Nowe produkty

Promocje

Zestaw na Roczek - SUPER OFERTA

Dekoracje na Roczek pomogą w wyjątkowy sposób ozdobić sale na przyjęcie urodzinowe. Balony na roczek w kształcie jedynki czy kolorowe balony lateksowe? Nie może ich zabraknąć na przyjęciu! Należy pamiętać również o dekoracji stołu. Serwetki na roczek będą nie tylko praktycznym dodatkiem ale piękną dekoracją stołu. Aby zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych użyj papierowych talerzyków oraz kubeczków, które posłużą gościom za nakrycia. Zobacz dekoracje na Roczek w wielu kolorach i wzorach!

Zestaw na Roczek - SUPER OFERTA 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów
 • ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Dinozaury KOMPLET 22el. 5% TANIEJ
  32,24 zł 33,94 zł
  ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Zwierzątka KOMPLET 28el. 5% TANIEJ

  Dekoracja stołu na roczek dziecka to ważny element imprezy. Dzięki dekoracjom ze zwierzątkami wprowadzisz niezapomniany klimat na imprezę! W skład każdego zestawu wchodzą kubeczki, talerzyki i serwetki ze zwierzątkami. Solenizant jak i wszyscy goście będą oczarowani tematycznym wystrojem stołu!

  32,24 zł 33,94 zł
  Obniżka!
 • ZESTAW dekoracji stołu na Roczek BIAŁO-ZŁOTY 5% TANIEJ
  24,64 zł 25,94 zł
  ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Kotek KOMPLET 32el. 5% TANIEJ

  Słodki zestaw na Roczek lub inne urodzinki dla dziecka w różowych tonach. Cały zestaw na pewno oczaruje małą solenizantkę. Zestaw składa się z talerzyków, kubeczków i serwetek z uroczym motywem kotka! Sprawdzi się idealnie na tematyczne urodzinki.

  24,64 zł 25,94 zł
  Obniżka!
 • ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Jednorożec KOMPLET 22el. 5% TANIEJ
  22,74 zł 23,94 zł
  ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Jednorożec KOMPLET 22el. 5% TANIEJ

  Kolorowy zestaw, który pomoże przygotować idealne urodzinki! W jednorożcowym komplecie znajdują się kubeczki, talerzyki i tematyczne serwetki. Przygotuj wspaniały roczek lub dowolne urodzinki swojemu dziecku!

  22,74 zł 23,94 zł
  Obniżka!
 • ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Jednorożec KOMPLET 22el. 5% TANIEJ
  28,44 zł 29,94 zł
  ZESTAW na stół kubeczki+talerzyki+serwetki Dinozaury KOMPLET 22el. 5% TANIEJ

  Wypraw dziecku niezapomniane urodziny! Dzięki zestawowi w dinozaury udekorujesz urodzinki swojego dziecka w niepowtarzalnym klimacie. W zestawie znajdziesz kubeczki, talerzyki i serwetki w takim samym motywie. Zestaw z pewnością spodoba się wszystkim gościom, a w szczególności małemu Solenizantowi.

  28,44 zł 29,94 zł
  Obniżka!
 • ZESTAW dekoracji stołu na Roczek BIAŁO-ZŁOTY 5% TANIEJ
  64,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Roczek BIAŁO-ZŁOTY 5% TANIEJ

  Zestaw do dekoracji stołu na Roczek w złotym kolorze. W skład zestawu wchodzą serwetki, bieżnik oraz kieszonki na sztućce. Gotowy zestaw zaoszczędzi twój, który musiałabyś przeznaczyć na kompletowanie go. Złote dodatki są ponadczasowe i pasują zarówno na Roczek dziewczynki i chłopca.

  64,98 zł
 • ZESTAW dekoracji stołu na Roczek RÓŻOWY 5% TANIEJ
  51,28 zł 53,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Roczek RÓŻOWY 5% TANIEJ

  Wyjątkowy zestaw do dekoracji stołu na Roczek. Zestaw składający się z różowych dekoracji stołu najlepiej pasuje na Roczek dziewczynki. Cały komplet pomoże szybko i tanio udekorować stół na przyjęcie urodzinowe.

