Informacja

Nowe produkty

Promocje

Cukierki na Komunię

Migdały i cukierki komunijne pozwolą stworzyć oryginalne podziękowania komunijne. Bogaty wybór smakołyków, które nadadzą się zarówno na przyjęcie komunijne jako element słodkiego stołu jak i upominek dla gości. Słodkie migdały, czekolada, lizaki, cukierki, zostały stworzone tak, że zachwycą nie tylko smakiem ale i wyglądem. Niektóre dostępne są także w personalizowanej wersji, co pozwoli na jeszcze większe podkreślenie znaczenia wyjątkowego dnia. Warto skorzystać z pudełeczka na cukierki aby podziękowania dla gości komunijnych wyglądały jeszcze efektowniej. 

Cukierki na Komunię 

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
 • KARMELKI z płatkami róż w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu KARMELKI z płatkami róż w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu
  34,98 zł
  KARMELKI z płatkami róż w słoiku Z PODPISEM w różowym opakowaniu

  Szukasz oryginalnego upominku, który można wręczyć z okazji Dnia Kobiet lub w ramach podziękowań dla gości? Podaruj szklany słoiczek wypełniony po brzegi karmelkami naturalnymi z płatkami róż. Na wieczku słoiczku umieszczona jest spersonalizowana naklejka. Wybieraj prezencik w eleganckim pudełeczku. 

  34,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Białe Róże i Konwalie (bb) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Białe Róże i Konwalie (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Białe Róże i Konwalie (bb)

  Niesamowite podziękowanie, które zapamięta każdy z gości! Podaruj bliskim personalizowany słoik z cukierkami na którym umieszczono naklejkę z motywem białych róż, konwalii i złotego kielicha. Prezent wygląda niesamowicie! Możesz wręczyć go gościom osobiście lub ułożyć przy ich nakryciach. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb)

  Słoiczek z cukierkami, to świetny pomysł na upominek dla gości na Komunii Świętej dziecka. Na słoiczku umieszczona jest naklejka z imieniem dziecka, datą uroczystości oraz motywem kwiatów z kolekcji Piwonia i Eukaliptus. Słodki prezencik spodoba się zaproszonym osobom obecnym na uroczystości. 

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM IHS Exclusive (bz) SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM IHS Exclusive (bz)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM IHS Exclusive (bz)

  Słoiczek z cukierkami na Komunię dekorowany na wieczku kapturkiem z jasnego materiału i przewiązany złotą wstążeczką. Piękna propozycja, która będzie idealnym i słodkim podziękowaniem dla gości komunijnych. Słoiczek to uroczy drobiazg, który możecie wręczyć najbliższym w podziękowaniu za przybycie i wręczone prezenty.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (br) SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (br)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Różowe Kwiaty (br)
  1 Opinie

  Wyjątkowe podziękowanie dla gości na Chrzest zamknięte z małym, szklanym słoiczku. Wewnątrz znajdują się malutkie owocowe landrynki w pastelowych kolorach. Słoiczek dekorowany jest materiałowym kapturkiem oraz różową wstążeczką. Całość zdobiona jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Rosegold Flowers (br) SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Rosegold Flowers (br)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Chrzest Komunia Z IMIENIEM Rosegold Flowers (br)

  Piękny słoiczek z cukierkami zdobiony personalizowaną naklejką z grafiką kwiatów w kolorze rosegold. Wewnątrz znajdują się małe owocowe landrynki w pastelowych kolorach. Taki upominek możesz wręczyć gościom podczas uroczystości Chrztu lub Komunii jako podziękowanie za przybycie. Słoiczku są od razu gotowe do wręczenia.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb) SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa (bb)

  Wyjątkowy słoiczek dekorowany delikatna gałązką eukaliptusa, która sprawdzi się idealnie jako podziękowanie dla gości na Chrzest. Słoiczek zdobiony jest grafiką w botanicznym stylu, która jest hitem tego sezonu. W środku znajdują się słodkie landrynki w pastelowych kolorach. Słoiczek personalizowany jest imieniem dziecka oraz datą uroczystości.

