Informacja

Nowe produkty

Marsala&Pink

Cudowne dekoracje na Ślub i Wesele z motywem kwiatowym w eleganckiej kolorystyce. Urządź swoje przyjęcie weselne wybierając plakaty z imionami Pary Młodej, kakemona lub plany stołów, które ułatwią organizację. Zadbaj o aranżację stołów podczas uroczystości wybierając odpowiednie serwetki, bieżniki lub świece. Podaruj gościom wyjątkowe upominki w postaci czekoladek lub krówek w specjalnych pudełeczkach z personalizacją. Spraw, aby ten dzień był wyjątkowy i pozwól bliskich osobom wpisać się w księgę gości w twardej oprawie. Efektowne dekoracje sprawią, że sala będzie prezentować się niezwykle uroczo. Zaskocz rodzinę i przyjaciół stylowymi ozdobami. 

dekoracje ślubne z motywem kwiatowym w różowo-bordowej kolorystyce

Pomysł na dekorację stołu ślubnego z motywem kwiatowym w odcieniach różu i bordo 

Marsala&Pink 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów
 • ZAPROSZENIE ślubne na telefon Kolekcja Marsala&Pink ZAPROSZENIE ślubne na telefon Kolekcja Marsala&Pink
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE ślubne na telefon Kolekcja Marsala&Pink

  Poinformuj bliskich o przyjęciu weselnym w nowoczesny sposób. Zamawiaj zaproszenia cyfrowe z motywem kwiatowym w eleganckiej kolorystyce. Oszczędź czas i pieniądze wybierając elektroniczne zaproszenia. Produkt z własnym tekstem zaskoczy najbliższa rodzinę. 

  39,98 zł
 • KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Marsala&Pink (+czerwona wstążka) KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Marsala&Pink (+czerwona wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA GOŚCI weselnych z imionami Marsala&Pink (+czerwona wstążka)

  Przepiękna księga gości w eleganckiej formie. Niezbędnik na Weselu, który spodoba się zaproszonym osobom. Na okładce znajduje się samoprzylepna naklejka z motywem kwiatowym, imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia. W księdze można wpisać życzenia lub umieścić zdjęcia z wyjątkowego dnia. 

  49,98 zł
 • KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Marsala&Pink (+czerwona wstążka) KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Marsala&Pink (+czerwona wstążka)
  49,98 zł
  KSIĘGA Wspomnień dla Rodziców Marsala&Pink (+czerwona wstążka)

  Podziękuj Rodzicom w oryginalny sposób. Podaruj im księgę w sztywnej oprawie z imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia. W księdze można zapisać najważniejsze wspomnienia z młodych lat oraz wkleić zdjęcia z ważnych momentów. Przepiękny podarunek, który wzruszy i zaskoczy Rodziców Pary Młodej. 

  49,98 zł
 • PLAKAT personalizowany 50x70cm Marsala&Pink PLAKAT personalizowany 50x70cm Marsala&Pink
  59,98 zł
  PLAKAT personalizowany 50x70cm Marsala&Pink

  Przepiękna dekoracja na ścianę idealna na przyjęcie weselne. Plakat z nadrukowanymi imionami Pary Młodej, datą oraz graficznym motywem efektownych kwiatów. Produkt wykonany z grubego papieru, który można powiesić lub postawić na sztaludze przy wejściu. Zadbaj o aranżację sali na Weselę. 

  59,98 zł
 • PLAN stołów personalizowany Marsala&Pink PLAN stołów personalizowany Marsala&Pink
  79,98 zł
  PLAN stołów personalizowany Marsala&Pink

  Zamów plan stołów na swoje Wesele. Spraw, aby zaproszone osoby szybko i sprawnie znalazły odpowiednie miejsce przy stole na przyjęciu. Plakat z motywem kwiatowym z kolekcji Marsala&Pink prezentuje się niezwykle efektownie. Produkt wykonany ze sztywnego papieru zawiera personalizację. Dodatek do dekoracji, który można postawić na sztaludze przy wejściu. 

  79,98 zł
 • ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Marsala&Pink ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Marsala&Pink
  99,98 zł
  ŚCIANKA za Parą Młodą baner + listwa 60x150cm Marsala&Pink

  Elegancka ścianka na Weselę, którą można powiesić za głównym stołem na przyjęciu. Kakemono z grafiką kwiatową, imionami Pary Młodej oraz datą uroczystości prezentuje się niezwykle oryginalnie. Przepiękna dekoracja, która wzbogaci wystrój sali. Ozdobę można wykorzystać do sesji zdjęciowej. 

