Nowe produkty

Prezenty na panieński

Prezenty na wieczór panieński, które umilą czas spędzony w gronie najbliższych koleżanek. Prezenty na wieczór panieński takie jak drewniane skrzyneczki z upominkami, księgi pamiątkowe czy biżuteria. Pomysły na modne prezenty na wieczór panieński, pamiątki z szalonego wieczoru. Propozycje prezentów dla przyszłej Panny Młodej.

Prezenty na panieński Jest 31 produktów.

Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów
 • PREZENT na panieński personalizowany SKRZYNECZKA MĘŻATKI
  49,98 zł
  PREZENT na panieński personalizowany...

  Prezent na panieński zamknięty w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znajduje się sześć przegródek z różnorodnymi upominkami. Skrzyneczka jest personalizowana imieniem oraz datą imprezy dlatego może również posłużyć jako pamiątka tego wyjątkowego dnia.

  49,98 zł
 • PREZENT na panieński Przedślubna Kuracja Antystresowa Z IMIENIEM
  49,98 zł
  PREZENT na panieński Przedślubna Kuracja...

  Prezent na wieczór panieński dla przyszłej Panny Młodej. Skrzyneczka z sześcioma przegródkami wewnątrz której ukryte są drobne upominki. Zawartość skrzyneczki pozwoli przyszłej Pannie Młodej odprężyć się przez zbliżającym się ślubem. Skrzyneczka jest personalizowana.

  49,98 zł
 • PREZENT na panieński z imieniem PIERWSZA POMOC PRZEDŚLUBNA
  49,98 zł
  PREZENT na panieński z imieniem PIERWSZA...

  Prezent na wieczór panieński dla przyszłej Panny Młodej. Skrzyneczka zawiera sześć przegródek z drobnymi upominkami.  Wewnątrz skrzyneczki znajduje się karteczka personalizowana imieniem Panny Młodej oraz datą imprezy. Dzięki temu skrzyneczka może być również pamiątką z tego dnia. Taki zestaw pomoże przyjaciółce rozluźnić się przed ślubem.

  49,98 zł
 • PREZENT na panieński Magiczna Skrzyneczka dla Panny Młodej +IMIĘ
  49,98 zł
  PREZENT na panieński Magiczna Skrzyneczka...

  Prezent na wieczór panieński dla przyszłej Panny Młodej  w formie drewnianej skrzyneczki z upominkami. Wewnątrz znajduje się sześć przegródek wypełnionych wypełnionych drobnymi przedmiotami. W skrzyneczce przyklejona jest również kartka z personalizacją oraz piękną grafiką jednorożca. To wspaniała pamiątka tego wyjątkowego dnia.

  49,98 zł
 • SZAMPAN na panieński w skrzyni prezent dla Panny Młodej ZŁOTY +IMIĘ
  49,98 zł
  SZAMPAN na panieński w skrzyni prezent dla...

  Prezent na wieczór panieński dla przyszłej Panny Młodej. Szampan o smaku mango zamknięty w drewnianej skrzyneczce z pewnością spodoba się każdej kobiecie. W środku znajduje się personalizowana karteczka z imprezową grafiką. To idealny prezent na szalony wieczór.

  49,98 zł
 • SZAMPAN na panieński w skrzyni prezent dla Panny Młodej SREBRNY +IMIĘ
  49,98 zł
  SZAMPAN na panieński w skrzyni prezent dla...

  Szampan o smaku mango jako prezent na wieczór panieński. Szampan znajduje się w skrzyni wykonanej z naturalnego drewna, wewnątrz której przyklejona jest personalizowana karteczka. Tak przygotowany zestaw to wyjątkowy prezent na szalony wieczór.

  49,98 zł
 • PREZENT na panieński Szampan w skrzyni Zapach Piwonii +IMIĘ
  49,98 zł
  PREZENT na panieński Szampan w skrzyni...