  8,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Komunię w stylu boho

  Aranżacja na Komunię w stylu boho- zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Srebrna Hostia (bb) SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Srebrna Hostia (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Komunia Z IMIENIEM Srebrna Hostia (bb)

  Małe słoiczki wypełnione słodkościami w pastelowych kolorach. To propozycja podziękowania dla gości zgromadzonych na uroczystości Pierwszej Komunii Świętej. Słoiczki udekorowane są naklejką z personalizacją oraz grafiką srebrnej Hostii. To piękny upominek dla każdego z gości.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb) SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Piwonia i Eukaliptus (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Komunię Z IMIENIEM Błękitna Akwarela (bb)

  Słoiczki z cukierkami to niesamowita propozycja na upominek dla gości podczas Pierwszej Komunii Świętej dziecka. Na słoiczku znajduje się personalizowana naklejka z imieniem dziecka, datą uroczystości. Całość wykonana została w delikatnej, błękitno-białej kolorystyce. Tak wspaniały prezent bez wątpienia spodoba się zaproszonym gościom.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Granatowa Komunia (bb) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Granatowa Komunia (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Granatowa Komunia (bb)

  Szklany słoiczek wypełniony owocowymi landrynkami to propozycja podziękowania dla gości komunijnych. Słoiczek udekorowany jest naklejką z imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Grafiką kwiatów w granatowym odcieniu pasuje idealnie na przyjęcie komunijne chłopca. Tak przygotowane upominki zaskoczą wszystkich gości.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Eukaliptus (bb) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Eukaliptus (bb)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Eukaliptus (bb)

  Eleganckie podziękowanie na Pierwszą Komunię Świętą, które możesz wręczyć wszystkim zgromadzonym gościom. Szklany słoiczek w którym umieszczone zostały słodkie landrynki o smaku owocowym zachwycą wszystkich gości. Każdy słoiczek dekorowany jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka oraz materiałowym kapturkiem.

  8,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w złocie (bz) SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w złocie (bz)
  8,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami Z IMIENIEM Komunia i Chrzest w złocie (bz)

  Słoiczek wypełniony słodkimi landrynkami to propozycja podziękowania dla gości na uroczystość. Słoiczek dekorowany jest grafika złotej koronki oraz przewiązany jest złotą wstążką. Całość dopełniona jest personalizowaną naklejką z imieniem dziecka. Taki upominek możesz wręczyć wszystkim gościom zgromadzonym na uroczystości.

  8,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR

  Pudełeczka na słoiczki, dzięki którym stworzysz niezwykłe upominki dla gości. Pudełeczka sprzedawane są z naklejką z wybranym przez Was wzorem. Te proste opakowania pozwolą Wam stworzyć wyjątkowe prezenty dla gości!

  24,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki transparentne Lux Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR

  Wyjątkowe transparentne pudełeczka na Komunię z personalizowanymi naklejkami! Pudełeczka pomieszczą słodkości dla gości oraz drobne figurki czy magnesy! Transparentne pudełeczka to sposób na stworzenie wyjątkowych upominków dla gości zgromadzonych na przyjęciu z okazji Pierwszej Komunii Świętej!

  24,98 zł
 • CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg
  34,98 zł
  CUKIERKI owocowe landrynki pudrowe 1kg

  Szukasz słodkiego dodatku do swojej uroczystości. Polecamy kolorowe pudrowe cukierki w różnych kształtach. Cukierki możesz umieścić w dekoracyjnych słoiczkach, pudełeczkach na upominku lub wsypać do ozdobnej misy i ustawić na stole. Taki dodatek spodoba się wszystkim gościom, a z pewnością tym najmłodszym.

  34,98 zł
 • CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt
  74,98 zł
  CUKIERKI Love Candies opakowanie 1,5kg 330szt

  Słodkości są zawsze mile widzianym dodatkiem do weselnego poczęstunku, dlatego też jedną z naszych propozycji są słodkie cukierki z motywem serca. Jest to idealny sposób na podziękowanie gościom za ich przybycie na przyjęcie komunijne! 