  99,98 zł
 • TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Marsala&Pink TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Marsala&Pink
  16,98 zł
  TABLICE rejestracyjne ślub Z NADRUKIEM Marsala&Pink

  Ozdób samochód Pary Młodej zamawiając tablice rejestracyjnej w oryginalnej formie. Przepiękna dekoracja, która sprawi, że auto będzie prezentować się efektownie. Produkt sprawdzi się do każdego samochodu. Na tablicach umieszczone są imiona Pary Młodej oraz data uroczystości. 

  16,98 zł
 • PUDEŁKO na obrączki drewniane Marsala&Pink Z IMIONAMI PUDEŁKO na obrączki drewniane Marsala&Pink Z IMIONAMI
  54,98 zł
  PUDEŁKO na obrączki drewniane Marsala&Pink Z IMIONAMI
  1 Opinie

  Przepiękny niezbędnik na Ślub dla Pary Młodej. Pudełko na obrączki wykonane z drewna z dbałością o szczegóły prezentuje się niezwykle elegancko. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz motyw kwiatowy. Pudełko w najmodniejszym stylu wpisuje się w najnowsze trendy Ślubne. 

  54,98 zł
 • PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Marsala&Pink PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Marsala&Pink
  39,98 zł
  PROŚBA o błogosławieństwo Z IMIONAMI Marsala&Pink

  Poproś o błogosławieństwo swoich Rodziców w tak ważnym dla Ciebie dniu. Drewniane pudełeczko wysokiej jakości zawiera wewnątrz nadrukowane imiona Pary Młodej, datę, tekst oraz motyw graficzny kwiatów w delikatnej kolorystyce. Cudowny produkt, który zaskoczy Rodziców przyszłej Pary Młodej. 

  39,98 zł
 • NUMEREK na stół weselny z ramką Marsala&Pink (+złota metalowa ramka) NUMEREK na stół weselny z ramką Marsala&Pink (+złota metalowa ramka)
  4,98 zł
  NUMEREK na stół wesele z imionami Marsala&Pink

  Numerek na stół weselny z motywem kwiatowym z kolekcji Marsala&Pink. Dekoracja stołów, która pozwala szybko znaleźć swoje miejsce gościom przy stolikach. Ozdoba sprzedawana bez ramki. Karteczka zawiera nadrukowane imiona Pary Młodej oraz datę uroczystości. 

  4,98 zł
 • INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Marsala&Pink INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Marsala&Pink
  39,98 zł
  INSTRUKCJA do księgi gości w ramce Marsala&Pink

  Przepiękny dodatek do księgi gości na wesele. Dekoracja w białej, drewnianej ramce z karteczką wpisuje się w najnowsze trendy. Na karteczce nadrukowane są imiona Pary Młodej oraz motyw kwiatowy w delikatnej kolorystyce. Zadbaj o aranżację wnętrza i stołów na Weselu. 

  39,98 zł
 • MENU weselne Marsala&Pink MENU weselne Marsala&Pink
  6,49 zł
  MENU weselne Marsala&Pink

  Menu weselne w eleganckiej kolorystyce. Dodatek na przyjęcie ślubne z motywem kwiatowym z kolekcji Marsala&Pink. Dwustronne menu to świetny gadżet, który dopełni aranżację stołów podczas uroczystości. Spersonalizowany produkt wykonany ze sztywnego papieru. 

  6,49 zł
 • BILECIK personalizowany Marsala&Pink BILECIK personalizowany Marsala&Pink
  1,50 zł
  BILECIK personalizowany Marsala&Pink

  Bileciki wykonane ze sztywnego papieru to świetny dodatek do dekoracji stołów weselnych. Produkt z kolekcji Marsala&Pink prezentuje się niezwykle elegancko. Na bileciku umieszczone są imiona Pary Młodej, data przyjęcia lub własny tekst. Cudowny motyw kwiatowy wpisuje się w obecne trendy Ślubne.

