Informacja

Nowe produkty

Prośby o bycie Druhną

Bycie Druhną to niezwykle ważna rola. To ona często pomaga Przyszłej Panie Młodej w przygotowaniach do Ślubu jak i podczas samej uroczystości. Tuż obok świadków to jedna z ważniejszych ról. Prośba o bycie Druhną w postaci drewnianej skrzyneczki na pewno będzie ciekawym pomysłem na poproszenie przyjaciółki czy siostry o pełnienie tej roli. Efektownie poproszenie o bycie Druhną sprawi, że osoba którą o to prosisz poczuje się niezwykle wyjątkowo i z wielką chęcią podejmie się jej. Zadanie pytania "Czy będziesz moją Druhną?" przy pomocy zdrapki czy pysznego musującego wina sprawi, że ten moment na długo zostanie zapamiętany.

Prośby o bycie Druhną 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 138 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 138 elementów

Prośby o bycie druhną

Do roli druhny na ślubie najczęściej wybierana jest bliska przyjaciółka, siostra czy kuzynka. Co więcej, każda Panna Młoda może mieć kilka druhen, dzięki czemu żadna z bliskich Ci kobiet nie poczuje się pominięta. Marzy Ci się uroczystość w gronie wyjątkowych dziewczyn? A może zamierzasz postawić na jedną kobietę, która wesprze Cię w trakcie przygotowań do ślubu oraz samej uroczystości? Bez względu na to, jaki wariant bardziej Ci odpowiada, dobrze jest poprosić o zostanie druhną w naprawdę szczególny sposób. Dzięki temu Twoja przyjaciółka czy krewna zobaczy, jak wiele znaczy dla Ciebie jej obecność i chętnie podejmie się proponowanej roli. O bycie druhną poprosić można na wiele sposobów, jednak bez wątpienia jednym z najbardziej unikalnych rozwiązań jest wręczenie wybranej kobiecie niepowtarzalnego prezentu.

Jak poprosić o bycie druhną?

Składana kartka ze zdrapką to popularny i ciekawy produkt, który pozwoli Ci poprosić przyjaciółkę o zostanie druhną. Zaprojektowana z dbałością o najmniejsze szczegóły na pewno spodoba się każdej kobiecie. Motyw różowych kwiatów pięknie prezentuje się na grubym, białym papierze, a projektu dopełnia ozdobna czcionka i złote serce, pod którym ukryte zostało pytanie. Kartka zamknięta w różowej kopercie to bardzo stylowe rozwiązanie, które dobrze zapadnie w pamięci Twojej przyjaciółki. O zostanie druhną poprosić możesz też przy pomocy butelki wyśmienitego wina. Alkohol w gustownej oprawie przypadnie do gustu adresatce i sprawi, że z wielką przyjemnością zgodzi się pełnić na ślubie tę jedyną w swoim rodzaju rolę. Personalizowana etykieta przymocowana do butelki uczyni taki podarunek jeszcze bardziej atrakcyjnym.

PREZENT dla kobiety, Mamy, dziewczyny, przyjaciółki spa ze szlafrokiem RD38

Zestaw z prośbą o bycie druhną

Pomysłowe prośby o bycie druhną

Wspaniałym sposobem na poproszenie przyjaciółki, siostry czy kuzynki o zostanie druhną może być też symboliczna biżuteria. Taki upominek nie tylko oczaruje obdarowaną kobietę, ale także stanie się wspaniałą pamiątką na całe życie. Za każdym razem, gdy założy ona otrzymaną biżuterię, przypomni sobie o Tobie oraz Twoim ślubie. Bransoletka w pudełku z motywem przyjaciółek i subtelnymi kwiatami to stylowa propozycja na prośbę o bycie druhną. Personalizowany tekst nadaje jej bardzo osobistego charakteru. Wewnątrz pudełka w ozdobnym woreczku znalazła się bransoletka z zawieszką w kształcie serca. W drugiej przegródce ułożone zostały śmietankowe krówki w dopasowanych papierkach. To upominek, który bez wątpienia zachwyci bliską Ci kobietę. 

Czy zostaniesz moją druhną? - prezenty dla przyjaciółki

Na prezent z prośbą o bycie druhną możesz śmiało wybrać również magiczny kubek. Czarne, proste naczynie pod wpływem ciepła zmienia swój wygląd, odsłaniając przepiękny motyw. W zależności od wariantu kubek zdobią kwiaty lub dwie przyjaciółki, a także pytanie o zostanie druhną. Możesz wykorzystać takie rozwiązanie w trakcie spotkania na kawę czy herbatę. Twoja przyjaciółka będzie zaskoczona tak nietuzinkowym pomysłem! Magiczny kubek z imieniem na pewno sprawi jej niemałą przyjemność. Efektownym prezentem będzie także zestaw gadżetów w różowym pudełku z personalizowaną etykietą. Co znaleźć można wewnątrz takiego kosza prezentowego? Box zawiera symboliczną bransoletkę, ozdobną szarfę, balony oraz konfetti. Tak interesujący zestaw pozwoli w ciekawym stylu poprosić o zostanie druhną.

PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Przyjaciółki z kawą i kosmetykami BM12

Kosz prezentowy z prośbą o zostanie druhną