  Wyjątkowy prezent na wieczór panieński. Szampan w skrzyni z pewnością umili ten szalony wieczór. Wewnątrz znajduje się karteczka z personalizacja, dzięki temu skrzyneczka może być pamiątką na wiele lat.

  49,98 zł
 • PREZENT na panieński Szampan w skrzyni Marsala&Gold +IMIĘ
  49,98 zł
  PREZENT na panieński Szampan w skrzyni...

  Prezent na wieczór panieński zamknięty w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz skrzyneczki znajduje się butelka szampana ułożona na dekoracyjnym sizalu. Szampan umili wieczór spędzony wśród przyjaciółek.

  49,98 zł
 • PREZENT na panieński Prosecco Kryształowe LUX w skrzyni Z Imieniem
  149,98 zł
  PREZENT na panieński Prosecco Kryształowe...

  Bardzo elegancki prezent na wieczór panieński, który z pewnością spodoba się przyszłej Pannie Młodej. Skrzyneczka z Prossecco umili wieczór spędzony w gronie przyjaciółek. Butelka umieszczona jest na materiałowych kwiatach co sprawia, że prezentuje się bardzo wyjątkowo!

  149,98 zł
 • PREZENT na panieński Szampan Kryształowy LUX w skrzyni Z Imieniem
  149,98 zł
  PREZENT na panieński Szampan Kryształowy...

  Drewniana skrzynia z szampanem jako prezent na wieczór panieński. Butelka ułożona na sztucznych kwiatach prezentuje się bardzo luksusowo. Wieczko skrzyni zdobione jest karteczką z ozdobną grafika zaprojektowaną w najmodniejszym odcieniu rosegold. Taki prezent to idealna pamiątka pomoże wznieść toast za ten wyjątkowy wieczór.

  149,98 zł
 • PREZENT na panieński Szampan w kwiatach Rosegold Luxury 750ml RÓŻOWY
  89,98 zł
  PREZENT na panieński Szampan w kwiatach...

  Elegancki prezent na wieczór panieński w formie drewnianej skrzyni. Wewnątrz znajduje się szampan ułożony na kwiatach, przez co prezent staje się bardzo kobiecy. Taki upominek będzie wyjątkową pamiątką tego dnia.

  89,98 zł
 • PREZENT na panieński Szampan w kwiatach Luxury Powiedziałam TAK 750ml ZŁOTY
  89,98 zł
  PREZENT na panieński Szampan w kwiatach...

  Niezwykle elegancki prezent na wieczór panieński. Szampan ułożony na kwiatach to upominek, który zachwyci każdą kobietę. W skrzyni znajduje się karteczka z personalizacją, dzięki temu upominek staje się bardzo osobisty.

  89,98 zł
 • PREZENT na panieński LUX w pudełku SZAMPAN Subtelny Róż
  59,98 zł
  PREZENT na panieński LUX w pudełku SZAMPAN...

  Prezent na panieński w okrągłym pudełku prezentowym. To wyjątkowa propozycja upominku dla przyszłej Panny Młodej.Wewnątrz znajduje się szampan truskawkowy oraz różowe czekoladki. Taki prezent pomoże wyróżnić Przyszła Pannę Młodą oraz z pewnością przypadnie jej do gustu.

  59,98 zł
 • PREZENT na panieński LUX w pudełku PROSECCO Subtelny Róż
  64,98 zł
  PREZENT na panieński LUX w pudełku...

  Elegancki prezent na wieczór panieński zapakowany w piękne, ozdobne pudełko. Taki stworzony upominek spodoba się każdej Pannie Młodej. Wewnątrz pudełka znajduje się butelka prosecco wraz z różową wstążką. Dodatkowo w pudełeczku znajdują się również czekoladki.

  64,98 zł
 • PREZENT w drewnianym pudełku Bransoletka Nieskończoności
  39,98 zł
  PREZENT w drewnianym pudełku Bransoletka...

