Nowe produkty

Prezenty dla Świadkowej

Pomysły na prezenty dla Świadkowej, które spodobają się każdej kobiecie. Jeśli szukasz upominku dla świadkowej koniecznie przejrzyj tę kategorię! Bransoletka jako prezent da Świadkowej, a może szlafrok. Wszystko zależy od twojego wyboru. Zastanów się dobrze z czego ucieszyła by się twoja Świadkowa i wręcz jej prezent, który wywoła wiele uśmiechu i radości.

Prezenty dla Świadkowej Jest 24 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
 • PREZENT dla Świadkowej LUX w pudełku SZAMPAN Subtelny Róż
  59,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej LUX w pudełku...

  Prezent dla Świadkowej powinien być wyjątkowy. Świetną propozycją jest pięknie zapakowany i wyjątkowy szampan. Znajduje się w różowym pudełku w towarzystwie różowych czekoladek. Pudełko zwieńczone jest personalizowaną karteczką z przepięknym tekstem i dopasowaną grafiką.

  59,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej LUX w pudełku PROSECCO Subtelny Róż
  64,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej LUX w pudełku...

  Prezent dla Świadkowej w formie pięknie ozdobionego Prosecco to świetny sposób na wyrażenie swojej wdzięczności. Prezent jest umieszczony w dekoracyjnym pudełku. Dzięki pięknemu tekstowi i personalizacji pudełko prezentuje się fantastycznie.

  64,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej LUX w pudełku Subtelny Róż
  55,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej LUX w pudełku...

  Niezwykły prezent dla Świadkowej w cudownym pudełku dekoracyjnym pozwoli w wyjątkowy i oryginalny sposób wyrazić wdzięczność. W środku znajduje się personalne podziękowanie, natomiast całość prezentu jest wyposażona grafiką różowych kwiatów. Pudełeczko z pewnością spodoba się Świadkowej.

  55,98 zł
 • KUBEK dla Świadkowej Z IMIENIEM Przyjaciółki
  36,98 zł
  KUBEK dla Świadkowej Z IMIENIEM Przyjaciółki

  Prezent dla Świadkowej w formie personalizowanego kubka z pewnością będzie świetnym sposobem na podziękowanie bliskiej osobie. Kubek posiada różowe uszko oraz cudowny, obustronny nadruk. Na kubku znajduje się imię Świadkowej oraz Panny Młodej.

  36,98 zł
 • KUBEK dla Świadkowej Z IMIENIEM Super Świadkowa PINK
  36,98 zł
  KUBEK dla Świadkowej Z IMIENIEM Super...

  Prezent dla Świadkowej w postaci kubka z pewnością zdobędzie sympatię bliskiej osoby. Jest to niezwykle personalny gest z dziewczęcym nadrukiem w odcieniach różu i złota. Na kubku znajduje się napis Super Świadkowa i imię Przyjaciółki.

  36,98 zł
 • SZLAFROK satynowy dla Świadkowej koronka LUX uniwersalny
  124,98 zł
  SZLAFROK satynowy dla Świadkowej koronka...

  Prezent dla Świadkowej w postaci eleganckiego i subtelnego szlafroka to bardzo oryginalny pomysł na podziękowanie dla bliskiej osoby. Szlafrok posiada napis Świadkowa, a także efektowny nadruk kwiatów piwonii.

  124,98 zł
 • SZLAFROK satynowy dla Świadkowej gładki uniwersalny Piwonie
  114,98 zł
  SZLAFROK satynowy dla Świadkowej gładki...

  Prezent dla Świadkowej w formie eleganckiego szlafroka z personalizacją, będzie wspaniałym wyrazem wdzięczności dla bliskiej osoby. Szlafrok jest pięknie i klasycznie wykonany, a nadruk kwiatów piwonii nadaje mu kobiecego uroku.

  114,98 zł
 • SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE z naklejką dla Świadkowej 750ml DUŻE ZŁOTE + IMIĘ
  39,98 zł
  SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE z naklejką dla...

  Prezent dla Świadkowej w formie szampana w złotym kolorze to wspaniałe podziękowanie dla Świadkowej za wkład w uroczystość Ślubu. Na szampanie znajduje się naklejka z imieniem świadkowej oraz imionami Pary Młodej.

  39,98 zł
 • SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE z naklejką dla Świadkowej 750ml DUŻE SREBRNE + IMIĘ
  39,98 zł
  SZAMPAN/WINO MUSUJĄCE z naklejką dla...

  Prezent dla Świadkowej w formie musującego wina będzie wspaniałym gestem podziękowania dla przyjaciółki. Szampan ma śliczny kolor różu oraz srebrne dodatki w połączeniu z karteczką z podziękowaniami.