  1,50 zł
 • WINIETKA ślubna z nadrukiem Marsala&Pink WINIETKA ślubna z nadrukiem Marsala&Pink
  1,89 zł
  WINIETKA ślubna z nadrukiem Marsala&Pink

  Winietki na Ślub i Wesele z motywem kwiatowym prezentują się niezwykle elegancko i efektownie. Świetny dodatek do dekoracji, który pozwoli szybko i łatwo znaleźć miejsce zaproszonym gościom. Winietki wzbogacą wystrój stołów na przyjęciu weselnym. 

  1,89 zł
 • ZAWIESZKA na wódkę Z IMIONAMI Marsala&Pink ZAWIESZKA na wódkę Z IMIONAMI Marsala&Pink
  24,98 zł
  ZAWIESZKA na wódkę Z IMIONAMI Marsala&Pink 10szt

  Zawieszki na wódkę z motywem kwiatowym z kolekcji Marsala&Pink wpisuje się w najnowsze trendy ślubne. Dekoracje, które nadadzą butelkom weselnego charakteru. Na bileciku nadrukowane są imiona Pary Młodej oraz data uroczystości. Personalizacja sprawia, że zawieszki prezentują się niezwykle oryginalnie. 

  24,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie gościom Marsala&Pink Z IMIONAMI (bszn) MIÓD na podziękowanie gościom Marsala&Pink Z IMIONAMI (bszn)
  11,98 zł
  MIÓD na podziękowanie gościom Marsala&Pink Z IMIONAMI (bszn)

  Podziękowanie dla gości weselnych w postaci słodkiego miodka w szklanych słoiczku. Produkt z personalizacją zawiera nadrukowane imiona Pary Młodej oraz datę. Motyw kwiatowy z kolekcji Marsala&Pink wpisuje się w obecne trendy ślubne. Spraw radość bliskim osobom na Weselu i podaruj im drobne upominki. 

  11,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Z IMIONAMI Kolekcja Marsala&Pink 20szt KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Z IMIONAMI Kolekcja Marsala&Pink 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie dla gości wesele Z IMIONAMI Kolekcja Marsala&Pink 20szt

  Śmietankowe krówki, to cudowny pomysł na podziękowanie gościom za przybycie na Ślub i Wesele. Słodkie upominki zawinięte w spersonalizowane papierki z grafiką kwiatową. Krówki można położyć przy nakryciach gości na stołach, umieścić w pudełeczkach lub woreczkach z organzy. 

  39,98 zł
 • CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Marsala&Pink 10szt CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Marsala&Pink 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI ślubne Z IMIONAMI Marsala&Pink 10szt

  Podziękuj swoim gościom za przybycie na Ślub i Wesele. Podaruj słodkie czekoladki z personalizacją oraz motywem kwiatowym w subtelnej kolorystyce. Czekoladki z etykietą mają nadrukowane imiona Pary Młodej oraz datę uroczystości. Słodkości można włożyć do pudełeczek lub woreczków z organzy. 

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA Marsala&Pink 10szt (+etykiety+białe wstążki) PUDEŁECZKA SERCA Marsala&Pink 10szt (+etykiety+białe wstążki)
  28,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA Marsala&Pink 10szt (+etykiety+białe wstążki)

  Pudełeczka na podziękowania dla gości weselnych w kształcie serduszek. Pomysł na upominek z etykietą. Na naklejce nadrukowane są imiona Pary Młodej, data oraz motyw kwiatowy. Do spersonalizowanych pudełeczek można włożyć czekoladki lub krówki z kolekcji Marsala&Pink. 

  28,98 zł
 • PUDŁO na koperty z personalizacją Marsala&Pink PUDŁO na koperty z personalizacją Marsala&Pink
  39,98 zł
  PUDŁO na koperty z personalizacją Marsala&Pink

  Dodatek na Ślub i Wesele, który ułatwi zbieranie życzeń i kopert. Pudło wykonane z grubej tektury posiada naklejoną etykietę z nadrukowanymi imionami Pary Młodej oraz datą przyjęcia. Przepiękny motyw kwiatów z kolekcji Marsala&Pink wpisuje się w najnowsze trendy ślubne. 

  39,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z IMIONAMI Marsala&Pink 12szt PUDEŁKA na ciasto z IMIONAMI Marsala&Pink 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z IMIONAMI Marsala&Pink 12szt

  Pudełko na ciasto, to świetny pomysł na upominek dla gości w ramach podziękowań za przybycie na Ślub i Wesele. Produkt wykonany z wysokiej jakości grubej tektury. Pudełko z motywem kwiatowym zawiera nadrukowane imiona Pary Młodej oraz datę przyjęcia. Podaruj słodki prezencik zaproszony osobom. 