  74,98 zł
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Upominki dla gości komunijnych

Obsypywanie gości komunijnych podarunkami staje się z roku na rok coraz bardziej modne. Jest to urzekający gest, który nasi najbliżsi z pewnością docenią i będą czuli się wyjątkowo, a Pierwsza Komunia Święta zostanie zapamiętana na długo. Najpopularniejszym upominkiem są niewątpliwie przeróżne słodkości. W urokliwych opakowaniach, kunsztownie zapakowane w piękne pudełeczka, woreczki. Najważniejsze pytanie to jakie łakocie wybrać ? 

Słodkości na prezent dla gości na Pierwszą Komunię Świętą

Słodycze na podziękowanie komunijne to  doskonały pomysł. Wybór jest naprawdę spory. Mogą to być czekoladki, landrynki, żelki, migdały w lukrze, lizaki. Wystarczy pięknie zapakować je w ozdobne pudełeczko, związać ładną kokardą, a efekt będzie piorunujący. Słodkie cukierki z motywem serca sprawdzą się idealnie do umieszczenia ich na przykład w strojnym woreczku lub wrzucone do szklanych mis jako element słodkiego barku. Przepyszne i oryginalne ciasteczka z wróżbą, zapakowane w przezroczysty woreczek, ozdobiony białą, delikatną koronką z napisem “Ciasteczko z wróżbą dla Ciebie", jest gotowe do wręczenia gościom. Można je także zapakować w kartonowe pudełeczko, aby nie zdradzać od razu co przygotowaliśmy dla naszych gości. Komunia Święta chłopca utrzymana jest zazwyczaj w tonacji biało - srebrno - niebieskiej. Idealnym akcentem będą migdały oblane białą czekoladą i błękitnym lukrem o przeróżnych owocowych smakach albo czekolada mleczna i biała w niebieskim lukrze.

Cukierki w słoiczku

Cukierki w słoiczku na podziękowanie dla gości

Błękit można przełamać naszym bestsellerem migdałami oblanymi ciemną czekoladą zanurzonymi w białym lukrze. Czekolada i migdały w lukrze prosto od włoskiego producenta będą prezentować się znakomicie w woreczkach z organzy, a także w zdobniczych opakowaniach. Komunia Święta dziewczynki to zazwyczaj dużo różu i złota. Przepyszne migdały w białej czekoladzie oblane różowym lukrem o przeróżnych owocowych smakach, mleczna i biała czekolada w pastelowo-różowym lukrze, wspaniale wpasują się w wystrój i motyw komunii. Róż można przełamać jednym z naszych najlepiej sprzedających się produktów - migdałem oblanym białym lukrem zawinięty w złotko. Ta opcja prezentuje się bardzo wytwornie i elegancko. Słodkości te z pewnością mogą cieszyć oko zapakowane w strojne opakowanie albo jako element dekoracji barku z łakociami. Jednak najchętniej wybieranymi słodyczami są czekoladki podziękowanie komunijne. Nasz bestseller mleczna belgijska czekoladka owinięta w złotko i ozdobiona złotą Hostią. Prezentuje się i smakuje wspaniale. Smakołyk można zapakować w specjalne pudełeczko, położyć na talerzach gości albo umieścić w szklanych wazach w słodkim bufecie. 

Pudrowe cukierki na Komunię

Pudrowe cukierki - propozycja słodyczy do pudełeczka

Słodycze na Komunię

Słodycze to nieodłączny element na każdej uroczystości. Słodki barek to bardzo modny trend który sprawdza się od kilku lat na wszelkich uroczystościach. Wystarczy ustawić osobny stolik na którym ułożycie różne słodkości. Jakie? W słodkim barku można umieścić upieczone babeczki czy małe ciasteczka ale również zakupione czekoladki, krówki czy lizaki. Dodatkowo w ozdobne misy można wsypać różne cukierki oraz migdały w lukrze. Słodki stół na przyjęciu zawsze jest mocno oblegany, zwłaszcza przez tych najmłodszych gości! Łakocie można wykorzystać także do podziękowania gościom za udział w imprezie.

Foremki na muffinki ze złotym brzegiem

Foremki na muffinki ze złotym brzegiem