  39,98 zł
 • SZAMPAN na podziękowanie dla Świadkowej w skrzyni ZŁOTY +IMIĘ
  49,98 zł
  SZAMPAN na podziękowanie dla Świadkowej w...

  Prezent dla Świadkowej w formie ozdobnej, drewnianej skrzyneczki z pewnością spodoba się przyjaciółce. W środku znajduje się musujący szampan o smaku mango oraz karteczka z tekstem podziękowania dla Świadkowej. Całość dekorowana jest imionami Pary Młodej, datą ślubu oraz imieniem Świadkowej.

  49,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w pudełku BRANSOLETKA Subtelny Róż
  29,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w pudełku...

  Prezent dla Świadkowej w postaci delikatnej bransoletki dla przyjaciółki z pewnością jest wspaniałą formą wdzięczności. Biżuteria znajduje się w tekturowym pudełeczku z grafiką kwiatowego wieńca.

  29,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w pudełku BRANSOLETKA Powiedziałam TAK
  29,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w pudełku...

  Prezent dla świadkowej w formie pięknej i subtelnej biżuterii - bransoletka - z pewnością spodoba się przyjaciółce Panny Młodej. Jest to wyjątkowe podziękowanie, opatrzone nowoczesną grafiką.

  29,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w pudełku BRANSOLETKA Malarska
  29,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w pudełku...

  Prezent dla Świadkowej powinien być wyjątkowy. Jak podziękować Świadkowej? Świetnym pomysłem jest obdarowanie bliskiej osoby subtelną biżuterią w ozdobnym pudełeczku z nowoczesnym nadrukiem.

  29,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w pudełku BRANSOLETKA Burgund
  29,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w pudełku...

  Prezent dla Świadkowej w formie bransoletki to cudowny pomysł na podziękowanie. Personalizowane pudełeczko oraz delikatna biżuteria z pewnością spodobają się Świadkowej.

  29,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w pudełku BRANSOLETKA Przyjaciółki
  29,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w pudełku...

  Prezent dla Świadkowej to nawiązanie do wspaniałej relacji, która łączy Pannę Młodą oraz Świadkową. Wspaniała i subtelna bransoletka w ozdobnym pudełeczku z pewnością spodoba się przyjaciółce. Jest to wyjątkowy prezent.

  29,98 zł
 • SZAMPAN podziękowanie dla Rodziców/Świadków w skrzyni Zapach Piwonii
  49,98 zł
  SZAMPAN podziękowanie dla...

  Prezent dla Świadkowej powinien być wyjątkowy. Proponujemy wspaniałego szampana o smaku truskawkowym w drewnianej skrzyni dekoracyjnej. Jest to wyjątkowa propozycja podziękowania Świadkowej za jej trud włożony w organizację uroczystości Ślubu.

  49,98 zł
 • SZAMPAN podziękowanie dla Rodziców/Świadków w skrzyni Marsala&Gold
  49,98 zł
  SZAMPAN podziękowanie dla...

  Prezent dla Świadkowej w formie pięknej skrzyneczki z musującym szampanem z pewnością jest oryginalnym podarunkiem i podziękowanie za wkład w organizację uroczystości Ślubu. Twoja przyjaciółka z pewnością ucieszy się an ten wyjątkowy prezent.

  49,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w płaskim pudełku Marsala&Gold
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w płaskim...

  Prezent dla Świadkowej to wyjątkowy gest podziękowania dla bliskiej osoby. Jest to forma docenienia ogromnego wkładu w uroczystość Ślubu. Oryginalnym pomysłem na prezent jest skromna biżuteria, umieszczona w pięknym, drewnianym pudełeczku. Wraz z personalizacją zestaw jest pięknym gestem podziękowania dla Świadkowej.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Rodziców/Świadków z czekoladkami Marsala&Gold
  49,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Rodziców/Świadków z...

  Prezent dla Świadkowej w formie słodkiego upominku to z pewnością fantastyczny pomysł, który zadowoli bliską osobę. Jest to symboliczny gest wdzięczności za poświęcony czas na wspólną organizację uroczystości Ślubu.

  49,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w pudełku z bransoletką Rosegold Flowers
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w pudełku z...

  Prezent dla Świadkowej w formie uroczej biżuterii oraz słodkich, mlecznych czekoladkę z pewnością oryginalnie podziękuje bliskiej osobie za poświęcenie i pomoc w organizacji uroczystości Ślubu. Prezent zapakowany jest w pudełeczku z naturalnego drewna. Do upominku dołączona jest karteczka z personalizacją wraz z grafiką kwiatów rosegold.

  39,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w drewnianym pudełku Zapach Piwonii
  39,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadkowej w drewnianym...

