Gałązka Eukaliptusa

Dekoracje na Chrzest w botanicznym stylu to najmodniejszy trend roku 2020. Dekoracje na Chrzest dekorowane gałązką eukaliptusa pasują na uroczystość zarówno chłopca jak i dziewczynki. Zaproszenia na Chrzest, które w wyjątkowy sposób pomogą zaprosić gości na uroczystość. Dekoracje stołu takie jak bieżnik na Chrzest czy świece do dekoracji. Zachowaj wspomnienia w księdze pamiątkowej a po skończonej uroczystości rozdaj podziękowania dla gości na Chrzest. Dzięki temu przyjęcie będzie wyjątkowe.

Gałązka Eukaliptusa 

Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 36 elementów

 Gałązka Eukaliptusa

Dekoracje na Chrzest są bardzo ważnym elementem, o który należy zadbać podczas organizowania przyjęcia z okazji tego sakramentu. Należy pamiętać, że Chrzest charakteryzuje się delikatnością, elegancją. Warto postawić więc na dekoracje, które w wyjątkowy sposób podkreślą te cechy. Świetnie w tej roli sprawdzi się kolekcja Gałązka Eukaliptusa. Wszystkie elementy dekoracyjne posiadają bardzo subtelną grafikę eukaliptusa w połączeniu ze złotymi elementami geometrycznymi. Kolekcję uzupełnia czarna i złota czcionka, która pięknie komponuje się ze wszystkimi elementami. Malarskie wykończenie grafika sprawia, że wszystkie ozdoby znakomicie będą prezentowały się na uroczystości Chrztu Świętego. Dzięki uniwersalności znakomicie sprawdzą się zarówno jako dekoracja na Chrzest chłopca, jak i dziewczynki. W kolekcji znajdziecie dekoracje na Chrzest na stół, na tort, zaproszenia na Chrzest, podziękowania dla gości. 

Modne dekoracje na Chrzest

Kolekcja Gałązka Eukaliptusa znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy na sezon 2020. Posiadają bardzo elegancką i nowoczesną grafikę, która znakomicie sprawdzi się na
Waszej uroczystości. Na wszystkich ozdobach pojawia się grafika gałązki eukaliptusa o malarskim wykończeniu. Prezentuje się bardzo subtelnie i delikatnie, świetnie podkreślając charakter przyjęcia. Całość uzupełniona została złotymi elementami geometrycznymi, które znakomicie się komponują. Nasza kolekcja została stworzona z myślą o stonowanym przyjęciu z okazji Chrztu Świętego, które odda charakter sakramentu, podkreślając jego istotę. Biel, zieleń i złoto świetnie pasują do naturalnej stylistyki, botanicznej, minimalistycznej. Zaopatrzcie się w dużo żywych kwiatów o podobnej kolorystyce. Dzięki temu całość będzie niezwykle atrakcyjna i na pewno zachwyci Waszych najbliższych. 

winietki na stół na chrzest

Winietki na stół na Chrzest Święty

opłatek na tort na chrzest

Opłatek na tort na Chrzest

Zaproszenia na Chrzest

Jednym z najważniejszych elementów, o które należy zadbać przed uroczystością Chrztu Świętego są zaproszenia. Są pierwszym elementem dekoracyjnym, z jakim mają styczność Wasi goście, ważne jest więc by pięknie się prezentowały i nawiązywały do pozostałych ozdób. na białych kartach umieściliśmy grafikę przewodnią kolekcji Gałązka Eukaliptusa. Wszystkie elementy dekoracyjne znakomicie się ze sobą komponują i cudownie prezentują na powiadomieniach. Wewnątrz kart znajdziecie gotowy tekst, który należy uzupełnić najważniejszymi informacjami na temat Waszego przyjęcia. Do kompletu otrzymujecie również koperty, w które należy włożyć karty. Dzięki temu otrzymujecie pełny pakiet, który na pewno zaskoczy Waszych gości. Wybierzcie odpowiedni dla Was wariant i zaproście swoich najbliższych w wyjątkowy sposób. 

zaproszenia na chrzest

Zaproszenia na Chrzest