  Prezent na wieczór panieński w postaci bransoletki w kształcie symbolu nieskończoności. Biżuteria znajduje się w drewnianym pudełku personalizowanym karteczką z imieniem przyszłej Panny Młodej. Jest to oryginalny prezent, który będzie pamiątka na wiele lat.

  39,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej Zapach Piwonii BRANSOLETKA POZŁACANE SREBRO z sercem RÓŻOWA
  59,98 zł
  PREZENT dla Panny Młodej Zapach Piwonii...

  Prezent dla przyszłej Panny Młodej w formie pudełka z bransoletką. Pozłacana bransoletka to idealny upominek na wieczór panieński. W skrzyneczce znajdują się również cukierki z motywem serca. Wnętrze pudełka zawiera karteczkę z imieniem Panny Młodej przez co będzie ona również pamiątką tego wyjątkowego dnia.

  59,98 zł
 • PREZENT na panieński na zdjęcie z bransoletką Marsala&Gold
  39,98 zł
  PREZENT na panieński na zdjęcie z...

  Wyjątkowy prezent na wieczór panieński. Pudełko wykonane jest na naturalnego drewna a wewnątrz znajduje się urocza bransoletka a także spinacz do którego należy przypiąć wspólne zdjęcie. Tak przygotowany upominek będzie piękną pamiątką tego dnia.

  39,98 zł
 • PORADNIK Perfekcyjnej Żony ROSEGOLD z ankietami w środku BŁYSK LUX
  44,98 zł
  PORADNIK Perfekcyjnej Żony ROSEGOLD z...

  Prezent na wieczór panieński w formie poradnika perfekcyjnej żony. Wewnątrz poradnika znajdują się ankiety, które powinna wypełnić każda z uczestniczek imprezy. Dzięki temu powstanie album z poradami dla przyszłej Żony. W poradniku znajdują się również puste kartki na które można nakleić zdjęcia z imprezy.

  44,98 zł
 • KSIĘGA na panieński CZARNE KARTKI DO INSTAXA Rosegold Z IMIENIEM
  59,98 zł
  KSIĘGA na panieński CZARNE KARTKI DO...

  Księga pamiątkowa z wieczoru panieńskiego. Wewnątrz znajdują się czarne kartki na które możesz wkleić pamiątkowe zdjęcia. Oprócz tego na kartkach możesz zebrać podpisu uczestniczek oraz porady dla przyszłej żony. Tak przygotowany upominek będzie wspaniałą pamiątką tego dnia.

  59,98 zł
 • PREZENT na panieński RAMA na zdjęcie z imprezy Z IMIENIEM Super Pamiątka
  29,98 zł
  PREZENT na panieński RAMA na zdjęcie z...

  Prezent na wieczór panieński w formie ramki na zdjęcie. W białą ramkę włożona jest personalizowana karteczka z miejscem na wklejenie zdjęcia. Na kartce możesz również zebrać podpisy uczestniczek wieczoru. Tak przygotowany upominek będzie piękną pamiątką tego dnia.

  29,98 zł
 • PORADNIK Perfekcyjnej Żony prezent na panieński BIAŁY MEGA HIT!
  44,98 zł
  PORADNIK Perfekcyjnej Żony prezent na...

  Zabawny prezent na wieczór panieński w formie poradnika dla przyszłej Panny Młodej. Strony poradnika zawierają zdania, które uczestniczki imprezy powinny dokończyć. Wewnątrz poradnika są również puste strony na które można wkleić zdjęcia z uroczystości. Tak przygotowany album będzie wspaniała pamiątką szalonego wieczoru.

  44,98 zł
 • CERTYFIKAT wieczoru panieńskiego W RAMIE na Prezent
  9,98 zł
  CERTYFIKAT wieczoru panieńskiego W RAMIE...

