Informacja

Nowe produkty

Gadżety na Roczek

Gadżety na Roczek dopełnią urodzinowe przyjęcie. W ofercie naszego sklepu znajdziecie szarfy na Roczek ze zdjęciem dziecka, które wyróżnią Solenizanta lub Solenizantkę w dniu urodzin. Ważnym elementem przyjęcia są również czapeczki urodzinowe. Kolorowe, błyszczące czapeczki spodobają się każdemu dziecku. Coraz częściej rodzice decydują się również na zakup piniaty urodzinowej, co jest fajną atrakcją dla dzieci zgromadzonych na przyjęciu urodzinowym. Te wszystkie artykuły sprawdzą się na przyjęciu zarówno chłopca jak i dziewczynki!

Gadżety na Roczek 

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
 • KORONA na Roczek brokatowa z kwiatami KORONA na Roczek brokatowa z kwiatami
  14,98 zł
  KORONA na Roczek brokatowa z kwiatami

  Piękna korona dla dziewczynki zaprojektowana specjalnie z myślą o Pierwszych urodzinkach. Brokatowa korona pięknie prezentuje się z dodatkami w kolorze różu czy bieli. Dzięki niej wyróżnisz małą solenizantkę i nikt nie będzie miał wątpliwości czyje urodzinki są obchodzone.

  14,98 zł
 • ZIMNE OGNIE Cyfra 1 ZIMNE OGNIE Cyfra 1
  6,98 zł
  ZIMNE OGNIE Cyfra 1

  Dekoracja na przyjęcie z okazji Roczku maluszka. Zimne ognie w kształcie cyferki 1 to bardzo efektowny dodatek, który możesz rozdać gościom lub wbić w tort na urodzinki. Zimnie ognie zaskoczą gości i będą atrakcją przyjęcia!

  6,98 zł
 • SZARFA na Roczek Mam już Roczek ZŁOTY METALICZNY NADRUK SZARFA na Roczek Mam już Roczek ZŁOTY METALICZNY NADRUK
  19,98 zł 29,98 zł
  SZARFA na Roczek Mam już Roczek ZŁOTY METALICZNY NADRUK

  Szarfa na roczek dla chłopca, która wyróżni małego solenizanta. Dekorowana napisem "Mam już roczek" pięknie prezentuje się na pamiątkowych zdjęciach. Dzięki temu wszyscy goście będą wiedzieć czyje urodzinki są świętowane.

  19,98 zł 29,98 zł
  Obniżka!
 • SZARFA na Roczek Mam już Roczek RÓŻOWY NADRUK SZARFA na Roczek Mam już Roczek RÓŻOWY NADRUK
  19,98 zł 29,98 zł
  SZARFA na Roczek Mam już Roczek RÓŻOWY NADRUK

  Biała szarfa z różowym napisem, która wyróżni maluszka podczas jego dnia. Zdobiona grafiką różowych baloników oraz gwiazdek, pasuje idealnie na roczek dziewczynki. Dzięki niej nikt nie będzie miał wątpliwości jaka uroczystość jest świętowana.

  19,98 zł 29,98 zł
  Obniżka!
 • SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Chłopca SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Chłopca
  35,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Chłopca

  Szarfa na urodzinki dziecka, która wyróżni solenizanta podczas jego przyjęcia. Szarfa zdobiona jest złotym nadrukiem oraz imieniem dziecka oraz liczbą świętowanych latek. Personalizowana szarfa będzie wspaniałą pamiątką nawet po wielu latach. Dzięki niej nikt nie będzie miał wątpliwości, kto jest jest solenizantem na przyjęciu urodzinowym.

  35,98 zł
 • SZARFA na Roczek i Urodziny Chłopca ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości SZARFA na Roczek i Urodziny Chłopca ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości
  35,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny Chłopca ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości

  Wyjątkowa szarfa na Roczek chłopca wykonana z wodoodpornego materiału zdobiona złotym napisem. Szarfa jest personalizowana imieniem dziecka oraz liczbą świętowanych latek. Taka szarfa wyróżni solenizanta na jego przyjęciu urodzinowym.

  35,98 zł
 • SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Dziewczynki SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Dziewczynki
  35,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Dziewczynki

  Szarfa na Urodziny dziewczynki zdobiona złotym napisem oraz grafiką korony i gwiazdek. Szarfa jest personalizowana imieniem dziecka oraz liczbą świętowanych latek. Taki dodatek wyróżni solenizantkę oraz sprawi, że poczuje się ona naprawdę wyjątkowo! Szarfa będzie wspaniałą pamiątką z urodzin każdego dziecka.