  35,98 zł
 • NAKLEJKI etykiety koła na Wesele Z IMIENIEM Marsala&Pink 10szt NAKLEJKI etykiety koła na Wesele Z IMIENIEM Marsala&Pink 10szt
  14,98 zł
  NAKLEJKI etykiety koła na Wesele Z IMIENIEM Marsala&Pink 10szt

  Dodatki idealne na przyjęcie weselne. Naklejki z imionami Pary Młodej, datą oraz graficznym motywem kwiatów można wykorzystać do ozdobienia upominków dla gości. Elegancka kolorystyka wpisuje się w najnowsze trendy. Naklejki możesz umieścić na pudełeczkach lub torebkach prezentowych. 

  14,98 zł
 • SKRZYNIA na wino i drobiazgi podziękowanie Rodzicom Z IMIONAMI Marsala&Pink SKRZYNIA na wino i drobiazgi podziękowanie Rodzicom Z IMIONAMI Marsala&Pink
  64,98 zł
  SKRZYNIA na wino i drobiazgi podziękowanie Rodzicom Z IMIONAMI Marsala&Pink

  Przepiękna, drewniana skrzynia w jasnym kolorze. Produkt wysokiej jakości ozdobiony jest karteczką z imionami Pary Młodej, datą uroczystości oraz motywem kwiatowym. Do skrzyni można włożyć butelkę alkoholu oraz inne drobiazgi, które stworzą w całość elegancki prezent dla Rodziców. Podziękuj najbliższy w kreatywny sposób. 

  64,98 zł
 • SKRZYNIA na alkohol drewniana Z IMIONAMI Marsala&Pink SKRZYNIA na alkohol drewniana Z IMIONAMI Marsala&Pink
  39,98 zł
  SKRZYNIA na alkohol drewniana Z IMIONAMI Marsala&Pink

  Efektowna skrzynia drewniana w oryginalnej formie. Przepiękny pomysł na upominek dla Rodziców w ramach podziękowań na Wesele. Na przodzie skrzyni umieszczona jest kartka z imionami Pary Młodej, datą przyjęcia oraz stylowym motywem. Produkt wysokiej jakości wykonany z dbałością o szczegóły. 

  39,98 zł
 • DEKORACJE ślubne w Twoim stylu WYBIERZ KOLEKCJĘ

  Zobacz wszystkie kolekcje na Ślub i Wesele w sklepie >TUTAJ<

 • ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  39,98 zł
  ŚWIECE proste 24cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Długie proste świece w kolorze butelkowej zieleni to aktualnie jedna z najmodniejszych propozycji do dekoracji stołu na Chrzest lub Komunię. Głęboki odcień pięknie wpisuje się w aktualne trendy i świetnie sprawdza się w botanicznych i naturalnych aranżacjach. Szczególnie polecamy do dekoracji z motywem eukaliptusa.

  39,98 zł
 • ŚWIECE stołowe 25cm 2szt BUTELKOWA ZIELEŃ ŚWIECE stołowe 25cm 2szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  12,98 zł
  ŚWIECE stołowe 25cm 2szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Świeca stołowa w odcieniu butelkowej zieleni, to przepiękna dekoracja, którą można wykorzystać na Komunię, Chrzest lub Wesele. Produkt, którym ozdobisz stoły na imprezie wykonany z wosku. Zaskocz swoich zaproszonych gości oryginalnym wystrojem. Świece w stylowym kolorze można użyć do aranżacji imprez w różnym stylu. 

  12,98 zł
 • ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  46,98 zł
  ŚWIECE kręcone 25cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Chcesz udekorować swoje stoły na przyjęcie? Zamów świece kręcone w pięknym kolorze butelkowej zieleni. Dekoracja, która wzbogaci cały wystrój. Przepięknie dopasuje się do pozostałych ozdób na Chrzcie, Komunii lub Weselu. Świece można wykorzystać do przyozdobienia stroików. 