  51,28 zł 53,98 zł
  Obniżka!
 • ZESTAW dekoracji stołu na Roczek BŁĘKITNY 5% TANIEJ
  51,28 zł 53,98 zł
  ZESTAW dekoracji stołu na Roczek BŁĘKITNY 5% TANIEJ

  Zestaw do dekoracji stołu na Roczek chłopca. Dekoracje w odcieniach błękitu bardzo ładnie komponują się ze złotymi dodatkami. Gotowy zestaw pomoże zaoszczędzić czas przeznaczony na kompletowanie i dobieranie dekoracji samodzielnie.

  51,28 zł 53,98 zł
  Obniżka!
 • ZESTAW balonów na Roczek BIAŁO-ZŁOTY
  34,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek BIAŁO-ZŁOTY

  Zestaw balonów na Roczek chłopca i dziewczynki. Dzięki niemu w wyjątkowy sposób ozdobisz sale na przyjęcie w szybki i prosty sposób. Tak przygotowana dekoracja będzie pięknie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach.

  34,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek RÓŻOWY
  34,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek RÓŻOWY

  Zestaw balonów w kolorze różowym na roczek dziewczynki. Zestawy pomogą Wam w szybki i prosty sposób stworzyć spójną aranżacje, która z pewnością zachwyci zgromadzonych gości. Wystarczy, że wykorzystasz wszystkie elementy zestawu.

  34,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek dziewczynki Rosegold MEGA
  33,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek dziewczynki Rosegold MEGA

  Zestaw balonów na Roczek w odcieniu Rosegold. To idealna propozycja na imprezę urodzinową każdej dziewczynki. Zestaw składa się z wielu balonów. Już przy pomocy jednego zestawu jesteś w stanie stworzyć naprawdę efektowną dekorację pomieszczenia.

  33,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek dla dziewczynki 19elementy
  33,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek dla dziewczynki bukiet 19elementów

  Fantastyczny zestaw balonów na Roczek dziewczynki! W komplecie znajduje się aż 19 balonowych elementów, które idealnie się ze sobą komponują. Taki zestaw przepięknie będzie prezentował się nad urodzinowym stołem i na zdjęciach z przyjęcia.

  33,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek dla chłopca niebiesko-srebrny
  33,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek dla chłopca niebiesko-srebrny

  Wspaniały zestaw balonów na Roczek chłopca w niebiesko-srebrnej kolorystyce. W komplecie znajdują się balony o różnych kształtach i odcieniach, które idealnie się ze sobą komponują. Balony fantastycznie prezentują się na zdjęciach z przyjęcia.

  33,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek dziewczynki z koroną Rosegold
  24,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek dziewczynki z koroną Rosegold

  Fantastyczny zestaw balonów na Roczek dziewczynki, który wpisuje się w najmodniejsze trendy dekoracyjne. Kolor różowego złota w ozdobach jest najczęściej spotykany podczas dziecięcych przyjęć. W zestawie znajdują się balony o różnych kształtach i odcieniach, które rewelacyjnie się ze sobą komponują. Kupując zestaw oszczędzasz!

  24,98 zł
 • ZESTAW dekoracji na urodziny Mała Księżniczka 31 ELEMENTÓW
  59,98 zł
  ZESTAW dekoracji na urodziny Mała Księżniczka 31 ELEMENTÓW

  Zestaw dekoracji na urodziny dla dziewczynki. Różowe dodatki to propozycja dla każdej małej księżniczki. Zestaw pomoże udekorować Ci sale na przyjecie bez potrzeby przeszukiwania dodatków. Gotowy zestaw to idealny wybór.

  59,98 zł
 • ZESTAW dekoracji na roczek dla dziewczynki 33 ELEMENTY
  59,98 zł
  ZESTAW dekoracji na roczek dla dziewczynki 33 ELEMENTY

  Zestaw dekoracji na Roczek dla dziewczynki w kolorach różu, bieli i złota. Kompletny zestaw pozwoli szybko udekorować stół oraz sale na przyjecie urodzinowe maluszka. Dodatki z cyfrą 1 sprawiają, że jest to idealny zestaw na roczek. Twoje wnętrze będzie gotowe gdy użyjesz wszystkich elementów zestawu.

  59,98 zł
 • ZESTAW dekoracji na Roczek Autka 9 ELEMENTÓW
  45,00 zł 59,98 zł
  ZESTAW dekoracji na Roczek Autka 9 ELEMENTÓW

  Kompletny zestaw dekoracji na roczek urodzinki chłopca. Dodatki z cyfra jeden sprawiają, że zestaw jest idealną propozycją na roczek. W komplecie znajdują się elementy zarówno do dekoracji stołu jak i sali. Gotowy zestaw to najłatwiejszy sposób do dekoracji!

