Nowe produkty

Prezenty dla Świadkowej

Pomysły na prezenty dla Świadkowej, które spodobają się każdej kobiecie. Jeśli szukasz upominku dla świadkowej koniecznie przejrzyj tę kategorię! Bransoletka jako prezent da Świadkowej, a może szlafrok. Wszystko zależy od twojego wyboru. Zastanów się dobrze z czego ucieszyła by się twoja Świadkowa i wręcz jej prezent, który wywoła wiele uśmiechu i radości.

Prezenty dla Świadkowej Jest 24 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Prezenty dla Świadkowej

Prezent dla Świadkowej musi być bardzo wyjątkowy i atrakcyjny. Jest to jedna z najwspanialszych pamiątek, którą otrzyma od Was przyjaciółka i zachowa na bardzo długi czas. Warto jest więc odpowiednio wcześniej rozpocząć poszukiwania odpowiedniego upominku. Świetnie w tej roli sprawdzi się przedmiot, który będzie przypominał Świadkowej o tym wyjątkowym dniu przez długi czas. Może to być personalizowany szlafrok, biżuteria lub dekoracyjne pudełko z szampanem i czekoladkami. W zależności od Waszych upodobań i gustu przyjaciółki postawcie na wybraną grafikę i treść życzeń.

Prezent dla Świadkowej w pudełku

Niezwykle atrakcyjną propozycją będzie pudełko z uroczymi gadżetami wewnątrz. W okrągłym pudełku znajduje się mała butelka szampana i czekoladki. Wszystkie elementy znakomicie się ze sobą komponują. Świetnym wyborem będzie pudełko z motywem Subtelny Róż. Na wszystkich elementach znajduje się wyjątkowa grafika subtelnych kwiatów w pastelowo-różowym kolorze. Na szampanie widnieje etykieta z napisem „Super Świadkowa”. Czekoladki wykonane są z różowej czekolady oraz udekorowane etykietą z motywem kwiatów. W pudełku znajduje się również dekoracyjny sizal oraz serpentyny w kolorze rosegold. Na pudełku znajduje się karta z tekstem życzeń i personalizacją. Całość prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Na pewno spodoba się Waszej przyjaciółce. 

Prezenty dla Świadkowej

Prezent dla Świadkowej w pudełku

Prezent dla Świadkowej bransoletka

Wspaniałym pomysłem będzie zaopatrzenie się w uroczą bransoletkę, która stanie się wyjątkową pamiątką na lata. Wasza przyjaciółka otrzyma prezent, który codziennie będzie przypominał jej o tym wyjątkowym dniu. W pudełku umieściliśmy uroczy upominek oraz kartę z grafiką delikatnych kwiatów i personalizacją. Na wieczku pudełka znajduje się karta z napisem „Jesteś najlepszą Świadkową na świecie!”, który w wyjątkowy sposób podkreśla charakter uroczystości. Bransoletka jest w złotym kolorze i posiada wykończenie w formie listków lub supełka. 

Prezent dla Świadkowej bransoletka

Prezent dla Świadkowej bransoletka

Prezent dla Świadkowej szlafrok

Wyjątkowym upominkiem będzie również satynowy szlafrok z piękną grafiką na plecach. Widnieją na nim delikatne kwiaty oraz napis „Świadkowa”. Szlafrok posiada eleganckie wykończenia rękawków, które idealnie się komponują z całością. Taki upominek z pewnością będzie wspaniałą pamiątką, która codziennie będzie przypominała Waszej przyjaciółce o tym wyjątkowym dniu. Szlafrok będzie również wspaniałym dodatkiem, który może zostać użyty podczas przygotowań do ślubu. Pamiątkowe zdjęcia na pewno wyjdą znakomicie

Prezent dla Świadkowej szlafrok

Prezent dla Świadkowej szlafrok

Zobacz wszystkie produkty dostępne w kategorii PREZENTY:

Pamiątki komunijne i prezenty

Pamiątki Chrztu Świętego i prezenty na Chrzest

Prezenty na roczek

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty na Baby Shower

Prezenty na 18

Prezenty na panieński

Prezenty na ślub dla Pary Młodej

Podziękowania dla świadków

Jak powiedzieć o ciąży?