Nowe produkty

Gadżety na Roczek

Gadżety na Roczek dopełnią urodzinowe przyjęcie. W ofercie naszego sklepu znajdziecie szarfy na Roczek ze zdjęciem dziecka, które wyróżnią Solenizanta lub Solenizantkę w dniu urodzin. Ważnym elementem przyjęcia są również czapeczki urodzinowe. Kolorowe, błyszczące czapeczki spodobają się każdemu dziecku. Coraz częściej rodzice decydują się również na zakup piniaty urodzinowej, co jest fajną atrakcją dla dzieci zgromadzonych na przyjęciu urodzinowym. Te wszystkie artykuły sprawdzą się na przyjęciu zarówno chłopca jak i dziewczynki!

Gadżety na Roczek 

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Gadżety na Roczek

Pierwsze urodziny dziecka zbliżają się wielkimi krokami i chcesz przygotować z tej okazji przyjęcie dla najbliższych? Roczek to świetna okazja do tego, aby spędzić czas z rodziną, która chętnie pozna Twojego maluszka jeszcze lepiej. Wykonane podczas zabawy fotografie będą wspaniałą pamiątką dla obecnych osób, a Twojemu dziecku w przyszłości pokażą, jak bardzo zależało Ci, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Jakie artykuły mogą więc przydać się do zorganizowania Roczku? Z całą pewnością małego solenizanta i wszystkich gości zachwycą kolorowe gadżety oraz zabawy, dzięki którym będą się świetnie bawić. Wysokiej jakości produkty znajdujące się w naszej ofercie gwarantują rewelacyjną rozrywkę, która uatrakcyjni każde przyjęcie.

Czapeczki i gwizdki urodzinowe

Czapeczki w kształcie stożków oraz gwizdki to elementy, których nie może zabraknąć na urodzinowej imprezce. Dzięki nim wszyscy wczują się w odpowiednią atmosferę i nabiorą ochotę na fantastyczną zabawę. Czapeczki w pastelowych odcieniach to urocze i piękne ozdoby, które bezbłędnie prezentować się będą na głowach zebranych osób. Kapitalnym rozwiązaniem jest także zestaw w kolorze metalicznego złota, które spektakularnie odbija światło. W takich czapeczkach będziecie świetnie wyglądać na zdjęciach. Do sesji możecie wykorzystać również gwizdki holograficzne, które rozwijają się pod wpływem wdmuchiwanego powietrza. Zabawne akcesoria będą kapitalną atrakcją podczas podawania urodzinowego tortu bądź śpiewania “Sto lat” solenizantowi.

Czapeczki urodzinowe pastelowe

Kolorowe pastelowe czapeczki urodzinowe 

Personalizowane szarfy na przyjęcie

Czarującym dodatkiem na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka mogą być także imienne szarfy, które sprawią, że uroczystość będzie naprawdę niepowtarzalna. Dodatki z personalizacją to przy okazji rewelacyjna pamiątka zarówno dla gości, jak i małego solenizanta. Szarfy wykonane zostały z białego, wodoodpornego materiału i zdobione są prześlicznymi motywami nawiązującymi do rodzaju obchodzonej okazji. Wariant z napisem “Król” bądź “Królowa” możesz kupić swojemu dziecku, natomiast uniwersalne projekty - gościom. Dzięki temu wszyscy będą wyglądać czarująco i niepowtarzalnie. Genialnym rozwiązaniem na pierwsze urodziny dziecka są też szarfy z tekstem “Mam Już Roczek” w kolorach złota bądź różu. 

Szarfa na roczek i urodzinki personalizowana

Personalizowana szarfa na roczek i urodziny dla dziecka i gości

Kolorowe piniaty na Roczek 

Piniata to atrakcja, która bez wątpienia spodoba się Twojemu dziecku. Kolorowe figurki z papieru, w których umieścić możesz dowolne słodkości lub zdrowe przekąski są popularną rozrywką i na długo zapadną wszystkim gościom w pamięci. Maluszek może potrzebować pomocy przy rozbijaniu piniaty, ale bez wątpienia będzie się przy tym doskonale bawił. Dzięki wielu dostępnym wzorom i kolorom możesz wybrać motyw, który idealnie wpisuje się w indywidualne upodobania dziecka. Dla dziewczynki polecamy zwłaszcza jednorożceflamingi czy lamy, natomiast dla chłopca - piłkę nożną albo rakietę. Na Roczek świetnie nadaje się także duża jedynka w kolorze różowego złota. Zawieś ją nad ziemią i zapewnij swojemu dziecku wspaniałą zabawę.

Piniata urodzinowa Flaming 25x55x8cm

Piniata urodzinowa Flaming 25x55x8cm