Informacja

Nowe produkty

Zestaw na Roczek - SUPER OFERTA

Dekoracje na Roczek pomogą w wyjątkowy sposób ozdobić sale na przyjęcie urodzinowe. Balony na roczek w kształcie jedynki czy kolorowe balony lateksowe? Nie może ich zabraknąć na przyjęciu! Należy pamiętać również o dekoracji stołu. Serwetki na roczek będą nie tylko praktycznym dodatkiem ale piękną dekoracją stołu. Aby zadbać o bezpieczeństwo najmłodszych użyj papierowych talerzyków oraz kubeczków, które posłużą gościom za nakrycia. Zobacz dekoracje na Roczek w wielu kolorach i wzorach!

Zestaw na Roczek - SUPER OFERTA 

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 51 elementów

Dekoracje na Roczek - zestawy

Dekoracje na Roczek cechują się niezwykle uroczymi grafikami i subtelną kolorystyką. Wybierając odpowiednie, możecie postawić na dekoracje na Roczek DIY. Może to być jednak niezwykle czasochłonne zajęcie. Warto wtedy zaopatrzyć się w gotowe dekoracje na Roczek dziecka. Jednym z najbardziej atrakcyjnych wariantów będą zestawy, w których znajdziecie niezbędne ozdoby w jednolitej stylistyce. Oszczędzacie dzięki temu czas, pieniądze i stres towarzyszący odpowiedniemu wyborowi dekoracji. Postawcie na dany wzór i stwórzcie wyjątkowe dekoracje wnętrza na Roczek Waszego maluszka. 

Dekoracje na roczek

Dekoracje na roczek

Dekoracje na Roczek dla dziewczynki

Ozdoby na Roczek dla dziewczynki zazwyczaj występują w różowej kolorystyce. Jest to niezwykle uroczy i subtelny odcień, który znakomicie udekoruje każde przyjęcie. Wśród najbardziej atrakcyjnych zestawów na Roczek znajdziecie niezbędne elementy do udekorowania przyjęcia - balony, girlandy, kubeczki i talerzyki papierowe, serwetki papierowe, topper na tort czy konfetti. Świetnym wyborem będzie zestaw dekoracji na Roczek Różowy. Znajdziecie w nim najpotrzebniejsze dekoracje stołu na Roczek jak serwetki papierowe, kubeczki i talerzyki papierowe w pastelowo-różowym kolorze, ze złotymi wykończeniami na brzegach. Znajdują się w nim również atrakcyjne dekoracje wnętrza na Roczek - balony lateksowe z napisem „Mam już Roczek!” oraz baner z odpowiadającym napisem. Całość idealnie się ze sobą komponuje i tworzy wspólna całość.   

Dekoracje na roczek dziewczynki

Dekoracje na roczek dziewczynki

Dekoracje na Roczek dla chłopca

Dekoracje na Roczek chłopca występują w nieco chłodniejszej, błękitnej kolorystyce. Również posiadają wszelkie niezbędne elementy dekoracyjne, by stworzyć wyjątkowe przyjęcie urodzinowe. W zależności, na czym Wam zależy, możecie wybrać zestaw z dekoracjami stołu, wnętrza, tortu czy dodatkowymi gadżetami. Świetnym pomysłem będzie zestaw balonów urodzinowych dla chłopca. Znajdują się w nim najważniejsze elementy dekoracyjne wnętrza - balony oraz girlanda. Wszystkie ozdoby zostały utrzymane w błękitnej kolorystyce i będą idealnym rozwiązaniem na Roczek chłopca. W zestawie otrzymujecie balony foliowe, balony lateksowe oraz girlandę z frędzli. Wszystkie elementy idealnie wpisują się w najnowsze trendy na sezon 2020. Bardzo atrakcyjnym wariantem będzie również zestaw z dekoracjami na Roczek Mały Pilot. Znajdziecie w nim masę niezbędnych elementów ozdobnych, które pozwolą stworzyć wyjątkowe przyjęcie, którego głównym motywem przewodnim będą samoloty. Znajdują się w nim balony dekoracyjne, baner, dekoracje na tort, konfetti i wiele pozostałych gadżetów. Na pewno taka wersja spodoba się zarówno Waszym najbliższym, jak i bohaterowi dnia.

Balony na roczek chłopcaBalony na roczek chłopca zestaw