Nowe produkty

Pompony z bibuły, kule i rozety dekoracyjne

Pompony bibułowe, rozety i kule dekoracyjne będą idealnym uzupełnieniem wystroju sali na Chrzest Święty. Dekoracje z dodatkiem pomponów czy kul dekoracyjnych z pewnością zostaną szybko zauważone i zapamiętane. Dodatkowo całość można uzupełnić o balony, girlandy i rozety dekoracyjne. Najmodniejsze kolory na ten sezon to odcienie złota i srebra. W naszej ofercie znajduje się bogaty asortyment który pozwoli dobrać dodatki do motywu przewodniego Chrztu Świętego. Do dekoracji można użyć wiele elementów, dzięki którym sala nabierze elegancji a wszyscy goście będą oczarowani.

Pompony z bibuły, kule i rozety dekoracyjne 

Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów
Pokazuje 1 - 32 z 32 elementów

Rozety, pompony i kule papierowe

Lekkie bibułowe kule, papierowe rozety czy dekoracyjne lampiony stworzą elegancki i uroczysty klimat na uroczystości z okazji Chrztu Świętego. Pięknie zaprezentują się zawieszone nad stołem lub pod sufitem. Można dopasować je kolorystycznie do motywu przewodniego całej uroczystości, by wspaniale dopełnić aranżację. Łatwe w zastosowaniu, niedrogie, a dają rewelacyjny efekt!

Dekoracje sali na Chrzest

Najważniejszym zadaniem jakie mają rodzice to sprawić, aby Chrzest Święty ich dziecka był jedną z pierwszych, najpiękniejszą uroczystością w jego życiu i zapadła w pamięć gości na długie lata. Piękno i atmosfera robią magię podczas uroczystości. Piękno może przejawiać się w wielu wymiarach: smaczne i pięknie podane menu, piękna sala, dobrze dobrana muzyka, z drobną pomocą dekoracji stworzą niezapomniany klimat. Jakie muszą być dekoracje i jakie cechy mają posiadać, aby były zapamiętane przez zaproszonych gości? Nie ma na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ każdy z nas preferuje inny styl oraz mamy inne poczucie estetyki. W dużej mierze wystrój zależy również od budżetu jaki rodzice chcą przeznaczyć na dekoracje i dodatki na Chrzest Święty. Jeśli całe przyjęcie utrzymane będzie w stylistyce oszczędnej w środki wyrazu, to i dekoracje nie powinny odbiegać od tego konkretnego kierunku. Jeśli rodzice chcą wyprawić je z miłym dla oka przepychem, to dekoracje również muszą wpasowywać się w ogólny klimat. Najważniejsze jest to aby skupić się na jednym motywie lub kolorze.

Rozety dekoracyjne

Jedną z propozycji na udane dekoracje są rozety, z francuskiego rosette. W architekturze gotyku rozetą nazywa się okrągłe okno wypełnione witrażem. Ta elegancka i powabna, iście francuska ozdoba, przypomina trochę kotylion i  jest niezmiennym hitem w ostatnich kilku sezonach. Niektórzy traktują rozety jako tanie wypełniacze, jednak dla wielu jest to pełnoprawny, ważny element dekoracji, czasem wiodący motyw przyjęcia. Te przepiękne i bardzo eleganckie białe rozety dekorowane złotym paskiem to bestseller w bogatej ofercie sklepu internetowego 1001dekoracji.pl oraz świetny dodatek na przyjęcie. Idealnie sprawdzą się w słodkim barku, jako dekoracja stołów dla gości czy nawet samej sali. Można je także wykorzystać do sesji zdjęciowej.

Rozety dekoracyjne na chrzest

Rozety dekoracyjne na Chrzest Święty

Pompony tiulowe - subtelne dodatki na Chrzest Święty

Te małe puchate kulki cieszą się coraz większą popularnością na rynku imprez okolicznościowych i nie zamierzają zejść z piedestału. Po całej uroczystości świetnie się sprawdzą jako wyjątkowa dekoracja pokoju dziecięcego. Dzięki tiulowym pomponom można stworzyć piękne elementy wystroju sali, w bardzo prosty i dość szybki sposób. Dobrze będą wyglądały zawieszone na oparciach krzeseł bądź podwieszone pod sufitem. Najlepiej, jeśli zostanie wykorzystanych kilka kul, o różnych rozmiarach i pasujących do siebie kolorach, nawiązujących do koloru przewodniego całej uroczystości. Pompony tiulowe wykonane zostały z wielu warstw materiału, dzięki którym po rozłożeniu sprawia wrażenie puszystej i miękkiej.

Pompon bibułowy na chrzestPompon bibułowy - propozycja na Chrzest Święty