Nowe produkty

Promocje

Prezenty dla Świadkowej

Pomysły na prezenty dla Świadkowej, które spodobają się każdej kobiecie. Jeśli szukasz upominku dla świadkowej koniecznie przejrzyj tę kategorię! Bransoletka jako prezent da Świadkowej, a może szlafrok. Wszystko zależy od twojego wyboru. Zastanów się dobrze z czego ucieszyła by się twoja Świadkowa i wręcz jej prezent, który wywoła wiele uśmiechu i radości.

Prezenty dla Świadkowej 

Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów

Prezenty dla Świadkowej

Prezent dla Świadkowej musi być bardzo wyjątkowy i atrakcyjny. Jest to jedna z najwspanialszych pamiątek, którą otrzyma od Was przyjaciółka i zachowa na bardzo długi czas. Warto jest więc odpowiednio wcześniej rozpocząć poszukiwania odpowiedniego upominku. Świetnie w tej roli sprawdzi się przedmiot, który będzie przypominał Świadkowej o tym wyjątkowym dniu przez długi czas. Może to być personalizowany szlafrok, biżuteria lub dekoracyjne pudełko z szampanem i czekoladkami. W zależności od Waszych upodobań i gustu przyjaciółki postawcie na wybraną grafikę i treść życzeń.

Prezent dla Świadkowej w pudełku

Niezwykle atrakcyjną propozycją będzie pudełko z uroczymi gadżetami wewnątrz. W okrągłym pudełku znajduje się mała butelka szampana i czekoladki. Wszystkie elementy znakomicie się ze sobą komponują. Świetnym wyborem będzie pudełko z motywem Subtelny Róż. Na wszystkich elementach znajduje się wyjątkowa grafika subtelnych kwiatów w pastelowo-różowym kolorze. Na szampanie widnieje etykieta z napisem „Super Świadkowa”. Czekoladki wykonane są z różowej czekolady oraz udekorowane etykietą z motywem kwiatów. W pudełku znajduje się również dekoracyjny sizal oraz serpentyny w kolorze rosegold. Na pudełku znajduje się karta z tekstem życzeń i personalizacją. Całość prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Na pewno spodoba się Waszej przyjaciółce. 

Prezenty dla Świadkowej

Prezent dla Świadkowej w pudełku

Prezent dla Świadkowej bransoletka

Wspaniałym pomysłem będzie zaopatrzenie się w uroczą bransoletkę, która stanie się wyjątkową pamiątką na lata. Wasza przyjaciółka otrzyma prezent, który codziennie będzie przypominał jej o tym wyjątkowym dniu. W pudełku umieściliśmy uroczy upominek oraz kartę z grafiką delikatnych kwiatów i personalizacją. Na wieczku pudełka znajduje się karta z napisem „Jesteś najlepszą Świadkową na świecie!”, który w wyjątkowy sposób podkreśla charakter uroczystości. Bransoletka jest w złotym kolorze i posiada wykończenie w formie listków lub supełka. 

Prezent dla Świadkowej bransoletka

Prezent dla Świadkowej bransoletka

Prezent dla Świadkowej szlafrok

Wyjątkowym upominkiem będzie również satynowy szlafrok z piękną grafiką na plecach. Widnieją na nim delikatne kwiaty oraz napis „Świadkowa”. Szlafrok posiada eleganckie wykończenia rękawków, które idealnie się komponują z całością. Taki upominek z pewnością będzie wspaniałą pamiątką, która codziennie będzie przypominała Waszej przyjaciółce o tym wyjątkowym dniu. Szlafrok będzie również wspaniałym dodatkiem, który może zostać użyty podczas przygotowań do ślubu. Pamiątkowe zdjęcia na pewno wyjdą znakomicie

Prezent dla Świadkowej szlafrok

Prezent dla Świadkowej szlafrok