  Prezent dla Świadkowej w formie ozdobnej, drewnianej skrzyneczki z pewnością ucieszy bliską osobę. Jest to podziękowanie za wkład w uroczystość Ślubu. W zestawie umieszczone zostały słodkie czekoladki oraz delikatna bransoletka jako symbol pięknej relacji. Całość podziękowania jest ozdobiona urocza grafiką piwonii.

  39,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej LUX Lily of the Valley
  55,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej LUX Lily of the Valley

  Prezent dla Świadkowej z serii Lily of the Valley to wspaniały gest dla bliskiej osoby. Jest to symbol relacji oraz więzi jaka łączy Pannę Młodą oraz Świadkową. W prezencie znajdują się: pudełeczko w kształcie serca, czekoladownik, czekoladki oraz personalizowana karteczka z tekstem podziękowania.

  55,98 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  25,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA...

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany przy każdym personalizowanym produkcie....

  25,00 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  20,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 20zł.

  20,00 zł
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Prezenty dla Świadkowej

Prezent dla Świadkowej musi być bardzo wyjątkowy i atrakcyjny. Jest to jedna z najwspanialszych pamiątek, którą otrzyma od Was przyjaciółka i zachowa na bardzo długi czas. Warto jest więc odpowiednio wcześniej rozpocząć poszukiwania odpowiedniego upominku. Świetnie w tej roli sprawdzi się przedmiot, który będzie przypominał Świadkowej o tym wyjątkowym dniu przez długi czas. Może to być personalizowany szlafrok, biżuteria lub dekoracyjne pudełko z szampanem i czekoladkami. W zależności od Waszych upodobań i gustu przyjaciółki postawcie na wybraną grafikę i treść życzeń.

Prezent dla Świadkowej w pudełku

Niezwykle atrakcyjną propozycją będzie pudełko z uroczymi gadżetami wewnątrz. W okrągłym pudełku znajduje się mała butelka szampana i czekoladki. Wszystkie elementy znakomicie się ze sobą komponują. Świetnym wyborem będzie pudełko z motywem Subtelny Róż. Na wszystkich elementach znajduje się wyjątkowa grafika subtelnych kwiatów w pastelowo-różowym kolorze. Na szampanie widnieje etykieta z napisem „Super Świadkowa”. Czekoladki wykonane są z różowej czekolady oraz udekorowane etykietą z motywem kwiatów. W pudełku znajduje się również dekoracyjny sizal oraz serpentyny w kolorze rosegold. Na pudełku znajduje się karta z tekstem życzeń i personalizacją. Całość prezentuje się bardzo elegancko i nowocześnie. Na pewno spodoba się Waszej przyjaciółce. 

Prezenty dla Świadkowej

Prezent dla Świadkowej w pudełku

Prezent dla Świadkowej bransoletka

Wspaniałym pomysłem będzie zaopatrzenie się w uroczą bransoletkę, która stanie się wyjątkową pamiątką na lata. Wasza przyjaciółka otrzyma prezent, który codziennie będzie przypominał jej o tym wyjątkowym dniu. W pudełku umieściliśmy uroczy upominek oraz kartę z grafiką delikatnych kwiatów i personalizacją. Na wieczku pudełka znajduje się karta z napisem „Jesteś najlepszą Świadkową na świecie!”, który w wyjątkowy sposób podkreśla charakter uroczystości. Bransoletka jest w złotym kolorze i posiada wykończenie w formie listków lub supełka. 

Prezent dla Świadkowej bransoletka

Prezent dla Świadkowej bransoletka

Prezent dla Świadkowej szlafrok

Wyjątkowym upominkiem będzie również satynowy szlafrok z piękną grafiką na plecach. Widnieją na nim delikatne kwiaty oraz napis „Świadkowa”. Szlafrok posiada eleganckie wykończenia rękawków, które idealnie się komponują z całością. Taki upominek z pewnością będzie wspaniałą pamiątką, która codziennie będzie przypominała Waszej przyjaciółce o tym wyjątkowym dniu. Szlafrok będzie również wspaniałym dodatkiem, który może zostać użyty podczas przygotowań do ślubu. Pamiątkowe zdjęcia na pewno wyjdą znakomicie

Prezent dla Świadkowej szlafrok

Prezent dla Świadkowej szlafrok

Zobacz wszystkie produkty dostępne w kategorii PREZENTY:

Pamiątki komunijne i prezenty

Pamiątki Chrztu Świętego i prezenty na Chrzest

Prezenty na roczek

Prezenty na narodziny dziecka

Prezenty na Baby Shower

Prezenty na 18

Prezenty na panieński

Prezenty na ślub dla Pary Młodej

Podziękowania dla świadków

Jak powiedzieć o ciąży?