Informacja

Nowe produkty

Życzenia na Chrzest na telefon

Elegancki życzenia w elektronicznej odsłonie, które można przesłać bliskim z okazji Chrztu Świętego malucha. Wybieraj przepiękne wzory oraz najmodniejsze motywy graficzne, które wpisują się w charakter uroczystości. W naszym sklepie znajdziesz idealne propozycje zarówno dla dziewczynki, jak i chłopczyka. Skorzystaj z nowoczesnej formy, aby przekazać kilka ciepłych słów w wyjątkowym dniu. Życzenia na telefon pozwolą zaoszczędzić pieniądze oraz stanowią ekologiczną alternatywę. To wspaniała pamiątka, którą można zapisać na długie lata! Wybieraj produkty wysokiej jakości z własnym teksem oraz personalizacją. 

Życzenia na Chrzest na telefon  

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

Życzenia na Chrzest na telefon

Składanie życzeń stanowi istotny element wielu okazji i uroczystości. Często życzenia zapisywane są na kartkach okolicznościowych, które dołącza się do prezentu. Życzenia można złożyć również osobiście - podczas imprezy lub spotkania w dniu uroczystości. Urodziny, Gwiazda, imieniny, Komunia, rocznica ślubu: istnieje całe mnóstwo wydarzeń, na które składa się życzenia. Bez dwóch zdań do najbardziej wyjątkowych i szczególnych należy Chrzest Święty. To pierwszy z sakramentów w Kościele katolickim, dlatego stanowi ważny dzień w życiu dziecka i jego najbliższych. W Twojej rodzinie bądź wśród przyjaciół znajduje się dziecko, które wkrótce przystąpi do Chrztu? W takim wypadku na pewno sprawisz jego rodzicom wielką radość za pomocą pięknie złożonych życzeń.

Gotowe życzenia na Chrzest Święty

Najczęściej w przypadku Chrztu Świętego życzenia składane są rodzicom dziecka - maluch jest bowiem za mały, by móc je przyjąć. Wielu gości zaproszonych na uroczystość przynosi również pamiątki Chrztu. To doskonały sposób na to, by dziecko po latach mogło poczuć się wyjątkowo - można tak również przekazać najlepsze życzenia. Jeśli jednak z różnych powodów nie wybierasz się na uroczystość Chrztu i tak możesz złożyć życzenia choćby rodzicom dziecka. Na pewno to sprawi im wielką przyjemność, a przy okazji pokaże, jak bardzo cenisz sobie ich oraz ochrzczonego malucha. Modne życzenia na telefon w postaci grafiki boho z tekstem to doskonała propozycja na tego rodzaju uroczystość.

Życzenia na chrzest na telefon anioł stróż

Oryginalne życzenia na Chrzest

Życzenia na chrzciny dla dziewczynki i chłopca

Czym są życzenia na telefon? To wysokiej jakości grafiki przygotowane specjalnie na daną okazję. Obrazki dopasowane są do charakteru i klimatu uroczystości, dzięki czemu pozwalają w piękny sposób ją podkreślić. Możesz dopasować taki obrazek także do dziecka. W jaki sposób? Życzenia na Chrzest dla chłopca utrzymane są w odcieniach niebieskiego, który pozwala zwrócić uwagę na płeć. Motyw z misiem i balonami bez najmniejszych wątpliwości będzie cudowną propozycją na tego rodzaju okazję. Szukasz propozycji dla dziewczynki? Wybierz obrazek na chrzciny z bucikami i kwiatkami. To niezwykle dziewczęca propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu wszystkim rodzicom w dniu Chrztu Świętego ich pociechy. 

Nowoczesne życzenia na Chrzest

Obrazki na Chrzest Święty dostępne są w wielu rozmaitych odsłonach. Dużą popularnością cieszą się motywy naturalne, które kapitalnie wpasowują się w najnowsze trendy. Botaniczne, rustykalne czy boho wzory nadają czarujący charakter życzeniom. Zamawiając wzór, wystarczy dopisać życzenia - możesz stworzyć je samodzielnie albo wybrać gotowe teksty z Internetu. Życzenia podpisz swoim imieniem albo nazwiskiem rodziny. W ten sposób zyskają jedyny w swoim rodzaju charakter i staną się jeszcze lepszą niespodzianką na Chrzest. Życzenia na grafice można wygodnie i szybko wysłać przy pomocy wiadomości MMS albo czatu internetowego. To sprawi, że łatwo złożysz życzenia bez względu na to, gdzie mieszkasz. To idealne rozwiązanie na tak szczególny dzień.

Życzenia na chrzest na telefon miś białe róże

Życzenia na telefon na Chrzest