  35,98 zł
 • SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości
  35,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki ZŁOTY NAPIS BŁYSK dla Gości

  Szarfa dla dziewczynki, która wyróżni ją podczas przyjęcia urodzinowego. Zdobiona jest złotym imieniem dziecka oraz liczbą świętowanych latek. Dzięki niej nikt nie będzie miał wątpliwości, która z dziewczynek jest solenizantką na tym przyjęciu.

  35,98 zł
 • SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka RÓŻOWY NAPIS dla Dziewczynki SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka RÓŻOWY NAPIS dla Dziewczynki
  35,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny dziecka RÓŻOWY NAPIS dla Dziewczynki

  Szarfa na urodziny dziewczynki zdobiona różowym napisem oraz grafiką korony i gwiazdek. Na szarfie nadrukowane jest imię dziecka oraz liczba świętowanych latek. Tak przygotowana szarfa wyróżni solenizantkę oraz będzie piękną pamiątką na wiele lat!

  35,98 zł
 • SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki RÓŻOWY NAPIS dla Gości SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki RÓŻOWY NAPIS dla Gości
  35,98 zł
  SZARFA na Roczek i Urodziny Dziewczynki RÓŻOWY NAPIS dla Gości

  Szarfy dla gości zgromadzonych na przyjęciu urodzinowym dziewczynki. Szarfa wykonana jest z wodoodpornego materiału. Na szarfie znajduje się nadrukowany różowy napis a także liczba świętowanych latek. Szarfy personalizowane są imieniem dziecka, co będzie piękną pamiątką tego dnia.

  35,98 zł
 • FARBKI do malowania rączek do odcisków do ksiąg BEZPIECZNE 8 ELEMENTÓW FARBKI do malowania rączek do odcisków do ksiąg BEZPIECZNE 8 ELEMENTÓW
  19,98 zł
  FARBKI do malowania rączek do odcisków do ksiąg BEZPIECZNE 8 ELEMENTÓW

  Zestaw farbek to malowania twarzy oraz tworzeniu odcisków dłoni. To wyjątkowa zabawa dla wszystkich dzieci zgromadzonych na przyjęciu. Dzieci powinny posmarować całe dłonie farbkami aby odbić je w księdze pamiątkowej. Farbki w pełni spierają się z ubrań dzięki czemu dzieci mogą bawić się nimi beż obawy o trwałe ubrudzenia.

  19,98 zł
 • PINIATA na Roczek zabawa urodzinowa Rosegold 28,5x40,5x8cm PINIATA na Roczek zabawa urodzinowa Rosegold 28,5x40,5x8cm
  59,98 zł
  PINIATA na Roczek zabawa urodzinowa Rosegold 28,5x40,5x8cm

  Piniata urodzinowa w kształcie cyfry 1. Zaprojektowana w najmodniejszym odcieniu rosegold. Piniatę należy samodzielnie uzupełnić przy pomocy ulubionych słodkości. To świetna zabawa dla każdego malucha.

  59,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Złote Gwiazdki Sylwester 6szt CZAPECZKI urodzinowe Złote Gwiazdki Sylwester 6szt
  10,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Złote Gwiazdki Sylwester 6szt

  Zestaw urodzinowych czapeczek z motywem gwiazdek. Bez wątpienia spodobają się wszystkim dzieciom, które będą szczęśliwe mogąc nosić taki dodatek. Czapeczki to również niezastąpiony dodatek do urodzinowej sesji zdjęciowej.

  10,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Złote Metaliczne 6szt CZAPECZKI urodzinowe Złote Metaliczne 6szt
  7,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Złote Metaliczne 6szt

  Złote czapeczki urodzinowe to dodatek, który powinien znaleźć się na przyjęciu zarówno dziewczynki jak i chłopca. Czapeczki są chętnie noszone, głównie przez dzieci. To dodatek do urodzinowej sesji zdjęciowej, sprawdzą się idealnie na każdej imprezie.

  7,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Rosegold Metaliczne 6szt CZAPECZKI urodzinowe Rosegold Metaliczne 6szt
  7,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Rosegold Metaliczne 6szt

  Papierowe czapeczki dla dziewczynek w najmodniejszym kolorze sezonu rosegold. Rozdając dzieciom urodzinowe czapeczki sprawicie im wiele radości i wprawicie w urodzinowy nastrój. Czapeczki pięknie wyglądają podczas urodzinowej sesji zdjęciowej.

  7,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Holograficzne urodzinki, Sylwester 6szt CZAPECZKI urodzinowe Holograficzne urodzinki, Sylwester 6szt
  9,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Holograficzne urodzinki, Sylwester 6szt

  Holograficzne czapeczki na gumce, które sprawdzą się idealnie na każdej imprezie! Czapeczki możesz wykorzystać podczas urodzinek czy nocy sylwestrowej. Spodobają się zarówno dzieciom jak i tym trochę starszym! Czapeczki będą pięknie wyglądać na pamiątkowej sesji zdjęciowej!