  45,00 zł 59,98 zł
  Obniżka!
 • ZESTAW dekoracji na roczek dla dziewczynki 42 ELEMENTY
  65,98 zł
  ZESTAW dekoracji na roczek dla dziewczynki 42 ELEMENTY

  Zestaw do dekoracji przyjęcia z okazji pierwszych urodzin dziewczynki. Różowe balony to propozycja dla każdej małej księżniczki. Gotowe dekoracje w szybki i prosty pomogą udekorować zarówno sale jak i stół na przyjecie. dekoracje z cyfra 1 to idealna propozycja na roczek.

  65,98 zł
 • BUKIET z balonów na Roczek i urodzinki dziewczynki Słodki Kotek
  12,98 zł
  BUKIET z balonów na Roczek i urodzinki dziewczynki Słodki Kotek

  Bukiet balonów na przyjęcie urodzinowe dziewczynki. Balony dekorowane kocimy wzorami to idealna propozycja dla każdej małej fanki kotów! tak przygotowany zestaw pomoże Ci udekorować pomieszczenie na urodzinki w prosty i szybki sposób.

  12,98 zł
 • BUKIET z balonów na Roczek dziewczynki One MIX 6szt
  12,98 zł
  BUKIET z balonów na Roczek dziewczynki One MIX 6szt

  Wyjątkowy bukiet balonów na Roczek dziewczynki, który powinien znaleźć się na każdym przyjęciu. W jego skład wchodzą balony w 3 różnych rodzajach. Całość prezentuje się bardzo nowocześnie. Już jeden zestaw stworzy dekorację na urodzinki.

  12,98 zł
 • BUKIET z balonów na Roczek chłopca One MIX 6szt
  12,98 zł
  BUKIET z balonów na Roczek chłopca One MIX 6szt

  Zestaw balonów na przyjęcie z okazji pierwszych urodzin dziecka. Balony w odcieniu błękitu i złota to idealna propozycja na Roczek chłopca. Bukiet balonów może stać się wspaniałą dekoracją na przyjęciu, która zachwyci zaproszonych gości.

  12,98 zł
 • GIRLANDA balonowa zestaw 60 balonów+taśma Biało-złota
  69,98 zł
  GIRLANDA balonowa zestaw 60 balonów+taśma Biało-złota

  Girlanda balonowa w kolorze białym oraz złotym, która pasuje idealnie na przyjęcia takie jak Chrzest, Komunia czy urodziny. Girlanda z balonów pasuje na przyjęcie zarówno chłopca jak i dziewczynki. W skład zestawu wchodzi 60 balonów do samodzielnego napełnienia oraz taśma na której należy umieścić balony. Złożona girlanda ma długość około 2m.

  69,98 zł
 • GIRLANDA balonowa zestaw 60 balonów+taśma Różowa
  79,98 zł
  GIRLANDA balonowa zestaw 60 balonów+taśma Różowa

  Zestaw do tworzenia balonowej girlandy w kolorze różowo-złotym. W skład zestawu wchodzi 60 balonów w różnych kolorach.  Girlanda w różowych kolorach pasuje idealnie na przyjęcie organizowane dla dziewczynki. Możesz użyć ją również jako element pamiątkowej sesji zdjęciowej. Cała girlanda po złożeniu będzie miała ok 2m długości.

  79,98 zł
 • GIRLANDA balonowa zestaw 60 balonów+taśma Błękitna
  69,98 zł
  GIRLANDA balonowa zestaw 60 balonów+taśma Błękitna

  Wspaniała dekoracja w postaci balonowej girlandy. W skład wchodzi, aż 60 balonów, które z pewnością efektownie zaprezentują się podczas przyjęcia. Można wykorzystać ją podczas urodzin, chrztu oraz innych uroczystości organizowanych dla chłopca. Zaproszeni Goście będą oczarowani!

  69,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów biała 20m
  3,50 zł
  WSTĄŻKA do balonów biała 20m

  Delikatna, biała wstążka do balonów z delikatnym połyskiem to wspaniała propozycja na przewiązanie balonów w estetyczny sposób! Wstążka będzie się prezentować niezwykle elegancko i nada całości niepowtarzalnego charakteru pełnego niesamowitych walorów dekoracyjnych!

