Informacja

Nowe produkty

Cukierki na Komunię

Migdały i cukierki komunijne pozwolą stworzyć oryginalne podziękowania komunijne. Bogaty wybór smakołyków, które nadadzą się zarówno na przyjęcie komunijne jako element słodkiego stołu jak i upominek dla gości. Słodkie migdały, czekolada, lizaki, cukierki, zostały stworzone tak, że zachwycą nie tylko smakiem ale i wyglądem. Niektóre dostępne są także w personalizowanej wersji, co pozwoli na jeszcze większe podkreślenie znaczenia wyjątkowego dnia. Warto skorzystać z pudełeczka na cukierki aby podziękowania dla gości komunijnych wyglądały jeszcze efektowniej. 

Cukierki na Komunię 

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
 • KARMELKI z płatkami róż w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu KARMELKI z płatkami róż w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu
  34,98 zł
  KARMELKI z płatkami róż w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu

  Szukasz oryginalnego upominku, który można wręczyć z okazji Dnia Kobiet lub w ramach podziękowań dla gości? Podaruj szklany słoiczek wypełniony po brzegi karmelkami naturalnymi z płatkami róż. Na wieczku słoiczku umieszczona jest spersonalizowana naklejka. Wybieraj prezencik w eleganckim pudełeczku. 

  34,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Białe Róże i Konwalie (bb) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Białe Róże i Konwalie (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Białe Róże i Konwalie (bb)

  Niesamowite podziękowanie, które zapamięta każdy z gości! Podaruj bliskim personalizowany słoik z cukierkami na którym umieszczono naklejkę z motywem białych róż, konwalii i złotego kielicha. Prezent wygląda niesamowicie! Możesz wręczyć go gościom osobiście lub ułożyć przy ich nakryciach. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb)

  Słoiczek z cukierkami, to świetny pomysł na upominek dla gości na Komunii Świętej dziecka. Na słoiczku umieszczona jest naklejka z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz motywem kwiatów z kolekcji Piwonia i Eukaliptus. Słodki prezencik spodoba się zaproszonym osobom obecnym na uroczystości. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM IHS Exclusive (bz) SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM IHS Exclusive (bz)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM IHS Exclusive (bz)

  Słoiczek z cukierkami na Komunię dekorowany na wieczku kapturkiem z jasnego materiału i przewiązany złotą wstążeczką. Piękna propozycja, która będzie idealnym i słodkim podziękowaniem dla gości komunijnych. Słoiczek to uroczy drobiazg, który możecie wręczyć najbliższym w podziękowaniu za przybycie i wręczone prezenty.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (br) SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (br)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (br)
  1 Opinie

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości na Chrzest zamknięte z małym, szklanym słoiczku. Wewnątrz znajdują się malutkie owocowe landrynki w pastelowych kolorach. Słoiczek dekorowany jest materiałowym kapturkiem oraz różową wstążeczką. Całość zdobiona jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Rosegold Flowers (br) SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Rosegold Flowers (br)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Rosegold Flowers (br)

  Piękny słoiczek z cukierkami zdobiony personalizowaną naklejką z grafiką kwiatów w kolorze rosegold. Wewnątrz znajdują się małe owocowe landrynki w pastelowych kolorach. Taki upominek możesz wręczyć gościom podczas uroczystości Chrztu lub Komunii jako podziękowanie za przybycie. Słoiczku są od razu gotowe do wręczenia.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb) SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)

  Wyjątkowy słoiczek dekorowany delikatna gałązką eukaliptusa, która sprawdzi się idealnie jako podziękowanie dla gości na Chrzest. Słoiczek zdobiony jest grafiką w botanicznym stylu, która jest hitem tego sezonu. W środku znajdują się słodkie landrynki w pastelowych kolorach. Słoiczek personalizowany jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  8,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię w stylu boho

  Aranżacja na Komunię w stylu boho- zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Srebrna Hostia (bb) SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Srebrna Hostia (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Srebrna Hostia (bb)

  Małe słoiczki wypełnione słodkościami w pastelowych kolorach. To propozycja podziękowania dla gości zgromadzonych na uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Słoiczki udekorowane są naklejką z personalizacją oraz grafiką srebrnej Hostii. To piękny upominek dla każdego z gości.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Błękitna Akwarela (bb)

