Nowe produkty

Księgi pamiątkowe

Pamiątka komunijna w postaci księgi gości jest wspaniałą upominkiem z I Komunii Świętej. Wykonana z papieru najlepszej jakości, bogato zdobiona elementami nawiązującymi do sakramentu bądź motywem kwiatowym. Prezentuję się elegancko i szykownie. Istnieje możliwość personalizacji księgi o imię dziecka. Księga może zawierać życzenia czy wpisy komun...

Pamiątka komunijna w postaci księgi gości jest wspaniałą upominkiem z I Komunii Świętej. Wykonana z papieru najlepszej jakości, bogato zdobiona elementami nawiązującymi do sakramentu bądź motywem kwiatowym. Prezentuję się elegancko i szykownie. Istnieje możliwość personalizacji księgi o imię dziecka. Księga może zawierać życzenia czy wpisy komunijne od gości a nawet zdjęcia z uroczystości. Bardzo przemyślany upominek dla dziecka, do którego będzie mógł wracać z sentymentem.

Więcej

Księgi pamiątkowe Jest 55 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów

Księgi pamiątkowe I Komunii Świętej - wspaniały dodatek na uroczystość

Księgi Gości z imieniem dziecka to trwała pamiątka z Pierwszej Komunii Świętej. Zbierając najwspanialsze wspomnienia w jednym, wyjątkowym miejscu, rodzice mogą stworzyć cudowny prezent dla swojej pociechy. Pełna sentymentalnych wspomnień i osobistych dedykacji. Prowokująca do wzruszeń, przywołująca na twarzy uśmiech. Księga gości to wspaniała pamiątka i jeden z tych dodatków komunijnych, dzięki którym radość pozostanie w sercach na dłużej. 

Wspomnienia zamknięte w jednej księdze

Księga gości w formie albumu ze zdjęciami i wpisami od osób zaproszonych na przyjęcie komunijne to jeden z najlepszych pomysłów na stworzenie pamiątki z przyjęcia sakramentu przez dziecko. Każda osoba, która towarzyszyła małemu bohaterowi podczas tej niezapomnianej niedzieli, może wypisać życzenia lub wymyślić zabawny wierszyk. Dorośli mogą obdarować dobrą radą, umieścić najlepsze wspólne wspomnienie albo napisać kilka miłych słów. Dzięki temu, kiedy dziecko będzie wchodzić w kolejne etapy dorastania, do końca życia może wspominać ten jeden z najpiękniejszych dni w życiu i powracać do słów zapisanych przez najbliższe osoby, przywołując uczucia, które wtedy towarzyszyły. 

Księgi pamiątkowe zgodne z najnowszymi trendami

Życzenia składane dziecku, chociaż płyną z głębi serca, bywają ulotne i często zdążą się o nich zapomnieć. Są jednak sposoby, aby zachować ciepłe oraz pełne miłości słowa i ochronić je przed zapomnieniem. Czym się kierować podczas wyboru odpowiedniej księgi gości? Na rynku imprez okolicznościowych można znaleźć wiele różnych wzorów ksiąg pamiątkowych przygotowanych w oparciu o najnowsze trendy. Posiadamy zarówno tradycyjne księgi gości, jak również pamiątki o zupełnie niecodziennej formie, będące zarazem ciekawą atrakcją dla zgromadzonych na sali członków rodziny i przyjaciół.

księga pamiątkowa I komuniiRęcznie dekorowana pamiątkowa księga z imieniem dziecka

Piękny prezent dla dziecka

Jednak księga pamiątkowa nie musi być przeznaczona tylko na wpisy od przybyłych gości. Jest to również doskonały pomysł na niezapomniany prezent dla dziecka, w którym mogą zawrzeć zdjęcia wykonane w tym wyjątkowym dla niego dniu. Cudownym elementem w księdze są zdjęcia, które goście mogą dodawać. Aby umieścić w kronice wspólne zdjęcia z uroczystości wykonane podczas tego wyjątkowego dnia warto zaopatrzyć się w aparat natychmiastowej fotografii typu Instax. W ten sposób goście bez problemu będą mogli wkleić zdjęcia z uroczystości obok swoich wpisów. Będzie to świetna pamiątka na długie lata.

Dodatki do księgi

Aby wszystko się ze sobą zgrywało, warto zaopatrzyć się również w kolorowe markery. Decydując się na album wypełniony czarnymi kartkami nie możemy dobra do tego zwykłego czarnego markera lub pisaka. Idealnym rozwiązaniem będą długopisy o metalicznych kolorach. Złoty lub srebrny metaliczny pisak pozwoli zostawić eleganckie wpisy w księdze gości. Złoty metaliczny odcień i cienki pisak sprawią, że otrzymacie cudowną pamiątkę. Natomiast Metaliczny długopis w srebrnym kolorze nada wyjątkowego charakteru podczas wypełniania ksiąg z białymi lub czarnymi kartkami. 

Długopis do księgi pamiętkowejDługopis jako dodatek do księgi pamiątkowej

Cechy charakterystyczne księgi

Każda księga ma jeszcze jeden dodatkowy atut - jest personalizowana. Strona tytułowa, oprócz pięknego autorskiego motywu, zawiera również imię dziecka przystępującego do sakramentu jakim jest Komunia Święta oraz datę przyjęcia komunijnego. Dzięki temu księga gości jest jeszcze piękniejsza i niepowtarzalna. Kronika została wykonana z najwyższej jakości papieru, który nie przebija kolorowych pisaków na kolejnych kartkach. Jest ona również stustronicowy, każda z nich jest pusta. Co umożliwia nie tylko dokonywanie wpisów, ale też zdjęć lub innych pamiątek z tego wyjątkowego dnia. Piękna księga pełna wspomnień od wyjątkowych gości będzie niesamowitą pamiątką na długie lata.

Zobacz także inne propozycje z kategorii Dla dziecka na Pierwszą Komunię Świętą:

Pamiątki komunijne i prezenty dla dziecka

Księgi pamiątkowe Pierwszej Komunii

Gromnice i stroiki na świece

Wianki komunijne

Opaski komunijne

Koczki, gałązki i spinki

Rękawiczki komunijne, pelerynki, rajstopy, bielizna

Torebki komunijne, chusteczki

Dodatki dla chłopca - koszule, muszki