  46,98 zł
 • ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BUTELKOWA ZIELEŃ ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BUTELKOWA ZIELEŃ
  13,98 zł
  ŚWIECA pieńkowa 12cmx6cm BUTELKOWA ZIELEŃ

  Szukasz dekoracji na przyjęcie z okazji Chrztu dziecka, Komunii lub Wesela? Zamawiaj świece pieńkowe w stylowym kolorze butelkowej zieleni. Świeca polskiej produkcji wykonana z dbałością o szczegóły. Ozdoba na stoły, która nada klimatycznego charakteru. Modny odcień, który prezentuje się niezwykle elegancko i wpisuje się w najnowsze trendy. 

  13,98 zł
 • SŁOMKI papierowe 10szt PUDROWY RÓŻ SŁOMKI papierowe 10szt PUDROWY RÓŻ
  4,98 zł
  SŁOMKI papierowe 10szt PUDROWY RÓŻ

  Urocze, różowe słomki do napojów to idealny dodatek na przyjęcie dla każdej dziewczyny. Papierowe, bezpieczne dla środowiska oraz bardzo modne. To dodatek, który musisz mieć.

  4,98 zł
 • KUBECZKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 8szt KUBECZKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 8szt
  8,98 zł
  KUBECZKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 8szt

  Papierowe kubeczki z modnym wzorem będą przepięknym i praktycznym dodatkiem na przyjęcie urodzinowe, wieczór panieński czy Baby Shower. Oryginalna grafika w postaci eukaliptusowych gałązek doda eleganckiego charakteru całej uroczystości i wspaniale będzie się prezentować na stole.

  8,98 zł
 • TALERZE papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 23cm 8szt DUŻE TALERZE papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 23cm 8szt DUŻE
  10,98 zł
  TALERZE papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 23cm 8szt DUŻE

  Talerzyki papierowe to świetny wybór na przyjęcie. Sprawdzą się wspaniale na Baby Shower, urodziny, 18nastkę czy też podczas wieczoru panieńskiego. Grafika gałązek eukaliptusowych zdobiąca talerzyki wpisuje się w modne wzory tego sezonu i na pewno wzbudzi zachwyt wśród gości.

  10,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 25szt KIESZONKI na sztućce flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 25szt
  29,98 zł
  KIESZONKI na sztućce flizelinowe Gałązka Eukaliptusa 25szt

  Wspaniała dekoracja stołu w postaci kieszonek na sztućce z flizeliny. Dekorowane pięknym nadrukiem w modnym stylu w postaci gałązek eukaliptusowych na białym tle. Dzięki swojej uniwersalności pasują na każdą uroczystość, którą urządzasz. W zestawie znajduje się 25szt kieszonek.

  29,98 zł
 • SERWETKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 33x33cm 20szt SERWETKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 33x33cm 20szt
  10,98 zł
  SERWETKI papierowe Gałązka Eukaliptusa botaniczne 33x33cm 20szt

  Piękne serwetki papierowe o wspaniałym botanicznym motywie. Papierowe serwetki to świetny pomysł na dekoracje stołu. Możesz ułożyć je w efektowne kompozycje lub na płasko. Dekorowane olśniewającą grafiką botaniczną w postaci gałązek eukaliptusowych wyglądają elegancko i oryginalnie.

  10,98 zł
 • BIEŻNIK dekoracja stołu obrus Eukaliptus szarozielony 40cmx5m BIEŻNIK dekoracja stołu obrus Eukaliptus szarozielony 40cmx5m
  39,98 zł
  BIEŻNIK dekoracja stołu obrus Eukaliptus 40cmx5m
  1 Opinie

  Śliczny flizelinowy bieżnik do dekoracji stołu to wspaniały wybór. Jeśli szukasz ciekawej dekoracji stołu na urodziny, Roczek, Chrzest czy Komunię to bieżnik z gałązkami eukaliptusowymi w kolorze szarozielonym będzie genialnym wyborem. Równie fantastycznie sprawdzi się podczas wieczoru panieńskiego czy wesela.

  39,98 zł
 • KIESZONKI na sztućce Punta Punta CIEMNOZIELONE 50 sztuk KIESZONKI na sztućce Punta Punta CIEMNOZIELONE 50 sztuk
  49,98 zł
  KIESZONKI na sztućce Butelkowa Zieleń 50szt DUŻA PACZKA

  Kieszonki na sztućce w ciemnozielonym kolorze pozwolą w elegancki i oryginalny sposób udekorować stół na Chrzest i Komunię dziecka. Wykonane są z dwuwarstwowej, dzięki czemu posiadają bardzo atrakcyjną cenę. Kieszonki świetnie prezentują się na stole z serwetkami w takim samym odcieniu.