  9,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe w gwiazdki MIX 6szt CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe w gwiazdki MIX 6szt
  17,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe w gwiazdki MIX 6szt

  Najlepszy dodatek na przyjęcie urodzinowe dla dzieci! Kolorowe czapeczki w gwiazdki będą pięknie prezentować się na głowach dzieci! Zestaw czapeczek zawiera czapeczki w różnych kolorach

  17,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Pastelowe MIX 6szt CZAPECZKI urodzinowe Pastelowe MIX 6szt
  13,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Pastelowe MIX 6szt

  Kolorowe czapeczki urodzinowe zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek! To nieodłączny element każdej imprezy urodzinowej. Czapeczki w różnych kolorach będą pięknie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach.

  13,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe w kropki MIX 6szt

  Czapeczki urodzinowe z błyszczącymi kropkami to najlepsza propozycja na dziecięce przyjęcie. W zestawie znajdują się różne kolory czapeczek, które spodobają się wszystkim dzieciom! Urodzinowe czapeczki to niezbędny dodatek na każde przyjęcie!

  11,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Kropki Rosegold 6szt CZAPECZKI urodzinowe Kropki Rosegold 6szt
  11,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Kropki Rosegold 6szt

  Szukasz wyjątkowego dodatku na imprezę? Białe czapeczki z nadrukiem kropek w kolorze rosegold to najmodniejszy dodatek tego sezonu. Czapeczki wykonane są z grubego, metalicznego papieru. Czapeczki sprawdzą się idealnie zarówno podczas urodzinek jak i imprezy sylwestrowej.

  11,98 zł
 • GWIZDKI holograficzne MIX KOLORÓW 6szt GWIZDKI holograficzne MIX KOLORÓW 6szt
  4,98 zł
  GWIZDKI holograficzne MIX KOLORÓW 6szt

  Holograficzne gwizdki to gadżet, który powinien znaleźć się na każdym przyjęciu urodzinowym. Sprawi radość głównie najmłodszym oraz pięknie prezentują się na pamiątkowych zdjęciach. Możesz wykorzystać je również podczas imprezy sylwestrowej.

  4,98 zł
 • GWIZDKI na urodziny, Sylwestra Złote Gwiazdki 6szt GWIZDKI na urodziny, Sylwestra Złote Gwiazdki 6szt
  8,98 zł
  GWIZDKI na urodziny, Sylwestra Złote Gwiazdki 6szt

  Gwizdki idealne na imprezy okolicznościowe. Gadżet sprawdzi się na urodzinach najmłodszych członków rodziny oraz przyjęciu sylwestrowym. Gwizdki posiadają metaliczny nadruk w kształcie gwiazdek. Efektowny wygląd przyciągnie uwagę zaproszonych gości. Można wykorzystać je do pamiątkowej sesji zdjęciowej na przyjęciu.

  8,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Syrenka HOLO 6szt CZAPECZKI urodzinowe Syrenka HOLO 6szt
  11,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Syrenka HOLO 6szt
  1 Opinie

  Czapeczki urodzinowe Syrenka to genialny wybór na przyjęcie. Sprawdzą się zarówno na Roczek jak również urodziny. Syreni ogonek znajdujący się na górze czapeczki wspaniale wygląda na zdjęciach i z pewnością spodoba się małym gościom. W zestawie znajduje się 6 czapeczek z efektem holo, który błyszczy w świetle.

  11,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Kosmos 6szt CZAPECZKI urodzinowe Kosmos 6szt
  8,00 zł 14,98 zł
  Wyprzedaż!
  CZAPECZKI urodzinowe Kosmos 6szt KONIEC SERII

  Papierowe czapeczki urodzinowe z motywem kosmicznej rakiety to nieodłączny element udanej zabawy. Świetnie sprawdzą się jako dodatek do grupowego zdjęcia podczas imprezki. Wielkość czapeczek jest uniwersalna i zmieści się na głowę dziecka, jak i dorosłej osoby. 

  8,00 zł 14,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe Happy Birthday MIX 6szt CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe Happy Birthday MIX 6szt
  12,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Kolorowe Happy Birthday MIX 6szt
  1 Opinie

  Kolorowe czapeczki idealne na Urodziny z napisem Happy Birthday w kolorze złotym. Wykonane z papieru sprawdzą się jako dodatek do zdjęć podczas przyjęcia. Imprezowy gadżet, który spodoba się zarówno młodszych, jak i starszym gościom. W każdym opakowaniu znajduje się 6 czapeczek w różnych kolorach. 

