Informacja

Nowe produkty

Księgi pamiątkowe na Chrzest

Księgi pamiątkowe na Chrzest to piękny dodatek, który pozwoli zatrzymać wyjątkowe chwile. Każda kartka tej książki będzie przypominać rodzicom maluszka o jego tak ważnym święcie. Książki są personalizowane, pozwalają na nadrukowanie imienia dziecka oraz daty Chrztu. Najczęściej wybierane księgi gości dla dziewczynek są wzory w stylu boho. Kwiatowe wzory potrafią idealnie wpasować się w motyw przewodni. Najmodniejsze wzory dla chłopców to te w odcieniach niebieskiego. W naszej ofercie posiadamy zróżnicowaną kolekcję książek pamiątkowych. Wszystko po to aby uwiecznić ten moment.

Księgi pamiątkowe na Chrzest 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 62 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 62 elementów

Księga pamiątkowa na Chrzest Święty

Księgi pamiątkowe z okazji Chrztu Świętego pozwolą zebrać wspomnienia z tego wyjątkowego dnia w jednym miejscu. To niezbędny dodatek i wspaniała pamiątka dla maluszka na długie lata. Księgi są przepięknie wykonane, udekorowane grafikami i motywami typowymi dla takiej ceremonii oraz imieniem dziecka. W środku można umieścić zdjęcia z ceremonii w kościele, jak i późniejszego świętowania, wpisy gości czy życzenia. To świetny wybór na pamiątkę z Chrztu Świętego, który powinien znaleźć się na przyjęciu.

Księga pamiątkowa zalety

Księga gości przybyłych na przyjęcie to jeden z najlepszych pomysłów na stworzenie pamiątki z przyjęcia sakramentu przez dziecko. Każda osoba, która towarzyszyła małemu bohaterowi tej niezwykłej niedzieli, może wpisać życzenia, zabawny wierszyk, dobrą radę, niezwykłe wspomnienie lub po prostu kilka miłych słów. Dzięki temu, kiedy dziecko będzie wchodzić w kolejne etapy dorastania, do końca życia może wspominać ten jeden z najpiękniejszych dni w życiu i powracać do słów zapisanych przez najbliższe osoby, przywołując uczucia, które mu wtedy towarzyszyły. 

Księgi gości na Chrzest hit 2024/2025

Życzenia składane dziecku, chociaż płyną z głębi serca, bywają ulotne. Są jednak sposoby, aby zachować ciepłe oraz pełne miłości słowa i ochronić je przed zapomnieniem. Czym się kierować podczas wyboru odpowiedniej księgi gości? W ofercie sklepu internetowego 1001dekoracji.pl można znaleźć wiele różnych wzorów ksiąg pamiątkowych przygotowanych w oparciu o najnowsze trendy. Posiadamy zarówno tradycyjne księgi gości, jak również pamiątki o zupełnie niecodziennej formie, będące zarazem ciekawą atrakcją dla zgromadzonych na sali członków rodziny i przyjaciół.

KSIĘGA Pamiątkowa na Chrzest chłopca Miś i Baloniki Z IMIENIEM (+ jutowy sznurek)

Księga Pamiątkowa na chrzciny maluszka

Piękny prezent dla dziecka - inne zastosowanie księgi

Jednak księga pamiątkowa nie musi być przeznaczona tylko na wpisy od przybyłych gości. Jest to również doskonały pomysł na niezapomniany prezent dla dziecka, w którym mogą zawrzeć zdjęcia wykonane w tym wyjątkowym dla niego dniu. Cudownym elementem w księdze są zdjęcia, które goście mogą dodawać. Aby umieścić w kronice wspólne zdjęcia z uroczystości wykonane podczas tego wyjątkowego dnia warto zaopatrzyć się w aparat natychmiastowej fotografii typu Instax. W ten sposób goście bez problemu będą mogli wkleić zdjęcia z uroczystości obok swoich wpisów. Będzie to świetna pamiątka na długie lata.

KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Boho Królik Różowy (+biała wstążka)

Księga pamiątkowa na Chrzest dziewczynki

Dodatki do księgi pamiątkowej - niezbędne wyposażenie 

Aby wszystko się ze sobą zgrywało, warto zaopatrzyć się również w kolorowe markery. Decydując się na album wypełniony czarnymi kartkami nie możemy dobra do tego zwykłego czarnego markera lub pisaka. Idealnym rozwiązaniem będą długopisy o metalicznych kolorach. Złoty lub srebrny metaliczny pisak pozwoli zostawić eleganckie wpisy w księdze gości. Złoty metaliczny odcień i cienki pisak sprawią, że otrzymacie cudowną pamiątkę. Natomiast Metaliczny długopis w srebrnym kolorze nada wyjątkowego charakteru podczas wypełniania ksiąg z białymi lub czarnymi kartkami. 

Personalizacja księgi pamiątkowej - cechy charakterystyczne księgi

Każda księga ma jeszcze jeden dodatkowy atut - jest personalizowana. Strona tytułowa, oprócz pięknego autorskiego motywu, zawiera również imię dziecka przystępującego do sakramentu jakim jest Chrzest Święty oraz datę przyjęcia. Dzięki temu księga gości jest jeszcze piękniejsza i niepowtarzalna. Kronika została wykonana z najwyższej jakości papieru, który nie przebija kolorowych pisaków na kolejnych kartkach. Jest ona również stustronicowa, każda z nich jest pusta. Co umożliwia nie tylko dokonywanie wpisów, ale też zdjęć lub innych pamiątek z tego wyjątkowego dnia. Piękna księga pełna wspomnień od wyjątkowych gości będzie niesamowitą pamiątką na długie lata.

KSIĘGA Pamiątkowa Chrztu Świętego Niebieskie Kwiaty Dusty Blue (+biała wstążka)

Księga pamiątkowa na Chrzest z personalizacją