Nowe produkty

Dekoracje stołu na 30 urodziny

Dekoracje stołu na 30 urodziny bez których nie odbędzie się żadne przyjecie. Kubeczki i talerzyki na 30 urodziny ułatwią sprzątanie po imprezie oraz będą pięknym i praktycznym dodatkiem do dekoracji stołu. Świetnym uzupełnieniem będą również papierowe serwetki z nadrukiem dużej cyfry 30 lub zdobione różnorodnymi wzorami. Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór produktów na 30 urodziny, dzięki czemu każdy znajdzie pasujące dodatki. Na stole możesz ustawić również winietki, które wskażą gościom miejsce przy stole oraz dekoracyjną tabliczkę, która będzie piękną pamiątką tego dnia! Nasz sklep oferuje również dekoracje toru na 30 takie jak toppery czy świeczki w kształcie 30!

Dekoracje stołu na 30 urodziny 

Podkategorie

 • Kubeczki i talerzyki na 30 urodziny

  Dekoracje stołu na 30 urodziny muszą być dobrze przemyślane. Dobierz dekoracje do charakteru solenizantki lub solenizantka, tak aby to on czuł się komfortowo tego dnia. Stół możesz udekorować za pomocą serwetek, bardzo modne są serwetki ze złotym napisem. Do kompletu pasują również papierowe kubeczki oraz talerzyki. Dostępne w różne wzory i kolory pozwolą na dopasowanie dekoracji pod każdy styl przyjęcia.

 • Winietki i tabliczki na 30

  Winietki i tabliczki na 30 urodziny które wskażą gościom odpowiednie miejsce przy stole. W ofercie naszego sklepu znajdziecie najmodniejsze winietki na stół, które dopasujecie do swojego przyjęcia. Na winietkach należy wypisać imiona gości oraz ustawić je we właściwych miejscach przy stole. Ciekawym dodatkiem są również dekoracyjne tabliczki na stół z imieniem Solenizanta! To jednocześnie wspaniała pamiątka oraz piękna dekoracja. Tabliczka w ozdobnej ramce wspaniale podkreśli charakter całego przyjęcia.

 • Serwetki na 30 urodziny
 • Tort na 30 urodziny dekoracje

  Tort na 30 urodziny znajdzie się na każdym przyjęciu oraz skupi na sobie wzrok wszystkich zaproszonych gości. Dlatego udekoruj tort samodzielnie aby wzbudzić wśród nich zachwyt. Topper pozwoli na szybką i efektowną dekorację tortu. Wystarczy użyć odrobinę kremu do ciasta i umieścić na nim topper aby cieszyć się wyjątkową dekoracją. Nie zapomnij również o świeczkach oraz bardzo modnych zimnych ogniach! Takie małe dodatki dodadzą najwięcej uroku.

 • Słomki na 30 urodziny

  Słomki na 30 urodziny to niezbędny dodatek do każdego przyjęcia urodzinowego. Wykonane z papieru są przyjazne dla środowiska dla tego bez obaw możesz je wykorzystać w trakcie swojego przyjęcia. Słomki dostępne są w wielu wzorach i kolorach, każdy bez problemu znajdzie takie, które najlepiej będą pasowały do jego przyjęcia. Dzięki temu przyjecie urodzinowe będzie z pewnością niezapomniane. W ofercie naszego sklepu znajdują się również plastikowe słomki biodegradowalne, które wykonane są z ekologicznego materiału.

 • Księgi gości na 30 urodziny

  Księgi pamiątkowe na 30 urodziny to elegancki sposób na zachowanie wszystkich wspomnień w jednym miejscu. Wewnątrz znajdują się puste kartki na których możesz zebrać podpisy gości, ich życzenia oraz Wasze wspólne fotografie z tego dnia. Album oprawiony jest w sztywną okładkę, dzięki czemu jest trwały i odporny na zniszczenia. Tak przygotowań księga pamiątkowa, będzie piękną pamiątką do której z radością wrócicie po latach. W ofercie naszego sklepu dostępne są personalizowane księgi gości na 30 urodziny, zdobione pięknymi grafikami pasującymi do każdego stylu przyjęcia.