Nowe produkty

Czekoladki na Chrzest

Czekoladki na Chrzest dla gości to miła niespodzianka podczas uroczystości. Nawet drobny upominek może wywołać wiele radości na twarzach zaproszonych. Jak zrobić podziękowania dla gości? Najpopularniejszy sposób to wręczanie drobnych słodkości. Czekoladki na prezent posiadają personalizowane naklejki, które będą przypominać o uroczystości.  Popularne są również słodycze na Chrzciny takie jak cukierki i krówki na Chrzest. Innym nieco odmiennym sposobem są różnego rodzaju figurki anioły z podziękowaniami, do których dołączony jest wierszyk. Warto zwrócić uwagę na jego treść. Nasz sklep oferuje gotowe upominki dla gości, które można od razu wręczyć.

Czekoladki na Chrzest 

Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki to sposób na podziękowanie dla gości. Czekoladki możesz podarować w trakcie Urodzinek, Roczku czy Chrztu! Czekoladki zawinięte są w dekoracyjne papierki z grafiką pudrowych kwiatów oraz napisem Dziękujemy. To najlepsza propozycja tego sezonu!

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie z sercem Dziękujemy
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  2 Opinie

  Jak w wyjątkowy i uroczy sposób podziękować gościom, którzy przybyli na Komunię lub Chrzest dziecka? Idealną propozycją jest mleczna czekoladka zdobiona motywem serca i napisem Dziękujemy. Tak przygotowany upominek zaskoczy najbliższych rewelacyjnym smakiem. Czekoladki można również umieścić w ozdobnym pudełeczkach lub w woreczkach z organzy.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie Romantyczna Piwonia RÓŻOWA CZEKOLADA
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie na Chrzest Złote Stópki 10szt

  Przepiękna czekoladka z motywem delikatnego wzoru złotych stópek o wyjątkowym smaku to wspaniały upominek dla gości na Chrzest dziecka. Czekoladka została wykonana ze specjalnych rubinowych ziaren kakaowca, która zachwyci najbliższych swoim wyjątkowym i oryginalnym kolorem.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa 10szt
  2 Opinie

  Piękna czekoladka na podziękowanie dla gości zdobiona grafiką gałązki eukaliptusa. Ten bardzo modny wzór wpisuje się idealnie w styl botaniczny. Czekoladki możesz wręczyć gościom osobiście lub ułożyć przy ich nakryciach. Nawet taki mały upominek wyrazi Waszą wdzięczność i podziękuje gościom za przybycie.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Złote Stópki
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Urocze Stópki 10szt
  2 Opinie

  Prześliczne, smaczne czekoladki belgijskie z personalizowaną etykietką! Czekoladki cudownie sprawdzą się jako drobny upominek sam w sobie lub cudownie wypełnią ozdobne pudełeczka. Motyw złotych stópek na czekoladce idealnie wpisuje się w uroczystości z okazji Chrztu. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest/Komunię Z IMIENIEM Eukaliptus
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest/Komunię Z IMIENIEM Eukaliptus 10szt

  Czekoladki z podziękowaniem to wspaniały pomysł na upominek dla gości. Elegancki motyw eukaliptusa świetnie się sprawdzi zarówno na Komunię, jak i Chrzest. Dzięki czekoladkom we wspaniały sposób podziękujecie gościom za przybycie. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Gałązka Eukaliptusa
  35,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt
  1 Opinie

  Czekoladka podziękowanie dla gości z okazji Chrztu. Czekoladki dekorowane są gałązką eukaliptusa oraz posiadają nadruk ze zdjęciem dziecka. Taki upominek jest bardzo oryginalny oraz z pewnością zaskoczenie wśród gości.

  35,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 10szt

  Czekoladka jako podziękowanie dla gości na Chrzest. Dekorowana delikatną grafiką gałązki eukaliptusa oraz zawinięta w złotko prezentuje się bardzo elegancko. Czekoladki możesz ułożyć obok nakryć gości lub włożyć w ozdobne pudełeczka.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Jakie podziękowanie dla gości wybrać by wywołać uśmiech na ich twarzach? Słodkie podziękowanie w postaci mlecznych czekoladek w uroczych papierkach z motywem wesołych leśnych zwierzątek będzie wspaniałym wyborem. Uśmiech na twarzach gwarantowany.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt

  Cudowne i słodkie podziękowanie dla gości za ich przybycie na urządzaną przez Ciebie uroczystość. Mleczne czekoladki owinięte w eleganckie papierki z modną grafik,ą w stylu boho przedstawiającą trawy pampas. Uroczy napis "Słodkości dla Ciebie" idealnie pasuje do tych słodkości.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt

  Czekoladki z pięknym motywem białych kwiatów i napisem Słodkości dla Ciebie zapakowane w złotko to piękny upominek dla gości na każdą okazję. Idealnie sprawdzą się jako podziękowania komunijne, na Chrzest, Roczek, Baby Shower czy nawet dla gości weselnych.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  1 Opinie

  Czekoladki na podziękowania dla gości z piękną kwiatową grafiką i napisem Słodkości dla Ciebie to idealny dodatek, który oczaruje każdego. Słodkie podziękowania sprawdzą się na każdym rodzaju przyjęcia: weselu, Komunii, Chrzcie czy nawet przyjęciu Baby Shower. Czekoladki są zapakowane w papierki z grafiką - gotowe do wręczenia najbliższym.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Anioł Stróż
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Anioł Stróż 10szt
  1 Opinie

  Czekoladka jako podziękowanie dla gości na Chrzest. Dekorowana grafiką aniołka oraz imieniem dziecka na pewno zwróci uwagę zaproszonych gości. Czekoladki można zapakować w woreczki z organzy czy papierowe pudełeczka.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Komunię i Chrzest Z IMIENIEM Romantyczna Piwonia
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Komunię i Chrzest Z IMIENIEM Romantyczna Piwonia 10szt

  Przepiękne, personalizowane czekoladki przygotowane specjalnie z myślą o uroczystościach komunijnych i na Chrzest. Z taką czekoladką we wspaniały sposób podziękujecie zaproszonym gościom za przybycie na to wielkie wydarzenie. Czekoladki świetnie sprawdzą się zapakowane w estetyczny woreczek, czy też rozłożone na nakryciach gości. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Błękitny Wózeczek
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT 10szt

  Fantastyczne, słodkie czekoladki na drobny upominek! Personalizowana etykietka i słodka, belgijska czekoladka sprawiają, że całość prezentuje się rewelacyjnie! Nadruk błękitnego wózeczka na etykietce idealnie sprawdzi się na przyjęciach dla chłopców. 

  29,98 zł
 • BIEŻNIK komunijny z imieniem dziecka Konwalie 42cmx5m
  35,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Kwiatowy Wózek BŁĘKIT 10szt

  Czekoladka ze zdjęciem dziecka to wyjątkowa propozycja podziękowań dla gości komunijnych. Czekoladka dekorowana grafiką niebieskich kwiatów pasuje idealnie na przyjęcie z okazji Chrztu chłopca. Czekolada personalizowana jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  35,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Kwiatowy Wózek RÓŻ 10szt

  Mleczne czekoladki na Chrzest Święty. Wykonane z prawdziwej belgijskiej czekolady mogą posłużyć jako podziękowanie dla gości. Zdobione grafiką różowego wózka i kwiatów. Papierki czekoladek personalizowane są imieniem dziecka oraz datą Chrztu. Zachwyci wszystkich gości!

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Komunię i Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Komunię i Chrzest Z IMIENIEM Subtelny Róż 10szt
  2 Opinie

  Przepyszna, mleczna czekoladka belgijska z cudownym motywem różowych kwiatów świetnie sprawdzi się jako drobny upominek dla gości na podziękowanie za przybycie. Czekoladki można zapakować w woreczki z organzy, czy rozłożyć na nakryciach gości. Idealny pomysł, który zachwyci każdego!

  29,98 zł
 • OPŁATEK uniwersalny na tort Konwalie Ø20cm (21)
  35,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest ZE ZDJĘCIEM Zapach Piwonii 10szt
  1 Opinie

  Podziękowanie dla gości w formie personalizowanej czekoladki. Dekorowana grafiką różowych kwiatów pasuje idealnie na uroczystość dziewczynki. Na czekoladce nadrukowane jest zdjęcie dziecka, dlatego prezentuje ona się bardzo wyjątkowo. Taki upominek można położyć na talerzach gości.

  35,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Lily of the Valley 10szt
  1 Opinie

  Przepiękne czekoladki na drobny upominek to wspaniała propozycja! Czekoladki z personalizowaną etykietką zostały przygotowane specjalnie na uroczystość Chrztu Świętego. Dzięki imieniu dziecka, cudownym motywie gałązek konwalii całość prezentuje się fantastycznie!

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Chłopiec w Kwiatach 10szt

  Pyszna, belgijska czekoladka to wyjątkowy sposób na podziękowanie gościom za przybycie. Personalizowany papierek oraz grafika chłopca w kwiatach pasuje idealnie na uroczystość Chrztu Świętego. Dzięki nadrukowi z imieniem dziecka i datą, może posłużyć nawet jako słodka pamiątka.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Różowy Aniołek
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Różowy Aniołek 10szt

  Przepiękne czekoladki w złotym papierku z personalizowaną etykietką to niezbędny dodatek do każdej uroczystości! Na Chrzest dziewczynki polecają się czekoladki z cudowną etykietką w różowym odcieniu. Całość świetnie będzie się prezentować na stole, przy nakryciach gości, polecamy!