  Słoiczki z cukierkami to niesamowita propozycja na upominek dla gości podczas Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Na słoiczku znajduje się personalizowana naklejka z imieniem dziecka, datą uroczystości. Całość wykonana została w delikatnej, błękitno-białej kolorystyce. Tak wspaniały prezent bez wątpienia spodoba się zaproszonym gościom.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Granatowa Komunia (bb) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Granatowa Komunia (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Granatowa Komunia (bb)

  Szklany słoiczek wypełniony owocowymi landrynkami to propozycja podziękowania dla gości komunijnych. Słoiczek udekorowany jest naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Grafiką kwiatów w granatowym odcieniu pasuje idealnie na przyjęcie komunijne chłopca. Tak przygotowane upominki zaskoczą wszystkich gości.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Eukaliptus (bb) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Eukaliptus (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Eukaliptus (bb)

  Eleganckie podziękowanie na Pierwszą Komunię Świętą, które możesz wręczyć wszystkim zgromadzonym gościom. Szklany słoiczek w którym umieszczone zostały słodkie landrynki o smaku owocowym zachwycą wszystkich gości. Każdy słoiczek dekorowany jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz materiałowym kapturkiem.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w złocie (bz) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w złocie (bz)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w złocie (bz)

  Słoiczek wypełniony słodkimi landrynkami to propozycja podziękowania dla gości na uroczystość. Słoiczek dekorowany jest grafika złotej koronki oraz przewiązany jest złotą wstążką. Całość dopełniona jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka. Taki upominek możesz wręczyć wszystkim gościom zgromadzonym na uroczystości.

  8,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR

  Pudełeczka na słoiczki, dzięki którym stworzysz niezwykłe upominki dla gości. Pudełeczka sprzedawane są z naklejką z wybranym przez Was wzorem. Te proste opakowania pozwolą Wam stworzyć wyjątkowe prezenty dla gości!

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR

  Wyjątkowe transparentne pudełeczka na Komunię z personalizowanymi naklejkami! Pudełeczka pomieszczą słodkości dla gości oraz drobne figurki czy magnesy! Transparentne pudełeczka to sposób na stworzenie wyjątkowych upominków dla gości zgromadzonych na przyjęciu z okazji Pierwszej Komunii Świętej!

  24,98 zł
 • CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg
  34,98 zł
  CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg

  Szukasz słodkiego dodatku do swojej uroczystości. Polecamy kolorowe pudrowe cukierki w różnych kształtach. Cukierki możesz umieścić w dekoracyjnych słoiczkach, pudełeczkach na upominku lub wsypać do ozdobnej misy i ustawić na stole. Taki dodatek spodoba się wszystkim gościom, a z pewnością tym najmłodszym.

  34,98 zł
 • CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt
  82,98 zł
  CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt

  Słodkości są zawsze mile widzianym dodatkiem do weselnego poczęstunku, dlatego też jedną z naszych propozycji są słodkie cukierki z motywem serca. Jest to idealny sposób na podziękowanie gościom za ich przybycie na przyjęcie komunijne! 

  82,98 zł
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Upominki dla gości komunijnych - cukierki z podziękowaniem

Upominki dla gości komunijnych w postaci cukierków z podziękowaniem to nie tylko słodka niespodzianka, ale także wyraz głębokiej wdzięczności za ich obecność w tym wyjątkowym dniu. Te urocze słodycze są nie tylko smacznym prezentem, ale również symbolicznym gestem, który dodaje słodkiego akcentu do tej duchowej uroczystości. Cukierki z podziękowaniem są starannie zapakowane, tworząc nie tylko pyszny upominek, ale także estetyczną pamiątkę z Komunii. To gest, który łączy tradycję podziękowania z delikatnym smakiem, tworząc wyjątkowy prezent dla naszych bliskich gości. Dzięki tym słodyczom, chcemy wyrazić naszą wdzięczność i uczucie podziękowania, które zostanie z nimi na długo, jak słodka pamięć z tego szczególnego dnia.