  3,50 zł
 • WSTĄŻKA do balonów holograficzna MEGA 250m Złota
  14,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów holograficzna MEGA 250m Złota
  1 Opinie

  Przepiękna złota wstążka z holograficznym efektem to niezastąpiony dodatek w dekorowaniu przyjęć. Idealna do wykorzystania podczas Chrztu, Roczku, Komunii Świętej czy urodzin. Wspaniała i niezawodna w wielu sytuacjach. Świetna nie tylko do balonów, ale też banerów, girland czy papierowych ozdób.

  14,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów metalizowana MEGA 225m Różowa
  14,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów metalizowana MEGA 225m Różowa

  Wstążka do balonów w kolorze jasnoróżowym z metalicznym połyskiem. Dzięki niej możecie związać ze sobą kilka sztuk balonów jednocześnie, tworząc piękne balonowe dekoracje. Różowa wstążka najlepiej nadaje się do balonów na przyjęcia dziewczynki.

  14,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów MEGA 225m Błękitna
  14,98 zł
  WSTĄŻKA do balonów MEGA 225m Błękitna

  Piękna metaliczna wstążka do balonów w kolorze błękitnym. Dzięki niej możesz przywiązać balony na uroczystości chłopców takie jak Chrzest, Komunia czy urodzinki. Wstążki pozwalają stworzyć piękne balonowe dekoracje w każdym pomieszczeniu a nawet w ogrodzie.

  14,98 zł
 • TAŚMA do girland balonowych 5m
  9,98 zł
  TAŚMA do girland balonowych 5m
  2 Opinie

  Niezwykle praktyczny dodatek, który ułatwi Wam dekorowanie całej przestrzeni i umożliwi stworzenie wspaniałych aranżacji z balonów! Z taśmą do girland balonowych stworzycie niesamowite dekoracje, które zachwycą wszystkich gości!

  9,98 zł
 • PATYCZKI i ZATYCZKI do balonów KOMPLET 10 SZTUK
  9,98 zł
  PATYCZKI i ZATYCZKI do balonów KOMPLET 10 SZTUK

  Patyczki do trzymania balonów to bardzo praktyczny dodatek, który umożliwi Wam udekorowanie całego pomieszczenia w cudowny, zachwycający sposób! Dodatkowo, patyczki świetnie sprawdzą się do rozkładania balonów w estetyczny, zorganizowany sposób.

  9,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów 70cm
  19,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów 70cm

  Zastanawiacie się, jak zaprezentować balony na swojej uroczystości? Idealnym wyborem będzie stojak do balonów o wysokości 70cm. Stojak pomoże wyeksponować balony i przygotować aranżację, która oczaruje gości. Idealny do wykorzystania w domu i lokalu.

  19,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów 140cm
  39,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów 140cm
  1 Opinie

  Wysoki stojak do balonów pozwoli stworzyć piękne dekoracje z balonów na Waszym przyjęciu. Sprawdzi się idealnie ustawiony w pomieszczeniu, w którym odbywa się Chrzest, Komunia czy urodziny. Dzięki niemu łatwo stworzycie balonowe kompozycje, które zachwycą gości.

  39,98 zł
 • WIĄZADEŁKO do balonów różowe must have
  3,98 zł
  WIĄZADEŁKO do balonów must have
  1 Opinie

  Zawiązywanie balonów może sprawić trudności. Zaopatrz się w praktyczne plastikowe wiązadełko i pięknie udekoruj przyjęcie! Idealne do balonów lateksowych, ułatwia ich związywanie, a tym samym przyspiesza wykonywanie dekoracji.

  3,98 zł
 • POMPKA dwustronna do balonów
  13,98 zł
  POMPKA dwustronna do balonów

  Bardzo praktyczna pompka do balonów, która umożliwi Wam szybkie nadmuchanie potrzebnych balonów i zaoszczędzi wiele czasu. Taka pompka to konieczny niezbędnik na każdym przyjęciu!

  13,98 zł
 • CRAZY HEL do balonów W PUSZCE
  52,98 zł
  CRAZY HEL do balonów W PUSZCE

  Hel w puszcze do nadmuchania pojedynczych balonów to wspaniała opcja, jeśli chcecie napełnić helem swoje balony! Balony napełnione helem unoszą się wysoko, dzięki czemu fantastycznie prezentują się w pomieszczeniu i na zdjęciach z uroczystości.

