Informacja

Nowe produkty

Dekoracje papierowe do przedszkola

Dekoracje papierowe do przedszkola pomogą w szybki i prosty sposób udekorować sale na róże przyjęcia i spotkania. W ofercie naszego sklepu znajdziecie papierowe rozety, kule z papieru, a także bibułowe pompony. Tak udekorowana sala zachwyci wszystkie dzieci i sprawi, że poczują się jak w bajce. Papierowe dekoracje, które oferujemy, dostępne są w wielu kolorach aby pasować do każdego przedszkola.

Dekoracje papierowe do przedszkola 

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów

Dekoracje papierowe do przedszkola

Papierowe dekoracje cieszą się w ostatnim czasie sporą popularnością. Wszystko ze względu na rosnącą w społeczeństwie świadomość ekologiczną, która skłania nas do większej dbałości o środowisko. Warto tego rodzaju wzorce dawać dzieciom już od najmłodszych lat, dlatego rozety, kule i pompony wykonane z naturalnych materiałów będą fantastycznym sposobem na udekorowanie wnętrza w przedszkolu. Można wykorzystać je zarówno do ubrania pomieszczeń na co dzień, jak i w trakcie ważnych wydarzeń. Ozdobione w ten sposób sale będą prezentować się wyjątkowo oraz nabiorą zupełnie nowego charakteru. Co więcej, papierowe dekoracje bez dwóch zdań wniosą do nich powiew świeżości swoimi żywymi kolorami i unikalnymi motywami.

Kolorowe rozety do dekoracji przedszkola

Rozety sprzedawane w naszym sklepie wykonane zostały z wysokiej jakości papieru. Dzięki temu mają estetyczny wygląd oraz są trwałą ozdobą wnętrza i pleneru. Rozety pakowane są w zestawy o dopasowanej kolorystyce, a każdy element wchodzący w skład kompletu ma inny rozmiar. To sprawia, że możesz przy ich użyciu stworzyć jeszcze bardziej niepowtarzalną aranżację. Poszczególne zestawy możesz również łączyć ze sobą. Jasnoróżowe będą rewelacyjnym dopełnieniem rozet z serii Pink&Gold, natomiast Granatowe świetnie zgrają się z holograficznymi w odcieniach złota. Puść wodze fantazji, a uzyskany efekt bez wątpienia oczaruje wszystkie maluchy. Rozety możesz zawiesić pod sufitem lub w oknach, a różnej długości sznurki nadadzą dekoracji ciekawą formę.

Rozety do dekoracji przedszkolaRozety do dekoracji przedszkola

Papierowe lampiony do aranżacji wnętrza

Oryginalną dekoracją sali w przedszkolu będzie też papierowy lampion. Zwłaszcza, jeśli takich ozdób kupisz więcej i wypełnisz nimi puste przestrzenie nad stolikami czy regałami z zabawkami. Kule zawieszone na lampce bądź żarówce staną się także fantastycznym źródłem światła podczas uroczystości i bali. Na co dzień bez wątpienia ożywią nieco wnętrze swoimi kolorami. Wystarczy postawić na lampiony w odcieniu kremowym, jasnoróżowym, błękitnym albo złotym. Białe kule to uniwersalna dekoracja, która doskonale pasuje do każdego rodzaju aranżacji. W przypadku lampionów możesz też zróżnicować kompozycję za pomocą różnych rozmiarów. Twoi podopieczni w przedszkolu będą oczarowani przygotowanym w ten sposób wystrojem.

Papierowy lampion do dekoracji przedszkola Papierowy lampion do dekoracji przedszkola

Dekoracyjne pompony i kule z bibuły do przedszkola

W jaki jeszcze sposób udekorować można sale, stołówkę czy szatnię w przedszkolu? Wśród eko ozdób na wyróżnienie niewątpliwie zależą pompony i kule wykonane z bibuły. To lekkie dekoracje, wnoszące powiew świeżości do całej aranżacji. Jeśli dodatkowo postawisz na oryginalną kolorystykę, końcowy rezultat będzie zjawiskowy! Kule plaster miodu posiadają modną, nowoczesną formę, a pompony będą ponadczasowym dodatkiem, którego postrzępione brzegi nadają ozdobie objętości. Do każdej dekoracji przymocowany jest uchwyt ułatwiający zawieszenie jej, ale z powodzeniem możesz również ułożyć pompony i kule na parapetach czy regałach. To ciekawy akcent, który pozwoli stworzyć przedszkolakom cudowne otoczenie do zabawy i nauki.

Kula papierowa do dekoracji przedszkola Papierowa kula do dekoracji przedszkola