  Prezent na wieczór panieński w formie certyfikatu. Zdobiony eleganckimi grafikami będzie oryginalną pamiątką tego dnia. Certyfikat umieszczony jest w ramce, dlatego może posłużyć jako dekoracja domu lub mieszkania.

  9,98 zł
 • PODWIĄZKA na prezent Coś Niebieskiego (+opakowanie)
  24,98 zł
  PODWIĄZKA na prezent Coś Niebieskiego...

  Prezent na wieczór panieński w postaci podwiązki w kolorze niebieskim. Przyszła Panna Młoda powinna mieć na sobie coś niebieskiego, zapewni jej to szczęście i radość. Podwiązka w tym kolorze będzie praktycznym prezentem, który Panna Młoda będzie mogła założyć do ślubu.

  24,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku BRANSOLETKA Przyjaciółki
  29,98 zł
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku...

  Prezent dla przyszłej Panny Młodej w formie bransoletki z symbolem nieskończoności. Bransoletka zapakowana jest w tekturowe pudełko z naklejką dekorowaną grafiką przyjaciółek. To cudowna pamiątka wieczoru panieńskiego, która zostanie z bohaterką dnia na długo czas.

  29,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku BRANSOLETKA Powiedziałam TAK
  29,98 zł
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku...

  Elegancki prezent dla przyszłej Panny Młodej. Bransoletka w tekturowym pudełku może zostać wręczona podczas wieczoru panieńskiego. Dzięki temu przyszła żona otrzyma upominek, który będzie mogła nosić przez wiele lat. To wyjątkowa pamiątka tego dnia.

  29,98 zł
 • WIESZAKI ślubne Bride&Groom metalowe złote
  99,98 zł
  WIESZAKI ślubne Bride&Groom metalowe złote

  Drobny prezent na wieczór panieński w formie ślubnych wieszaków. Złote dodatki pięknie sprawdzą się podczas ślubnych przygotować i będą drobną dekoracją tego dnia.

  99,98 zł
 • KARNA Puszka Małżeńska ZABAWNY PREZENT
  14,98 zł
  KARNA Puszka Małżeńska ZABAWNY PREZENT

  Zabawny prezent na wieczór panieński. Karna puszka z pewnością rozbawi przyszłą Pannę Młodą. To sposób na wspólne oszczędzanie pieniędzy w oryginalny sposób. Do puszki należy wrzucać pieniądze tylko w określonych przypadkach.

  14,98 zł
 • PUSZKA RATUNKOWA prezent dla Panny Młodej Jasnoróżowa HIT!
  69,98 zł
  PUSZKA RATUNKOWA prezent dla Panny Młodej...

  Prezent na wieczór panieński w postaci dużej puszki ratunkowej. Wewnątrz ukryte są drobne przedmioty, które mogą uratować wiele sytuacji np maszynka do golenia czy chusteczki. Wszystkie upominki są od razu zapakowane do puszki dlatego prezent jest od razu gotowy do wręczenia.

  69,98 zł
 • PREZENT na panieński Kubek Z IMIENIEM Marsala&Gold
  36,98 zł
  PREZENT na panieński Kubek Z IMIENIEM...

  Kubek z imieniem jako prezent na wieczór panieński. Kubek dekorowany jest napisem "Żona Idealna" oraz imieniem Przyszłej Panny Młodej. To bardzo praktyczny prezent, który z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie. 

  36,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
Pokazuje 1 - 31 z 31 elementów

Prezenty na wieczór panieński

Prezent na panieński musi charakteryzować się oryginalnością i wyjątkowością. Wieczór panieński jest bardzo ważną imprezą, dlatego upominki wręczona tego dnia Pannie Młodej również muszą być niezwykle atrakcyjne. Najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie zabawnych akcentów z pamiątkowością. Świetnie w tej roli sprawdzi się skrzynka z wyjątkowymi gadżetami wewnątrz, biżuteria lub Poradnik Perfekcyjnej Żony. Niezwykle istotne jest, by upominek był stworzony jedynie z myślą o Pannie Młodej. To jej wyjątkowy dzień, dlatego sprawcie, by czuła się doceniona. Przedstawimy Wam kilka najbardziej atrakcyjnych i popularnych propozycji, które na pewno będą strzałem w dziesiątkę. 