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest Z IMIENIEM Niebieski Aniołek
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Niebieski Aniołek 10szt

  Fenomenalne czekoladki w złotym papierku z personalizowaną etykietką to niezbędny dodatek do każdej uroczystości! Na Chrzest chłopca polecają się czekoladki ze wspaniałą etykietką w błękitnym odcieniu. Całość cudownie będzie się prezentować na stole! Czekoladki to świetny sposób, by słodko wyrazić wdzięczność za przybycie.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Różowe Serce
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Różowe Serce 10szt

  Słodka, belgijska czekoladka jako podziękowanie dla gości za przybycie na Chrzest Święty. Zawinięta w w ozdobny papierek dekorowany grafiką kwiatowego serca. Etykietki personalizowane są imieniem dziecka oraz datą Chrztu.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKA na Chrzest z serduszkiem W OPAKOWANIU
  4,98 zł
  CZEKOLADKA na Chrzest z serduszkiem W OPAKOWANIU

  Przepiękny upominek na Chrzest Święty dziecka. Gotowy do wręczenia, pięknie zapakowany podziękuje gościom za przybycie i oczaruje ich efektownym wyglądem. Czekoladka posiada uroczy motyw serduszka oraz napis Dziękujemy. Dzięki bilecikowi z tekstem podziękowania jest świetnym sposobem, by oczarować najbliższych.

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  3,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna

  Drobny upominek dla gości w formie czekoladki na Chrzest, Komunie czy Urodzinki! Taki upominek możesz wręczyć wszystkim gościom zgromadzonym na przyjęciu, aby podziękować im za przybycie. Upominek zdobiony jest grafiką gałązki eukaliptusa, dzięki czemu idealnie wpisuje się w najnowsze trendy!

  3,98 zł
 • CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM mleczna z truskawkami
  22,98 zł
  CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM mleczna z truskawkami

  Ręcznie wykonana czekolada mleczna z truskawkami. Do każdej tabliczki dołączona jest naklejka z personalizacją, dzięki czemu nawet czekolada staje się osobistym upominkiem. Czekolada może być również dodatkiem do właściwego prezentu!

  22,98 zł
 • CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM biała z pistacją i aronią
  22,98 zł
  CZEKOLADA ręcznie robiona na prezent Z IMIENIEM biała z pistacją i aronią

  Biała czekolada z pistacją i aronia ręcznie robiona w Polsce. Czekolada zapakowana jest w piękne kraftowe opakowanie, a także zdobiona personalizowaną naklejką. Taki drobny upominek może sprawić wiele radości zarówno tym najmłodszym jak i trochę starszym.

  22,98 zł
 • LITERKI girlanda na Chrzest ZŁOTA: Stwórz swój napis!
  25,00 zł
  TWOJA ZMIANA W PROJEKCIE

  Chcesz zmienić coś w projekcie produktu personalizowanego? Żaden problem! Specjalnie dla Ciebie dokonamy drobnych zmian w projekcie w kwocie 25zł.

  25,00 zł
 • EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych
  35,00 zł
  EXPRESS: przyspieszenie WYKONANIA zamówienia personalizowanego do 3 dni roboczych Ekspres
  1 Opinie

  Zakup expresowej realizacji zamówienia pozwoli przyspieszyć wykonanie przez nas personalizowanych produktów z 7 dni roboczych do 3 dni roboczych lub z 14 dni roboczych do 3 dni roboczych. Dostawa przez kuriera to rzecz niezależna  - nie da się jej przyspieszyć. Kurier dostarczy paczkę w przewidzianym terminie 1-2 dni roboczych. Czas realizacji jest podany...

  35,00 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie na Chrzest Boho Kołyska 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie na Chrzest Boho Kołyska 10szt

  Czekoladki, które świetnie sprawdza się jako podziękowanie dla gości za obecność na Chrzcie Świętym. Motyw Boho widoczny jest na każdej czekoladce w postaci traw pampasowych i kołyski. Tak pięknie przygotowane czekoladki sprawdzą się jako podarunek dla gości, ale również jako poczęstunek podczas uroczystości.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Boho Kołyska 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Boho Kołyska 10szt

  Czekoladki na Chrzest z imieniem dziecka to świetna forma na podziękowanie dla gości. Czekoladki będą piękną ozdobą stołu, formą poczęstunki, ale także możesz je włożyć do pudełeczka na upominki i wręczyć gościom. Każdą czekoladkę zdobi grafika Boho, która idealnie wpasowuje się w dzisiejsze trendy.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest dziewczynki Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt

  Słodkie czekoladki na Chrzest Święty dziewczynki to wyjątkowy sposób na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość. Na każdej czekoladce umieszczony jest papierek z personalizacją i uroczą grafiką misia z różowymi balonikami. Czekoladki możesz umieścić na stole, ale świetnie sprawdzą się także jako upominek w pudełeczku dla każdego gościa.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest chłopca Z IMIENIEM Miś i Baloniki 10szt

  Wyjątkowe czekoladki na Chrzest Święty zdobionym grafiką misia z balonikami. Mleczne czekoladki zawierają personalizowane naklejki z data chrztu i imieniem dziecka. Sprawdza się idealnie jako ozdoba stołu, ale również jako podziękowanie dla przybyłych gości. Zachwyć bliskich pięknie zapakowanymi czekoladkami z personalizacją.

  29,98 zł
Pokazuje 1 - 34 z 34 elementów

Czekoladki na Chrzest upominki dla gości

Upominki dla gości na przyjęciu z okazji Chrztu Świętego to dość nowy zwyczaj, który jednak szybko się przyjął i jest chętnie praktykowany. Drobny prezencik położony na stole przy każdym nakryciu to nie tylko miły akcent podczas przyjęcia, ale też dodatkowa dekoracja stołu. Uniwersalny prezencik to na przykład mały, symboliczny aniołek, pudełeczko ze słodką niespodzianką lub woreczek organzy z garścią migdałów. Każdy gość będzie zachwycony takim upominkiem. Uniwersalne upominki dla zaproszonych osób to zestawy gotowych do wręczenia prezentów. Ich cechą charakterystyczną jest ekskluzywność produktów przeznaczonych do wręczenia gościom. Tak wyjątkowy upominek pozwoli podziękować rodzicom chrzestnym, dziadkom oraz zaproszonym osobom za przybycie i sprawi im niebywałą radość.

Czekoladki na Chrzest Święty jako podziękowania dla gości

Aby przyjęcie zostało dobrze zapamiętane przez wszystkich obecnych gości warto obdarować ich drobnym upominkiem. Czekoladki na Chrzest to najlepszy pomysł na odrobinę słodkości. Najmodniejszy wzór czekoladek to złote stópki. Odcienie bieli i złota to obecnie najbardziej pożądana kompozycja kolorów roku 2020! Grafika drobnych stópek podkreśla niewinność dziecka oraz od razu przywodzi na myśl uroczystość Chrztu. Alternatywą dla złotych stópek jest wózeczek. Czekoladki z wózeczkiem również są personalizowane imieniem dziecka i datą uroczystości. Te drobne czekoladki można zamknąć np w ozdobnych pudełeczkach na prezenty i ustawić obok nakryć gości.

Czekoladki na Chrzest złote stópki

Czekoladki na Chrzest - złote stópki

Czekoladki dla gości na Chrzest

Czekoladki dla gości na Chrzest

Czekoladki dla gości na Chrzest Święty dla dziewczynki

Mleczne czekoladki przeznaczone na upominek dla gości podczas uroczystości Chrztu Świętego. Ozdobione naklejką z wybranym motywem graficznym i napisem “Dziękujemy” to świetny i oryginalny sposób na podziękowanie zaproszonym. Czekoladki umieszczone są w złotych lub srebrnych papierkach, dzięki czemu prezentują się bardzo ekskluzywnie. Każda czekoladka może posiadać swój wyjątkowy napis. Doskonale prezentują się w dopasowanych do wzoru pudełeczkach, woreczkach z organzy lub ułożyć przy nakryciach gości. Opakowania na drobne upominki dla gości znajdziecie w zakładce Pudełeczka i woreczki na upominki. Chrzest Święty to idealna okazja, żeby podziękować dziadkom oraz chrzestnym, za ich wytrwałość i zaangażowanie. Chrzestnym za trwanie przy nas w dobrych i złych chwilach naszego życia oraz gościom za przybycie na zabawę i wspólne świętowanie. Czekoladki są na tyle drobnym, a jednocześnie ekskluzywnym prezentem, że każdy się z nich ucieszy. Tym bardziej kiedy są wykonane z prawdziwej czekolady, a nie wyrobu czekoladopodobnego. Piękne i smaczne czekoladki z okazji Chrztu Świętego oczarują gości. Wykonane z mlecznej belgijskiej czekolady smakują i prezentują się fantastycznie. Czekoladki można wręczyć gościom w podziękowaniu bądź umieścić w szklanych misach w słodkim bufecie.

Czekoladki dla gości na ChrzcinyCzekoladki z imieniem dla gości na Chrzest dziewczynki