  12,98 zł
 • CZAPECZKI urodzinowe Leśni Przyjaciele 6szt CZAPECZKI urodzinowe Leśni Przyjaciele 6szt
  14,98 zł
  CZAPECZKI urodzinowe Leśni Przyjaciele 6szt

  Zamów urocze czapeczki urodzinowe dla dzieci z przepięknymi grafikami zwierzątek na zielonym tle. Czapeczki wykonane są z tektury i doskonale sprawdzą się jako dodatek do imprez dziecięcych. Wybierz najpiękniejsze dodatki ze zwierzątkami i spraw radość dzieciakom.

  14,98 zł
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Gadżety na Roczek

Pierwsze urodziny dziecka zbliżają się wielkimi krokami i chcesz przygotować z tej okazji przyjęcie dla najbliższych? Roczek to świetna okazja do tego, aby spędzić czas z rodziną, która chętnie pozna Twojego maluszka jeszcze lepiej. Wykonane podczas zabawy fotografie będą wspaniałą pamiątką dla obecnych osób, a Twojemu dziecku w przyszłości pokażą, jak bardzo zależało Ci, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Jakie artykuły mogą więc przydać się do zorganizowania Roczku? Z całą pewnością małego solenizanta i wszystkich gości zachwycą kolorowe gadżety oraz zabawy, dzięki którym będą się świetnie bawić. Wysokiej jakości produkty znajdujące się w naszej ofercie gwarantują rewelacyjną rozrywkę, która uatrakcyjni każde przyjęcie.

Czapeczki i gwizdki urodzinowe

Czapeczki w kształcie stożków oraz gwizdki to elementy, których nie może zabraknąć na urodzinowej imprezce. Dzięki nim wszyscy wczują się w odpowiednią atmosferę i nabiorą ochotę na fantastyczną zabawę. Czapeczki w pastelowych odcieniach to urocze i piękne ozdoby, które bezbłędnie prezentować się będą na głowach zebranych osób. Kapitalnym rozwiązaniem jest także zestaw w kolorze metalicznego złota, które spektakularnie odbija światło. W takich czapeczkach będziecie świetnie wyglądać na zdjęciach. Do sesji możecie wykorzystać również gwizdki holograficzne, które rozwijają się pod wpływem wdmuchiwanego powietrza. Zabawne akcesoria będą kapitalną atrakcją podczas podawania urodzinowego tortu bądź śpiewania “Sto lat” solenizantowi.

Czapeczki urodzinowe pastelowe

Kolorowe pastelowe czapeczki urodzinowe 

Personalizowane szarfy na przyjęcie

Czarującym dodatkiem na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka mogą być także imienne szarfy, które sprawią, że uroczystość będzie naprawdę niepowtarzalna. Dodatki z personalizacją to przy okazji rewelacyjna pamiątka zarówno dla gości, jak i małego solenizanta. Szarfy wykonane zostały z białego, wodoodpornego materiału i zdobione są prześlicznymi motywami nawiązującymi do rodzaju obchodzonej okazji. Wariant z napisem “Król” bądź “Królowa” możesz kupić swojemu dziecku, natomiast uniwersalne projekty - gościom. Dzięki temu wszyscy będą wyglądać czarująco i niepowtarzalnie. Genialnym rozwiązaniem na pierwsze urodziny dziecka są też szarfy z tekstem “Mam Już Roczek” w kolorach złota bądź różu. 

Szarfa na roczek i urodzinki personalizowana

Personalizowana szarfa na roczek i urodziny dla dziecka i gości

Kolorowe piniaty na Roczek 

Piniata to atrakcja, która bez wątpienia spodoba się Twojemu dziecku. Kolorowe figurki z papieru, w których umieścić możesz dowolne słodkości lub zdrowe przekąski są popularną rozrywką i na długo zapadną wszystkim gościom w pamięci. Maluszek może potrzebować pomocy przy rozbijaniu piniaty, ale bez wątpienia będzie się przy tym doskonale bawił. Dzięki wielu dostępnym wzorom i kolorom możesz wybrać motyw, który idealnie wpisuje się w indywidualne upodobania dziecka. Dla dziewczynki polecamy zwłaszcza jednorożceflamingi czy lamy, natomiast dla chłopca - piłkę nożną albo rakietę. Na Roczek świetnie nadaje się także duża jedynka w kolorze różowego złota. Zawieś ją nad ziemią i zapewnij swojemu dziecku wspaniałą zabawę.

Piniata urodzinowa Flaming 25x55x8cm

Piniata urodzinowa Flaming 25x55x8cm