rozwiązaniem! Co więcej, ogromną zaletą tego rodzaju produktów jest oszczędność - nie tylko czasu, ale również pieniędzy. Za zaproszenie płacisz bowiem tylko raz i możesz wysłać je do dowolnej liczby osób. To z całą pewnością pomysł, który dobrze jest wykorzystać podczas przygotowań do przyjęcia. Zaproszenie na Baby Shower z trawą pampasową stanowi doskonały przykład dodatku, który będzie naprawdę praktyczny oraz gustowny. Projekt w niczym nie ustępuje klasycznym kartkom z grubego papieru wysyłanym gościom. 

Zaproszenia online na Baby Shower boho

Planujesz zorganizować Baby Shower boho? To popularne rozwiązanie, które nadaje przyjęciu ciepłego i czarującego charakteru. Z powodzeniem na taką uroczystość wybrać możesz zaproszenie na telefon z kołyską. Utrzymany w odcieniach brązu i beżu motyw idealnie wpisuje się w najnowsze trendy. Pięknie wykonana grafika kołyski pasuje do gałązek oraz listków, które wypełniają puste przestrzenie. Inną propozycją są zaproszenia z dziecięcymi ubrankami. Ogrodniczki chłopca oraz sukienka dziewczynki mają stonowaną kolorystykę, dzięki czemu stanowią piękny dodatek do tekstu i nie przytłaczają. Do całości dobrana jest też czcionka, która przykuwa uwagę. Takie zaproszenia bez dwóch zdań spowodują, że przyjaciółki przyszłej mamy z jeszcze większą chęcią wezmą udział w przyjęciu.

Zaproszenie Baby Shower telefon kubraczek

Elektroniczne zaproszenie na Baby Shower