Prezenty na panieński pomysły

Najlepszym wyjściem jeżeli chodzi o prezent na wieczór panieński, będzie zdecydowanie połączenie elementów zabawnych i sentymentalnych. Warto zdecydować się na gadżety, które będą przypominać Pannie Młodej o tym wyjątkowym dniu, nawet po upływie czasu. Świetnie w tej roli sprawdzi się skrzynka na symboliczne gadżety. Wewnątrz znajdziecie idealnie skomponowany pakiet Mężatki. Znajdują się tam upominki na każdą okoliczność i okazje. Do każdej przegródki dołączyliśmy bileciki określające, co powinno się w nich znaleźć. Wszystko posiada humorystyczny akcent, dzięki czemu łączy w sobie dwie najważniejsze cechy. Wewnątrz skrzynki znajdziecie również kartę z najlepszymi życzeniami na nową drogę życia dla Pary Młodej oraz personalizację imieniem Panny Młodej i datą wydarzenia.   

Prezent na panieński w skrzynce

Prezent na  wieczór panieński  biżuteria

Nie jest tajemnicą, że większość kobiet uwielbia biżuterię. Dlaczego więc nie wręczyć jej Pannie Młodej na wieczorze panieńskim? Taki upominek na pewno stanie się wspaniała pamiątką. Biżuteria codziennie będzie przypominała Waszej przyjaciółce o uczuciach jakie do Was ma, tym wyjątkowym wieczorze i wspólnych chwilach. Jest to wyjątkowy prezent, który na pewno się jej spodoba. Świetnym pomysłem będzie wręczenie Pannie Młodej uroczej bransoletki w eleganckiej skrzynce. W pudełku znajdują się dwie przegródki. W jednej umieściliśmy uroczą bransoletkę w różowym kolorze z zawieszką w kształcie serca. Umieszczona została na gąbeczce, dzięki czemu jest dodatkowo zabezpieczona i wyróżniona. W drugiej części umieściliśmy prześliczne cukierki z motywem serduszka na osłodę. Na wieczku widnieje karta z życzeniami oraz personalizacją. Dodatkowo znajduje się na niej grafika pięknych kwiatów Piwonii, która spaja całość. 

prezent na panieński bransoletka

Prezent na panieński bransoletka

Poradnik perfekcyjnej żony

Niecodziennym i bardzo oryginalnym upominkiem będzie z pewnością Poradnik Perfekcyjnej Żony. Całość jest w formie Księgi, dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko i wyjątkowo. Wewnątrz znajdują się krótkie ankiety, do wypełnienia przez wszystkie osoby zebrane na wieczorze panieńskim. Dzięki temu powstaje Księga Porad dla Panny Młodej. Pytania dotyczą życia małżeńskiego, przyszłości, problemów miłosnych. Dzięki takiemu gadżetowi Panna Młoda zyskuje ogromną skarbnicę wiedzy, która jest jednocześnie wspaniałą pamiątką po tak wyjątkowej nocy. W Poradniku znajdziecie również puste karty, które po imprezie, bohaterka dnia może wypełnić fotografiami, tworząc tym samym wyjątkową pamiątkę.

poradnik perfekcyjnej żonyPoradnik perfekcyjnej żony

Zobacz wszystkie produkty dostępne w kategorii PREZENTY:

Pamiątki komunijne i prezenty

Pamiątki Chrztu Świętego i prezenty na Chrzest

Prezenty na roczek

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty na Baby Shower

Prezenty na 18

Prezenty na panieński

Prezenty na ślub dla Pary Młodej

Podziękowania dla świadków

Jak powiedzieć o ciąży?