Słodkie podziękowania komunijne - cukierki w słoiczkach

Słodycze na podziękowania komunijne stanowią doskonały sposób wyrażenia naszej wdzięczności wobec gości, którzy uczestniczyli w tym szczególnym dniu. To słodkie podziękowanie na Komunię, które nie tylko smakuje wyjątkowo, ale również jest symbolicznym akcentem uroczystości. Słodycze dla gości są starannie i estetycznie zapakowane, tworząc nie tylko pyszny upominek, ale także piękną pamiątkę z tej duchowej chwili. Cukierki, dropsy i landrynki w eleganckich opakowaniach to subtelny gest, który dodaje słodkiego uroku do tego wyjątkowego dnia. Wspólnie z nimi chcemy podziękować naszym bliskim za ich obecność, tworząc słodką pamiątkę z Komunii. Te słodkie upominki nie tylko cieszą podniebienie, ale także tworzą atmosferę ciepła i serdeczności, dziękując za wspólną radość w trakcie tej istotnej uroczystości.

Słoiczek z cukierkami błękitna akwarela komunia

Cukierki na Komunię dziewczynki i chłopca

Cukierki na Komunię dziewczynki i chłopca to wyjątkowy sposób wyrażenia wdzięczności dla gości, którzy uczestniczą w tej ważnej uroczystości. Nasze cukierki w słoiczku to nie tylko pyszna niespodzianka, ale także personalizowane podziękowanie za obecność na Komunii. Każde opakowanie jest starannie przygotowane z myślą o indywidualności chłopca i dziewczynki, a personalizowane opakowanie dodaje wyjątkowego charakteru temu słodkiemu prezentowi.

Owocowe landrynki oraz karmelki w słoiczku to doskonały wybór dla dzieci i dorosłych, oferując szeroką gamę smaków, które zachwycą podniebienia każdego gościa. Estetyczne opakowania nie tylko sprawiają, że cukierki prezentują się elegancko, ale także są praktycznym upominkiem, który może stanowić uroczą pamiątkę z tej szczególnej chwili. Ciesz się smakiem słodkich podziękowań na Komunię, które łączą w sobie nie tylko delikatne karmelki, ale również wyjątkowy gest wdzięczności dla naszych bliskich gości.

Oryginalne podziękowania komunijne na słodko

Oryginalne podziękowania komunijne na słodko to wyjątkowy sposób wyrażenia wdzięczności dla gości, którzy uczestniczyli w tym ważnym dniu. Można wybrać czekoladki z podziękowaniem, krówki czy inne słodycze, które stanowią nie tylko pyszny smakołyk, ale również wyjątkową pamiątkę. Z pewnością jednak niezawodną propozycją będą cukierki o wyjątkowym smaku!

Cukierki w słoiczkach to elegancki wybór, który nie tylko prezentuje się estetycznie, ale także tworzy praktyczny upominek, idealny do przechowywania jako pamiątka. Podziękowanie z cukierkami nabiera osobistego charakteru poprzez dodanie etykiety z imieniem dziecka oraz datą Komunii, co czyni je wyjątkowym gestem indywidualnej wdzięczności. Słodkie podziękowanie to nie tylko smakowita niespodzianka, ale także wyraz głębokiego szacunku dla bliskich, którzy uczestniczyli w tej doniosłej chwili. Niech te słodycze staną się nie tylko delektacją dla podniebienia, ale również wyjątkowym prezentem, który zawsze będzie przypominał o wspólnym świętowaniu Komunii.

Karmelki z platkami róż w różowym opakowaniu

Słoiczek z podziękowaniem dla gości komunijnych

Personalizowane podziękowanie na Komunię cukierki

Personalizowane podziękowanie na Komunię w postaci słoiczków z cukierkami to wyjątkowy sposób wyrażenia wdzięczności dla bliskich, którzy uczestniczyli w tym wyjątkowym dniu. Każdy słoiczek jest starannie zapakowany, a personalizowane opakowanie z etykietą zawierającą imię dziecka oraz datę Komunii nadaje prezentowi niepowtarzalny charakter. Te słoiczki z cukierkami nie tylko cieszą podniebienie, ale również stanowią trwałą pamiątkę z tego duchowego wydarzenia. Dzięki umieszczeniu personalizacji na etykiecie, personalizowane podziękowanie nabiera osobistego znaczenia, co sprawia, że jest to wyjątkowy upominek dla gości. Eleganckie opakowanie dodaje estetyki, tworząc zarazem praktyczny prezent, który może być przechowywany jako pamiątka z tego doniosłego dnia. Niech te personalizowane słoiczki z cukierkami staną się nie tylko smacznym prezentem, ale także wyrazem głębokiej wdzięczności za towarzyszenie nam w tej ważnej chwili.