Informacja

Nowe produkty

Dodatki do dekoracji tortu komunijnego

Niezbędne dodatki do dekoracji tortu na Komunię pomogą zamknąć całą aranżację ciasta. Świeczki na tort komunijny czy fontanny to element, który skupia na sobie wiele uwagi i praktycznie żadne ciasto nie może się bez nich obejść. Aby tort komunijny prezentował się wyjątkowo, potrzebna jest również ładna podstawka. Serwetki pod tort z delikatnym ażurkiem podkreślą wygląd ciasta i nadadzą mu sporo piękna. Podczas uroczystości nie może zabraknąć również noża i łopatki, które znajdziecie w tej kategorii.

Dodatki do dekoracji tortu komunijnego 

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Świeczki na tort komunijny

Aby tort podczas uroczystości zwracał jeszcze większą uwagę warto w tym celu użyć świeczki na tort. Przecież jak wiadomo to one skupiają na sobie największą uwagę i sprawiają dużo zabawy osobie która może je zdmuchnąć. Jako, że Pierwszą Komunię Świętą ma się tylko raz w życiu można pozwolić sobie na taki dodatek. Podkreśli to rangę wydarzenia i a moment zdmuchnięcia świeczek na pewno zostanie w głowie wielu zaproszonych gości. Świeczki sprawią, że dziecko komunijne poczuje się wyjątkowo! Będzie z niecierpliwością czekało na moment postawienia tortu na stole co sprawi mu wiele radości i szczęścia.

Świeczki na tort komunijny

Świeczki na tort komunijny

Podkładki pod tort komunijny

Jeśli już mamy pięknie przystrojony tort nie można zapomnieć o odpowiedniej podstawce! Tort komunijny najlepiej prezentuje się na szklanej, przezroczystej paterze, która nie będzie odwracała uwagi od ciasta. Ale nie można przecież postawić go bezpośrednio na szkle. Najlepiej zrobić to na kartonowej podstawce, która z reguły jest lekko pozłacana aby ładnie się prezentować. Na tak przygotowaną podstawę kładziemy wówczas serwetki pod tort komunijny. Pięknie zdobione ażurowymi elementami, podkreślają wygląd całego ciasta. Są bardzo subtelne dlatego bez wątpienia pasują na przyjęcie z okazji Pierwszej Komunii Świętej!

Podstawka pod tort

Podkładka pod tort komunijny

Inne dodatki do dekoracji tortu

Jeśli świeczki wydają się Ci zbyt mało efektowne polecam zastanowić się nad zakupem zimnych ogni. Zimne ognie to z pozoru prosty i bardzo popularny dodatek w niezwykły sposób potrafi urozmaicić wygląd ciasta. Zapalone zimne ognie prezentują się wyjątkowo. Inna propozycją jest fontanna tortowa, która działa na podobnej zasadzie jak zimne ale jej efekt jest dużo mocniejszy. Tak zapalona fontanna pali się dłużej niż powyższa propozycja i na pewno wywoła efekt zaskoczenia na twarzach zgromadzonych gości oraz dziecka komunijnego.

Fontanna tortowa

Fontanna tortowa