Nowe produkty

Promocje

Styl przyjęcia na Urodzinki

Styl przyjęcia na Urodzinki dzieci powinien być dobrany pod zainteresowania małego Solenizanta. Przy wyborze dekoracji  należy kierować się tym co lubią dzieci oraz tym co najbardziej się im podoba. W ofercie naszego sklepu znajdziecie piłkarskie dekoracje dla chłopców oraz kocie wzory dla dziewczynek. W każdej kategori znajdzie wszystkie przedmioty potrzebne do stworzenia niezapomnianego przyjęcia. Balony urodzinowe oraz papierowe dekoracje pomogą udekorować wnętrze. Papierowe kubeczki i talerzyki oraz  serwetki to dodatek, który musi znaleźć się na stole. A kolorowe toppery i opłatki na tort udekorują samodzielnie upieczone ciasto! Stwórz razem z nami wyjątkowe przyjęcie.

Styl przyjęcia na Urodzinki  

Podkategorie

  • Urodziny chłopca Piłka Nożna

    Dekoracje na urodziny chłopca powinny być dopasowane do jego zainteresowań. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie piłkarskie dekoracje na urodzinki Solenizanta. Wyjątkowe balony w kształcie piłek oraz kolorowe balonowe girlandy sprawią, że przyjęcie będzie niezapomniane! Warto zadbać również o odpowiednią dekorację stołu. Na stole powinny pojawić się papierowe kubeczki i talerzyki w piłkarskie wzory oraz pasujące serwetki. Głównym element przyjęcia urodzinowego jest tort, dlatego w naszym sklepie dostępne są toppery na tort urodziny chłopca oraz zabawne świeczki w kształcie piłki nożnej. Aby umilić dzieciom ten dzień polecamy piniatę piłkę do której można wsypać przeróżne słodkości.

  • Urodziny dziewczynki Kotki

    Urodziny dziewczynki powinny być dopracowane w najmniejszym szczególe. Dla wszystkich fanek kocich wzorów przygotowaliśmy całą kolekcję dekoracji urodzinowych. Aby przyjęcie było niezapomniane warto zadbać o odpowiednią dekorację wnętrza. Kolorowe balony z wizerunkiem kotka najlepiej prezentują się w otoczeniu różowych lub białych balonów. Dopełnieniem tej aranżacji będą papierowe kule oraz pompony bibułowe. Nie zapomnij o dekoracji urodzinowego stołu! Papierowe talerzyki oraz kubeczki na urodzinki to niezbędny element każdego przyjęcia. Najważniejszym elementem przyjęcia urodzinowego jest tort. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie toppery oraz opłatki na tort dla dziewczynki. Z nami stworzycie idealne urodziny!

  • Urodzinki Rosegold

    Urodzinki w kolorze rosegold to najmodniejsza propozycja tego sezonu! Piękne dodatki takie jak świece i świeczniki w kolorze rosegold, pomogą stworzyć najpiękniejsza dekorację urodzinowego stołu. Na przyjęciu urodzinowym nie może zabraknąć również balonów. W ofercie naszego sklepu znajdziecie balony foliowe, lateksowe oraz balony w różnych kształtach. Ciekawym dodatkiem są również kurtyny oraz frędzelki do dekoracji sali. Dekoracje w stylu rosegold można wykorzystać już podczas zapraszania gości na przyjęcie. Czarne zaproszenia z akcentami w kolorze rosegold to bez wątpienia urodzinowy hit!