  52,98 zł
 • BUTLA z helem do balonów na 30 balonów DOBRA CENA
  179,98 zł
  BUTLA z helem do balonów na 30 balonów DOBRA CENA

  Butla z helem do napełnienia balonów to cudowna opcja na stworzenie oryginalnych aranżacji z wykorzystaniem balonów. Własna butla z helem to bardzo korzystna opcja, dzięki której zaoszczędzicie sporo cennego czasu i stworzycie własne dekoracje!

  179,98 zł
 • STOJAK stelaż do balonów OKRĄGŁY 168cm
  49,98 zł
  STOJAK stelaż do balonów OKRĄGŁY 168cm

  Stojak stelaż do balonów okrągły to świetny pomysł. Dzięki niemu stworzysz niepowtarzalna i wyjątkową dekorację przyjęcia. Wysoki stojak fenomenalnie prezentuje się zarówno w domu, na sali jak również w plenerze. Takiego dodatku nie może zabraknąć na żadnej imprezie.

  49,98 zł
Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów

Dekoracje na Roczek - zestawy

Dekoracje na Roczek cechują się niezwykle uroczymi grafikami i subtelną kolorystyką. Wybierając odpowiednie, możecie postawić na dekoracje na Roczek DIY. Może to być jednak niezwykle czasochłonne zajęcie. Warto wtedy zaopatrzyć się w gotowe dekoracje na Roczek dziecka. Jednym z najbardziej atrakcyjnych wariantów będą zestawy, w których znajdziecie niezbędne ozdoby w jednolitej stylistyce. Oszczędzacie dzięki temu czas, pieniądze i stres towarzyszący odpowiedniemu wyborowi dekoracji. Postawcie na dany wzór i stwórzcie wyjątkowe dekoracje wnętrza na Roczek Waszego maluszka. 

Dekoracje na roczek

Dekoracje na roczek

Dekoracje na Roczek dla dziewczynki

Ozdoby na Roczek dla dziewczynki zazwyczaj występują w różowej kolorystyce. Jest to niezwykle uroczy i subtelny odcień, który znakomicie udekoruje każde przyjęcie. Wśród najbardziej atrakcyjnych zestawów na Roczek znajdziecie niezbędne elementy do udekorowania przyjęcia - balony, girlandy, kubeczki i talerzyki papierowe, serwetki papierowe, topper na tort czy konfetti. Świetnym wyborem będzie zestaw dekoracji na Roczek Różowy. Znajdziecie w nim najpotrzebniejsze dekoracje stołu na Roczek jak serwetki papierowe, kubeczki i talerzyki papierowe w pastelowo-różowym kolorze, ze złotymi wykończeniami na brzegach. Znajdują się w nim również atrakcyjne dekoracje wnętrza na Roczek - balony lateksowe z napisem „Mam już Roczek!” oraz baner z odpowiadającym napisem. Całość idealnie się ze sobą komponuje i tworzy wspólna całość.   

Dekoracje na roczek dziewczynki

Dekoracje na roczek dziewczynki

Dekoracje na Roczek dla chłopca

Dekoracje na Roczek chłopca występują w nieco chłodniejszej, błękitnej kolorystyce. Również posiadają wszelkie niezbędne elementy dekoracyjne, by stworzyć wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. W zależności, na czym Wam zależy, możecie wybrać zestaw z dekoracjami stołu, wnętrza, tortu czy dodatkowymi gadżetami. Świetnym pomysłem będzie zestaw balonów urodzinowych dla chłopca. Znajdują się w nim najważniejsze elementy dekoracyjne wnętrza - balony oraz girlanda. Wszystkie ozdoby zostały utrzymane w błękitnej kolorystyce i będą idealnym rozwiązaniem na Roczek chłopca. W zestawie otrzymujecie balony foliowe, balony lateksowe oraz girlandę z frędzli. Wszystkie elementy idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020. Bardzo atrakcyjnym wariantem będzie również zestaw z dekoracjami na Roczek Mały Pilot. Znajdziecie w nim masę niezbędnych elementów ozdobnych, które pozwolą stworzyć wyjątkowe przyjęcie, którego głównym motywem przewodnim będą samoloty. Znajdują się w nim balony dekoracyjne, baner, dekoracje na tort, konfetti i wiele pozostałych gadżetów. Na pewno taka wersja spodoba się zarówno Waszym najbliższym, jak i bohaterowi dnia.

Balony na roczek chłopcaBalony na roczek chłopca zestaw