  49,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów

Dekoracje ślubne w kolorze marsali - kolekcja Marsala&Pink

Marsala to odcień kojarzący się z wysokiej jakości winem. Stanowi więc bardzo elegancką propozycję na przyjęcie weselne oraz ślub. Ciemne kolory podczas tego rodzaju uroczystości warto przełamać jaśniejszymi barwami, np. bielą czy pudrowym różem. I w taki właśnie sposób powstała wyjątkowa kolekcja dekoracji ślubnych Marsala&Pink! To niezwykle romantyczna propozycja na uroczystość, podczas której w gronie rodziny i przyjaciół celebrować będziecie zawarcie związku małżeńskiego. Bez żadnych wątpliwości wszystkie zebrane osoby będą oczarowane uzyskanym w ten sposób efektem. Kolekcja ślubna zawiera bowiem nie tylko ozdoby sali i stołu, ale też dekoracje samochodu ślubnego, personalizowane akcesoria czy praktyczne dodatki! Dzięki temu przygotujecie naprawdę niezapomnianą uroczystość.

Must-have na ślub i wesele. Co musisz mieć planując uroczystość?

Nasza kolekcja naprawdę oferuje wszystko, czego potrzebować można zarówno w czasie przygotowań do uroczystości, jak i podczas jej trwania. Jednym z najważniejszych elementów organizacji są zaproszenia ślubne. Co powiecie na wariant w nowoczesnej odsłonie? Zaproszenia ślubne na telefon to prawdziwy hit, który pozwoli sprawnie zaprosić wszystkie bliskie osoby na uroczystość - nieważne, jak daleko od Was mieszkają! Tak pomysłowe rozwiązanie z pewnością spodoba się Waszej rodzinie i przyjaciołom. Innym niezawodnym dodatkiem jest pudełko na obrączki. Drewniana skrzyneczka z dwoma przegródkami pozwoli wygodnie przechowywać biżuterię oraz dostarczyć ją na ceremonię w kościele czy urzędzie. Dodatkowo, stanie się niezawodną pamiątką z tego szczególnego dnia.

Pudełko na obrączki marsala pink

Personalizowane pudełko na obrączki ślubne

Najmodniejsze dekoracje na przyjęcie weselne

Odpowiedni klimat podczas przyjęcia najłatwiej jest uzyskać przy pomocy właściwie dobranych dekoracji. Z naszą kolekcją nie musicie się o to martwić - znajdziecie w niej wyłącznie produkty, które razem stworzą niebanalną całość. Pięknie wykonana ścianka za Parą Młodą to plakat o podłużnej formie, na którym umieszczony został romantyczny motyw kwiatów. Tak modna ozdoba świetnie prezentować się będzie zarówno we wnętrzach, jak i plenerach. Ozdobna czcionka oraz personalizacja dopełniają cały projekt w naprawdę nietuzinkowym stylu! W naszej ofercie znalazły się też drobne dekoracje, które wykorzystać można do ubrania stołu czy dopełnienia aranżacji. Winietki z nazwiskami gości czy zawieszki na alkohol to świetne ozdoby na przyjęcie weselne

Zawieszka na wódkę marsala pink

Zawieszka na alkohol weselny

Personalizowane dodatki na ślub i wesele

Naturalne motywy to jeden z największych hitów podczas ślubów w tym sezonie. Wielką popularnością cieszy się też personalizacja. Dekoracje i dodatki podpisane imionami Pary Młodej fenomenalnie wpisują się w te trendy. W romantycznej kolekcji Marsala&Pink znajduje się wiele produktów personalizowanych w ten sposób. Ozdoby sali i stołu, tablice rejestracyjne do samochodu czy menu weselne to artykuły, które bez najmniejszych wątpliwości wspaniale prezentować się będą podczas Waszej uroczystości. Wśród personalizowanych akcesoriów znalazły się też podziękowania. Upominki dla rodziców czy pozostałych gości w tak czarującej odsłonie na pewno przypadną do gustu obdarowanym osobom. Każdy z nich doceni ładne dopasowanie podziękowań do wystroju!