Informacja

Nowe produkty

Promocje

Prezenty na panieński

Prezenty na wieczór panieński, które umilą czas spędzony w gronie najbliższych koleżanek. Prezenty na wieczór panieński takie jak drewniane skrzyneczki z upominkami, księgi pamiątkowe czy biżuteria. Pomysły na modne prezenty na wieczór panieński, pamiątki z szalonego wieczoru. Propozycje prezentów dla przyszłej Panny Młodej.

Prezenty na panieński 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 254 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 254 elementów

Prezenty na wieczór panieński

Prezent na panieński musi charakteryzować się oryginalnością i wyjątkowością. Wieczór panieński jest bardzo ważną imprezą, dlatego upominki wręczona tego dnia Pannie Młodej również muszą być niezwykle atrakcyjne. Najlepszym rozwiązaniem będzie połączenie zabawnych akcentów z pamiątkowością. Świetnie w tej roli sprawdzi się skrzynka z wyjątkowymi gadżetami wewnątrz, biżuteria lub Poradnik Perfekcyjnej Żony. Niezwykle istotne jest, by upominek był stworzony jedynie z myślą o Pannie Młodej. To jej wyjątkowy dzień, dlatego sprawcie, by czuła się doceniona. Przedstawimy Wam kilka najbardziej atrakcyjnych i popularnych propozycji, które na pewno będą strzałem w dziesiątkę. 

Prezenty na panieński pomysły

Najlepszym wyjściem jeżeli chodzi o prezent na wieczór panieński, będzie zdecydowanie połączenie elementów zabawnych i sentymentalnych. Warto zdecydować się na gadżety, które będą przypominać Pannie Młodej o tym wyjątkowym dniu, nawet po upływie czasu. Świetnie w tej roli sprawdzi się skrzynka na symboliczne gadżety. Wewnątrz znajdziecie idealnie skomponowany pakiet Mężatki. Znajdują się tam upominki na każdą okoliczność i okazje. Do każdej przegródki dołączyliśmy bileciki określające, co powinno się w nich znaleźć. Wszystko posiada humorystyczny akcent, dzięki czemu łączy w sobie dwie najważniejsze cechy. Wewnątrz skrzynki znajdziecie również kartę z najlepszymi życzeniami na nową drogę życia dla Pary Młodej oraz personalizację imieniem Panny Młodej i datą wydarzenia.   

Prezent na wieczór panieński

Prezent na panieński w skrzynce

Prezent na wieczór panieński biżuteria

Nie jest tajemnicą, że większość kobiet uwielbia biżuterię. Dlaczego więc nie wręczyć jej Pannie Młodej na wieczorze panieńskim? Taki upominek na pewno stanie się wspaniała pamiątką. Biżuteria codziennie będzie przypominała Waszej przyjaciółce o uczuciach jakie do Was ma, tym wyjątkowym wieczorze i wspólnych chwilach. Jest to wyjątkowy prezent, który na pewno się jej spodoba. Świetnym pomysłem będzie wręczenie Pannie Młodej uroczej bransoletki w eleganckiej skrzynce. W pudełku znajdują się dwie przegródki. W jednej umieściliśmy uroczą bransoletkę w różowym kolorze z zawieszką w kształcie serca. Umieszczona została na gąbeczce, dzięki czemu jest dodatkowo zabezpieczona i wyróżniona. W drugiej części umieściliśmy prześliczne cukierki z motywem serduszka na osłodę. Na wieczku widnieje karta z życzeniami oraz personalizacją. Dodatkowo znajduje się na niej grafika pięknych kwiatów Piwonii, która spaja całość. 

prezent na panieński bransoletka

Prezent na panieński bransoletka

Poradnik perfekcyjnej żony

Niecodziennym i bardzo oryginalnym upominkiem będzie z pewnością Poradnik Perfekcyjnej Żony. Całość jest w formie Księgi, dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko i wyjątkowo. Wewnątrz znajdują się krótkie ankiety, do wypełnienia przez wszystkie osoby zebrane na wieczorze panieńskim. Dzięki temu powstaje Księga Porad dla Panny Młodej. Pytania dotyczą życia małżeńskiego, przyszłości, problemów miłosnych. Dzięki takiemu gadżetowi Panna Młoda zyskuje ogromną skarbnicę wiedzy, która jest jednocześnie wspaniałą pamiątką po tak wyjątkowej nocy. W Poradniku znajdziecie również puste karty, które po imprezie, bohaterka dnia może wypełnić fotografiami, tworząc tym samym wyjątkową pamiątkę.

poradnik perfekcyjnej żony

Poradnik perfekcyjnej żony